Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2009

mne Petulo spinka doobedu 3h ...poobede pol hodky.............tak akože ti stačí 😠

jacka
16. nov 2009

markety budu isto otvorené......

aninka29
16. nov 2009

no mne doobedu moc nepospinká už..len tak podriemka takú hodku najviac...ale poobede si pochrní 🙂

viete čo,ja furt natrafím na také príspevky kde niektoré kravy sú také hnusné, že by som ich najradšej poslala do teplých krajín....kravy sprosté 😠 😠 😠 😠

aninka29
16. nov 2009

a čo sa budem rozčuľovať 😝 😝 😝

jacka
16. nov 2009

čo si čitala?

aninka29
16. nov 2009

ale furt si kukám nejaké témy,kde mamička potrebuje radu a furt sa tam nájde nejaká p..a,ktorá miesto toho aby poradila ju zvozí pod čiernu zem....tak na p..u vôbec píše,keď nechce poradiť....také pizdy mám najradšej...blééééééééééééé 😝 😝 😝 😠

aninka29
16. nov 2009

idem mamušky.........uložím Simonku a hodím sa na gauč...strašne ma bolí ten chrbát jeden škaredý 😢

jacka ja tu tiež budem zajtra strašiť...teda ak ma pustí Simonka k pc 🙂 😉

dobú nocku 😔 😵

jacka
16. nov 2009

aninka....tvoja Sabinka už má 8mes?........vo fotoalbume to máš asi zle 😉

jacka
16. nov 2009

tak budeme strašiť dve?........alebo sa niekto pridá? 😉 .....ak budem stihať....

dobru noc...... 😔

utka
16. nov 2009

Zajtra tu budem strašiť aj ja 😉. Dobrú mamky 😉.

leninka75
17. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ................idem vás kuk čo nové včera!! 😉

leninka75
17. nov 2009

no teda ste popísali!!.................utka super, že sa ti páči!!!.................asi som prehliadla, ale čo to bolo za nebezpečnú prácu?? 😕 😕 ..............nejaký biologický matroš???........jacka, nemáš v mlieku steroidy??? 😀 😀 😀 😀........... asi aj riadnu dávku kofeínu!!! 😀 😀 😀................. aninka muža máš dokedy doma???...........deni chystáte sa do Rajca??? 😉 ...............zelená nie je až taká zlá...ja by som ju možno skombinovala so žltou...............viac žltej a trošku zelenej.................ja som sa včera rozhodla, že pre istotu skočíme k dokine ...............blbý nápad na pondelok!! 😠 😠 ............strávili sme tam pol dňa, ale lilka má našťastie všetko OK, tak nám dala dokina zarábané kvapky do nosa a kvapky na kašeľ lebo mucosolvan nám nejako nezaberal.................no a druhého pol dňa sme sa museli spolu hrať lebo lilka zahlásila, že ma má obľúbenú a páčim sa jej a preto sa musíme spolu hrať 😀 😀 😀 ...............no čo by som kôli takej pochvale neurobila!!!! 😅 😅 😅 ................dnes to vyzerá na druhého pol dňa lebo muž sa chystá so svokrom rezať drevo 😖 😖 😖 😖................inak vám ešte poviem, že lilka má v postieľke vo vankúši internet 😅 😅 😅 😅...........včera tam videla trblietavé stromčeky a dnes kométu!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
17. nov 2009

dobré ránko.... 😉

jacka
17. nov 2009

ahoj leni..............tak máš o program postarané............. 😉 ..........zlatá je vraj oblubená 😵 😉 ...........mucosolvan nezaberá ani nám 😝

kofeín..nechceš?

nám tu zase prší....to je hroza...už mi to lezie krkom 😝

jacka
17. nov 2009

ináč pekné od teba že si spravila ku na nás 😉

aninka29
17. nov 2009

dobré ránko 🙂
jacuška myslím, že to mám správne 😉 ...o osem mesiacov bude mať narodeniny 😉 či nie?....ja som si to takto preložila 🙂...aj keď je pravda, že mi ide lepšie nemčina 😉

leni ni nám mucosolvan nikdy nezaberie 😝 .....nechcem sa robiť hlúpa viac ako som,ale vysvetlite mi prosím niekto,aký internet má Lilka pod vankúšom,aké stromčeky a kométu tam videla?...ja som to jaksi nepochopila leni 😅 ...hanbím sa.....ale asi mi niektorá stojíte na kábli zase 😀 😀 😀
to sa jej akože niečo snívalo alebo čo?

aninka29
17. nov 2009

leni ja nemám doma muža 😉 ...som slamená vdova teraz ☹ ...manža odišiel v nedeľu a príde až budúci víkend 😝 😒 ....no čo už no...aspoň, že autíčko mi nechal 🙂

leninka75
17. nov 2009

veď to ja vždy zakukám keď sa mi dá!!!!.............ma poznáš no ni???!!! 😉 😉 😉 ...............veru to počasie!!! 😠 😠 😠 ...........včera som pozerala na jojke a vytešujem sa od včera, že dnes bude pekne............rozdrapím oči a čo nevidím vonku!!! 😠 😠 😠 .................hmlu a dážď!!!!..................ale napriek počasiu ani neviem ako to prišlo, ale začínam sa strašne tešiť na vianoce!!! 😵 😵 😵 😵 ....................robievate si adventné vence???........mám rada tie 4 nedele.............sa neviem dočkať kedy lilka zaspí..............s mužom si zapálime sviečky, dáme si niečo dobré 😉 😉 a vždy si trošku pokecáme...........nie že by sme sa inokedy nerozprávali, ale vtedy je to také iné !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
17. nov 2009

ja robím adventný veniec 🙂 ...milujem vôňu ihličia 😵 ....aj ja sa teším na vianoce.....mám rada všetky tie prípravy okolo toho 😵 😵 😵

jacka
17. nov 2009

leni tak romatika 😵 😵 😵 ...jé pekné 😵 😵 ...ešte na testíku dve čiaročky a budem spokojná aj ja 😵 😵 😉

vence nerobím...mám dva....a tam napichám sviečky...len posledné dva roky by som to dala najradšej na skrinu 😝 ...chápete....

ja sa tiež teším na vianoce....len na sneh velmi nie 😝 ......to bude asi tým kočíkom.....lebo sa mi to ešte nestalo 😅 .............a darčeyk už máš pokupené? 🙂

no nejak to počasie nevychádza 😝

jacka
17. nov 2009

ani..tak soráč...som to nedočítala so konca...tak mi treba... 😝 ...ako by som nič nepovedala 😔

jacka
17. nov 2009

ja dlabem toto počasie.....ako mám chodiť na vychádzky ked mrholí 😝 😝 😝 ........ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
17. nov 2009

aký mávate stromček?....my živý....ja tiež zbožnuje vonu ihličia.......

len dufam že vianoce budu pekné aj vonku a nielen v domčeku 😵 😵

utka
17. nov 2009

Dobré ránko...
Viki zase ráno o pol šiestej pricupkal k nám do postele...ale vyspala som sa celkom dobre. Ja sa tiež teším na Vianoce,len tento rok to bude iné, keď už chodím do práce a nemám dovolenku ☹. No nevadí...

leninka75
17. nov 2009

aninka, to lilka si vymyslela, že má internet vo vankúši a že čo všeličo tam vidí!!! 😉 😉 😉 ................išlo to tú úžasnú predstavivosť a schopnosť robiť veci "akože" 😉 😉 😉 ...........a ja som myslela, že máš muža doma, lebo si tuším niečo písala o predĺženom víkende ..................
to som rada, že aj vy tak prežívate vianoce a tie prípravy okolo lebo keď to spomeniem v robote, tak na mňa kukajú, že odkiaľ som prišla.............akože čo ti šibe, že medový krížik na čelo a jablko a orechy atď ..........aj my mávame živý stromček aj keď pre istotu máme v pivnici aj plasťák 😉 😉 😉 😉
utka, neboj aj bez dovolenky sa to dá...........hlavne, že máš robotku a budúci rok to už bude lepšie.............a v robote ste babský kolektív, či sa tam mihne aj nejaký kolega???.......

utka
17. nov 2009

Včera tam bol jeden doktor, ešte že je tam nejaký primár,ten tam nebol...takže skoro samá baby...

denisenko
17. nov 2009

no žienky, vy už vianocujete? a ja som si myslela, že len ja sa ponáhlam....už sa chystám piect medovníky, aby do vianoc zmakli, asi cez víkend sa odhodlám.... 😉 robím to každý rok už asi 1O rokov a pečiem pre celú rodinu 😉
leni, do Rajca pojdeme asi v pondelok, ak nás niečo neskolí.....myslím vírusy 😒
utka, daj si pozozr na bacily 😉
aninka, to ta niekto v tom príspevku poriadne rozčulil...takto nadávať som ešte nečítala...ale ked si zaslúži, dobre jej tak 😀

leninka75
17. nov 2009

čo ideš do ZA deni???...........či len tak na nákupy???...........veru deni pomaly treba začať s medovníkmi................musím si rozmyslieť čo ešte budem piecť............snažím sa každý rok okrem tradičných vyskúšať aj niečo nové................sľak ma trafí!!! 😖 ...........asi mám toho v robote málo,lebo moje decko si vymyslelo hrať sa na školu!!! 😠 😠 😠 ............tak idem zatiaľ sa majte!!! 😉

utka
17. nov 2009

Aj ja idem budúci víkend piecť medovníčky,tento ideme k našim a potom už zase budeme dlho domaaa...Viki sa už zeší, že bude vykrajovať 🙂 .

denisenko
17. nov 2009

leni, idem kuknuť svokru a pozrieť či je už domček hotový, vybrať plynový kotol, farby, apodlahy.....u nas som tuším chlapom ja 😀
inak, aj deniskovi chýbajú deti, stále chodí, maminka hraj sa 😖 už aby bol zas v školke 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre