Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. okt 2009

jáááj..tak migrenu mi ani nespomínaj 😝 ...si aj ja svoje užívam 😠

jacka
10. okt 2009

no tak zajtra máme superovu návštevu...dobre že mi to nepovedali zajtra ráno že prídu 😠

utka
10. okt 2009

jacka, akú?

jacka
10. okt 2009

skus si tipnuť.....utka 😉

mirrinka
10. okt 2009

svokru 😀 😀 😀 😀

jacka
10. okt 2009

bingooooo 😀 😀

jacka
10. okt 2009

už tahám nadčas...padám do hajan 😉

utka ...ved to vstávanie nočné ma svoje čaro...a kedže je to moje posledné tak vstávam s elánom 😀 😀 😉.......trepem čo?..mala by som isť spať 😀 😀
dobru noc...... 😔

aninka29
11. okt 2009

ahojte mamky 🙂

migrénu ani nespomínajte 😝 .........ja vtedy zomieram 😠

jacka preži dnešný deň v zdraví 😉

utka
11. okt 2009

Ahojte!
Mne niečo je a neviem čo? Je mi zle, v noci som mala teplotu. A to sa divím, lebo teplotu od detstva nemávam.
Ale nebolí ma ani hrdlo, ani nádchu nemám...Ach jaj. Dnes varí manžel.

jacka
11. okt 2009

ahojte......utka a nie je to tehotenská nevolnosť 😵

a čože fajne varí...

aninka..no neviem neviem..ak sa nebudem ozývat tak budete vedieť prečo 😀

utka
11. okt 2009

jacka, to asi nie...
A to čo tá návšteva, však mal ísť manžel k ním,nie?

utka
11. okt 2009

A manžel varí guláš z diviny

utka
11. okt 2009

No neviem, či pri tehotenskej nevoľnosti býva aj teplota... 😀

utka
11. okt 2009

Nikde nikto ☹

jacka
11. okt 2009

tu som..... 🙂 ..nejak nestíhačka

no utka..pri tehotenske nevolnosti je možne všetko 😉 .....však ja ti to len prajem 😉

gulášik z diviny..mnami....vydaril sa........a tebe je ako...už lepšajšie?

utka
11. okt 2009

jacka, si zlatá,ale ja by som veru najmenej zo všetkého potrebovala byť tehu.Potrebujeme peniažky,tak musím ísť do práce a hlavne môj zdravotný stav mi to nedovoľuje 😒
Gulášik bol dobrý, len mne nechutí jesť.
Zase teplotujem ☹

jacka
11. okt 2009

utka peniažky sa vždy nájdu...a vela ani kupovať nemusíš však ti hádam ostalo aj po Vikim......a zdravotne sa ti to zlepšuje...nie? 😉 ....však taký krásny vonavučký batožtek..by si nechcela? 😵

no hlavne sa vylieč.....popchaj do seba lieky a šup k mužovi po duchnu a.....potit sa 😉

leninka75
11. okt 2009

ahojte!!!.kukám, že tu bolo tento víkend živo!!!................už sa zhoršilo počiasie, že jo!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..............jacka, ako dopadla návšteva???......................utka, už ti je lepšie????...............ani a ty už negrckáš????.................idem žehliť!!!..............pa, pa 🙂 🙂 🙂

utka
11. okt 2009

jacka, nejde o peniažky na bábo,ale na zivobytie...vieš???
Voňavučký batôžtek? Ani neviem. Ja som v poslednej dobe dosť nervozna a neviem, či by som teza zvládla zase všetok ten frmol okolo bábätka odznova...
Teraz mi je trošku lepšie,ale do kedy? Asi to bude nejaká črevný viróza...

utka
11. okt 2009

Píšem ako maďar...črevná viróza...
Tak dobrú nôcku...

jacka
12. okt 2009

dobré ránko... 😉
utka...ved to je len na vás či budete mat bábo 😵 ....a keby si vedela aká nervná som ja...sa divím že vobec ešte fungujem 😝 😉

leni..čože sa stalo....tak neskoro a ešte aj žehliť 😕 ....tak to ja som pekne už spinkala 😀

a návšteva....chvalabohu odišla 😀 ..svokra doniesla Petkovi hrkálku a plyšovu hračku 😀 ...sa plesla po vrecku.... aj by som k tomu niečo dodala.....ale škoda slov 😝 😝 ............ 😉

ja už od 5h perem..idem zavesiť..len to bud schnuť asi týždne 😝

leninka75
12. okt 2009

ránečko!!!. 🙂 .............ja neverím jacka!!! ...........žeby si pomaly nabiehala na starý režim?? 😉 😉 ...........tak vieš ja sa občas hecnem a potom makám po nociach jak fretka 😀 😀 😀 😀 😀 ..............tak hovoríš, že návšteva bola suprová??!! 😀 😀 😀 😀 😀 .............inak ste počuli aké hnusné počasie má byť celý týždeň!!!! 😖 😖 😖 ..............bŕŕŕŕ, riadna kosa!!!...........lilke už asi vytiahnem teplé topánky a asi aj tenké rukavice.............bóže, že 2 stupne cez deň!!!!!!..............to zasa budú choroby!!!!..........z minulotýždňového tepla do takej kosy!!! 😝 😝 😝 😝

jacka
12. okt 2009

leni.....no nabieham....aj ked by som spala až by som revala 😉 ......Matko mi už teraz píli nervy...a Petulo ešte hajušká.....škoda že nemožem s ním 😝

2st.cez den...???...to fakt?????....to je na porazenie...už od soboty prsí....a teraz ešte aj kosa 😝

tak prídi aj ku mne makať 🙂

utka
12. okt 2009

Ahojte!
jacka, ja viem, že je to len na nás...Ja mám z toho obavy, ale keď si predstavím, že by mal byť Viki sám, keď tu raz my nebudeme... ☹
No mne tá teplota prepukla do poriadnej sraňuchy...Takže už viem jej príčinu. Črevná viróza je istá...

leninka75
12. okt 2009

utka, ja sa tiež strááááááášne bojím, ako budeme zvládať druhé dieťa................ale na druhej strane, tiež chceme, aby lilka mala súrodenca................najlepšie nerozmýšľať a vrhnúť sa do toho!!!! 😉..............veď sa snáď odhodláš, keď sa ti upraví zdravotný stav.................a mužík je ešte OK??? 😉
jacka, skočím ku tebe, ale nie makať, ale na pokec............čo povieš??? 🙂 🙂 🙂

jacka
12. okt 2009

leni.....čakám ťa..... 😵 ..... 🙂

nebojte nič...určite by ste to zvládli..však detičky su už velke.....tak šup do toho........nech nie su sami 😉 ...ja som rada že mám ešte dve sestry...a keby som vedela že tretie bude dievča....tak 😵

utka.....tak vravíš že sa nehneš ani z domu??? 😀 😀 ---len sa lieč 😉

utka
12. okt 2009

leni, nepochopila som,či je mužik ešte OK???
No však uvidíme, čo poriešime, keď bude vhodná doba 😀

jacka
12. okt 2009

utka ...bude..len sa tým netreba zaoberať a vrhnuť sa na vec 😵

utka
12. okt 2009

jacka, viem, že žartuješ, ale ja by som teraz nemohla byť tehu ani keby som veľmi chcela. Bolo by to odo mňa nezodpovedné...

jacka
12. okt 2009

utka..však ked sa vyliečiš.....to je jasné.... 😉 ...a hlavne musí byť vhodná doba 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre