Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
31. aug 2009

no ale vlastne nemozem pvoedat ze pokazili....to sa uvidi az v stredu.a tiez ide iba na 4 hodiny 😅

utka
31. aug 2009

Ahojte!!!
Ďakujem Vám...No škoda, že to takto dopadlo, ale sáď po operácii bude dobre...
My sme ešte u našich, ale dnes poobede už ideme domov. Zajtra ešte oddych doma a v stredu škôlka. Tiež prvý týždeň len na dve hoďky alebo doobeda. Ešte neviem. Ale už teraz mám z toho depku ☹.

bubba
31. aug 2009

utka ja ti budem drzat palce aby operacia vyriesila vsetky starosti co mas 🙂

bubba
31. aug 2009

utka, 😀 všetko najlepšie k narodeninkáááááááááááááááám 😵 😵

siwike25
autor
31. aug 2009

Utka všetko najlepšieeeeeeee aby sa ti všetko splnilo čo len budeš chciet 😉 😉 😉 😉 😵

leninka75
31. aug 2009

baby, nemá utka narodky až v stredu???????????? 😨 😨 😨 😨

denisenko
31. aug 2009

🙂 baby, čo strašíte deti školkou 😝
ja som to deniskovi vysvetlila jednoducho, bude tam kopec detí a budú sa len hrať, aj nové hračky tam majú, ved to má lepšie ako doma, ja furt niečo zakazujem, nemám čas a tam....aj ked plakáva, ale chodí tam rád, ved si zvyknu, potom už ani domov nechcel chodiť
😀
leni, ved vy ste mali jasle, či?
nam tu začína školský rok až o dva týždne, takže ešte stále máme babu na stráženie, ale denisko sa vždy na nu tak teší....som rada 😉
utka, tak nadrzo... kolko sviečok?všetko naj,.....hlavne to zdravíčko 🙂
bubba, z toho že sa pokakáva si nič nerob, denisko si začal odvtedy obhrýzať nechty ☹

utka
31. aug 2009

Ďakujem pekne, ale narodky mám až v stredu 😉...
deni, 31 😝

utka
31. aug 2009

Nikde nikto ☹. Hmmmm...
Či sedíte pri Paneláku 😀 ?

aninka29
1. sep 2009

ahojte mamulienky 🙂

dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllho som tu nebola ☹ .........ale nemala som moc času................vo štvrtok sme krstili Sabínku,v sobotu sme mali oslavu 🙂 ..........mali sme síce krstiť šiesteho septembra,ale museli sme krstiť teraz,lebo tatko mal včera cestovať do Holandska,ale samoška že sa to odložilo na neskor 😝 ..........ale už máme po tom 🙂
no a od nedele teplotujem a bojujem so zapáleným prsníkom 😢 😢 😢.........ale už sa to zlepšuje,síce pomaličky..........ale poviem vám,bola som hotová ☹

držíme pršteky všetkým detičkám čo nastupujú do školky 😵 😵tak isto aj maminkam 😵,aby všetko dopadlo dobre 😵 😵 😵

utka všetko najlepšie k zajtrajším narodeninkám,hlavne veľa veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a všetkého 😵 😵 😵...........zajtra asi neurobím kuk,tak blahoželám dopredu 😉

mamky pa pa 😵 😵 😵

jacka
1. sep 2009

ahojte....už som aj ja prítomná.....konečne....absták som mala riadny..idem si vás prečítat 🙂

jacka
1. sep 2009

no...som vás len tak z rýchliku prečítala...ale v skratke by ste mohli niečo napísat......ste mi normálne chýbala...ale aspon som si poumývala okna...a vyčistila hniezdočko aby sa maličký vráti do čistoty 😉

utka.....a tá operácia je už istá?....no chudatko to mi je luto ☹

vyzerá to tak že tu dnes nik nebude.......no čo už..pekný den vám prajem 🙂

utka
1. sep 2009

Ahojte!!!
aninka, jacka, vitajteeeeee!!!
aninka, ďakujem za gratulácie 😉.
jacka, tá operácia je istá, ale ešte niečo skúšam a verím, že to zaberie a nebudem musieť ísť na operáciu 😉.

jacka
1. sep 2009

dik utka 🙂

a čo chceš vyskušat...nejaké lieky?....nech je to čokolvek tak držím palce aby ti to vyšlo 😵 🙂

utka
1. sep 2009

Ďakujem pekne.
Nie sú to lieky.J e to zase alternatívna medicína...

denisenko
1. sep 2009

halo......
jacka, sdom rada že si konečne tu 😉 dufam že sa zas čoskoro neodpojíš, aj ty si nám chýbala, čítala si ako sme ťa spomínali? 😀
utka, prečo 31 😝 ja som mala tolko v apríli
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si ešte mladáááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀
aninka, ale už si ok? ☹ 😉 ako sa má Sabínka?
ja som mala dnes den debil, miesto volna som musela do prác&e a kedže nemám opatrovatelku na utorok, makal so mnou aj Denisko 😀 pfuuuuu...ste mali vidieť, ako prešacoval všetkých 17 izieb, hádam sa nik nebude sťažovať 😀 😀 😀 😀 šikula, zvládol to 😉

denisenko
1. sep 2009

ozaj, zabudla som....
zajtra držím všetkým deťúrencom palčeky, nech majú zo školky len radosť 😀 😀 😀

jacka
1. sep 2009

ja sa tiež pripájam...aby bolo málo plaču

deni....si to viem predstavit 😀 😀 😀 musel sa s oho riadne vytešovat 😀 😀

dufam že sa už neodpojím....lebo skončím v blázinci 😀 😀 😀 dost ma tie horučavy zabíjaju 😝

čoby som ja dala za 31 😀 😀

utka tak dufam že ti to vyjde budem ti držat silno plačeky...všetky 😉 😵

bubba
1. sep 2009

co 31 jacka a ty mas kolko?

jacka
1. sep 2009

veeela bubbka...o dva viac 😉 😀 😀

zajtra idem na kontrolu ...zase sa vysediet...sa vobec neteším 😝

vyzera to tak že som ostala sama tehoška..leni....ty si na tom ako? 😉

ani kukala som vášho "vrabčiaka" je zlatulinká...tak som sa na nu tešila.....inak by si sa mohla ozvat ako porod a čo k tomu...a kde si mala Simku....ako to zvládala a tak....som zvedava..no čo už ja ina nebudem 😀 😀

utka
1. sep 2009

Ďakujeme pekne a držíme sebe aj ostatným päste tiež 😉.
jacka, prezraď koľko máš ty...
Ideme do postele.

jacka
1. sep 2009

utka moje zlatičko už spinká....ráno skoro vstávame tak dufam že ho nebudem musiet budit 😅 ..a kedy ideš na tu liečbu?

jacka
1. sep 2009

dobru nocku..... 😔

utka
1. sep 2009

jacka, už som začala asi pred 5 týždňami, ale zatiaľ nie sú zmeny, tak uvidíme, či mi to zaberie...
Aj Viki už spinká. Ráno o 6:45 vstávame 😉.

jacka
2. sep 2009

dobre ránko 🙂

utka všetko najlepšie...hlavne aby si bola zdrava....ostatne pride 😵 ...a nech ta aj Vikinko počuva 😉

leni ahoj 😉

leninka75
2. sep 2009

ránečko!! 🙂 ..........no vitaj jacka!!!! 🙂 🙂 ............už je PC v poriadku??? 😉 .............no babule, tak dnes to zasa začalo - škôlka!!!!...............včera lilka nadšene pobehovala a chystala si veci do škôlky a hovorila, že už je veľká škôlkarka a že už nebude plakať!!!! 😅 😅 😅 .............dnes ráno, keď som povedala, že ideme do škôlky tak to začalo rev, rev, grcanie, rev, rev, rev........ ☹ ☹ ☹ ☹ .....................zdá sa, že to bude rovnako ako keď sme chodili do jaslí!!!! 😢 😢 😢 😢...........som z toho smutná a nešťastná................

utka, všetko dobré k narodkám......zdravíčko, lásku, šťastie ti prajem!!! ............cmuk-cmuk!!! 🙂

leninka75
2. sep 2009

ozaj jacka, žiadna zmena v polohe toho malého leňoška????

bubba
2. sep 2009

caute no tak prvy den v skolke celkom v pohode bez slzicky kedze vidim do skolky z okna tak mam krasny dozor nad vecou...chcem sa spytat kolko paltite za skolku lebo mne sa zda 70/ mesiac + 20/strava mesacne trosku privelááááááááááááááááááá 😠

siwike25
autor
2. sep 2009

Awojky no už aj simonko je v školke,bez problemou,no uvidime čo bude do 14-30h,no bez slzičky ale ja som plakala doma statočne 😉 😉 😉 .Dufam že to bude všetko oky 😀
Bubba mne dali šek na 30euro,v tom je strava a školkarske neviem čo 😉 😉
No volal mi šef idem do roboti zarobit na simonkou šek 😀 😀 😀 😀 a zajtra sa idem prihlasit na urad prace,vobec sa mi nece,toooooooooooooolko vybavovaciek,fuuuuuuuuuj 😠 😠 😠 😠
Leninka tak to ti verim lebo aj ja som z toho veeelmy neštasne ale neboj zvladneme to 😉
Krasny den vam prajem herečky paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aninka29
2. sep 2009

ahojte mamky 🙂

jacka ahooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 ............akurát som na teba myslela 😵 ...........som si zapla pc, že kočkám napíšem,že babuliatko sa Ti v brušku otočilo 😵 😵 😵 ...............som to zabudla včera napísať 😒

chjoj mamky,ako vám závidím, že vaše detičky chodia do školky.................naša pojde neviem kedy ☹ ☹ ☹ som z toho smutná,že nechodí ☹ .........verím tomu, že by sa jej tam páčilo 😖 .........no čo už ☹

mám chvílku veget 😉 Sabínka odfukuje,a Simonka šla s tatkom na ihrisko 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre