Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
20. sep 2009

Jeeeeeeeee leninka aj ti si tu,heh 😀 .Konečne som sa sem dostala po 2 tyždnoch,huraaaaaa.Zajtra sa idem hlasit na urad prace a potom do roboty.Ale tento tyžden robim len do 15.00 takže večer sa tu zastavim.Nahadzovala som kočik na bazar.Už nepotrebujeme a načo mi tu bude len zavadzat.Idem pozarat hriešny tanec,tak pa zajtra 😀 😀 😀

utka
20. sep 2009

siwi a robíš načierno, či keď si na úrade môžeš myslím pár hodín robiť...Ja sa idem hlásiť 30.9.
Vôbec neviem, čo mám urobiť, ale nechám drobca teda radšej ešte jeden deň doma a uvidíme...

jacka
21. sep 2009

dobré ráno.... 😉

jacka
21. sep 2009

ja som sa dnes na figu vyspala 😠 .... 😝

siwi..ja som tiež kuk hriešny... 🙂 ...akože načo si predávaš ved hádam budeš ešte mať bábo...či už nie? 😕 však si chcela 😉

leni ..ahoj.....čo najdlhšie vás budem naťahovať lebo ma to fakt baví 😀 😀 😀 😀 😉 ....

aninka29
21. sep 2009

dobré ránko mamky 🙂

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 ty čo tu ešte robíš????????.............už utekaj do porodky pre princa 😵 ...........lebo Sabí už má nápadníkov 😀 ,tak aby nebolo neskoro 😀

idem si vás prečítať

aninka29
21. sep 2009

nikde nikto????? ☹

tak nič........idem......jacka ak niečo,tak daj vedieť 😉

snáď poobede skočím kuk 😉

pa pa 🙂

mirrinka
21. sep 2009

jacka 😉 už len 8 dní 😀 😀 😀 😀

bubba
21. sep 2009

jééééééééééééémine jacka ty sa este trapis??? 😅
mirri co len 8 dni?aha vratila si si foto 😵 😵
my sme mali busy vikend uz som sa tesila ze idem gratulovat jacke aaaaaa.......nist 😀
tak vas aspon zdravim a prajem krasny den 😉

jacka
21. sep 2009

trápim...bubbka...a som už s toho na nervy 😠

aninka to vieš že dám..ak sa toho dožijem.... 😝

leni kde si???? 😕

mirri čakám 😉 sa mi to kráti 😀

ivanecka321
21. sep 2009

ahojte kocky, dlho som tu zas nebola, nemala som kedy,... ako sa mate a co mate nove ?
ako zvladate skolku ?
adamko dnes siel stvrty krat a plakal mi celu cestu :(

ivanecka321
21. sep 2009

aninka, pozeram, ze ti mozem gratulovat, aspon dodatocne 🙂

ivanecka321
21. sep 2009

nejak divne mi tu stranku dnes ukazuje,neviem sa tu zorientovat :(
tak sa majte krasne, snad sa mi podari castejsie sem nakuknut

mirrinka
21. sep 2009

bubbuška,už len osem dní a mám narodky - a jacka čaká na mna,že budeme spolu oslavovať 😀 hmmmmmmmmmm....sladkých 25 chichi 😀 😀 😀 😀 😀

utka
21. sep 2009

Ahojte. Konečne som sa sem dostala. Viki okupoval notebook, pozeral rozprávku. teraz konečne spí, ale nenechám ho dlho, lebo večer to bude zase horor...
ivanečka, vitaj 😉...
jacka, nie že by si mi tu zavadzala, ale už prosím ťa choď rodiť!!! 😉

utka
21. sep 2009

mirrinka, bože, ty si také mláďatko??? 😀 Ako ti závidím...

mirrinka
21. sep 2009

že mláďatko 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
21. sep 2009

Awojky
Jacka mi chceme druhe,kočik sa mi vtedy už nebude pačit a už by som si taky nekupila 😀 😀 😀
Mirrinka mladatko?? 😕 😀

aninka29
21. sep 2009

kuk kuk 🙂

aninka29
21. sep 2009

zase nikto ☹ 😝

snáď večer niekoho chytím 😉

mirrinka
21. sep 2009

jackaaaaa 😕 😕 😕 myslíte,že už rodí ked jej tu niet? 😀 😀 😀

aninka29
21. sep 2009

nebola by som proti 😉 už nech to má za sebou 🙂

ale podľa mňa by niekomu poslala sms 😒

bubba
21. sep 2009

jasne z enerodi,podla mna to len natahuje aby nas drzala v adrenalinovej nalade...vecer doleti a napise :

este som cela 😠

bubba
21. sep 2009

mirri kua ty si fakt este aka mlada 😝 sak aj na teba raz pide pockaj ,chichi ja ti to nezavidim ze mas 25 aj ja som kedysi mala 😝 😀 verite tomu???ale taka polookruhla oslava...tak to bude riadny nářez s ruskou vodkou 😀 😀

mirrinka
21. sep 2009

bubbka,s ukrajinskou 😀 😀 😀

jacka
21. sep 2009

ešte som celáááááááááááá 😠

jacka
21. sep 2009

idem sa vystrieť lebo ma s tohoto čakania trafí šlak 😝

dobru noc zajtra som tu ako na koni 😔 😀

mirrinka
21. sep 2009

jacka,dúfam,že ako na koni pôjdeš zajtra do porodky a nie sem 😀 dobrú nocku 😔

utka
21. sep 2009

Ahojte. Kým sa ja sem dostanem, tak vy už skoro všetky sladko spíte 😉.
viki zaspal až pred chvíľou, som zvedavá, ako sa mu ráno bude chcieť vstávať do škôlky. Spí vo svojej izbičke, tak som zvedavá na tú noc 😝 .
jacka, zajtra sa už neopováž prísť sem! Len pod podmienkou, že napíšeš, že ideš do pôrodnice!!! 😀 😀 😀

leninka75
21. sep 2009

ahojte!!!................utka, jakže nikto!!! 😠 😠 😠 😠 ...............viki už je ok???................aj mojej cicuške to celkom prešlo, ale dopovala som ju echinaceou a sinupretom 😉 😉 😉 😉 😉 ....................ja som vás dnes nemohla kuk bo som bola v BA na služobke................
jacka, nič v zlom, ale 😀 😀 😀 😀 😀
mirri, asi nám začneš vykať !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
siwi, ty si ako moja segra............tá tiež väčšinu popredala a pri druhom bude zasa nakupovať............nemá to logiku 😎 😎 😎 😎
aninka, a veno už máš pre baby prichystané??? 😉 😉
ahoj ivanečka!!!!..............mne dnes lilka ručala od rána od 5:30 do cca 7:15, kým nešla do škôlky!!! 😖 😖 😖 ..........a to som si ráno ešte chcela v kľude prečítať veci do BA!!!.................máš ho vidieť!!!! 😒 😒

pa zajtra................dobrú nôcku!!! 😔 😔 😔

utka
22. sep 2009

Prvááááááá...
Dobré ránko. Idem budiť krpca!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre