Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
20. nov 2009

haloooooooooooooooooooooo 🙂

mamky netentujte sa a píšte....lebo mám absťák...že som nebola celý deň na pc 😝

jacka
20. nov 2009

ahojky......nám tiež nešla elektrika...ale to len ráno...potom zapli..........

no nemala som kecať a tak som si asapon vyriadila ,požehlila zbytok....a vyvenčila deti.....fuj...my sme tu mali celý den hmlu..len asi hodku také zubate...vyšlo 😝 ....horko ťažko sa vyštverala teplota na 4st.......žiadne teplučko sme nemali 😝 😝 😝

to je hrozne čo sa stalo kamoške.....chudinka... 😢 😢 😢 .-.......to musí byť hrozne nielne pre nu ale aj pre rodinu..čo sa tešili......smutné....dufam že bude mať čoskoro druhe babenko ☹ ☹ ...štastlivo do konca 😉

aninka29
20. nov 2009

jacka zlatko ahoooooooooooj...tu si moja 🙂 🙂 🙂 .............aj my sme sa dnes riadne vyvenčili vonku 😀 ....máme dosť aj na zajtra,keby náhodou pršalo 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2009

brr...ja som totálne vymrznutá....som si vonku pozakrývala ružičky a tak 😉

Sabínka spinká?....blbá otázka že?

ozaj ako ju voláte doma..? 🙂

aninka29
20. nov 2009

jacka predstav si že nespinká 😀 😉 ...pred chvíľkou sa zobudila a teraz ležká pri mne v lehátku a debatuje so svetlom 😀 😀 😀 ...ako ju voláme? tak normálne Sabinka,Sabi,Sabušík...a bobík a anjelik a kuriatko a enčenčina 😀 a tak ďalej 🙂

jacka
20. nov 2009

no tu ..jasné... 😵 😵 ..........ahoj 😉

sme boli poobede na dve a pol hodky von........ale som sa musela nacibuliť.......Matko bol ja len tak nalahko 😝

aninka29
20. nov 2009

my sme sa tiež nacibulili 😀 domov sme prišli špinavé,zablatené...lebo sme sa váľali po záhrade a ešte aj ten Hakim pes trafený skákal furt po nás jak besný 😝 ...rovno do práčky som nás dala...ale zapnúť som mohla až teraz 😝

jacka
20. nov 2009

idem zachvilu hodiť Matka do vane.....vždy tam byva hodinu....a vyjde celý rozmočený 😝

muž zas príde až po.....ale to by mi nevadilo........vadí mi že ked uspávam Petka tak sa Matko nasáčkuje do spálni a ked Petťko počuje ruchy tak oči ako trnky........................aj mu zapnem telku ale príde ..všade pozhasína že sa bojí 😝 😝 😝 .......už aby bola jar 😒 😒

aninka29
20. nov 2009

ja hodím Simi trošku neskôr o tej šiestej 🙂 ....no ja problém s uspávaním nemám...Sabuška pekne zaspinká aj sama...len ju uložím do postieľky a hajušká 😵 ...niekedy ju síce uspávam na rukách keď je mrzutko,ale ruch jej nevadí 🤐 ....cez deň spinká v obývačke,a to je pustená telka na peky,do toho tam hučí Simonka,ale malej to nevadí 🙂

jacka
20. nov 2009

Petko ked už dlhšie spí tak možu aj bomby padť...ale zaspať...ach jaj.......ležíme spolu v posteli .....a dudká pršteky.......niekdy to vzdám a idem preč a sám zaspí...niekdy len tak oddychujem ja pri nom......a niekdy musí dudkať cici....a potom zaspí a je to.... 😉

však pokial ho tam ja dostanem tak bude polnoc 😝

aninka29
20. nov 2009

ani ja neviem Simi dostať do vane...furt hučí ešte to a ešte ono 😝 ...a potom ju neviem dostať z vane von...rozmočená ako žaburiak je 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2009

no presne 😝 😝 ...a v kupleni stojí voda...len ho tam nechám na pár sekund 😝

aninka29
20. nov 2009

bože, neskutočne koľko v kuse rozpráva Sabinka 😵 😵 😵 gagre,bebce a pepce v kuse 😀 😀 😀 😵 ...sa háda so svojími rúčkami asi 😀

aninka29
20. nov 2009

no hovor mi 😀 .....a Simi si do vane natrepe toľko vecí, že sa ani nemá kam pohnúť potom....a ja to potom vyberám a suším 😝

jacka
20. nov 2009

pokladík 😵 😵 😵

jacka
20. nov 2009

to poznám 😠 😉

aninka29
20. nov 2009

no idem ja trošku poskákať so Sabi na fitke 🙂 ...veeeeeeeeeeeľmi sa jej to páči 😵
a potom šupnúť Simonku do vane a potom Sabinku a potom seba a tak dál a tak dál 😀

aninka29
20. nov 2009

ale večer ešte kuknem 😉 🙂 😉

jacka
20. nov 2009

musím isť...večer ešte kuk... 😉

denisenko
20. nov 2009

jacka,nás ta hmla odišla, tak sme boli chvilku ale len malú vonku........bola som dať trošku skrátiť drobnému vlasy 🙂
aninka, my by sme chceli isť budusi víkend...tak uvidime 😉
inak, ten náš modem v itálii čo dva mesiace opravovali, aj tak nejde 😝 tak sa zas odstrihnem... 😝 😝 😝
dneska som kupovala nejaké vecičky pre sestrinu Sofiu, má týžden.....také malilinkate.... 😉 a vraj su jej aj tak velké.....

denisenko
20. nov 2009

halooooooo...už som uložila deniska, idem trochu ponetovať kým mam možnosť 😀
ale nikto tu nie jeeeee..............

aninka29
20. nov 2009

kuk kuk 🙂 ..Sabi už hajuškáááááááá 🙂

deni tu si???...chcem sa ťa niečo opýtať 🙂 😉

aninka29
20. nov 2009

no haloooooooooooo.....nikto nikde??? 😝

aninka29
20. nov 2009

no viete čo......o chvíľu idem off a vy nikde 😝

denisenko
20. nov 2009

ja som tuuu

denisenko
20. nov 2009

aninka, na čo si zvedavá?

aninka29
20. nov 2009

no dobre.idem sa ťa niečo opýtať 😉

aninka29
20. nov 2009

ja som deni taký cherlock holmes 😀 ...a chcem sa ťa opýtať, či je tvoja sestra z partizánskeho 😉

denisenko
20. nov 2009

sakura

denisenko
20. nov 2009

no je z partizánskeho....malé uherce...ideme ju ohovárať? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre