Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. júl 2018

@leninka75 tak znova.....ahoj
Nedalo sa mi odoslat.......chodniky na nerv sa citim ako v tescu a do slov raja ma nik nedostane..hroza......akurat vcera som vravela ze to je ako august.......a nikdy neviem co ma caka zajtra😣.......cosi tyzden staci aj to sa stihneme seknut😉.......mam minuly tyzden tak zlialo zahradu ze este teraz sa tam neda ist

leninka75
12. júl 2018

@jacka ....jej kedy si začala pestovať ryžu?!!! 😀..................parádny zlievak bol u vás.....u nás našťastie len tak slušne zapršalo 😉......

jacka
12. júl 2018

@leninka75 ahoj
Veru ryzu....este suseda mi vravi ze mam pestovat okruhlu bo jej dlhozrnna vadi......😂😂😂😂😂.........vcera som bola s Matkom na ockovani......dostal to do ruky....a este teraz ho boli....a sPetkom na preventivke.....tak som jej spomenula ze mu ide krv .....s konecnika......tak ze upravit stravu a veeela vlaknin.....kazala kupit biopron s vlakninou......no je je iny hnus......a ked pojde zas tak dala uz papier na chiru.....ale tam asi nepojdem ..na gastre dr poviem.........a stihla som 8ch dat ostrihat......petkovi urpbit preukaz na vlak...a este aj pas mi dat.....tak mozeme aj do Cr na vylet😅😅😅.....

jacka
13. júl 2018

@leninka75 ahoj
Karolinke prajem vseeeeetucko najlepsie k jej krasnym 12 narodeninam.......❤️🌹

leninka75
16. júl 2018

@jacka ..ahoj....ďakujeme 😍......aký ste mali víkend?
.......inak si bola poriadne šikovná vo štvrtok!!..všeličo si stihla......v 12 rokoch je nejaké očkovanie?.....prečo vás poslala na chiru?...

jacka
16. júl 2018

@leninka75 ahoj
Ako ste oslavili..........😍...........zato dnes som skoncila zacina ma boliet hlava.......bleeee..................ockovanie ...posledne s toho zakladneho.......zaskrt tetanus a asi cierny kasel.....dalsie bude az ked bude mat 30r................chiru nejdem ani riesit👎
http://www.uvzsr.sk/kalendar/
Tu som nasla🙂

leninka75
17. júl 2018

@jacka ..ahoj.....jaj moja oslava!!..som rada, že je po...od štvrtka u nás spali 2 kamošky mojich príšeriek....Karolínka si na piatok pozvala spolužiačky (je ich spolu 6 + Laurinka a Laurinkina kamoška,ktorá je sestra jednej z Karolinkiných spolužiačok) .......... dievčatá sa zišli o 14:00 a sedeli do 19:30 ..zjedli čo som im predložila 😀....v sobotu sme pol dňa zabili v obchodoch...behali sme so svokrovcami, pretože chcú do spálne plávajúcu podlahu, tak sme boli v ZA vyberať...no a v nedeľu opäť oslava s babkami 😅😨😝..........a už som fakt rada, že je po...ešte teraz v piatok ideme s Karolínkou bratrancovi do BA na promócie, končil zubarinu..🙂
......zasa ťa chytá migréna?....☹...dúfam, že to nebude dlho trvať...

jacka
17. júl 2018

@leninka75 ahoj
Wow....tak super...mali ste doma samucky babinec.....☺......museli byt nadsene...super......len skoda ze sa to o tebe neda povedat😂..........aj ste kupili podlahu?..............dam tbl ...obklad na hlavu a ticho .....sem ta pomoze sem tam aj 3 dni trva😬............a u nas velky plac.....havino nam v s9botu usiel a uz sa nevratil.....ja pen dufam ze ked umrel...tak rychlou s,rtou a netrapil sa😢😢😢😢😢...vam sa macicka vratila?..........cela dedina na nohach ked vidia psika hned idu ku nam ci nie je nas....ach jo bodaj by bol........a volala som na gastro.....bo mal zas krv...tak ze mame kupit faaktu capik...a ak nepomoze mam sa ozvat.......chuda v soku ze nas dr poslala na chiru😃

leninka75
18. júl 2018

@jacka ..ahoj......ja som bola nadšená večer keď už bolo všetko upratané a decká odfukovali v posteliach 😀......ano podlahu sme kúpili, po dovolenke sa muž do toho ide pustiť....juj havko ušiel 😢....myslíš, že už sa nevráti?.....
.,..nám už aj druhá mačka zmizla..nejaké je to u nás zakliate...v priebehu roka zmizli 4 mačky 🙄😨......aaale baby uz si u kamošky zajednali nové mačiatko 😂....som zvedavá koľko zasa u nás vydrží.....už si dala čapík?....je nejaká zmena?

jacka
18. júl 2018

@leninka75 ahoj
Verim ti ....kde je klud a poriadok.....tak o rok znova😉............jej vam sa ta dovolenka uz blizi....parada.....uz si zacala balit?........a kedy sa vratite?.............havino..nevrati sa....😢😢😢........od soboty je uz dlha doba.........juj ako velmi chyba...tak prazdno tu je.....ale uz kuk na nete dalsieho.....ach jo.....to bola moja chyba...som otvrila branu a ona fnrk.....aj som na nu kricalal....sa na mna kukla.....a ..dovi dopo..........capik len dnes pride z lekarni.....som muzovi vcera volala aby kupil ale ze nema cestu okolo lekarne....ale uz ma kupene tak vecre sa zacina krik..........davam mu biopron ......a dr n agastre skoro svihlo ked som jej povedala ze nam kazala pediatticka psyllium kupit.....ze to sa detom nedava.....lebo teba veeelmi vela pit.....a tym ze nepije to ka opacny efekt ..tak ze ho zapecie........juj tieto detske lekarky hadam len anginu a chripku vedia liecit😝

leninka75
19. júl 2018

@jacka ....ešte nás čakajú Laurinkine narodky.....ano priebežne chystám veci, ale mám to zatiaľ len v spálni na zemi....vrátime sa 29.7. ...akého psa máš vyhliadnutého?.........Peťko to už niekedy mal či to 1x?

jacka
19. júl 2018

@leninka75 ahoj
Aj pri nej robis take velke oslavy?.....super😊........uz na vas prisla cestovna horucka......tesite sa?..........zatial ziadneho....ja muz chce labradora......ja neviem mne sa to zda dako skoro😢..........petko 1x to ma...........tak rpzmyslam ze som asi mesiac nebola v bazene......a to uz pol jula je fuc....to je hrozne ani deti si ho riadne neuziju👎

leninka75
7. aug 2018

@jacka ..ahoj po dlhej dobe....😉.....ako sa má havino?...

jacka
7. aug 2018

@leninka75 ahoj
Noo davno sme sa nepoculi.......hafino ..to taky maznosko.... viac ide asu so sirky ako do vysky😊.....a vasa cicucka...zvykla si?......uz si v praci? ..... ..fuj ake peklo zas vonku😨.........co mate noveho?

leninka75
8. aug 2018

@jacka ..ahoj....veru davno 😉......ale popracujem na tom ......naša mačka si okamžite zvykla..dokonca tak, že keď sme všetci v bazéne vylezie po schodíkoch na najvyšší a skúša labkou či ju voda udrží...a mňauká pokiaľ ku nej neprídeme..sme ju nazvali, že vodná mačka 😀.....veru už v práci, bleee....sa mi nedá nejako zaradiť do procesu...strašne teplo tu máme 😠

leninka75
8. aug 2018

@jacka ...ako pokračujú vaše prázdninové plány?...

jacka
8. aug 2018

@leninka75 ahoj
no super este budete mat spolocnost v bazene😖😝😀.............to ti v praci nezavidm...ja neznsam horucosti....vobec bleee................plan este stale neviem kam pojdeme ked bude mat muy dovolenku.....nemam ani potuchy..ach ach😒................mama pocit ze ten mesiac ubehol ako voda a tento druhy priam letiii😢

leninka75
9. aug 2018

@jacka ..ahoj.......dnes bude fajne, čo povieš??? 😎😝...........tak celý deň po krk vo vode........ani nehor, že ako mesiac ubehol...už mi z pusy trčí, že "baby skontrolujte si školské veci a spíšte čo potrebujete"............neskutočné....pomaly bude čas rozmýšľať nad vianočnými darčekmi 😲😂

jacka
9. aug 2018

@leninka75 ahoj
Ani nehovor...za zavriem do detskej....ani odtial nevylieziem...blee..................moji este nemaju zpznam co kupit.....to budeme az v sep.............to tiez pravda.....ani sa nenazdame a mame tu vianoce ako nic.......ach zastavit tak cas na chvilu

leninka75
10. aug 2018

@jacka ......ahoj..juj tu v robote máme bleee ..už nepomáha ani okná ráno pootvárať....doma je to OK..bazén to istí 🙂..............ideme večer na koncert Komajoty a v sobotu na divadlo Skrotenie zlej ženy...v PB funguje kultúrne leto vo veľkom 🙂

jacka
10. aug 2018

@leninka75 ahoj
fuj verim ti....peklo vsade.........eate ked otvoris okno este horsie ............esteze ten bazene mame....aspon mame kde zasycat😝..........juj super program mate....👍😍

leninka75
13. aug 2018

@jacka............. Ahoj Jani............nemôže byť stále víkend?? 😔.....som myslela, že tá nechuť ma po prvom týždni prejde, ale nie tuším sa mi nechce ešte viac 😨...aký ste mali víkend?

jacka
13. aug 2018

@leninka75 ahoooj
Stale ta to drzi?......to asi 0reto ze este pojdete do Polska ze😉......neuvetis kde sme boli v sob...chceli sme povodne do Domici ale z madarskej str.....len tam nam povedala se ak chceme ze o 4km je ovelela vacsia jaskyna....tak bolo vybavene.......ale to som este nevidela....totalna nadhera.....som zasla.....😆😍......to bola taka krasa......este aj fotit sme tam mohli....a na konci nas bral bus na parkovisko.....bo peso by sme este teraz sli😂.........a muz uz D.....tak sme chceli tu nedaleko na lanovu drahu......aaaale v pon zavreta .....tak sme sli do Tajova..esteze vsetko tak blizko......ani netusim kam nas 🚗zajtra povedie
Vy ste sa sko mali?aky bol koncert?

leninka75
14. aug 2018

@jacka ..ahoj............čo to bolo za jaskyňu?......som myslela, že v Domici ste už boli?....alebo už strácam prehľad 😉......my sme boli len tak doma v bazéne....koncert fajny..len škoda, že išla búrka, tak to presunuli dnu a už to nemalo až takú atmošku, ale napriek tomu sa mi koncert páčil aj divadlo v sobotu....čo bolo v Tajove?

jacka
14. aug 2018

@leninka75 ahoj
Ano v Domici sme boli ale sme chceli z Madarska ist......a tam sme boli dnes...a este tam pobliz je najvacsia kniha sveta.....muzeum.......ako a kedysi robili knihy a papier.....ujo sice nevedel po sk...ale tam aj video s sk titulkami....a ta jaskyna cp sme boli v sobotu sa vola.....Josvafo.......a teraz sa mi zdala ta domica taka uboha......chuda....
https://www.tripadvisor.sk/Attraction_Review-g1...

leninka75
15. aug 2018

@jacka ..ahoj..aha to bola Maďarská jaskyňa......normálne eurami sa dalo platiť?..mne ti je dnes neajko čudne..hlava sa mi točí od rána ☹...

jacka
15. aug 2018

@leninka75 ahoj
Hej v Madarsku....ale blizucko od domice......platili sme kartou a pytali sme prospekt po sk.........fuj mne tak bolo v pondelok som myslela ze ma picne

leninka75
16. aug 2018

@jacka ..ahoj....ako dnes?....

jacka
16. aug 2018

@leninka75 ahoh
No dnes som chcela do toho bludiska.....ale trcime doma.....muzovi sa nechce..vsak co do kukurice mozeme aj v decembri😠😞
https://www.sdetmi.com/podujatia/detail/48539/k...

leninka75
17. aug 2018

@jacka ..ahoj...aby vás pri východe nečakali muži zákona, že zlodeji kukurice 😅.....dcember je na kukuricu ideálny 😂.....aby sa ti tam potom muž nestratil 😂......baby idú mať zasa u nás kamošky aj na prespatie, tak bude plný dom detí......zasa budem kuchárka na plný úväzok 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre