Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2009

ako ty ..je ti do plaču?...........................no.......neveríííííííííííííííííííím 😀 😀

aninka29
25. nov 2009

však Simka pôjde na svojich 😉 .....uvidíš ako to zmáknem 🙂

idem mamky hodiť do práčky....zmyť podlahy,aby som zajtra nemusela 😉 .....budem sa venovať manželíkovi 😵

ráno ideme na ten odber so Sabuškou 🙂 a poobede čakáme návštevu 🙂

denisenko
25. nov 2009

som bola učiť deniska bicyklovať...no ale ma poriadne prehnal po uliciach...bolo mi to treba 😀

jacka
25. nov 2009

ešteže nemáme žiadne ryby....tei by skapali lebo by boli bez vody......kto by sa o ne staral 😅 😅 🙄

aninka29
25. nov 2009

deni ale si cynická 😀 😀 😀

jacka fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.....že vypražiť.....to by bola jednohubka 😝

idem mamky,večer prídem 🙂

denisenko
25. nov 2009

jacka, dobrý njápad s tým pražením...ale nemohli počkať do vianoc? miesto kapra?

jacka
25. nov 2009

teda aninka....že sa ti to chce......ani omylom teraz večer 😝 ....si chrbát necítim...a Petulo už na mna hádže oči

deni...tak naše by boli všetky kaluže 😠

jacka
25. nov 2009

však mohli...mala ju šupnuť do mrazničky

denisenko
25. nov 2009

jacka, ani raz nespadol..ale lieta ako s nasoleným zadkom, ani pedále mu nestačia....čo ešte ja mama jedna ubohá ☹

jacka
25. nov 2009

pa aninka.........pochybujem že večer prídeš...ked pride drahy milovaný 😉

jacka
25. nov 2009

a máte ešte pomocné kolieska?

jacka
25. nov 2009

tak vravíš že si mala fitnes zadara? 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2009

aninka, jogging..tak sa to tuším volá.....samozrejme že máme pomocné kolieska, lebo denisko mal len trojkolku a velký bike dostal až na 3 roky...ale v Nallse nie je dobrý teren- stále prudko do kopca alebo ešte prudšie z kopca,......tak využívame babku 😀 😀

denisenko
25. nov 2009

jacka, to bolo pre teba.....akosi mi ušlo komu píšem...prepáááááááč 😉

denisenko
25. nov 2009

ozaj, aninka má dneska romantiku?no my až v sobotu........dúúúúfam 😉

jacka
25. nov 2009

hlavne že si udržuješ kondičku..... ☹

jacka
25. nov 2009

kopce to tiež nie je bohvie čo na bicyklovanie.... 😝 ......to by som ho ani nepustila....by som ho musela dole chytať 😀 😀

jacka
25. nov 2009

veru tak...romatiku pri sviečkach........silno pocybujem že príde kuk...bude chystať mužovi "večeru" 😉

denisenko
25. nov 2009

myslíš že rybaciu? 😀 😀 😀
som zvedavá, či mi moj drahý tiež nachystá......tak snívam dalej, ale niekedy prekvapí.... 😎

jacka
25. nov 2009

no idem ja...Matko je už nejaký mrzutý 😝

ja večer určite kuk.... 😵

jacka
25. nov 2009

nemyslím 😵 😵 😉

denisenko
25. nov 2009

aj ja musím...denisko sa pustil do tých tvrdých medovníkov....nemože vydržať do vianoc 😉

jacka
25. nov 2009

no moj by určite nachystal...leda tak vo sne 😠 😀 😀

jacka
25. nov 2009

však pošli aj mne.....nech okoštujem 😉

pa pa....

denisenko
25. nov 2009

nemožem, poslala som včera aninke po holubovi a ten ich asi po ceste zožral.... 😀
musím nájsť iný expres 😀 😀 teda ak denisko niečo nechá........ 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2009

tak nájdi iný...budem čakať....
😀 😀

určite nechá....však by ho bolelo bruško......... 😉....schovaj mi niečo 😀 😀 😀

aninka29
25. nov 2009

heeeeeej mamky...a ja že čo sa mi tak štikúta 😀 😀

jasné, že ešte prídem..manža dorazí až okolo jedenástej večer.....to už budem akože tvrdo spať 😀 lebo potom bude romantika 😀 😀 😀

aninka29
25. nov 2009

dlážky sú čisté 🙂 ...rýchlovka to bola bif buf baf 😀 ....som lietala ako striga s tým mopom 😀 ......zajtra mám pokoj 🙂 ...navarené mám,upratané tiež 🙂 ...nemusím sa zajtra plašiť ako somár 😉 🙂

idem chystať večeru...hodím sa do sprchy,dám sa dokopy,aby som bola pripravená,keď sa manža ku mne náhodou večer všuchne 😀

aninka29
25. nov 2009

ináč jacka na fb mi vyšiel test....že v mojích snoch vidím budúcnosť 😀 ........takže máte dočinenia s origoš bosorečkou 😀

jacka
25. nov 2009

hej....a aku si videla tuto noc...ked dnešnu spať nebudeš 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre