Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. okt 2009

No čo babula? Kde ste? my už sme domka...Boli sme na pohotovosti. Dnes síce Viki teplotu nemá, ale pre istotu sme šli. Dokina mu dala Pamykon do nosa, Sinupret mi kázala kúpiť a pri teplote paralen...A mám ísť v stredu ku svojej lekárke a pýtať sa s Vikim na vyšetrenie na krčné, či nemá veľkú nosnú mandľu ☹.

jacka
25. okt 2009

ja som túúú

teda utka....fakt nezávidím...prečo mu nezoberu vytery..ked to má tak dlho.....už vidím ako bude dr. nadšená ked jej to povieš...juj držkajte sa.....prajem skoré uzdravenie

a kde ste boli u dr. u vás doma?

jacka
25. okt 2009

dobru noc...... 😔

utka
25. okt 2009

jacka, nie. Boli sme tu na Kramároch...No neviem, skúsim navrhnúť lekárke tie výtery...

utka
25. okt 2009

...a dobrú noc...

jacka
26. okt 2009

dobré ránko.....

ako mám vyvstlit dteom že maju spať o hodku dlhšie 😠 😠 😔

aninka29
26. okt 2009

dobré ráno mamky 🙂

utka ☹

u nás sa to spanie po zmene času nezmenilo....akurát sa Sabi zobudila aj včera aj dnes už o siedmej,nového času samoška 😉 ....bľabotala si v postielke,kým sa mi ráčilo vstať 😀 .....a počas papania zase zaspinkala 🙂

a Simuška si pekne spinká o tú hodku dlhšie 🙂 ....budí sa o osmej podľa nového času....tak ako keby spinkala do deviatej 😉
včera som nemala čas kuk ☹ ....ráno sme šli na nákup,potom rýchlovka variť 😝 ....hneď na to návšteva 😝 ...a potom som balila manžu...a už je zase preč ☹

v piatok by sme mali ísť na veeeeeeeeeeeľku oslavu.......no uvidíme či tato dojde domov,lebo ak nie tak sa nikam nejde ☹ ......a ja by som sa tááááááááááááááááááááák chcela ísť nažerkať 😀 😀 😀

utka
26. okt 2009

Ahojte!
Ani nás tá zmena času nejako nepostihla...
Viki je už celkom OK,ale tento týždeň bude ešte doma...
A kde je leninka???

jacka
26. okt 2009

aninka...ty ma dostávaš do zufalstva.......ten moj najmenší je od pol 7 hore a ani za svet spať...... 😝..

utka idete aj k dr.?

utka
26. okt 2009

jacka, v stredu...

leninka75
26. okt 2009

šľak to traf!!!!...........doteraz nám nešla sieť!!! 😠 😠 😠 .............ahojte!!! 🙂 ..........idem pokecať so šéfom, ale potom sa vám budem venovať!!!! 😉

leninka75
26. okt 2009

už som tu.............fuj, ale som hladná 😝 😝 😝 ...........a kolegyňa s obedom nikde 😠 😠 😠
teda utka, chúďatko viki!!!...........trvaj na tých výteroch!!!!..........
my sme zmenu času zvládli v pohode, len včera večer už lilka o 19:00 zaspala pri kakavku 🙂 🙂 🙂 🙂..............bože to bola krása!!!.........ticho, pohoda, žiadne revy!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

jacka
26. okt 2009

leninka..ahoj.....ako bolo na pokeci zo šefom 😉

to len moje su ako z divých vajec??...že tá zmena na nich tak dolahla...najskor vrieskal Petko o hodinu dlhšie a Matka som nešla dostať do vani....a ostatne veci s tým.....no som mala večer dosť....a budem mať aj tento ..muž príde....až......PO

jacka
26. okt 2009

aninka a na ako dlho šiel preč?...ale len tu je na SK,nie 😅

utka som zvedava čo vybavíte v stredu 😕

aninka29
26. okt 2009

jacka,manža je v Trnave 🙂 ....v piatok by mal dôjsť domov..dúfam 🙂

moja ešte stále chrní 😵 ....spinkala,obliekla som ju,dala do kočára....šli sme von....aj sme sa vrátili a ešte stále spíííííííííííí 😉 ....ale rátam, že každú chvíľu začne spievať 😵

aninka29
26. okt 2009

jacuška dala new foto 😵 😵 😵 😵 ......krásne ako sa Maťulko stará 😵 😵 😵.....len Peťulko nejak protestuje,že? 🙂

aninka29
26. okt 2009

halooooooooooooooooo 😝

jacka
26. okt 2009

teda aninka...tvoja sa nezdá
moj spinkal skor celé 2hodky......ja to nechápem.....však je taký malinkatý a nepotrebuje spinkať 😅

jacka
26. okt 2009

dala fotečku...však aj ty si dala..... 😵 😵

leninka75
26. okt 2009

šéfino v pohode 🙂 🙂 🙂 .............jacka, to som ani ja pri lilke nechápala, ako môže také malé babo nespať 😠 😠 ..................

aninka29
26. okt 2009

jacka nechcem provokať 😉 ...ale Sabi zase chrapká 😵 ........zobudila sa o jednej,napapala sa....porozprávala čo sa jej snívalo a pred pol hodkou zaspinkala 😵

ja už viem............Sabi spinká aj za Peťulka 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. okt 2009

aninka, to už nie je normálne, ty si vymýšľaš!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2009

aninka 😠 😠 😠 ...toto nie je féééér...tak nech sa pekne vyspinká aj za nás..... 😵

leni...ty si to tiež zažila?..ako si to riešila.....lebo aj Matko bol taký "SPAVEC" 😠

aninka29
26. okt 2009

mamky verte 🙂 🙂 🙂 .........ja by som vám priala také dobré detičky 😵 😵 😵

môžem ja zato???..to preto je Sabi taký tučinko 😀 😀 😀 ....len papká a chrapká 😵

jacka dojdi na východ...ja vás prichýlim....miesta je tu dosť......asi je tu na východe lepší vzduch 😀

aninka29
26. okt 2009

viete čo....moje detičky sú obe spachtoškovia po tatkovi 🙂 🙂 🙂 .....on zachrápe hneď keď leží 😀

jacka
26. okt 2009

vieš čo....idem baliť veci..nech sa aspon ten najmenší vyspí

aninka29
26. okt 2009

poď poď 🙂 🙂 🙂

aninka29
26. okt 2009

idem mamky,lebo čakám návštevu...........má dojsť švagor s malým.....a neskôr dojde kmotruša 🙂 ....donesie darček pre Sabušku k meninkám 😵 😵

jacka
26. okt 2009

ked má meniny?

jacka
26. okt 2009

pa aninka....tak zas dakedy 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre