Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

idem Simuške urobiť krupičku.....madamesa si želá 🙂 😉

leninka75
24. nov 2009

šikovná, ešte týždeň a sadneš si v nich!!! 😉 😉 😉 ................prečo so sabkou na krvný obraz???...........to sa robí???..

aninka29
24. nov 2009

leni pre istotu naša dokina posiela všetky detičky 🙂 ...a potom každý rok 🙂 .....a podľa mňa je to dobré 🙂

aninka29
24. nov 2009

no dobre mamušky...ideme my mrznúť von...brrrrr.... už teraz mi je zima 😝

leninka75
24. nov 2009

máš pravdu, je to dobrá kontrola krvičky.......................moje decko spalo do 9:00 😅 😅 😅 ..............aspoň som stihla navariť!!!.................toľko mám zameškanej roboty, ale na dnes som asi skončila 😝 😝 😝

leninka75
24. nov 2009

ešte sa vetráte???

denisenko
24. nov 2009

halo, halo, čo sa stalo....... 😀
vitaj leni, konečne mi došlo, ako to aninka myslela s tým slovíčkom bezďák 😀 😀 😀
nám tu sem tam slniečko vykukne a potom sa rýchlo schová, asi ho oziabe lebo je trochu kosa 😉
ja som dneska posielala kontrolný výter a denisko sa neráčil vykakať....tak som mu to strčila rovno do.....
šak aj to je výter, no nie? 😀 uvidím na výsledkoch 😀
baby už som sai urobila cesto na medovníčky, trošku odleží a bude sa piecť..už sa teším na tú vóňu 😉

aninka29
24. nov 2009

leni už dávno sa nevetráme... vonku je zimisko 😝 ...boli sme cca pol hodku a stačilo 🙂

my sme už po obede mamušky....ak vy nie...tak dobrúúúúúúúú chuť 🙂

deni tak ty si už začala s medovníčkami? 🙂 ...vlastne áno....mne nejak uniká, že už je za chvíľu december 😝

že by som skúsila aj ja?....vyhľadám si nejaký ľahký receptík a skúsim 🙂 ...zajtra 😉

jacka
24. nov 2009

aninka.........svieti u nás slniečko 😎 😎

jacka
24. nov 2009

tak ja som tento rok dopiekla......ledva si navarím obed 😠

čo ste varili?........tak vám prajem dobru chť....my sme už po 😉

aninka29
24. nov 2009

jacka 😝 😝 😝 ...nehrám sa 😝 😀 😀 😀

my sme dojedli mäsko od nedele 😉 ,takže dnes som nevarila....ale zajtra,bože,neviem čo uvarím 😝 ....príde domov muž,tak to musí byť mäso

jacka ty čo si varila?

aninka29
24. nov 2009

jacka upečiem ti ja? 😉 ....pošlem....len neručím,či to bude jedlé,a či to vôbec bude vyzerať ako medovníček 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

aninka, pekne a ani neťukneš!!! 😠 😠 😠 ................jacka stiahla všetko slnko...............u nás leje 🙂 🙂 🙂 ...................veru deni aj chcem tento alebo budúci víkend niečo popiecť.................treba mi potom aj do škôlky zobrať na besiedku...........

leninka75
24. nov 2009

mi budeme obedovať neviem kedy, keď mi decko neskoro raňajkovalo...................máme hovädziu polievku a hríbovú omáčku s cestovinou................

aninka29
24. nov 2009

leni nemohla som ťuknúť 🙂 ...som si chcela aj upratať aj s deťmi sa pohrať,Sabinku nakŕmiť,prezliecť jej oslintané triko atď 🙂 .....a keď mám zapnutý pc,tak ma len zdržiavate a nič nespravím 😝 😀 ....tak ho radšej vypnem,aby som aj niečo porobila...a potom zase zapnem 😉 🙂

leninka75
24. nov 2009

tak zdržiavame..........no počkaj...........ty potvorka 😠 😠 😠 😠 ................dobre, aha 🤐 🤐 🤐 🤐

aninka29
24. nov 2009

aaaaaaaaaaale leni 😵 ...však vieš ako to myslím 🙂 ...keď píšete,tak sa neviem odtrhnúť od pc,lebo aj ja chcem všetko vedieť,vidieť,počuť.....a potom mi práca stojí 🙂

jacka
24. nov 2009

jasné že stiahla....všetko slniečko je len moje 😀 😀 😎 😎 😎 ...chceli by ste?

jacka
24. nov 2009

ja si musím na zajtra navariť..len neviem čo.....moj večný problem 😝 😝

aj mne všetko stojí......takže idem Petulo si vetrá ritku tak aby mi to tu nepototo 😉

aninka29
24. nov 2009

chceli chceli 😎 🙂 .....a ty by si chcela trochu vetriska a daždiska..chcela? 😀

jacka
24. nov 2009

ani..napeč pošlem ti adresu 🙂

jacka
24. nov 2009

ale nedááááám...... 😉 ....a vetrisko a dážd si nechaj 😝

ked budete dobručké tak vám na chviločku pošlem 😎 😎

aninka29
24. nov 2009

jacka pošli 😉 ...budeš nadšenáááááááááá až otvoríš krabicu z východu 😀 😀 😀

leninôčka moja kde si????

jacka
24. nov 2009

len aby si mi tam neposlala vetrisko a dáždisko.....

jacka
24. nov 2009

leninka..zdrhla sa zlakala že bude písať sama 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

jacka my sme dobručkéééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 však furt spíme 😀 😀 😀

Sabinka vie nové slovo okrem svojho gágania, vŕkania a neviem čoho ešte 😀 ...a to slovo je ...ňu... 😀 😀 😀 😀 .....že by to znamenalo v jej reči mama? 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

leninka sa asi urazila ☹ 😉 ....leninka rýchlo sa odraz 😵

jacka
24. nov 2009

určite aninka...... 😀 😀 😀

musím isť...ešte kuknem....lebo stahujem Matkovi rozprávku

aninka29
24. nov 2009

akú rozprávku jacka? 🙂

ja si idem zaliať kafčo 😉 a idem skladať so Simkou puzzle 🙂 ...a budem na vás kukať ako kukučka 🙂

jacka
24. nov 2009

nejaké autíčka.....už dajaku 4 časť ... 😉

idem listovať do knihy čo uvariť 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre