Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
13. sep 2009
mamky lúčim sa 🙂 .....manža otravuje ]-(

dobrú nocku 🙂
jacka
13. sep 2009
😃 😃 😃 ..mohla si príst ku nám rodit... 😃 😃 😃 😃 ak ti chýba bitka 😃 😃

ale ale otravuje???? x-) x-) x-) tak sa mu chod venovať......no počkaj...nemáš ešte šestonedelie? =-) 😃 😃

dobru aninka |-| ...mna o chvilu tiež odtialto vyhodí ]-( :-p
jacka
13. sep 2009
no už je to tu..... :-p

dorbu noc...zajtra som tu ako na koni 😃 ...... |-|
jacka
14. sep 2009
no fíha.....aj posledná aj prvá.... =-) 😃

dobré ránko..... 🙂
leninka75
14. sep 2009
Ránečko!!! 🙂 🙂 ............ahoj jacka,ništ??? =-) ..............baby z východu žijete???...........práve počúvam v rádiu, že tam u vás bola nejaká divočina :-S :-S :-S .............ako sa máte po víkende????............
leninka75
14. sep 2009
jacka, len o chlp!!! 😉
jacka
14. sep 2009
ahoj leni...tak to bola riadna tesnotka x-)

no ništ ]-(
leninka75
14. sep 2009
jacka, aj si sa pokolotočovala na jarmoku????............či len burčiak??..........
jacka
14. sep 2009
leni..ja som si dala len na špičku jazyka...a bol :-p ...skor som mala chuť na pivečko 😉 ........a kolotoč...ee..... :-p však by som :-p :-p

a vy ste mali aký víkend?

čo bolo na východe?
leninka75
14. sep 2009
na východe hlásili strašidelné búrky a prívalové dažde 😕 😕 😕 .............víkend bol zasa taký rýchly, decko včera zviedlo scénu pre h...o ]-( ]-( ]-( ............ale takú ako už dávno nie, som myslela, že ju zderiem z kože, ale udržala som sa!!!! :-S..............ha-ha-ha a v piatok sa tak chystala revať pri očkovaní a nevyšlo jej to!!! 😃 😃 😃..........tak ju šikovne sestrička pichla, že ani nevedela :-N :-N :-N :-N...........včera bol asi zlý deň, lebo aj segrina kika ručala 😃 😃 .............maťko bol v pohode???
jacka
14. sep 2009
no vieš že nebol....muž dostával z neho záchvaty zlosti 😃 😃 😃 ...som zvedava ako zvládne ked budem v porodnici...asi ošedivie 😃 😃 😃 ...aj vo vani stváral cirkus že si nejde vlásky umývat...ani ritku..ani nechtíky strihať.....som rada že už je pondelok 😃 😃

tak preto sa aninka nehlási 😃 😃 😉
leninka75
14. sep 2009
tá moja opica robí presne taký cirkus s vlasmi ako tvoj maťko!!!!........že ich to baví!!! :-p :-p :-p ......takéto peklo nám robia zo života 😃 😃 😃 ............a nech si tatino užije, šak sa vytešoval keď ho robil, tak teraz nech si trošku pozúri 😃 😃 😃 😃..........lilka bola s tatinom v sobotu celé doobedie a veru tatino už potom zuby zatínal a to bola lilka v pohode, žiadna scéna!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃................chlapi si niekedy myslia, že to máme bábiky na hranie 😃 😃 😃................no snáď aninku nezatopilo???!!! =-)
jacka
14. sep 2009
😃 😃 😃 😃

ved nech si užije...aspon vie čo ja mám doma 3roky 😃 😃 😉 a dalšie ma čakaju x-)

som si vyriadila domeček....tak som zvedavá ...ako sa to bude maličkemu páčiť zachvilu :-p ..ale ja som totálne KO.....ledva sa hýbem...a to je naštastie Matko na dvore.......tak tu možem sedieť 😃 😃
leninka75
14. sep 2009
nepreháňaj to už s tým upratovaním!!! ]-( ...........sedkaj a ešte si drobca užívaj v brušku!!!!.........maťko je sám vonku???.........
jacka
14. sep 2009
som sa zľakla že som tu sama...... ]-( :-p 😃

však si musím poupratovať......aby som neprišla do bordelu...keby dačo 😃
aninka29
14. sep 2009
ahojte 🙂
aninka29
14. sep 2009
mamky u nás nič nebolo :-p ..........trošku popršalo a dovi dopo 🙂

Sabinka má dnes chuť nosiť sa po rukách :-p ............takže mám málo času 🙂 ............ale už je vo fáze zaspávania,takže ju idem dať trošku na vzduch 🙂 kým neprší,lebo zase sa zaťahuje ]-(a ráno to vyzeralo na krásny slnečný deň :-p
jacka
14. sep 2009
asi som tu najväčšia závisláčka :-N 😃

aninka ahoj.....u nás svieti slniečko...ale nedám nikomu...lebo dnu je dost chladno :-p

ja chcem tiež už mat drobca na rukách... 😞 ]-(
aninka29
14. sep 2009
jacka budeš ho mať ani sa nenazdáš x-) x-) x-) .............kedy máš najbližšiu poradňu,ak náhodou neporodíš??????

ale podľa mňa to zajtrajšok alebo streda istí 😉 😉 😉
leninka75
14. sep 2009
prehovorila aninka-bosorka!!! 😃 😃 😃 😃 ..........ahoj ani!!!.........ešte sa nosíte??? 🙂 ...........ako sa máš???.......zápal ustúpil???........
leninka75
14. sep 2009
idem ku kaderníčke.........konečne!!!........pa,pa
aninka29
14. sep 2009
ahoj leni 🙂 ......nie leni zápal je fuč 🙂 ..............nenosíme .......Sabi už dáááááááávno odfukuje v kočári 😉

hmmmmmmmmmmmm,niekomu sa žije.......leni tak si to u kaderníčky uži x-) ...............ja ani neviem kedy sa k nej dostanem :-|
jacka
14. sep 2009
leni..tak nech ťa nezohaví 😃 😃 x-) 😉
jacka
14. sep 2009
poradnu vo štvrtok...dufam že si ma tam nenechaju..lebo ujdem 😃 😃

mne je jedno kedy to bude len nech to mám za sebou :-p
jacka
14. sep 2009
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo...... ]-(
utka
14. sep 2009
Ahojte!!!
My sme dnes boli v meste, na nákupy a potom na priehrade zaviesť chlapom obed. Som sa tešila,že pôjdeme dnes domov, ale nič z toho. Takže až zajtra ráno. Kúpili sme Vikimu krásnu posteľ http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath..., tak ju zajtra vezieme, dúfam, že nebude pršať...V noci sme s manželom tak zle spali kôli nachladnutiu, že až 😞.
jacka
14. sep 2009
ahoj utka...jééééééééééééééj.....krása......kde ste ju kupili =-)

vy ste boli na tej Môťovej....tam ti býva svokruša?

rýchlo sa vyliečte...a Vikimu nič nie je?
utka
14. sep 2009
jacka, kúpili sme ju v Žiary od jednej panej,ta ju kupila synovi v apríly a nechce na nej spávať...
Sme vo ZV v Môťovej u svokruši, hej...
Ďakujem pekne, posnažíme sa vyliečiť čo najskôr. A Viki je už ako tak v pohode. Ešte trošku má soplík...
utka
14. sep 2009
teraz tak rozmýšľam...nepíše sa to správne v Žiari??? A nie v Žiary...
jacka
14. sep 2009
utka a váš bude chcieť..páči sa mu? 😉 x-)...lebo ten moj v tej svoj velkej nechce :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli