Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2018

@jacka ahoj.....máme štátnice...nestíhačka....

jacka
30. máj 2018

@leninka75 ahoj
no super...tak pevne nervy❤

leninka75
31. máj 2018

@jacka ..ahoj..ďakujem Jani, mali sme 5, ale aj tak sme sa s nimi zabavili ...skončili sme o 14:30...ešte dorobím papiere a ende 🙂
....Laurinku mám blízko teba 😉..je na Sliači na celoslovenskej súťaži krátky pásiem..oni išli s pasovačkou za školákov...som zvedavá ako to všetko zvláda...

jacka
31. máj 2018

@leninka75 ahoj
Jej parada.....tak nech si to tu uzije😍......maju super pocasie.........dnes siel Petko do kina tak naju volno a Matko ze aka nespravodlivost😅😅

leninka75
1. jún 2018

@jacka ...ahoj.....Laurinka prišla taká unavená, že o 17:30 už zaspávala......vôbec neviem či sa nejako umiestnili, lebo vraj odišli ešte pre vyhlásením výsledkov...škoda, už keď tam tak dlho vydržali ešte pol hoďku mohli...vraj najlepšie z celého výletu bola zmrzka 😂 ......na čo bol Peťko v kine?.....Maťko je zlatý..nech si zvyká, nespravodlivosť je všade 😔

jacka
1. jún 2018

@leninka75 ahpj
zmohla ju cesta?....fuj take teplo zas vsade....aspon ze ty si spokojna...................veru to mohli vydrazt na vyhlasenie
vies ze anie neviem....asi boli na zabudnutej princeznje ci co...vraj tam zaspaval😝...........................no zas sa Matko dnes nsuci...maju sportovy den..chudence v tomto teple🙄.......................................vy idete ako vikendovat?

leninka75
4. jún 2018

@jacka ..vyhraliiiiiiiiii boli prvýýýý!!! 😍😘............teším sa!!!.....aj naši mali v piatok športový deň...akože MDD 🙂....my sme boli od soboty u kamarátky v Rakúsku..také rakúsko-české pohraničie...blízko sú Lednice, tak sme boli kuk....a vy ste čo robili?

jacka
4. jún 2018

@leninka75 ahoj
vsetko najlepsie vam trom k meninam🌷🎂......................vcera som ti pisala aj na viber....😉
parada blahozelam...aj daku cenu vyhrali?..........................to sme mali super vyletik....a Lednice ako ....pacili sa?.................tak podla mna som bola na to horsie s vikendom....chceli ist na Hrusovku traktorparadu tak sa aj slo...tam sutazili traktory ....26 ...no co ti poviem......hlavne ze deti spokojne👏...............a v nedelu sa mi ani zmurkat nechcelo....😝...................na bud tyzd je v NR vystava psikov tak tam zas Petko velmi chce,,,len aj tu je MDD..tak netusim ako to urobit🙄

jacka
5. jún 2018

@leninka75 ahoj
taaak aj Laurinke vsetucko najlepsie🌹🎂🎂

leninka75
5. jún 2018

@jacka ..ahoj...ešte raz ďakujeme za priania! 🙂..............áno niečo vyhrali, ale ako skupina.......a dnes ideme do Ružomberka do liptovského múzea na vernisáž, tam bude zasa ocenená Karolínka, vyhrala v nejakej medzinárodnej súťaži 😍....tak sme pyšní na obe 😘........tak si si užila traktory 😉....ja by som išla na hafanov 😉....ale celkom ma zaujíma ako sa nakoniec rozhodnete.....čo ten bazén dala si ho už?

leninka75
6. jún 2018

@jacka ..ahoj...😎

jacka
6. jún 2018

@leninka75 ahoj
dufam ze dobre oslavite ....alebo ste uz?..................................wow sikovne mas baby...celkom sa pomamili...❤😍.................................traktory ..to bol zazitok teda ti poviem....ale raz za cas hadam vydrzim ak zas daku somarinu nevymyslia...................netusim ako to idem urobit.....vsak pod dame stretko pri🐶

najpyzama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leninka75
7. jún 2018

@jacka ..Ahoj..však to moje staršie decko má smolu......v pohode sme prišli do Ružomberka, žiadne zápchy, aj miesto na parkovanie sme našli rýchlo a blízko.....a jedine môjmu decku zabudli podpísať diplom 😢......Karolínka nahodila podľa mňa bežný znudený ksichtík, ale pani riaditeľka múzea to vyhodnotila, že Karolínka je strááááášne z toho smutná, tak jej k darčekom čo dostávali všetci ešte prihodila kinder čokolády 😂......len aby nebola smutná.....a diplom je vraj pošlú poštou......to moje decko je riadna herečka 😀....... oslavu máme v nedeľu...však rozmýšľam už od pondelka, čo nachystám, aby to bolo OK v tomto teple....a v sobotu je zasa Kia family day..takže o program postarané a tým pádom 🐶 nestihneme 😔....

jacka
7. jún 2018

@leninka75 ahoj
tak to je teda smola...chudatko ....aj mne by to celkom vadilo....zasluzeny diplom nedostat😉......no vies co ..vy mate riadne vikendy....teda....👏...........ja som clekom rada ze sa ochladilo aspon trosku a hlavne nepali to 🌞....

leninka75
8. jún 2018

@jacka ahoj.........vieš čo už som taká unavená z celého týždňa...každý deň niečo máme a už mi to začína vadiť...potrebujem oddych.....ako si sa rozhodla s víkendom?

jacka
8. jún 2018

@leninka75 ahoj
aspon jeden vikend nic nerobit tak?...............no zatial tak ze v sobotu rano rychlo do NR,,,do 13 nazad,,,,....nuz neviem ci dobry napad...................aha aj aj sa pochvalim tiez som bola pysnica pysna...................baby pojde niekde na vylet?......Petko maju v skole noc...budu spat v spacakoch tak sa nevie docakt..a Matko do kontaktnej zoo.....

leninka75
11. jún 2018

@jacka ahoj ................👏👏👏👏👍.........aleže akého šikovníčka máš 🙂...blahoželám 😘..................aké boli psíky?? 🙂...
.....Karolínka pôjdu do Liptovského Mikuláša - dom hore nohami + tatrapolis...a Laurinka zatiaľ neviem....
....ja som po víkende taká unavená..bleee,

jacka
11. jún 2018

@leninka75 ahoj
az do nebies som sal..nevidela si ma😅😝.........................dakuje
nie nesli sme...to by bolo vlemi na rychlo ....hodina cesty tam a nazad a este psikov popozerat............Petkovi sa vlemi bigle pacia..tak cchel kvoli nin viac menej....aaale na MDD jeden pan doniesol psika....bigla...tak ten sa od neho ani nepohol....lepsie ako NR👍😉......a aky bol vikend...dobre ste oslavili?..................mna caka tento striga.....neviem naco na cely vikend...ona nechybala mne....a my sme nechybali jej...zas sa tam unudit...nemat sa s kym porozpravat....ach joj

leninka75
12. jún 2018

@jacka ..ahoj...tak hovoríš, že kupujete bígla?!! 😀.....áno oslava dobre dopadla, sedeli sme vonku a celý čas hrmotalo, strašilo nás ale nakoniec nepršalo...
...ozaj a ako svokor?

jacka
12. jún 2018

@leninka75 ahoj
jasne...bigl....vsak jeden havino je malo...treba este.....😝.............aspon vam pocasie vyslo....baby co dostali k sviatku....a ty?..pochval sa
svokor netusim.....ked spolu volaju nepovie...a ja sa nepytam ....ked chce povie....😉
som sa tesila ze rano aka burocka pride....vsade tam...hrmelo ze az...a padli 2 kvapky 🙄

leninka75
13. jún 2018

@jacka ...ahoj..u nás bola včera búrka, celkom fajná...nemám to rada keď ideme do roboty a prší...zle sa otvára brána, keď musím pod bradou držať dáždnik 😂......baby dostali väčšinou oblečenie, nejaké knižky, tetovačky...a ja mixér....

jacka
13. jún 2018

@leninka75 ahoj
Juj ja dnes nestihacka.....rano chytro navarit....napiect Petkovi do skoly...potom este rychlejsie na urad.....Petkovi zaniest veci do skoly na spanie.....a sused mi doniesol veticky lipy.....tak som 4h sa hrala na popolusku....brr....chcela som este ceresne otrhat...ale mala som dost s tej piplacky..........tu burka ani omylom....len sa hrmi a nic.....no aspon ze sa trochen schladilo........super tak ste vsetky tri posluchali..❤️🙂

leninka75
14. jún 2018

@jacka ahoj....že aká včielka pracovitá 👍👏.....máš fakt dobrého suseda, takto na teba myslí 😉........dnes ráno saká kosa, brrr....čerešne ideš zavárať či variť džem?

jacka
14. jún 2018

@leninka75 ahoj
no to bola jedna hroza...vobec s toho neubudalo.....ale ..ja lubim lipovy caj ....tak ho mam aasi na 100rokov😝😅................chcem zavarit ceresne....len mi ich treba obrat z vyssieho poschodia aby tie co su dole sme mohli my obzobat😝....................sused je uzasny....vzdy ked nieco potrebujem radi mi pomozu......aj detom ku koncu roku vzdy daco daju....aj do nemocky ked chodi..../onko pacient/...tam v bufete maju bzl kolacik tak im donesie.......nuz nahradu starej mamy😉
do rano spal Petko v skole......a vraj im dnes chce dat pisomku z M....skoro ma siblo....👎...................uz nech maju s tymi pisomka aby pokoj ...bo ze v triede hrozny hic......ale asi nie len tam je tak teplo.....vsade je

leninka75
15. jún 2018

@jacka ahoj..fakt sused na nezaplatenie 😍.....to ako vážne po noci v škole písomka??!! 😨...však 1. apríl už bol!!!.....ešte vydržať budúci týždeň a majú deti koniec, teda aspoň u nás musia mať 21.6. uzatvorené známky.....Laurinku mám sopľavú, nechápem...len tak zrazu jej začalo tiecť z nosa a pokašláva...inokedy viem dopredu, že sa niečo chystá a teraz sa to stalo zrazu 😲.....ešte že sú v pondelok aj utorok doma aspoň sa prelieči....

jacka
15. jún 2018

@leninka75 ahoj
mas pravdu .......ani na hriby nemusim vzdy mi donesie😝....................tak napokon im pisomku nedala........bo v noci nic nespali....a rano ze lezali na laivciach....to mi Matko povedal ked mu niesol desiatu.....to fakt mohli doma ostat....chudence deti..................tak nasi maju klasifikacnu az 26......fakt teda........a to co sa stalo Laurinke?......aj teplotu ma?.......ju tak nech sa rychlo vylieci...❤....preco ostavaju doma?..aj moji by uz mohli....

leninka75
18. jún 2018

@jacka ahoj....inak tú noc v škole im mohli urobiť z piatku na sobotu....to si myslím, že je logickejšie, či?......nie teplotu nemá, to je taká nádcha čo ti strááááááááášne stále tečie z nosa...a hneď na druhý deň to chytila aj Lilka....dúfam, že ako prišlo, tak a j odíde .....doma sú pretože deviataci majú absolventské práce, tak aby učitelia mohli sedieť v komisiách....však sa už aj tak nejako extra neučia....čo ste robili cez víkend?

jacka
18. jún 2018

@leninka75 ahoj
presne som to aj ja vrvaela.....nechapem preco v strede tyzdna.....chore........................no peken tak to preskocilo aj na druhu.....ach jo....tak nech su rychlo fit..............tak im je svete zit takto doma su.....no moji maju este tento tyzden pisomky..... dalsi maju veget..............na vikend s ani nepytaj...sme boli pri strige.......................muzov synovec tam mal priatelku....tak som s nou aspon kec..len jej asi pred tyzdnom zistili sklerozu multi.....tak je hotova......cele dni lezala co ju hlava bolela..chuda......musi si najprv sama na to zvyknut a zit s tym tak som ju nechala nech sa vyplace☹

jacka
19. jún 2018

@leninka75 ahoj
Zajtra ide Matko do kontaktnej zoo do Zarnovici...dufam ze bude tak teplo.......ako choroby..uz lepsie?...pochval sa kam a kedy idete na dovolenku?...🍹🌴

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre