Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2019

@leninka75 ahoj
no pre pana....to tolka radost ...........ta riaditelka nema chybu.....tak treba inde zaklopat ked starosta je v pasci..........
Aaach kdeze uz nepridu....totok si uz sami ideme........mat tak arabelin prsten..................juj dnes je oproti vcerajsku ino nuno......len ten vetrisko zas😕

leninka75
9. máj 2019

@jacka ..ahoj...zasa som taká pomýlená tým voľným dňom 😠....aspoň, že počasie bolo celkom slušné až na ten studený vietor....prudko sme včera všetci športovali....Majo s LiIkou na korčuliach, Lolka na bicykli a na kolobežke 🙂.......a hneď potom opekačka 😍

jacka
9. máj 2019

@leninka75 ahoj
Veru ten vietor jeden hnus....a dnes este aj dazd k tomu😤.......a mam pocit ze vcera nebolo tak teplo ......slnka nikde.....len s dlhym rukovom som behala........chalani boli v kine...ten avangers.....len s titulkami tak neviem co s toho mali😡......................ty si nacom sportovala😉.........ste mali super vikend😍😚

leninka75
10. máj 2019

@jacka Ahoj....zasa víkend super!! 😍....ja som bola na kolobežke.....

jacka
13. máj 2019

@leninka75 ahoj
Ja sa zblaznim s toho pocasia......uz nema ani co k tomu dodat.............Matko mali triednicku..ze sa maju dohodnut kam pojdu na koncprpcny vylet.....dala im tri moznoati.....opekacku lanovu drahu alebo b.stiavicu.....a petko idu na plavecky v pol juna.....juj tolko volnosti
Vy sa ako mate?

leninka75
14. máj 2019

@jacka ahoj....brrr u nás ráno 2 st. ľudia zasa vytiahli zimné bundy, rukavice a videla som aj vysoké čižmy....nepamätám si takýto studený máj...jej to máte bohatý program......u nás už na deckách vidno , že majú školy plné zuby...už to chce prázdniny 🙂...

jacka
14. máj 2019

@leninka75 ahoj
no tu taka nie kosa ale 5 bolo rano....a furt prsi.....pred rokom kratsy a teraz bundy..som zvedava dokedy budeme kurit.......ach joj............vase baby idu niekde na vylety?..........vz sa kam chystate na dovolenku?...mne muz povedal ze mi na dlazbu napise dubaj a da slnecnik a buduci rok monako.....sa mam teda

leninka75
15. máj 2019

@jacka Ahoj......fííha to takto pochodíš kus sveta 😂😂...ešteže je ten tvoj taký kreatívny 😝..............zatiaľ o výletoch nič nehovorili...Karolínkina trieda príde ku nám do labáku o dva týždne....budú to mať ako exkurziu z chémie.......s kolegyňou im to plánujeme urobiť ako takú mini detskú univerzitu....som zvedavá či sa im to bude páčiť 😉.....ideme v lete do Jordánska 🙂

jacka
16. máj 2019

@leninka75 ahoooj
To si predstav ze vlastne kazdy tyzden by som mohla byt niekde inde😂😂😂😦......daj vediet kedy pojdete do Jordanska......mozno sa stretneme😉.........wow parada deti budu mat radost.........Petko ide zajtra do Kremnice....tak neviem ci mu dam snehule a ciapku ci co😂😂😬................a Matko sa jednohalsne zhodlu na lanovu drahu......hadam by som nechceli keby si chceli opekat....alebo chodit po B.Stiavnici.....pubosi.........

leninka75
17. máj 2019

@jacka Ahoj.......idú aj do mincovne?.....lanovú dráhu by brali aj moje baby....tak úfam,že si to Maťko užije 🙂......dlhý týždeň sa mi zdá bez tej voľnej stredy 😠...čo idete cez víkend?

jacka
19. máj 2019

@leninka75 ahoj
Boli aj v mincovni...len moj slimak si nestihol mincu vyrazit😤...........veru matko sa tesi ....hlavne ze nebude s nami😂😁😃...............cez vikend sme v sob boli u nasich...a v ned sme hodili kriatko na gril a poobede sme priesadky zasadili.....a tak pomotkali........a vy ako?.....
Ja som bola v piatok ko....ledva som zila ....hlava zaludok....horsie bolo ist autom pre deti....a uz ked som citila vecer ze mi bude lepsie dosla mrcha.....no len ma zakopata👎

leninka75
20. máj 2019

@jacka ahoj...tak super výletík 🙂.....tuším máš čoraz horšie predmrchové príznaky 😠.........my sme mali náročný víkend, najmä pre žalúdky 😀....v sobotu oslava 80-tky mojej babky a hneď potom sme išli na školský ples....

jacka
20. máj 2019

@leninka75 ahoj
Ej ste si pomastili zlcniky😉............ako bolo na plese?....vsteci ste boli?.........este mesiac pridat v skole a o mesiac skoro prazdniny😊.............ach mrcha...bodaj by som do prechodu sla....mam to plne zuby .....

leninka75
21. máj 2019

@jacka ahoj....môj žlčník v pohode, ale Majo jedol čo videl 😂😂😂😂......juj tí chlapi, žiadnu brzdu nemajú v sebe 😠....na ples sme išli len my dvaja..ostatní sú padavky, nič nevydržia 😂...u nás sa decká učia už len tak jemne, ale ešte nepísali koncoročné písomky...to zasa bude keď to vypukne!!! 😒.....to budú dva týždne písať samé písomky ...ty už do prechodu by si išla😂....

jacka
21. máj 2019

@leninka75 ahoj
Veru chlapi ziadna klapka😬......u nich nie je..................tie velke pisomky...jedna hroza....uz sa nedaju opravit😧...............dnes sa matko nruci ...isli pozriet cisticku odpadovych vod😅😅😅😅😅😄.....pomooooc co este nevymyslia.....dakedy pojde kuk do drevarskej skoly......tolko vegetu............tak do prechodu...len cakam a cakam a cakam😃😃😃😃😃😃😂😂😂

jacka
22. máj 2019

@leninka75 ahoj
Ha davno neprsalo....potom zas 2mes nebude..........co boli vcera v tej cistice odpadovych vod.....tak matko ze aky smrad tam bol😂😂😂😂..........som bola s nim vcera na pasovom....a na pase mal zle miesto narodenia....tak som musela letiet domom po RL...inac ze mi nedaju novy.....chapes to...som zabila 2h svojho casu👎

leninka75
22. máj 2019

@jacka Ahoj........fu to aké exkurzie majú vaši!!..len zíram,.....a čože pas?....kde cestujete?..otrasné počasie...len spať a spať..

jacka
22. máj 2019

@leninka75 ani nevrav o pocasi....brrr.......pas len tak dosla zaruka😂😂😂😂aj som rozmyslala ci dam ked o 2r bude mat OP........ale nahodou nas muz vezme vyvencit do madarska a v lete bude kopec davu tam.........matko skocil s nadchou a kaslom a uz som aj petka pocula kaslat.....koniec totok👎

jacka
24. máj 2019

@leninka75 ahoj
Konecen piatok ..pekny vikend........nam konecne pride pomoc na branu...tak sa tesim...ze uz budem z auta tukat nech sa otvori😂😂😂....vsak naco sa hybat😂😂budem ako z filmu wall...ludkovia.......ach 😁😁😁

jacka
24. máj 2019

@leninka75 a este ta aj vidim😊

leninka75
24. máj 2019

@jacka ahoj...ja moja sa nedivím, že dovolenka bude doma na dvorku, keď také vychytávky musíte mať 😀......ja keď vidím môjho muža aký je ufrfľaný, keď sa mu nepodarí zaparkovať blízko vchodu do obchodu a musí ten strašný kus prejsť pešo, tak som rada, že nemám vodičák a nie som zhýčkaná vozením sa autom 😝.......aj kde sú tie časy randenia, keď sme boli schopní dedinu prejsť pešo aj 4x!!! 😢...

leninka75
24. máj 2019

@jacka ..jej to sa už dávno nestalo, aby sme s atu stretli 🙂

jacka
24. máj 2019

@leninka75 ze......normalne by som tu nebola .....ale matko ostava v meste...zase

leninka75
24. máj 2019

@jacka .....sa chystám poobede všetko upratať nech mám cez víkend kľud...noooo zasa ale kľud ako kľud .....mám nachystané žehlenie a pečenie....😂

leninka75
24. máj 2019

@jacka ..a na noc príde domov?...😀

jacka
24. máj 2019

@leninka75 nooooo my tu branu mame kupenu uz 4roky.....ani za ten svet sa tam nesla sama namotovat.......len my byvame robno pri zakrute......a ked vycham von tak len trpnem ....bo auto musi trcat nufakom von a pokial ju zavriem auta vytrubuju ...ze som na pol cste....hroza

jacka
24. máj 2019

@leninka75 fuj zehlenie neznasam.........co ides piect?......a ja by som si dala....😉
No dufam ze sa pride ukazat😂😂😂😂

leninka75
24. máj 2019

@jacka ..ježišmaria koniec sveta a ešte aj na zákrute!!! 😂....to už lepšie sa bývať asi nedá.....😉.....idem piecť chleba, syrové rožky, knackebroaty a koka keksy 😍..všetko kváskové...čo z toho ti prinesiem?😉

jacka
24. máj 2019

@leninka75 co ti poviem jedna hroza......ale ten kto zatruby..tak mu ukazem zlatu strednu cestu.........veru neda hned by som bola prec ani prach by neostal po mne..............noooo nozes ten chlebik , syrove rozky, knackbroady a koka keksy.....to mi bude staci...dakujem😂😉

leninka75
24. máj 2019

@jacka ..skromné dievča si ty 😂😂😂😂😂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre