Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
1. dec 2009

idem si zaliať čajík...ma nejak začalo škriabať v hrdle 😝

jacka
1. dec 2009

neboj nič aninka.....v base takýchto ludí či týraju deti nemaju radi...daju jej to pocitiť......bodaj by tam zhnila.....nie je ona náhodu cigánka?..

jacka
1. dec 2009

ani..ja som nešla prežit ked týrali toho ročneho chlapčeka.......ani som riadne nespala

preto som to nechcela písať...aby si 😢 nedopadla ako ja 😢 😢

veru psychika v prdeli...teraz ked všetko vnímaju..ona ubližuje

aninka29
1. dec 2009

veru,nech tam zhnije 😠 😠 😠 😠

no neviem,či je biela či je čierna.....ale ono to je jedno.....všetci sú rovnakí 😠 ......keď je niekto ho..do...tak je jedno či biely či čierny 😠 😠 😠

jacka,ja ani spať nebudem ☹

jacka
1. dec 2009

Spiaceho muža skôr zobudí mucha ako plačúce dieťa

aninka29
1. dec 2009

jacka,detičky už spinkajú 😉

jacka
1. dec 2009

nie..len Petulo u od pol 7

matko tu ešte robí bordel....ale pojde aj on pomaličky 🙂

a tvoje? 🙂

aninka29
1. dec 2009

tak ako u vás 🙂 ...Sabi už spinká a Simka pôjde zachvílku

jacka
1. dec 2009

som chcela skopírovať celý článok ale nejak mi to nejde...myslím s tým mužom a spánkom

jacka
1. dec 2009

aninka si si všimla že už su augustovky 2010?

jacka
1. dec 2009

teraz som našla že v BB pred školou našli v taške mrtvolku novorodenca ☹ ...myslíš že je toto normálne..všetko? ☹ ...... ☹

aninka29
1. dec 2009

jáááááááj všimla som si 🙂 ..neskutočné,že?

aký článok s mužom a spánkom?

aninka29
1. dec 2009

ani nehovor jacka ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 .ja už ničomu nerozumiem...čo sa to deje 😢

jacka
1. dec 2009

čas.sk.....tam bol článok že spiaceho muža nezobudí plač dietatka...ale skor mucha....alebo alarm ich miláčika 😉

jacka
1. dec 2009

ako rýchlo to beží,že?...takto pred rokom si sa tešila s dvoch čiaročiek ....a už máte doma maličký vonavučký batoštek....krása 🙂 🙂

aninka29
1. dec 2009

jáj veru...ale nemenila by som už....ja som rada, že už mám pri sebe batôžtek 😵 ...len keby tak rýchlo nerástla 🙂

tak ten článok je pravdivý 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2009

idem uspať Matka.......muž mi zatial ukradne pc 😝 ....ale dufam že mi ho vráti

však som mu ten článok čitala...sa smial 😉

aj rást musí.....aspon vidím ako rýchlo beží čas pri detoch ☹

aninka29
1. dec 2009

my máme ešte pol hodku čas...a potom ide aj Simi 🙂

no nech ti ho pekne vráti 🙂

aninka29
1. dec 2009

zase mi strašne pomaly ťahá koňoš 😝

idem ja off

dobrú nocku 😵

jacka
1. dec 2009

aj mne....už mám z neho nervy 😠 😒 😖

dobru nocku 😔

leninka75
1. dec 2009

ahojte zlatíčka!!! 🙂 🙂 🙂 ..............nekukajte také hnusobiny v správach!!!! 😠 😠 😠 ...............jacka,
žaba sa lepší???..............
aninka, kde máš teraz muža??? 😨
utka, aj malé zlepšenie je lepšie ako žiadne!!!
🙂
vitaj letty!!!...........zasa ďalšia čo bude mať vždy pekné počasie 😀 😀 😀 ................
...................... u nás v robote sa začínajú veci dostávať do normálu...............už nám ide elektrina 🙂 🙂 , ale net ešte nie ☹ ☹ .dnes som celý deň drhla jeden labák a zajtra ma čaká naša kancelária........................a inak už som doktorka!!!! 🙂 🙂 🙂 ..............pozývam vás na frťana!!!! 😉 😉 😉 .......................dobrú nôcku!!! 😔

jacka
2. dec 2009

dobré ránko..... 🙂

leni...srdečne blahoželám 😵 😵 😵 ............šikulka si. 😵 ..........daj si aj za mna..nech ti padne na zdravie 😉 ..kedže si táááák daleko odnás 😉 .....

ako ste to osválivli doma? 😵 🙂

jacka
2. dec 2009

žaba ..už lepšajšie....na perách to už nemá....už len na lícach ..teda z druhej strany.....ale aj ak je to lepšie ako bolo....................a ja krava som si myslela že to má z mlieka ako papá...ešte som mu to prstom dával dole...chudatko,že prečo prio tom vrieskal ☹

aninka29
2. dec 2009

dobré ránko 🙂

leni blahoželám 😵 😵 😵 😵 šikovnica naša 🙂 ...spoločného frťana si dáme na stretku 😉 ...platí leni? 🙂 😉
a muža mám v Trnave 😉 🙂

jacka ja ani neviem ako tá žaba vyzerá....ako nejaký povlak alebo nejaké vyrážtičky? 😒 ...hlavne, že to Peťulkovi mizne 😵

letty86
2. dec 2009

dobre ranko, mamky.
Dakujem aj utke a leninke za privitanie 🙂 a blahozelam, leninka.
trosku sa tu oboznamujem s konikom, som si pozerala aj albumy a niektore su hotove umelecke diela...
Aninka, pozrela som si tvoje foto a musim povedat, ze si velmi kraaasna maminka a dievcatka su rozkosne, to musi mat z vas tatik velku radost! moja Vikinka este teraz nema take huste vlasky ako Sabinka 😀 (Inac, krasne meno ste jej vybrali). Neskor si pozriem aj ostatne albumiky.
Jegorovovo namestie a Valaliky poznam len teoreticky, prakticky tam nikoho nepoznam.
Vcera aj mna dorazila ta mater, co zneuzivala dceru, hroza, este ze ju odhalili, lebo ju chcela tomu uchylakovi ponuknut, no nemam slov. Tolko sialencov beha po svete, teraz mame ratolesti pod ochranou.... to clovek zeby sa len bal.... ked budu vacsie ich niekde pustit ☹
Ja uz sice na materskej nie som, ale pripadam si tak, kedze nechodim do prace. Vikinka chodi od septembra do skolky, ale viac je doma, ako v skolke. Stale nejakeho bacila chyti, chuda moje ☹

jacka
2. dec 2009

letty...,aninka....ahojte.... 🙂

letty len pokukaj albumíky ja tiež...šmiram..akoby deni povedala....... 😉

no idem durit Matka von.....teda na dvore máme riadne blato....to zas bude vyzerať 😝

aninka29
2. dec 2009

ahoj letty 🙂 ....no ďakujem za kompliment 🙂 ....o tej mojej kráse by som pomlčala 😀
a na akej ulici bývaš letty?..vždy si bývala na furči?....a koľko máš rokov? 🙂.....neboj prácu si nájdeš 🙂alebo šup na druhú materskú 😉tak ako ja s jackou 🙂....sa pridáš k nám 😀..........no,v škôlke je to tak,keď nastúpi prvýkrát...ale budúci rok to už bude lepšie 🙂....aj tu sú mamičky,ktorým chodia detičky do škôlky...a tiež sú choručké 😒

jacka aké je u vás počasko?....nám tu krásne svieti slniečko 😎...ale von pôjdeme až poobede...som si práve umyla vlasy a chcem sa pustiť do tých medovníčkov 🙂...idem pokukať, či mám všetky ingrediencie 😀

aninka29
2. dec 2009

mám všetko 🙂
tak idem sa do toho pustiť,nech mi cesto odleží 😉

letty86
2. dec 2009

aninka, nech sa vydaria medovnicky, mne po ostatne roky dali kolaciky mamka so svokrou, ale tento rok budem piect aj ja, ale ako to dopadne 😀
vzdy som byvala na furci, mam 31 rokov uz 😕krosnianska
vy mate slniecko, u nas riadna hmla, ale uz trosku ustupuje
idem sa dat do kopy, musim ist na urad, taaaak sa mi chce 😠
poobede pridem, ked drobec dovoli, dookola hrame domino, pexeso. puzzle 😀

aninka29
2. dec 2009

letty prídi 🙂 ..akurát z krosnianskej nepoznám nikoho 😀

mamky ja už pečiem 😵 ...krásne to tu vonia 🙂 🙂 🙂 ...našla som si recept,kde nemusí cesto odležať...a buch buch a je to 🙂 ...jacka neskúsiš?...je to fakt rýchlovka 🙂
vaľkať a vykrajovať mi pomáhala Simonka...jéj to bola radosť 😵 ....vykrajovala srdiečka a vraví:maminka to je ple teba 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre