Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
30. apr 2009

jacka to sú bedráky a majú fajný pás 🙂 ..............ale počítam ešte taký týždeň a môžem ich odložiť 😀

akurát zajtra chcem ísť ku krajčírke,lebo mám kúpené fajnučké ľanové tehu nohafky,ale potrebujem ich skrátiť 😒 ...............som taká krpaňa 🙂 ...........a už sa teškám ako ich budem nosiť...........na mne zhnijú 😀

jacka
30. apr 2009

no to super....ja som nemala bedráče..neznášam holy chrbát ....a teraz by bodli 😒
aspon máš čo nosit...mne už všetko dochádza budem musiet do bazaru alebo sekáča....inak budem v lete chodit holá 😀 😀

ak bude dáke leto...dnes sme tu mali 24st...tak dufam že sa to vyblázni teraz a leto nebude 😒

aninka29
30. apr 2009

my sme mali teplejšie 😝 26 stupňov 😀
ja si myslím, že leto bude teplučké 🙂 ..............ale nemusí byť veľmi..........zase fučať ako mamut krížený so slonicou 😝

jacka
30. apr 2009

no nemusi byt 4Ost. len tak akurát 🙂

nám sa tu zas zatahuje 😠

to fakt ste mali také telo??? 😕 😉

aninka29
30. apr 2009

áno mali 😎 ............ale poobede sa rozfúkalo 😒
aj teraz fučí,tiež to vyzerá všelijak 😒 .............ale mohlo by cez noc popršať,aby sa nám dobre hajkalo 😉
mne sa spí hrozne ☹ stokrát cez noc idem na záchod a potom nikdy neviem zaspať...........a strašne mi tŕpne noha ☹ ,to som mala aj pri Simke a je to nepríjemné 😖

jacka
30. apr 2009

o tom nočnom weckovani mi ani nič nevrav...som s toho na vetvy...a to už večer nepijem...tak neviem s kade sa to berie 😠 😠 😀

ja som pri Matkovi mala krče v lýtku teraz zatial nič(klop,klop)....

tak si niečo v lekárni kup...ved sa nevyspíš 😉

aninka29
30. apr 2009

no presne tie kŕče v lýtku ☹ ..........je to hrozné 😠 ..........a čo si mám kúpiť,nejakú mastičku,alebo čo? tabletky ani nič také brať nechcem 😒
a Ty berieš teraz v tehu nejaké vitamínky?..........ja užívam magnézium a kyselinu listovú, a tie lieky na chudokrvnosť 😒

jacka
30. apr 2009

no ani ja som brala magnéziu...ale ten zase znižuje tlak.treba vela pit....

a mastičku ..sa spýtaj v lekárni,ale povedz že bereš magnézium...

nie neber nič...1.trimester kyslelinu...potom dost bo sa vraj rodia velke deti....

jacka
30. apr 2009

inak na mg pozor,vy vyšších dávkach hrozí predčasny porod...uvolnuje aj stahy na maternici..ale predpokladám že tvoj dr. to vie...tak je to v norme....

aninka29
30. apr 2009

tak to sa musím opýtať doktorky 😒
lebo aj kyselinu aj magnezko mi odporučila ona 😒 ............kyselinu raz denne a magnezko dvakrát 😒

jacka
30. apr 2009

tak ked o tom vie tak by nemal byt problém...ale sa mi vidi že 2x denne je dost...popýtam sa sestry ona je diplomovana porodná,ona bude vediet.... 😉 🙂

kyselina je dobra na vyvojove vady v 1.trime. potom je už len ako vitamin ....

jacka
30. apr 2009

musim ist za Matkom je vo vani a nechce, ho tam nechat samého 😉

ked zaspi večer ešte kuk...ak nezaspím s ním... 😉

aninka29
30. apr 2009

jacka prosím buď taká zlatá,a popýtaj sa 🙂
ja môžem mojej dr.zavolať až v pondelok 😒
som nevedela že máš sestru pôrodníčku...to si mala hneď povedať,by som Ťa otravovala skôr 😀

a beriem ten tardyferon na chudokrvnosť a ten tiež obsahuje magnezko sa mi zdá,idem to prečítať 😒

aninka29
30. apr 2009

som sa rozhodla, že kyselinu už brať nebudem a magnezko si dám raz denne 😉
ale pre istotu ešte zavolám svojej doktorke v pondelok 🙂 .......si ma normálne zmiatla jacka

aninka29
30. apr 2009

ale čo z toho robím tragédiu,však sú to len vitamíny 🙂 .............pri Simonke som kyselinu nebrala ale magnezko hej,celé tehotenstvo

aninka29
30. apr 2009

a tardyferon neobsahuje magnezko,už mi šibe 😝 😀

aninka29
30. apr 2009

idem sa uložiť 🙂 ..........Simonka už chrapká 😵
Dobrú nocku 🙂

jacka
30. apr 2009

moja nechcela som ta vyplašit 😉 🙂

popýtam sa neboj zajtra ti dám vediet

hlavne klud...inak mi je to luto že som ta vyplašila....prepáč... ☹

dobru noc.... 😔

jacka
1. máj 2009

dobre ránko..... 🙂 🙂 🙂 🙂

posledná aj prvá 😉

to sa dalo čakat 😖 😀

jacka
1. máj 2009

Zemiačiky v rure,polievkočka hotova......možem si vyložit nohy 😀 😀

aninka29
1. máj 2009

ahojky 🙂
jacka Ty si šikula 😵 .........ja som zabudla včera vybrať mäso z chladničky,takže obedovať budeme asi až večer 😀
sme práve doraňajkovali,idem si vypiť kávičku,popozerať nejakú rozprávku so Simonkou,trošku povegetiť 😉 ...........a potom sa pustím do niečoho 😝
jacka, nevystrašila si ma 😉 ............to ja robím z komára somára 🙂

aninka29
1. máj 2009

inak Simonka začala škaredo pokašlievať 😖 ........dala som jej vitamínky,tak dúfam, že to prejde 😒

jacka
1. máj 2009

tak som rada že sa nebojíš....inak som volala sestre...tak vraj pokial ti netrvrdne bruško tak jeden magnezium stači....ale ved ti vieš čo máš robit 🙂 🙂

a čo sa stalo že pokašliava??,vela zmrzky??? 😉

tak v večery 😀 😀 dobru chut 😉

aninka29
1. máj 2009

polievočku už mám hotovú 🙂 .........a mäsko sa pečie 😉 ...........som šikovná 😀 ..........takže obedovať sa nebude večer 😉

veru jacka Simonka popapala veľa zmrzky 😒 ............moja chyba 😖 ..........ale keď ja neviem odolať tým jej očičkám uproseným 😉

jacka
1. máj 2009

to poznám 😉 😉 😉

fiha šikulka si a čo si s pravila z mrazeneho mäska??? 😉 😀 😀

nám tu zas fuči riadny vetrisko,z von som prišla ako bosorka...každy vlas inde 😠

aninka29
1. máj 2009

aj u nás fučí vetrisko,ale inak je teplo 😎

vybrala som stehná,rýchlo sa rozmrazili,až som sa čudovala 😉 ..........už o chvílinku aj budú hotové 🙂

jacka
1. máj 2009

no super.. 😉

mne Matko le teraz zaspal...nechcelo sa mu ist dnu tak sme to posunuli 🙂

aj tu je teplo...ael vietor ja nepodarený,neviem či to nefučí z východu 😀 😀 😉

aninka29
1. máj 2009

jacka z východu ani náhodou 😀 ............to si nám určite Ty dopriala 😀

Simka tiež len pred chvíľou prišla dovnútra,boli s tatíkom na prechádzke a potom robila v záhrade koláčiky 🙂 ..........ale spinkať asi nepôjde 😒 ..........urobíme si leháro gaučing 😀

aninka29
1. máj 2009

jacka tak to vidím, že celý víkend tu budeme len my dve 😒 .....ale však nevadí 😝 😝 😝

ja ani neviem či dnes niekam pôjdeme,manžel šiel pred chvílou pomáhať bratrancovi niečo porobkať na dome 😝 ..........som zvedavá kedy dojde 😒

jacka
1. máj 2009

tak aj vy ste samy??? ☹
mne už to lezie krkom..ten moj chodi ked malý už večer spí ani ho nevidí 😠

tak ktovie či nám ho neposlala leninka...žeby išiel od severu 😀 😀

asi by sme si mali založit novu temu: opustene tehotne julovky 😀 😀

no to asi budem len my dve královat 😀 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre