Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2018

@jacka ahoj Jani..včera som mala veget...mala som dovolenku lebo svokrovci potrebovali k Dr......stále chodíte tak často ku strige?...
....kolegyňa mala študentku, ktorej cez výšku diagnostikovali sklerozu multi, tiež to najskôr rozdýchavala...teraz je spokojná mamina 2 detí....chcem tým povedať, že dnes už to dokážu Dr. mať kontrolou....
......juj Maťko si užije 😎....si videla ako sa má v piatok ochladiť??.....brr sa teším 😠....baby sosopľami celkom dobre,som zvedavá čo urobí s nimi to ochladenie...
...chystáme sa do Turecka....

jacka
20. jún 2018

@leninka75 no teraz sme dlhsie neboli...ved vies preco....ale inac sa zacina zas ten isty kolotoc...detom ani ruku nepotriasla.....ach ...ja nechcem byt nikdy ako ona....nikdy😢................ako je to hrozna choroba ajej na to prisli hned v zaciatku ...ale ma co robit teda......este aj tomu priatelovi povedala ze ak chce nech sa s nou rozide......ach jo co jej chodilo po rozume.....hej toto jej aj dr. povedali ze medicina napreduje a liekmi to aspon pribrzdia
juj videla.....sa normalne tesim ze trosku chladnejsie ale za az tak.......uvidime

leninka75
21. jún 2018

@jacka ahoj...no veď vieš čo sa hovorí, stáreho koňa nové nenaučíš..lebo tak dajako je to....určite nebudeš ako ona 😉..to sa teda báť nemusíš...som bola včera po dlhej dobe cvičiť...mokrá jak myš, ale taká spokojná som už dávno nebola 🙂...a vlastne všetky tri sme si prišli na svoje...Karolínka sa korčuľovala od nemoty a Laurinka zasa lietala na bycikli...🙂

jacka
21. jún 2018

@leninka75 ahoj
jeda vy ste si vcera uzili......super....mne sa ani dychat nedalo.....uplne ko....a Petko ze podme do bazena......len tak sme zasycali..viem ze si sa ma viac krat pytala na bazen..len ja som ti vzdy zabudla odpovedat.....mame asi 3t......nedam dopustit.....

leninka75
22. jún 2018

@jacka ....ahoj..ale bol včera hic....sme išli do bazéna, že sa ochladíme a vôbec, voda mala 32 st., 😲........včere bola poriadna búrka...samozrejme vypadla elektrina, tak som išla celkom skoro spať....

jacka
22. jún 2018

@leninka75 ahoj...
Veru aj my sme sa tesili ze sa ochladime....a musela som dopustit studenu vodu...........vcera mi okolo 10tej vola maykpva ucka ze mi mam prist pre neho ....lebo ho hlava boli a aj zaludok........uz sa mi stazpvat vecer aj rano....ale som myslela ze ho to prejde...tak som sla....a matko mi vrvai ze uz po triedy je fuc.....co im bolo tak isto.......tak podla vsetkoho dostali upal z vyletu..........len moj bol na to lepsie ...lebo ked prisiel skocil rovno rybicku do vody tal sa schladil.....ostatny ze aj zvracali ...parad toto............to len taka light burocka....skoda......este k tomu aj v noci.....😐

leninka75
25. jún 2018

@jacka ahoj.....aký ste mali víkend?....zima bola, upršano...brrr...my sme sa väčšinou len doma povaľovali...naviac mám nejakú brušnú potvoru...mám hnačku..blee...

jacka
25. jún 2018

@leninka75 ahoj
no chceli sme na to Kalistie co nemci vypalili bol tam program ale.....sme prisli neskoro ...tak sme sli k nasim to bolo cestou....a nedele nic nerobenie.......................fuha tak to ti nezavidim......brrr.....ja som sice v piatok mala teplotu.....este vcera mi nebolo dobre ale uz som ok....................tak sa rychlo vyliec

leninka75
26. jún 2018

@jacka ahoj......juj a to čo si mala nejakú virózu??....už si úplne OK?.......však to počasie je také šiši, že nemám slov...ja už tiež lepšie..včera som bola aj zumbovať ..

jacka
26. jún 2018

@leninka75 ahoj
No som si nemala ani teplotu merat.....som bola von aj so susedou aj s hafanmi......pridem ze nejak blbo mi......sup 38,7......normlane mi zle prislo😂....dala tbl.....detom veceru.....riady odlozila.....hodila sprchu ...a sla som spat......😅.....este v nedelu mi nebolo dobre.....ale vyliecila som sa aj s vyplazenym jazykom😆a tebe je uz tak dobre....?co si este nehodila oddych.....

jacka
27. jún 2018

@leninka75 ahoj
juj ako rychlo sa skoncila skola.....😝......vy to kedy frcite za oddychom?

leninka75
27. jún 2018

@jacka ahoj...fíha, to si mala dosť!!!......a nič iné len teplotu is mala?.....ešte nemám to brucho úplne v poriadku, ale už sa to dá...tak nejak sa snažím jesť diétne...ale skôr nejem ako jem...však nezaškodí, je z čoho zhadzovať .........veru škola rýchlo ubehla, len tento posledný týždeň sa tým, deťom vlečie...aspoň moje to tak vnímajú.....

jacka
27. jún 2018

@leninka75 no trochen bolelo pri prehltani...ale inac nic...............vlecie aj mojim.....uz som rozmyslala ze ich necham doma....ale nechceli z este chcu byt so spoluziakmi......Matko ide povecer nazad do skoly.....maju disko.....Petko nestastny zas ze este nie je na 2stupni😂.........si kup probiotika....trochen ti pomozu

leninka75
29. jún 2018

@jacka ahoj...no ako vysvečko?..... chváľ sa 🙂
.......ja odopadnem, že Maťko na disco??!!.........chlapci v takomto veku sa dosť hanbia....či na Maťka to neplatí??..........ja vy som na disco išla ale ma nikto nechce zobrať 😠😂

jacka
29. jún 2018

@leninka75 ahoj
No ja dnes neviem kde mi hpava stoji.....hned rano...... vecer vravim muzovi aby zapol pracku....zapol ale neviem co urobil ze dal na 60....tak rychlo som vypla prepla......nastastie nic.......idem s detmi do skoly...suseda mna krici ci nepojdem s nou do muzovej roboty lebo rano bral jej muza....a jemu v aute vypadol mobil a ze je tam.....dobre......ja sice ine plany .....potom rychlo vyriadit .....utekat po deti.....navarit.....a upiect kolac....nastastie slo vsetko ako po masle.....😂...........chalani vyskereny ako leco...ze konecne.....no tak prvy st ciste...druhy aj dvojocka bola....skoda keby nebol taky ze vsetko vie....nic netreba........a vy ako....aj odmenu si das??..........ved Matko sam dobrovolne siel na disco.....nema s tym problem..........tak to sme dve ..asi sme si svoje uz oddiskotekovali😅😅😅

leninka75
2. júl 2018

@jacka ahoj .....šikovnica si.....koláčik mali chlapci za odmenu? 🙂.....aký si robila?,,...aj dvojka je dobrá známka 😘..šikulkovia sú obaja po maminke 😉...u vás je dnes veľký deň...narodenninovému oslávencovi prajem veštúčko najlepšie, nech sa mu vo všetkom darí a tiež dodatočne všetko najsamlepšie prajem Peťkovi k meninkám 😍🎂🍹

jacka
2. júl 2018

@leninka75 ahoj
Kolacik........obliz prst.....to aj aj ...vsetko dokopy som dala😆......dakujem za chalanov.......vy to kedy leti za oddychom?........

leninka75
3. júl 2018

@jacka ..ahoj......aké boli darčeky ku sviatkom?........letíme 21.7. ale zatiaľ nemáme presné inštrukcie......vy sa niekam chystáte?...

jacka
3. júl 2018

@leninka75 ahoj
Darceky....petko dostal ruksak.....a matko tricko mikinu a daku hru😒😕.......nie som toho zastanca🙈.......nikam len tu na sk....stvrtok by sme chceli do tej 13 jaskyni...to je za dolnym kubinom.....a cestou este daco pokukame.....baby spokojne ze nemusia do skoly?.....👍

leninka75
4. júl 2018

@jacka..... Ahoj.....prečo takí škaredí smajlovia?.....však každý darček je darček, keď ho dávaš s láskou 😉..............nie si čoho zástanca?...chodenia do zahraničia?......😲.........
..........jasné sú spokojné...a tentokrát sa okamžite dostali do prázdninového módu čo sa týka spania....večer idú medzi 21:00 a 21:30...a ráno potiahnu do 8:00....inokedy im trvalo aj 2 týždne pokiaľ sa dostali do prázdninového režimu 😀

jacka
4. júl 2018

@leninka75 ahoj
nie som zastanca hier na pc............hend by osm sla k moru......aj sme to kuk ....len celkom 💵 nie su...a taka najlacnesjie bolo cez 2500e☹ keby som robila je to ine ale takto z jedneho platu😢ach jo.......................aj mojim som pposunula rezim...na presne tak aky mate vy....aj rano tak vstavaju........co mi je divne lebo o takom case som uz zvykla mavat naveren😝....................vy idete Karolinke co dat na narodky?

leninka75
4. júl 2018

@jacka ....veď som sa celkom čudovala, že by si zmenila názor na more 😔...som to nepochopila...chalani čo radi hrajú?....bojové, preteky, naháňačky?..vôbec sa v tom nevyznám...u nás fičí obliekanie bábik, make up, varenie a pod. záležitosti 😉...no neviem dokedy tie dovolenky utiahneme, lebo baby rastú a pomaly už budeme platiť ako za 4 dospelých 😠....Karolínka fičí na seriáli Soy Luna a tam korčuľujú na korčuliach čo majú kolieska v dvoch radoch, tak sme jej také kúpili a potom praktické veci ako potápačské okuliare, pyžamo...

leninka75
6. júl 2018

@jacka ahoj........univerzita sa nam postarala o predlzeny vikend....dnes mame povinnu dovolenku 🙂..

jacka
6. júl 2018

@leninka75 ahoj....juj tak to super aspon si oddychnes ak sa to bude dat..........
Nie ja by spm rada k moru......hadam sa tam raz dostanem...zatial mi staci SK......vcera sme boli v Brestovskej jaskyni.....celkom zaujmave.....dali nam prilby a celovky na hlavu.....esteze.....som v kuse trieskala hlavu a kde sme sli dole rebrikom..tak mi dakto buchol do hlavy.....co ma nevidel...a to moj muz😈😂..........bol tam aj lanovy park.............Matko sieo tiez ale na dopselackz prekonal sam seba ...pretoze sa dost boji vysok.....aj slzicky boli......ale dal to............aj taka dedinka drevena co kedy ludia byvali.......aj medokys.....no bolo co pozerat........................Karoliknka sa rada potapa?

leninka75
9. júl 2018

@jacka ahoj..juj ako to bolo dobre tie 4 dni voľna ....sa mi ráno vôbec nechcelo.......také jaskyne mám rada..menšie, príjemnejšie, kde nechodí toľko ľudí......to je tá jaskyňa na Orave čo si spomínala, že vám chýba do zbierky?......obe sa rady potápajú .......

jacka
9. júl 2018

@leninka75 ...aspon si nacerpala energiu...a teraz mozes zarezavat dalej...aby si o chvilu mala zas volno🙂.............veru posledna co patri do SSJ..........ako ste vikendovali aj ste niekde boli?....co baby ako prazdninuju😉

leninka75
10. júl 2018

@jacka ..ahoj.....a čo máte teraz naplánované, že budete navštevovať po SK?....
.......víkend sme mali taký pracovno - oddychový....štvrtok sme maľovali špajzu..no čo ti poviem milión vecí vytrep von a potom zasa dnu...zážitok...ale stálo to za to 🙂...mám upratanú, čistú špajzu......v piatok sme boli na kultúre...v PB je kultúrne leto a v rámci toho bol vonku koncert ABBA Slovakia...perfektní boli....v sobotu oslava, mama mala 60-tku....a v nedeľu sme len tak sedeli na dvore a hrali hry.....Karolínka je smutná, lebo nám zdrhla mačka...už je dva dni preč..uvidíme či sa vráti....

jacka
10. júl 2018

@leninka75 ahoj
no ja le tutru niekde kde sa schladim.....dake vodopady...alebo este jaskyne......so m nasla v BB taku daku kde je vstup volny.....este presne neviem kedy bude mat muz volno......................to ste mali dobre nabity program.......👍....................aj ja potrebujem vymaovat ale asi az na svateho dinky😖........................hadam sa cica este vrati🐱

leninka75
11. júl 2018

@jacka ..ahoj.....ako je to tento rok s turistikami, nevieš či sú chodníky také plné ako minulý rok?....inak ma štve toto leto 😠..všimla si si?....žiadne stabilné počasie..... muž bude mať aj dlhšie voľno, napr. že týždeň alebo dva v kuse?...

jacka
11. júl 2018

@leninka75 ahoj
Vsade kopec ludi sa ciitm ako v tescu a do slov raja ma nik nedostane.....veru akurat som vceta vravela ze to ako august......ja som sice spokojna.........muz cosi tyzden staci..aj to sa sekneme........no nam min tyzdne zlialo tak zahardu este tearz sa neda ist

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre