Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2017

ahoj

@leninka75 kocurik sa vobec nevratil?......ved to sa zvykne....ak sa mu daco nestane....ci?........aha tak ma konkurenciu......sa jej to nepaci😅.....................ako ste vikendovali......aaaa muz ide predsa k materi....maju zabijacku-.....ked sa chce vsetko sa da😅😅........................vcera tu bola sestra aj s malickou ....to nieje mozne aka je malicka........aspon som si ju vystikala vyvonala.....a vratila😉

utka
13. nov 2017

@leninka75 u nas vsetko po starom...manzel neposlucha ako vzdy 😀...ale nieee...klasika ako chlap. Ja v robote o nicom. Praca sice v pohode,len ten ubohy plat ☹.
Viki v skole dobre. Zatial jednotky a dvojky. Mam pocit, ze stale niekam chodia a ani sa poriadne neucia... A Lucka je furt chora...uz treti krat od septembra. Teraz je zase po tyzdni soplava. Pred dvomi tyzdnami som bola ja s nou na ocr...dnes prisla k nwj svokra. Uz nech z toho vyrastie, lebo ma picne. Tak to asi v skratke.

leninka75
14. nov 2017

ahojte...

@jacka ..no viackrát ho ľudia videli v dedine, ale domov nejako nevie trafiť. ☹....táto nová Mel je podarená, večer sa uloží na gauči buď ku mne alebo k mužovi, pradie si a spinká....to je ešte také bábo 🙂.....
....tvoj muž je teda číslo!!!.....musí mať dobrých kamošov 😉.....ty s deťmi nejdeš, či?.....ja sa tiež teším na bábo, bratranec bude mať v apríli, len bývajú v Poprade...
....víkend len doma, Majo bol v robote, baby mali u nás kamošky, tak to rýchlo zbehlo....

leninka75
14. nov 2017

@utka ....veru klasická slovakiše rodina 🙂..však u nás je to podobné...mám pocit, že len chodím do roboty a z roboty ☹.....a tvoj muž chodí stále na služobky?....ach veru tie choroby ☹...dávaš niečo Lucke na imunitu?

jacka
14. nov 2017

@leninka75 ahoj.....
to je riadna maznoska.....ked sa ku vam tulka...😍.....musi byt milucka....esta aj taka malicka...............ja toho mojho chlapa nechapem...teda....proste nie..nejde mi to.....ale co uz.....no co si ja nejdem.....ani omylom....ide so svagrom...chudak aj mi ho bolo luto........a to este ze ma 17teho narodky ci ma nehryzie svedomie......a ja mu asi tak ma hryzie ako ju............jujuj POprad celkom daleko......ale pomojkat sa opalti...no a potom vratit😝
@utka .....veru tie choroby som rada ze mam skolkarske virusy za sebou......to je na nervy ...hlavne ked nemozes byt stale doma...........a Viki kam chodia.......super ze sa mu dari v skole....👏

utka
14. nov 2017

Ahojte.
@leninka75 manžel už nechodí na sluzobky...malo. Lucke davam Imunoglukan. Mam aj Isoprinosine od dr.,ale momentalne ho nedavam.
@jacka uz sa tesim na to,led ich budem mat aj ja za sebou, lebo som uz s tych chorob zufala. A Viki...raz su na takej vystave, potom na onakej, potom v keramickej dielni. Potom im praskne potrubie a poslu ich dmov. Potom zase maju riaditelske volno,lebo skola slavi vyrocie atd. 🙂

leninka75
20. nov 2017

ahojte....

@jacka ..ako zabíjačkové špeciality?? 😉......čo ste robili cez predĺžený víkend?..

@utka .....asi to chce len vydržať ako píše jacka...

jacka
20. nov 2017

Ahojte

@utka fiha to maju tpteda riande vela volna.....ved aj tak toho maju dost....nie?
@leninka75 no ja toho vela nedam ...nebyva mi dobre na zaludok...tak len s mierou....nuz doma len....akurat co sme boli do Tajova zaniet slaninku a klobasky na zaudenie......a tam ti snehuuuu....skoda ze deti nechceli ist

utka
20. nov 2017

Ahojte...
No viem, ze len vydrzat, ale s kym ju mam doma nechat ☹

leninka75
23. nov 2017

Ahojte...

@jacka ..a čože sa deje?...už dlhšie máš žalúdočné problémy?........u vás sneh u nás blatisko, bleee, taký máme dvor, že blato je už aj na betónových chodníkoch...ráno prídem do práce ako prasiatko 😈

leninka75
23. nov 2017

@utka ..a nejakú opatrovateľku ste neuvažovali?....

utka
23. nov 2017

@leninka75 to nie...z coho by som ju platila? Z tej almuzny,co zarobim? ☹. Mam stastie,ze je ochotna svokra k nej chodit. A sem-tam ja som očr.

leninka75
27. nov 2017

ahojte........🙂

jacka
27. nov 2017

ahoj....

@leninka75 zaludok neposlucha na jesen....vzdy mi je tazko len sa na jedlo kuknem...potom to prejde..............ako ste vikendovali?......konecne aj pocasie sa nejak umudrilo aspon zatial.........ako si na to s dareckami....riadenim a pecenim?......daj nech mam depku😉

jacka
27. nov 2017

@utka vy ste na tom ako s dareckami?.......ja raz neviem co tym chalanom kupit......to je des a horza......

utka
27. nov 2017

Ahojte.
@jacka ja uz mam darceky. Aj ked nie su csetky doma,ale objednane su.

jacka
28. nov 2017

ahojte.......

@utka sikovna😉

leninka75
28. nov 2017

ahojte........

@jacka ..som sa zatiaľ úspešne bránila myšlienkam typu vianočné upratovanie a pečenie 😝...a už je to tu....nemám nič Jani, a zistila som, že je krátky advent, tak aby som hádam niečo začala.....pečenie si musím premyslieť, ale Karolínka chce šuhjady, tak to som posunula na mamu 😇.......lebo slečna vyhlásila, že chce také ako robí babka Vlasta, tak nech sa babka realizuje 😀.....darčeky postupne prichádzajú....a ty si ako na tom? 😉

jacka
29. nov 2017

ahojte

@leninka75 jaaaj tak teda bran sa dalej a man si nevsimaj....akoze som nic nepovedala😅😀😉..............sa mas na tei suhajdy..poslem tam aj mojich tie mozu😍...................darceky jedna bieda......sa ani nepytaj..take prkotiny mam...ale daco hlavne....ach joo

leninka75
30. nov 2017

ahojte...

@jacka ....moja mama robí také šuhajdy s BB pudingom...poznáš také?....inak začína byť všade riadny chaos..v robote, doma, na cestách..pomóc ..už nech je 23.12. 😍....
..ako je u vás na cestách?:....tu katastrofa...dialnica neupravená....poriadne mi ritku ráno stískalo ☹......lebo obiehať sa musí za každú cenu 😈

jacka
30. nov 2017

ahoj
@leninka75 aha tak BB puding nemozu.........ja robim so salkom.......veru ja som vcra chcela ist na nakupy...ale pred ZV europu...obchodne centrum...... plneeee parkovisko tak som sa zvrtla a sla het....................................cesty..jedna katastrofa.......som sla na jednotke.....bo vsade zapchy....sme do skoly sli 50min.....co dame za 7min.......na nerv totok........vedeli ze ma padat .....a hodili bobka ...veru vodici.....som frajer predbehnem😖.........a nazad som ja robila kolonu......ale pomalicky dalej zajdem......

leninka75
4. dec 2017

ahoj.....

@jacka ....som is mákla cez víkend...okná, obývačka, kuchyňa hotovo 😅.....juj som rada....
...Lolku mám nejakú nascípanú...najskôr, že hrdlo...to prešlo..potom soplík a teraz kašeľ...tak som sa tešila, že hádam do vianoc vydržíme ☹

jacka
4. dec 2017

@leninka75 ahoj
teda si mala vikend...........uff ja to uz mam za sebou este napiect......by sa mi arabelin prsten zisiel😅..............vcera sme boli na plavoske ....tak aj aj cakam kedy zas daco chytia....👎......................Lolka je v skole ci si ju doma nechala

jacka
5. dec 2017

ahoj....🙂

leninka75
6. dec 2017

ahojte....🙂

@jacka ..to si dobrá, že upratovanie už máš zmáknuté 🙂...šikovnica 😘......ja si beriem dovču už od 21.12., to je štvrtok, tak rozmýšľam, že štvrtok a piatok popečiem...teraz cez týždeň nestíham, ešte mám kadejaké doučovania po večeroch 😒......Lolka chodí do školy, nechce byť doma, lebo dnes sa napr. neučia a majú mikulášsku "párty" 😍....vo štvrtok majú na tanečnom skúšať kostýmy na vystúpenie.......v piatok je v škole akcia, že Retrovianoce...deti porobili rôzne výrobky, ktoré budú predávať a majú aj nejaké vystúpenia...takže nehrozí, aby chcela byť doma....teplotu nemá, už ani sople, len kašeľ...tak hádam to nejako vyliečime...

leninka75
8. dec 2017

ahojte...

...takže Lolka atb...a mňa si bacily vybrali ako druhú obeť 😈

leninka75
11. dec 2017

ahojte....

jacka
11. dec 2017

@leninka75 ahoj

@leninka75 coze tak to riadne ju zdraplo...chudatko moje....a este aj ty.....sa to na vas nalepilo....☹........ty si v praci ci na PN?....................my sme sa boli vcera bobovat.....a MAtko sa tak tresol do chrbta ze ani nespal v noci......dufam ze nic vazne.....a bude ok.......aj moji budu mat v skole predaj vyrobkov.....len neviem kedy.......a na nam urobili zas klzisko a kedze maju triednu telocvikarku tak cez TV tam idu chodit.....a potom taky rozblazneny sup do lavic😅......
co vsetko ides piect?

leninka75
12. dec 2017

ahojte..........

@jacka .....ale to vieš zariekla som to, že sa tento rok dobre držíme 🙄.....Lolka je OK, chodí do školy a mne je už tiež lepšie....PN nehrozí, veľa roboty takto ku koncu 😠........
....klzisko?....a netopí sa vám to? ......tebe už je so žalúdkom lepšie?

...piecť budem klasiku: medovníčky, linecké, labky, vanilkové rožky, čoko rožky, fúkané (dostanú poslednú šancu), šuhajdy, košíčky, griláž, syrové keksy, a asi banánovú roládu.....a ty?

jacka
12. dec 2017

@leninka75 ahoj
tak to ja nejdem ani hovorit aby nas choroba obisla😅..........aj som si myslela ze nebudes na PN...lebo do roboty aj keby si mala umierat.............klzisko...maju na chladenie ladu....kazdy rok je to tam.....od decembra....az do februara .....teda podla pocasia...raz sme tam boli a sama voda.....asi to uz chceli zbalit tak nechladili...ale valni bolo super ..chodili sme tu do potoka.....a mne to velmo nejde sa bojim ze padnem🙄............zaludok to prejde az na jar...............ty beres aj dake lieky na bacile?......................fi ty ides riadne piect😨.......ja som dnes zlepovala linecke.....este ich namocit do coko......to najhorsie.....😠...........fukane preco posledna sanca?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre