Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. okt 2009

aninka, ja viem, že zadarmo nič, ale neviem, prečo som tak dúfala. Som sa potešila, že bude Playko pre Vikiho...
Hej, zahrešila som jej, ale ony sú už na to určite zvyknuté...
Ja som sa práveže netešila, preto som vám o tom ani nechcela napísať pred tým. Teraz je to už jedno, len chudáci tí ľudia, čo sa dajú oklamať a "vyhrajú" tie dovolenky ☹ .

utka
29. okt 2009

A vraj majú v Maďarsku a v Polsku už zakázené tieto ich prezentácie a dokoca by mali mať od decembra 2008 aj na Slovensku. Manžel povedal, že sa na to pozrie a skúsi im "podkúriť"!

aninka29
29. okt 2009

utka to by mal......hajzlíci jedni 😠 😝

no veru...koľko je takých, čo sa nechajú oklamať ☹

utka
29. okt 2009

A ešte som zabudla...tá vydražená cena 1000€ je len ubytovanie...Ešte si musia doplatiť cestu, stravu a poistenie!!!

utka
29. okt 2009

Čo varíte? Ja robím palacinky 😉.

jacka
29. okt 2009

ahojky......dnes nejak nestíham....utka čo sa stalo?....juj musím si to prečítať...ale len ked Petulo zaspí

teda ako hnusne je vonku 😝 😝 😝

ja som bola pre mliečko len teraz a som ho prevarila..tak palacinky dnes nebudú 😝

utka
29. okt 2009

jacka, len čítaj 😉

aninka29
29. okt 2009

utka fakt dobrý odrb 😠 😠 😠

ja pečiem mäsko a zemiaky.....chcela som robiť stehná,ale zmena 🙂

utka
29. okt 2009

aninka, mňam. Ja neviem čo vymyslím na zajtra a sobotu,ale v nedelu asi upečiem stehná s ryžou. Zajtra pôjde asi manžel na obed niekam a my si nieco vymyslime s Vikim

aninka29
29. okt 2009

a ja budem asi víkendovať sama s deťmi ☹ ....manža asi nedojde domov ☹ ......to sa bude vliecť 😝

aninka29
29. okt 2009

utka a ako je Vikimu?....zlepšuje sa to trošku? 😵

mirrinka
29. okt 2009

ahojte..... utka,to sú teda riadny hajzlíci....ja už nemôžem ani cítiť,také odrby,tiež som sa pár krát nechala nachytať,nie práve na toto,ale niečo podobné.....na tvojom mieste im tú reklamnú tabuľu rozkopem a nezastavil by ma ani manžel 😠

mirrinka
29. okt 2009

my máme dnes stehná s ryžou 😉

utka
29. okt 2009

mirri, no dala som sa zastaviť, čo už?
Viki pozerá od rána Bambulku 😉. Soplíky už prechádzajú a čo sa týka tej angíny, tak na ňom nie je nič vidieť. Ani sa nesťažuje na hrdielko, a má ho chúďa také zhnisané ☹. Aj papať mu normálne chutí, chvalabohu 😉.

aninka29
29. okt 2009

môj zlatučky 😵 .....ale hlavne že papá 🙂 ...to je dobré znamenie 🙂

seeeeeeeeeeeerus mirri 🙂 ...si nás prišla kuk?....sme ti chýbali čo? 🙂 ....aj ty nám 😵 ......Lianka je krásnučká 😵 😵 😵

aninka29
29. okt 2009

halooo halooo 😝

jacka
29. okt 2009

haloooo 😉

jacka
29. okt 2009

teda utka..tak to je sila.....ale mna by tam nikto nedostal...ja takýmto somarinkám neverím 😅 ........a aj telefon pokladám...nepotrebujem počuť tie ich hovadiny....mne raz takto volali...že ako často varím..a na čom..a čo najčastejšie..tak som položila ... 😝

jacka
29. okt 2009

mirri...a čože čože si nás prišla kuk na MK??...pekne od teba 😵

aninka29
29. okt 2009

jacka,Peťulko spinká? 🙂

a kde si bola celé doobedie?luxovala si?

aninka29
29. okt 2009

ja som sa dnes tááááááááááááááák vytočila že až.....by som niektoré staré baby najradšej poslala niekam 😠 😠 😠

jacka
29. okt 2009

aj ja...som ako vyvrtka...ešte ma aj muž nas...l....viac mi nie je treba

jacka
29. okt 2009

no spinká...ráno o 9 som ho šupla do kočíka na dvor...zaspinká navarím si v klude.....omyl 😠 😠 😠 😠 😠 ...každych 10min....krik...dobre...hojdala som ho asi pol hodku..odídem zapnem šporák asi už 5x a čo zase nepočujem..tak vypnuť a ist hojdať..takto som varila kysle krumple...vyše hodiny.....potom som sa nas..la a šla aj s kočíkom do našej "velkej" dediny...tak spinkal.asi trištvrte hodky.....konečne......odparkovala som kočík..reku idem nachystať do kotla na kurenie...čo zase nepočujem..... 😠 😠 😠 dobre bolo už 11h...tak som ho vybrala....dala napať..hádam zaspím ....kdeže........... 😠 o 13h som ho uložila do hajan..dostal papať,prebalený čistučký...proste prichystaný na spanie.....huráááááá....idem si povysávať a zotrieť ......prídem do spálni......a čo zase nevidím....otvorené oči 😠 😠 😠 ......som si ho prestala všímať..tak rev.......zapla som práčku..otvorila dvere do spálni...a končím s ním...zapsal................a pokial toto píšme tak zase reve.....pomoc....mna odvezu dnes

jacka
29. okt 2009

som sa posťažovala možem ísť za ním...... 😠 😠

tak dnes som totálne podráždenááá.... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
29. okt 2009

anika však sa posťažuj...ja už som sa 😀 😀

utka
29. okt 2009

jacka, ja sa sama sebe a hlavne môjmu manželovi čudujem, že sme tam šli...keby tu nebol švagor tak nemáme kam dať Vikiho, určite by sme nešli...

utka
29. okt 2009

jacka, tak to ťa úprimne ľutujem. Prečo ten tvoj drobček nechce spinkať... 😒

jacka
29. okt 2009

no vidíš ...aspon ste si to vyskušali...další krát nenaletíte 😉

to bola suhra náhod.....ale však človek sa učí najlepšie na svojich chybách......a bud rada že ste neprišli o peniaze..to by bolo horšie.....teraz máte za sebou len zlu skusenost,je tak? 😉

utka
29. okt 2009

jacka, tak je, ale taká som bola nas...á!!! Keby sme boli radšej šli niekam do kina, alebo kam...juuuj, zbytočne premarhaný čas!!!

aninka29
29. okt 2009

jacka ak ťa to poteší Sabinka dnes komplet celý deň nespinkala 😖 .....ráno hodku a teraz poobede hodku 😒 .....ale zase nereve...len mrnká 😒 ...celý deň ☹

no idem sa aj ja sťažovať 😀

ráno sme šli pekne krásne na prechádzku...zašla som do kvetinárstva objednať kyticu....kým som ja vchádzala,jedna striga stará baba vychádzala 😝 ....Sabinka mrnkala v kočíku a tá stará fuchtľa ju tam s tými ručiskami riňavými začala hladkať a trepala jej cumeľ do pusy 😠 😠 😠 😠 😠 .....ja som myslela že vyskočím z kože...okamžite som vybehla von,že čo si to dovoľuje...nikto ju neprosil,aby si všímala moje decko keď plače,a nie to ho ešte chytala s tými hnusnými ručiskami,bohvie čo chytá do nich a moje decko nimi bude obchytávať.....doslova som jej to povedala 😀 😀 😀 ...keby to nebola stará striga,tak ju pošlem do p..i 😠 😠 😠 fakt 😝 😝 😝 ............a malinkej asi spadlo z očí alebo čo....ja tomu neverím,ale urobila som jej "uhlíky"....a spadli jej.Celý celučičký deň je mrzutko ☹ moja babuľka krásna ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre