Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. sep 2009

jéj utka..krásna postielka...som zvedava čo na to Viki...musel byť rád...podaj info 🙂

dnes tu skapal pes......kde ste všetky zaliezli 😝 😠

utka
18. sep 2009

Vik sa hrozne tešil a povedal, že tam bude v noci spať. Už si aj všetky vankúšiky a plyšáky presťahoval. Tak som zvedavá...
Dám na FB aj video...

jacka
18. sep 2009

utka...no super video.. 😵 zaltý je....som zvedavá na noc ako to zvládne....ráno sa ozvi... 🙂

jacka
18. sep 2009

kuk...

u nás leje 😝

utka
18. sep 2009

Kuk...aj u nás lialo...aj 2x...
jacka, dík 😉

jacka
18. sep 2009

utka 😵

jacka
18. sep 2009

moje zlatíčko už spinká.....idem sa aj ja vystrieť..na gauč... 🙂

tak dobru noc a príjemný víkend 😔 😵

utka
18. sep 2009

jacka, podobne aj tebe...a nech už konečne porodíš...

leninka75
18. sep 2009

kuuuuuuuuuuuuuuuk..................ja dnes nestíham...................jacka švihaj!! 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. sep 2009

leni, kukuk 😅
Viki pred chvíľou zaspal vo svojej novej posteli...síce som musela byť pri ňom, ale spí. Som zvedavá, či tam vydrží celú noc. ráno vás budem informovať 😉

leninka75
18. sep 2009

to je 1x čo tam viki spinká??? 😕

jacka
19. sep 2009

dobré ránko..... 😎

no utka podávaj info som zvedavá... 😉 😵

leni kde sa flákaš..prídeš ked ja spím....ja by som si aj švihla...ale jeden malý krpec kuká na svet malou dierou von ...sa mu asi nepáči tak tam ostáva 😠

leninka75
19. sep 2009

ránečko!!!............ahoj jacka!! 😉 ................neposnažíš sa dnes??? 😀 😀 😀
utka, ako viki?? 🙂

jacka
19. sep 2009

leni...však ja sa snažím každý den... 😠 ...a možeš mi veriť ...má toho už plne zuby 😠 😠 😠 ...ale raz vyjde von...a nech si ma nepraje...takto ma naťahovať 😠 😠 😠 😉 😵

utka halooooooo

mirrinka
19. sep 2009

čauuuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎 😎 😎
utka,aj ja som zvedavá či malý prespal v izbičke celú noc 😉
jacka,ty fakt čakáš na tú dvadsiatku? 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2009

mirri...na 29 😉

mirrinka
19. sep 2009

😉 jasné 😀 😀 😀

utka
19. sep 2009

Ahojte!
leni, spal tam 1x...
Zaspal asi o desiatej, ale musela som byť pri ňom. O druhej som ho dávala cikať a v pohode...okolo pol štvrtej vykrikovať na tatina, že ho má ísť zakryť a keď ho zakryl, tak chcel, aby zostal pri ňom.
Tak tam bol, kým nezaspal...potom asi o hodinu na to zase. tak som tam bola s ním ja, kým nezaspal. A okolo šiestej bola nehoda. pocikal sa ☹. Zase je nejaký nachladnutý, lebo cikal aj okolo pol piatej...Tak sa už vyzliekal a volal na mňa, že ho mám ísť prezliecť. Potom som ho vyslala do mojej postele a spali sme do deviatej...

utka
19. sep 2009

jacka, už rodíš??? 🙂

mirrinka
19. sep 2009

utka,ale na prvú noc celkom fajn,nie? 😉 jacka ešte nerodí - čaká na 29-eho 😀 aby sme mohli spolu oslavovať 😉

jacka
19. sep 2009

utka..veru na prvý krát...je statočný..to ten moj prívesok by tam ani nešiel 😝 ...inak utka..to pocikávanie može byt aj s toho že začal chodiť do školky.......vieš predsa je to zmena 😉

jacka
19. sep 2009

nerodím...ale dakedy budem 😀 😀 😀 ....mirrinka má pravdu..čakám na nu 😀 😀 😀 😉

jacka
19. sep 2009

no pekne 😝 😝

dobru noc 😔 ...na zajtra som si dala termín tak som zvedavá 😉 pa pa...

leninka75
19. sep 2009

no jacka, neviem, neviem.............možno nás budeš naťahovať ako aninka 😉 😉 😉

utka
19. sep 2009

jacka, on sa už dávno nepocikal,ale teraz je zase chorý ☹. Už má aj teplotku ☹...
Dnes spí s nami v spálni, keď je choručký. Boli sme dnes pozrieť na sobáši manželovej kolegyni...A bol tam aj náš obľúbenec-Robko Kaliňák. Viki ho konečne videl naživo, tak sa tešil 🙂

utka
19. sep 2009

Tak dobrú nôcku. Idem ja spať, lebo bohvie aká bude noc 😒

leninka75
19. sep 2009

ešte stále je viki taký politik??? 😉 😉 ................držte sa utka, nech to nie je nič vážne!!!.............dobrú noc!!! 😔 😔

jacka
20. sep 2009

dobré ránko.... 😉

juj utka ..tak to mi je luto...nejak často sa mu to vracia... ☹ ..idete aj k dr.?

mne nepomohol ani jarmok vo ZV 😠 😠 ..ale ešte nie je koniec dna 😝

utka
20. sep 2009

leninka, už nie je taký politik... Dúfam, že to nebude nič vážne. Spali sme celkom dobre. Teplotu teraz nemá, tak nejdeme asi ani k doktorke. Ak, tak pôjdem zajtra s ním.

utka
20. sep 2009

Ja už mám navarené, povysávané. Môžeme oddychovať 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre