Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. okt 2009

no moja bola čerstvo napapaná 🙂 som vedela, že bude sladko hajinkať 🙂

aninka29
12. okt 2009

chjoj musím ísť....Sabi je hladná 🙂 ........ale ja dojdem 😉

jacka
12. okt 2009

však vravím..prídeš ahned zdrhneš......som chcela vedieť čo dávaš Sabínke na noc ked tak dlho spinká 😕

aninka29
12. okt 2009

tu som 🙂

jacka ty si tuuuuuuuuuu????????? 🙂

Maťko je aký krásnučký čistučký na fotočke 😵

aninka29
12. okt 2009

jacka ja dokrmujem,tak asi preto spinká tááááááááááááák dobre 🙂

aninka29
12. okt 2009

no jasné..........prišla som,tak si zdrhla ty

jacka
12. okt 2009

ee...tu som.... 😀

jacka
12. okt 2009

vraj čistučký....musel celý do práčky 😀

čo jej dávaš?

aninka29
12. okt 2009

to poznám 😀 .......ja moju niekedy musím vyzliekať vonku 😀 😀

dávame bebu

jacka
12. okt 2009

no však....gumáky šli von....len sa mi zdala zima aby som ho povyzliekala von......toto počasie ma privádza k šialenstvu..aj ine veci 😀

a už dlho dokrmuješ??...a svoje dávaš?

aninka29
12. okt 2009

verím jacka verím 😀 😉

ja dokrmujem asi od Sabinkiných dvoch týždňov približne 😒 ..dávam aj svoje,ale nestačí 😖 ....babula po tom ešte vypije 150tku beby...z mojho si vyťahá asi len kvapku,keď ešte toľko spapá 😒 ..........a mliečko sa mi tvorí stále menej a menej....takže asi o chvílu končíme 😒 ...........ale neriešim.....hlavne, že je malá spokojnučká 😵 ...........a pri Simke to bolo to isté,akurát, že pri nej som si mlieko odsávala ako dojka

jacka
12. okt 2009

však ju hádam nenecháš hladnu 😵 ....aspon vieš že má spokojne bruško 😉 ...ja nejdem odsávať...😝 😀 ...vobec nemám čas......ani chuť....možno až ked budem dávať príkrmy tak mu to budem miešať...ako pri Matkovi

juj mala by som si požehliť...pokial spinká....ale sa mi nechce.... 😝

aninka29
12. okt 2009

ja som si bola povešať prádlo..........babulka zase zaspala 😵 .....takže zase veget 😀

jacka
12. okt 2009

ja som akurát požehlila...idem chystať večeru pokial drobec spiná

a kedy sa kupete?....hádam ju nebudeš budiť 😅

aninka29
12. okt 2009

kúpem ju o siedmej 🙂 .......jacka ona sa zobudí sama 🙂 ....už je nejak naprogramovaná............máme už ten stály režím.....viem kedy vstane,kedy zaspí...atď atď 🙂

aninka29
12. okt 2009

a ty kedy kúpeš Peťka?

jacka
12. okt 2009

jééj super...bodaj by sme režim mali aj my 😒 😒 ...akurát v noci je ako hodinky 😠 😝 😀

aninka29
12. okt 2009

jacka budete ho mať aj vy 🙂 .....dočkáš sa 🙂 ......vy ste ešte malinkí 🙂

jacka
12. okt 2009

malinký..ale vrieskať ked má isť jest tak za velkého 😵

utka
12. okt 2009

No aspoňže máte spoločnú tému 😝

jacka
12. okt 2009

utka však sa možeš niekdy pridať 😉

aninka29
12. okt 2009

utekám preč,aj keď nerada 😒

idem chystať večeru 😉

pa pa mamky 🙂

utka
12. okt 2009

aninka, paaa...
jacka, rada, len ja si to už nepamätám ako to bolo...hihihi 😀

jacka
12. okt 2009

utka..neboj....však to nebolo tak dávno... 😉

konečne možem ísť aj ja spať....celý den sa na to teším..hurááá 😀 .... 😉

dobru noc..... 😔

utka
12. okt 2009

Dobrú jacka a uži si to. Nech Peťko spinká aspoň 5 hodín v kuse 😉

jacka
13. okt 2009

dobré ránko... 😉

utka tak to nevyšlo 😝

uff...aj u vás taký fučí 😠 ...nešla ani elktrika 😠

leninka75
13. okt 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ................ale je parádne hnusne!!!............počuli ste, že už aj snežííííííííííííííí!!!!!...........na makove a donovaloch!!!!!...............ten makov je tu kúsok, fúúúúúúúúúúúúúúúj!!! 😖 😖 😖 😖 ...............my sme mali včera rodičko, hrúza............hodinu a pol sa tam vykecávali, už som nevedela obsedieť!! 😒 ...........a jediné čo bolo pre škôlku, že ju budú sťahovať do školy, čo mi vyhovuje, lebo to máme bližšie a riaditeľka zatrhla, aby cez malé prázdniny fungovala škôlka, tak sa určite tešia rodičia čo nemajú babky a dedkov!!!! 😠 .........lilka tiež nejako začala kýchať a huhňať, tak neviem čo z toho bude!?? ☹
aninka, ako to robíš, že máš obe dievčatká také vychované od malička!!! 😨 ............a ja som sa tešila, že sabi ti predvedie čo je to mať nespavé, umrnčané bábo!! 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀
utka, dodatočne blahoželám k výročníku!!! 🙂 🙂 ............prajem vám veľa lásky, šťastia, zdravíčka a...... 🙂 🙂
jacka, keby sa dalo spať po stojačky, to by bolo!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
riešili ste vianoce, my už niečo máme: bárbinu s krídlami a bola ku nej nejaká počítačová hra, tomáša so železnicou a nejakými doplnkami, knižky, polly pocket, ešte chcem kúpiť play-dooth zmrzlinu, tiež puzzle, a ako aninka tiež kočík, len ešte neviem aký, nejaké oblečko, a uvidím čo ešte lebo ja to potom tiež musím porozdeľovať medzi babky 😖..........

utka
13. okt 2009

Ahojte!
U nás je otrasne. Taký fičák...fuuu. A fičalo celú noc.
jacka, škoda, že to navyšlo...neboj, polepší sa to 😉.
leni, tak to už máte dosť nakúpené. A čo dávaš Lilke, keď je tak nachladnutá? Ja som zvýšila dávku Imunoglukánu, ale neviem, čo mu mám dať. Nemáte skúsenosti so sirupom Sinupret? kedy je vhodné ho dávať? Keď nejdú soplíky?
Ráno mi Viki zahlásil, že má soplík, tak nemusí ísť do škôlky...Ale sú vypočítavé tie deti 😉.
No idem ja niečo porobiť a prídem.

jacka
13. okt 2009

Utka...no šikovný je Viky...ked vie čo zaberá 😀 😀

veru nemám s tým sirupom skusenosti...ani som o tak nepočula 😅 ......na soplíky je vraj najlepší olynth....
.....čože ide zase porobiť?.....sa normálne nezdáš 😵 ....ja by som šla ale najradšej do postele 😀 😀 juj keby som aspon nemusela prebalovať tak len mu dám najesť a spím dalej 😒

leni...tak ja tiež potrebujem nakupiť.....len Matko všetko pokazí tak neviem či nedostane len varechu 😀 ......neboj na aninku ešte dojde.... 😉 😀

do kelu...teraz som povysávala a Matko si schmatol horalu...všade su omrvinky.....mna porazíííí 😠

jacka
13. okt 2009

horalku schmatol. 😠 ...škriatok sa votrel 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre