Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka
18. nov 2009

do kelu mne sa podarilo prihlasit pod inym menom. 😀 😀 😀 😀 ..............to hore som pisala ja leninka.mne nejdu pisat cisla, to je co za kram................

leninka75
18. nov 2009

ja som teda magor 😀 😀 😀 ............iny PC ja uz neviem co stym............to hore som bola ja

leninka75
18. nov 2009

pa, idem.............

aninka29
18. nov 2009

dobré ránko 🙂

včera sa mi už nechcelo kuk...nejaká unavená som bola či čo 😝

utka,takže bolo super 😵 ...také stretka,aby človek vypol by mohli byť častejšie, že? 🙂 ...akurát ja neviem,kedy sa na také stretko dostanem 😝

mirri ahoj 🙂 🙂 nemám nič nové moja..akurát, že Sabinka mi neskutočne rýchlo rastie pred očami 😵 ....boooože,mamky veď nedávno sa narodila a už má tri mesiace a je neskutočne veliká 😵 😵 😵
mirri a vy ste na tom ako so snažilkovaním? 🙂 nie že nám tehu zatajíš a o pár mesiacov napíšeš, že si porodila...ale v každom prípade držim silno prsty....nech to výjde 🙂 ....už dlho si sa o tom nezmienila 😒

čo sa týka rozprávok,tak mi už máme za sebou aj Tomáša aj Pú....pred rokom sa išla za nimi potrhať.....veď preto má doma všetky mašinky aj dráhou...a macko pú všade kam sa pozriem v jej izbe je tam 😝 😀

teraz fičí na prasiatku pepa /inak veľmi pekná rozprávka/ 🙂 ,horseland a animalia 🙂

aninka29
18. nov 2009

leni čaw 🙂 🙂 🙂 🙂 ..... 😀 😀 😀 😀 😀 to ako je možné, že si sa prihlásila pod iným menom? 😕 ...ako sa ti toto podarilo? 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2009

dobré ráno..................... 🙂

aninka29
18. nov 2009

dnes príde domov kmotruška aj s malinkou 😵 ...mali ich pustiť už včera....kmotruša pobalená nachystaná...a nakoniec prišla sestrička, že domov nejdú,lebo malej zabudli urobiť vyšetrenie obličiek a že jej to urobia až v stredu,lebo oni cez sviatky toto nerobia 😝 ...takže tak...kmotru skoro šľahlo...veď aj mňa by 😝

takže až sa detičky zobudia,tak pôjdeme ešte kúpiť kyticu pre mamičku 😵 😵 😵 ...ešte dobre, že mimanža nechal doma auto 🙂

aninka29
18. nov 2009

ahoj jacka 🙂

jacka
18. nov 2009

čo ste sa zbláznili...............ja a snažilkovať..................však som len "včera" rodila....a dalšie "spavé" dieta do zbierky nechcem 😝

teiž enchápem ako sa mohla prihlásiť...............ale všetko je možné ako tak kukám............ja som myslela že je tu nová julovka.......... 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2009

ja som vedela, že je to leni...podľa ráááááááááánečka 🙂

jacka
18. nov 2009

ahoj ani.....

sa ideš vytešiť... 😵 😵 😵 😵 😵 .......taký malinkatý batoštek.....to tí naši su už obry 😵 😵 😉

to by aj mna vystrelo.....som mala dost tiež ked nás nechceli pustiť

jacka
18. nov 2009

však aj ja.....len som to myslela so srandy 😉

aninka29
18. nov 2009

jacka,mirrinka asi vychádza z toho testíku čo máš v albume.....lebo väčšinou to tu majú snažilky 😉

že včera si rodila 😀 😀 😀 😀 ...veď už kľudne môžeš zostať tehu 😉

jacka
18. nov 2009

sa mi zle píše ..Petko na rukách ja ťuk jednou rukou.......hádam ho dám spať.....je od pol 6 hore

aké máte počasko......tu je 😝 😝 😝 😝 😝 ..........zase pršíííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. nov 2009

nie.....s toho že som písala aby mala leninka dve čiaročky na testíku

čo mám v albume? 😅

aninka29
18. nov 2009

veru idem sa vytešiť jacka 🙂 ..aj tebe tak rýchlo Peťulko rastie?......pre mňa je to moc rýchlo..ja chcem zastaviť čas...veď ja si ani nemám kedy užiť ten môj batôžtek..keď furt len spí a rastie 🙂

no idem lebo Simonka je už hore 🙂 ...potom kuk 😉

jacka
18. nov 2009

idem....Petka asi bolí bruško.....sa nemože vykakušať

jacka
18. nov 2009

tááák......hotovo....ešte dostať Matka von.....

aninka...............rastie ...veeeeelmi rýchlo...... 😵 😵 😵 ...len aj ho aj vidím..lebo je viac hore ako spinká............ale aj ja by som chcela zastaviť čas.....a vychutnať drobčeka.... 😵 😵 😵

a nemožem ostať tehotná.......a ako by sa to stalo?? 😀 😀 😀 😀 😀 .............aj ked....človek nikdy nevíííííí........lenže ja som už s rodením skončila 😉

vyšlo nám slniečko..... 😎 😎 😎 ....kto chce?.... 😉

denisenko
18. nov 2009

ahojte, my máme extra noc za sebou tak neviem či mám napísať dobré ráno alebo už dobrú noc... 😝
denis dostal večer 4O-tky teploty, povracal postel asi 3X a kaká....no máme aj na rozdávanie...
jacka, nechceš trochu pre Petríka?no...radšej nie, lakomá som, takého sranky prehánky nedoprajem 🤐
doktorka ho ptrezrela, vraj asi rotavirusy, salmonela alebo sa mu ozval zabudnutý campylobakter....no radosť z každého riešešnia 😖
výsledky budú...asi až v piatok
jacka, to fakt máš v albume snažilkovanie? tuším som to nenašla.... 😀
leni, ty si odborník na prihlasovanie.....som kukala že či si sa vydávala 😀 možno si to len tajila 😀

jacka
18. nov 2009

no super deni.....tak jedno lepšie ako druhé ☹ ................no a takúto kaku si nechaj 😉 ...............som zvedavá čo vám vyjde....ale postrašila vás teda super 😝

nesnažilkujme sa..bože chrán.......ja som to tiež nenašla.....som sa musela kuk 😀 😀

aninka29
18. nov 2009

tu som mamule,ale len na chvílu 🙂 ...bola som nakupovať....no poviem vám sama s dvomi deťmi...ty brďo...mala som dosť 😀 ...ale zvládla som to 🙂 ...predavačky boli zlaté, že mi pomôžu až k autu 😵...ale odmietla som,však musím si zvykať 😀 😀 😀

deni no fasa ☹ ☹ ☹

slniečko máme aj my 😎 ..tak ideme teraz von....len musím bojovať so Simkou,lebo sa jej nejak nechce,pecivál jeden 😠 😉

jacka
18. nov 2009

kuk..trochu života 😵 😵

jacka
18. nov 2009

už sme vo vnútri ......vyzimená...ešte že dnu máme teplučko.... 😉

ja mám tiež v poslednej dobe dosť Matka von.....ale ked je tak pekne ..je škoda sedieť doma 😉

utka
18. nov 2009

Ahojte. V práci všetko OK a aj Viki v škôlke OK. Neviem, kedy si vás prečítam...snáď večer budem mať trochen čas. Tak zatiaľ papa.

aninka29
18. nov 2009

joj mamušky....bola som pozrieť moje krsniatko Ninušku 😵 😵 ...neskutočne malilinká je 😵 😵 ...to ani nie je pravda, že aj Sabinka bola taká malinká....no nie až taká,mala o pol kila viac 😵 .....ale malinká je nádherná 😵 😵 😵 .....som rada, že sú už domka a v poriadku 😵 😵 😵

idem šupnúť Simonku do vane, potom Sabinku a tak ďalej 🙂

jacka
18. nov 2009

ahoj utka.....super že sa ti v práci páči 😵 😵 .......aj že Viki je v školke v pohodičke.....ešte dobre vysledky .. 😉 ..kedy ideš na kontrolu.... 😉

aninka......však aj my sme nedávno rodili.....a mám pocit že ako dávno to bolo ☹ ...hrozne to letí 😔

siwike25
autor
18. nov 2009

Awojky kočky,mi sa mame už dobre.A vy sa tu ako mate??nemam už na vas vobec čas ☹ 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2009

ahoj siwi 🙂 ...no veď vidieť, že na nás nemáš čas 😠 😉 ...ale máš odpustené,keďže si tiež pracujúca 😵

to len my s jackou tu budeme strašiť každý deň najbližšie tri roky 😀 ...teda keď nám pôjde net 😀

jáj,jacka veru...len nedávno sme rodili my..........nenormálne rýchlo to letí

aninka29
18. nov 2009

haloooooooooooooo 😝

aninka29
18. nov 2009

mám neskutočné kopisko na žehlenie 😝 😝 😝 táááák sa mi nechce, že až 😝 .....ale radšej si požehlím dnes,nebudem to odkladať 😝

jááááááááj dnes ide modré z neba.....zase budem revať.....len aby som sa potom nepopálila žehličkou 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre