Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2018

@jacka .Ahoj...juj ako dobre mi padol ten odych 🙂....
...áno cibuľa celkom pomáha...vždy keď majú baby sople alebo kašeľ vždy krájam na noc ku posteli cibuľu...zvyknem pol cibule takej väčšej, nechám ju dva dni a potom dám čerstvú....
....ako ste prázdninovali?....

leninka75
26. feb 2018

@jacka .....však som ja hlava deravá 😠......oslávencovi prajem všetko najlepšie, samé jednotečky, radosť a posielam cmuuuk! 😘

jacka
26. feb 2018

@leninka75 ahoj
dakujem...bodaj by boli same jednotky😉
tak teda aj aj vyskusam cibulu...ved potom vyvetram.......a nic na nu nedavas..len samu cibulu..?.........doma sme boli.....len bobovat sme chodili na taky mensi kopec....aby sa zas nedochramal......plavat a tak....jemne😀😝......myslim ze sme sa uz aj dokorculovali sa bojim ze sa strieska na tu ruku......dnes sme boli u zubarky....dalsi zub ma von....furt ti ho s toho hlava boli...tak ho doma nechavam
som rada ze si si oddychla.....😍-......babam sa chcelo do skoly?

leninka75
27. feb 2018

@jacka ....nič nedávam na cibuľu....tieto prírodné babské lieky sú u mňa topka 🙂......keď vidím našich ako pomaly na nádchu hltajú ATB tak len krútim hlavou a to sú obaja zdravotníci 😨.......juj a to koľko zubov mu ešte vytrhnú?.....
....Karolínka nemá so školou extra problém a Laurinka tá by bola najradšej len doma, trošku si pohundre ale nakoniec je v škole rada 🙂...
Jani ako ďaleko máte do Kremnice?....keby si niekedy nevedela čo s deťmi..doporučujem štátnu mincovňu a mestský hrad......fakt tá mincovňa je super, baby skoro nedýchali...😉.....inak je tam ešte všeličo k pozeraniu...

@utka .......Vikimu prajem všetko naj k meninkám, veľa šťastia a radosti...😘

utka
27. feb 2018

@leninka75 dakujem za Vikiho 😉

jacka
28. feb 2018

@leninka75 ahoj
V Kremnici sme boli ....ale vidis to ma nenapdlo tam ist.......pockam ked pocasie dostane rozum....😉.........veru babske 4 recepty niekdy viac zaberu...len sa mi zda ze len v tych zaciatkoch.......
Vcera sok ako snezit zacalo😂............ked uz na chripku daju atb...tak sa len za hlavu chytam.....chore.....cele zle

@utka aj ja sa pripajam....vstjo najlepsie.....Vikimu..vela zdravicka nech sa mu v skole dari❤️

utka
28. feb 2018

@jacka dakujemeee

leninka75
1. mar 2018

@jacka ........u vás snežilo???....v takom mrazisku!!!......brrr už nech to skončí ☹.....mráz by bol OK len ten vietor.......
....dnes mám Laurinka v škole konečne pasovačku 😍......

jacka
1. mar 2018

@leninka75 ahoj
si ma mala vidiet ako som vyzerala....nechapavo som kuk ako to ze snezi v takej zime.....ale ako husto...no co ti poviem.....auto zasypane rano som odhadzovala.....ach ten vietor neznasam...na pocit este horsie ....brr a vrr
waw...tak sa ani neucia dnes...ze..tesila sa?....

leninka75
2. mar 2018

@jacka ....konečne trošku príjemnejšie ráno, čo sa týka teploty......sa mi zdá, že tento týždeň prešiel nejako rýchlo....Lolka sa pár hodín aj učili a zvyšok ešte nacvičovali...len tá organizácia bola trošken na figu....sú dve prvácke triedy..spolu asi 25 detí...každému väčšinou prišli obaja rodičia + súrodenci a asi polovici aj babky....celá pasovačka bola robená v jedálni, ktorú máme pomerne malú .....takže tam bol chaos....škoda, že to nedali do kulturáku.....

jacka
2. mar 2018

@leninka75 ahoj
no neviem ti mam pocit ze stale neprijemna zima....keby aspon🌞 bolo......ale furt nieco poletuje a fuka cosi................a Lolke sa pacilo?......kto im robil program?........som myslela ze ste to mali doobedu v skole......ale ked si bola tak asi poobede mali ci?...............

utka
4. mar 2018

@leninka75 Leni, vsimla som si, ze mas na fb medzi priatelmi Mareka Melisku. Poznas ho?

leninka75
5. mar 2018

@jacka ..ahoj ....no celé to moderovali deviatačky a program si nacvičili deti s učkami....u nás sú tieto akcie vždy s rodičmi a poobede, aby rodičia mohli..či už je to rozlúčka v škôlke alebo v deviatke a aj tieto pasovačky.....
....juj ako bolo krásne cez víkend 😎....boli sme trošku lyžovať....ja som Karolínke robila nosiča lyží do kopca a muž sa venoval Laurinke.....potom sme chceli ísť na Váh, zdal sa fakne zamrznutý, ale keď sme prišli bližšie tak sme videli, že šikovníčkovia začali napúšťať priehradu a ľad pukal...tak sme sa radšej otočili a išli sme preč ....

leninka75
5. mar 2018

@utka ..Ahoj Zuzi, nevlastný brácho 😉.. a ty ho tiež poznáš?...

jacka
5. mar 2018

@leninka75 ahoj
juj to muselo byt super vystupenie...ja rada na take chodi................veru krasny bol vikend....skoda len ze vcera fukal....ale navadi..aj tak sa dalo........inac ja sa bojim na taketo klzisko.....celkom respekt pred tym,,,,,,,my tu sice chodime na potom ale ten je v klude po clenky......len tento rok toho ladu veru nebolo😝........................a s MAtko cosi je....v poslednej dobe ho hlava boli......a to mam pocit ze odkedy mu zacali trahat zuby👎

utka
5. mar 2018

@leninka75 on ma tatka zubara?

leninka75
6. mar 2018

@jacka...... Ahoj.....aj ja to mám rada, len teraz som bola v zadu a moc som nevidela ☹.......ideš Maťka nejako riešiť?.....

leninka75
6. mar 2018

@utka ..ano ....a ešte máme sestru Luciu, tiež je v BA..je právnička a okrem toho má v centre kaviareň 🙂....a odkiaľ ho teda poznáš? 🙂

jacka
6. mar 2018

@leninka75 ahoj
uvidim este sa dr popytam ked tam pojdeme.....sa mi nezda zeby ho tak dlho hlava bolela..........................si ma mala tlacit dopredu...ze uhnite idem ja😉🙂..skoda len ze moji uz takto vystupenia nemaju😢

utka
6. mar 2018

@leninka75 chodila som k jeho tatkovi zo skoly na zubne...a tento chalan kedysi chodil alebo zil so sestrou priatelky mojho brata...ale osobne ho nepoznam

jacka
7. mar 2018

ahoj....🌞

leninka75
7. mar 2018

@jacka ..ahoj ....sme mali včera rodičko u Karolínky......v podstate bolo zbytočné, lebo nič vážne sa nedeje...triedna dokonca deti chválila, že aké sú super 🙂......mám pocit, že učka potrebovala čiarku do aktivít....prišla po materskej a zatiaľ to berie tak poctivo, že každého štvrťroka chce stretko 😒

leninka75
7. mar 2018

@utka ..ahaa...už mi to je jasné 🙂..a tá dievčina nevolala sa Tereza?...

utka
7. mar 2018

@leninka75 ano...volala...

leninka75
8. mar 2018

@utka ......tak potom som poznala aj ju .....sranda ako sa stále potvrdzuje, že svet je malý....

utka
8. mar 2018

@leninka75 sranda...ja som s Terezou chodila do skoly...no nie do tej istej...len sme spolu cestovali

leninka75
9. mar 2018

@utka 😂😂😂

leninka75
9. mar 2018

@jacka ..ahoj.....šak mňa ten ranný mráz normálne prekvapil.....včera nad nulou ..som myslela, že to už nastálo ..a aha figu 😂 😂😂😂

jacka
9. mar 2018

@leninka75 ahoj
no vidis pocasie ako sportka....😅...nikdy nevies😝....................
jaaaaj rodicovske...pomoc to je jedna velka nuda.....neznasam to....mi daco hovor o triednej.......petkova ma prvy krat deti 🙄

leninka75
12. mar 2018

@jacka ..ahoj......aale rodičká sú občas aj zábavné 😀......aspoň teda u nás.......mali sme pracovný víkend....muž dostal chuť maľovať....tak prvá je Karolínkina izba....ostatné zatiaľ neviem.....a ešte som aj stihla umyť okná a vysprchovať kvety......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre