Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. okt 2009

ahojte mamky 🙂

jacka Peťulko je náááááááádhernučký 😵 😵 😵 ..........zdá sa mi, že sa podobá na Maťka 🙂 ..........krásny 😵 😵 😵

Sabinka váži 4800g.........pekne priberá 😵 .........neviem koľko meria 😒 lebo dokina ju nemeria,len odváži a odmeria hlavičku 🙂 .........ale dnes ju odmeriam,aj ja by som rada vedela o koľko podrástla 😉

jacka ja kúpem každý deň 🙂 ..........je to pre nás večerný rituál 😵 ........my sme sa síce nešupkali,ale aj tak natieram olivovým olejčekom z lekárne 🙂 .........a po dvoch mesiačikoch už prejdem na normál kozmetiku 🙂

to je dobre, že sa Maťko tak pekne stará 🙂 ....jacka podľa mňa žiarliť nebude 😉 ..........keby mal,tak by žiarlil od začiatku 😒 ...........Simonka sa tiež pekne stará,pri všetkom asistuje 🙂 má z toho veľkú radosť, že mi može pomáhať 🙂 .................lásky naše rozumné,že?

aninka29
2. okt 2009

pa pa utka 🙂 ........aj vám pekný víkend 🙂 ............len keby bolo trošku teplejšie 😉

jacka no Sabinka dudku ľúbi 🙂 .........ale zase nevyžaduje ju vždy 😉 .........keď zaspinká,vypľuje 🙂 potom ju už nepotrebuje 🙂 ........našťastie 🙂

jacka
2. okt 2009

utka..tak príjemnu návštevu 😉 ...... 🙂

aninka..ty aj žiješ???

jacka
2. okt 2009

aninka...však som sa snažila..aby nezaostával za krásou pri nevestičke 😉 ....ale dakujem...ja by som tiež povedla že sa podobaju..len moj muž tvrdí že ee.....ale podla fotiek....su surodenci 😀 😀

dufam že žiarliť nebude......a pojde všetko tak ako má byť 🙂

jacka
2. okt 2009

veru rozumný su...vidno že su naše 😵

jacka
2. okt 2009

božinku ja odpaodnem..suseda mi doniesla buchty na pare...vraj aby som mala vela mlieka...aby som sa riadne najedla......tak teraz neviem či vyzerám ako podvýživená alebo čo.... 😅 😉

aninka29
2. okt 2009

jacka....nemáš už brucho,tak asi áno 😀 😀 😀 😀 len sa napapaj 🙂 ...suseda je zlatá, že sa tak stará 🙂

jacka
2. okt 2009

no to je pekné od nej 😉

juj tak by som spala 😝

ivanecka321
2. okt 2009

ahojte kocky 🙂
len vam poprajem krasny vikend a padam 😀

siwike25
autor
2. okt 2009

Ahojte kočky.
Jacka petko je krasnuuuuučky. 😵 😵
Aninka mala je hotova herečka,zlatulinka babulka 😵 😵
Mi sme boli dneska u lekarky,Simonko ma 39,4 teplotu a stale soplik a nenormalny kašel 😠 ,predpisala nam antibiotika 😒 😖 .Dufam že mu rychlo zaberu.
Ako sa tu mate??ma tu niekto niečo nove?? 😉

bubba
2. okt 2009

chudacik simonko 😅 nech sa rychlo lieci.... 🙂

jacka
2. okt 2009

mrtvoooooooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠

dobru noc 😔

leninka75
3. okt 2009

ránečko!!! 🙂 .............babule, máte krásne detičky!!!..........sabinka je už asi riadne živá!!!!..............my sme včera boli na kontrolný odber krvi, či sa nám polepšilo železo...............v pondelok budú výsledky, tak som zvedavá.................inak včera, neviem čo bol za deň, ale lilka bola vyslovene hnusná!!!!..........stále len pišťala a hádzala sebou a jedovala sa...........až tak sa mi uľavilo, keď večer zaspala!!!!!!........dúfam, že dnes bude lepšie!!! 😉

utka,pekný víkend vo ZV!!!
siwi, rýchlo sa vyliečte!!!!

aninka29
3. okt 2009

dobré ránko mamky 🙂

zlatíčko Simonko ☹ snáď ho to rýchlo prejde 😒

leni,určite budete mať dobré výsledky 😉 😉

no ja musím povedať,že Simonka už dáááááááááááááávno nevystrájala 😵 😵 sa až čudujem 🙂 .....a klopem 😀 klop klop klop 😀

dnes to vyzerá na celkom pekný deň 😎

jacka
3. okt 2009

dorbe ránko....

tak moj Matko začal papulovať....odvrávať....pišťať ako myš.....niekdy by som ho zdrala ako hada......ale zas na druhej strane mi veeelmi pomáhal...

zas ved každy máme svoje dni 😀 😀

siwi...rýchlo sa vyliečte....podaj potom info

leni držím palčeky.....neboj všetko bude o.k......potom sa ozvi budeme čakať info 😉 😉

aninka ty aj žiješ????..ked sa táraš....ta musím sprdnuť 😠 😉

utka
3. okt 2009

Ahojte!
aninka, super fotky 😉.
jacka, ako návšteva???

leninka75
3. okt 2009

ešte že ťa máme utka!!!.............od rána viem, že niečo sa chcem jacky opýtať a za toho svätého som si nevedela spomenúť!!!...............pochváľ sa jacka!! 😀 😀 😀
jasan, dám vám vedieť ako sme dopadli s krvičkou 🙂 🙂 🙂
ja mám teraz trošku kľud na upratovanie, tatino s lilkou sú vonku a čakajú uja, ktorý nám má zaočkovať kocúra.........

aninka29
3. okt 2009

jacka žijem 😉 .....len sa nemám šancu dostať k pc,lebo manža má nejaké nové hry,tak závisláči 😠 😝 .....ale o pár dní bude v prevádzke moj starý dobrý šunkáč 😀 ,tak budem častejšie asi 😉

a ty žiješ???????? 😀
asi si s nervami v koncoch po príjemnej návšteve 😝 ...........jacka hlboký nádych,výdych a bude dobre 😉

utka ďakujeme za pochvalu 😉 😵

dobrúnocku mamky 😵

leninka75
3. okt 2009

kuuuuuuuuuuk................už buvinkáte????.............ja som konečne doupratovala 😝 😝 😝

jacka
4. okt 2009

dobré ránko..... 😉

leni jasné že buvinkáme ....ja mám o takom čase už polnoc...zbožnujem postel 😵

a návšteve som zakázala príst...však s teplotou k Petkovi...no uznajte....prídu o dva týždne...aj ked by ......no

leni a čože tak dlho upratuješ???...príd aj sem......ja nejak ..nestíhačka 😝

sa teším aninka...na to ako často sa tu objavíš 😀 😀 😀 😀

aninka29
4. okt 2009

haloooooooooooooo mamky kde ste?????????? 😕

jacka objavím sa určite tak často ako sa bude dať 🙂 ..veď by ste mi chýbali 😵

jacka
4. okt 2009

no sa prekonávate 😠 😅
aninka 😵 ..však ako inák 🙂

dobru noc.... 😔

utka
4. okt 2009

Ahojte. My už sme doma. Bolo celkom dobre. Zajtra mi držkajte päste, potom vám napíšem prečo a ako som dopadla. Dobrú nôcku 😔 .

leninka75
5. okt 2009

ránečko!!! 🙂 .........ahoj jacka!!! 😉 ........vieš jacka, ja keď chcem tie dve naše izby pri mojej dcére upratať, tak to v lepšom prípade trvá 1 deň a v horšom aj tri 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

tento víkend bol fajný!!!!.........scéna striedala scénu!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ............ale včerajšie poobedie bolo super!!!.......boli sme púšťať šarkany, bol fajný vietor a moje decko si len tak pustilo šnúru, tak sme šarkana naháňali po celom kopci a nakoniec aj tak skončil na strome, ale môjmu úžasnému mužovi sa nejakým zázrakom podarilo dostať šarkana dolu!!!!..........dobre, že si tak návštevu poriešila, fakt nemá význam, aby vám priniesli chorobu!!! 😉.........ako chlapci???.......dávaš už peťka von jacka???

aninka, vy už asi normálka po vonku, že???

utka, ideš k lekárke??? 😨............držím palčeky!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂............a teraz budem strašne zvedavá!!!..........utka rýchlučko švihaj!!!!!
ozaj, dávate už deťom pančuchy????

jacka
5. okt 2009

dobré ránko....ahoj leni....ja len na skok...ideme k dr. 😝

leninka75
5. okt 2009

dúfam, že nie ste chorí jacka!!!! 😕 ..........žeby poradňa???.........

utka
5. okt 2009

Ahojte!
leninka, ty si prorok...bola som u lekárky. Vrátila som sa až teraz, lebo som ešte robila pokusného králika študentom 😉. Ale po takej dobrej správe, akú mi povedala moja doktorka sa to nedalo odmietnuť. Na operáciu nemusím ísť!!!Hurááááá!!!Výsledky som mala lepšie aj bez liekov, čiže asi zaberá tá alternatívna medicína 😉. A je tu nový liek, na ktorý nemajú nárok len pacianti bez slezina, ale vraj aj tí, ktorým liečba nezaberá. Tak zatiaľ som bez liekov a ak by sa niečo pokazilo a výsledky by sa zhoršili, tak prejdeme na tie nové lieky(injekcie). Júúúj, taká som šťastná, že sa asi opijem 😀 . Už len nájsť si dobrú robotu a je to!
Tak idem ja upratovať a potom papať. Zatiaľ papa.

mirrinka
5. okt 2009

utka,super...gratulujem,práve som si to prečítala na FB 😉

aninka29
5. okt 2009

ahojky mamky 🙂

utka to je super dobrá správička 😵 😵 😵 teším sa s tebou 😵

utka
5. okt 2009

Ďakujéééééém 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre