Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
5. dec 2009

aninka 😀 😀 😀
idem, ale vecer kuk

jacka
5. dec 2009

kuk...kde ste???

fuj..vonku je pekná kosa....horko ťažko 2st.......neviem či dám spinkať Petula ešte do kočíka.....ked on mi nikde nechce spať...a v kočíku ho skor uhopsám 😝

aninka a čo si varila...nemám ani páru čo zajtra.....letty a ty ideš čo?

jacka
5. dec 2009

nikto nikde?:........... 😝

aninka29
5. dec 2009

kuk kuk už sme domka 🙂 😉

Sabuška celú návštevu preplakala 😢 ....na chvílinku zaspala a keď sa zobudila,tak zase plakala 😢 ...asi jej zišlo z očí alebo čo.....došli sme domkov,tak všetko v poriadku.....zase krásne usmievavé bábatko 😵

aninka29
5. dec 2009

jacka ..ja robím rezne 🙂

aninka29
5. dec 2009

večer k nám príde ozajstný Mikuláš 😀 😀 😀 ....Simuška sa už nevie dočkať 🙂

jacka
5. dec 2009

no vidíš doma jej je nalepšie 😉

ozajstný.....pošli ho aj ku nám 🙂

letty86
5. dec 2009

ahojte 🙂 ja som varila masko s ryzou, bude aj na zajtra, tak som rada 🙂
jeeej, tak to bude mat Simonka radost 🙂
my sme zas museli ryby krmit a kupovat, Vikinka tie rybky na fb zboznuje, len nech si zive nepyta 😀 😀

aninka29
5. dec 2009

jacka ozajstný 😀

jacka
5. dec 2009

fakt aninka.... 🙂 🙂 🙂 ....aj tebe niečo donesie...posluchala si?

tak vy už máte obe navarené......teda...som zvedavá čo budete zajra robiť...len aby ste sa nenudili 😀 😀 😀

aninka29
5. dec 2009

jacka ja sa určite nudiť nebudem 😀 ...doobedie nejak zbúcham a poobede ideme na trhy 😉

poslúchala som 😵 .....prinesie mi vetrovku 😀 😀 😀 ...len manža o tom nevie 😀 😀

jacka
5. dec 2009

však o čo on má s tým spoločné...vetrovku donesie predsa Mikuláš...aspon sa pochváliš...že aha aká som bola dobručká..... 😀 😀 😀

čo ideš pokupiť.... 😉 ......juj mňa s týchto Vianoc švihne už som mávala takto aj zabalené...a teraz.... 😝

ked ja neviem čo idem variť..... 😠

letty86
5. dec 2009

aninka, manel nemusi vediet, staci, ze vie Mikulas 😀
je, trhy, podas info, ako bolo 😉 nas tatik zajtra robi, tak pojdeme nabuduce
my asi pojdeme k babke po Mikulasa 🙂

jacka
5. dec 2009

ja budme najskor čušať zase doma na Mikuláša...Maťko pojde s ocom na námestie....ak niečo uvidia....tak budu radi...lebo vlani to stálo za h..o 😝

aninka29
5. dec 2009

nejdem nič kupovať 🙂 ...len tak sa poprechádzať po meste...mamu som pozvala na medovinku....a snáď kúpim nejaké ozdôbky na stromček 😉

aninka29
5. dec 2009

náš Mikuláš sa niekde zabudol 😝 😀 ...no snáď príde do tej šiestej

jacka
5. dec 2009

kuk...jedne polovica spinká

aninka no čo ..aky bol Mikuláš? 😉

aninka29
5. dec 2009

kuk kuk 🙂

mne už spinkajú obidve detičky 😵 😵 😵 ..Simuška sa tiež pýtala do postele...zlatíčko moje 😵

Mikuláš bol 🙂 /som musela veeeeeeeeľmi zadržiavať smiech 😀 😀 😀 /....Simuška hneď bežala otvoriť....vôbec sa nebála....pekne sa s ním rozprávala,zaspievala mu pesničku 🙂 ...šikuľka moja malá 🙂 ....a Sabuška...tak tá na neho pozerala ako puk 😀

aninka29
5. dec 2009

idem skúsiť hodiť fotočku 😉

aninka29
5. dec 2009

všetky fotočky vyšli na nič 😝 ......blbé osvietenie 😝 ...no nič

jacka
5. dec 2009

aj moje spinkaju.....

jacka
5. dec 2009

ty brdo....ja odpadnem...aký krásny Mikuláš......no by som sa aj ja šulala 😉

aninka29
5. dec 2009

že jacka 😀 😀 😀 😀 ...ja som sa šúlala aj z toho jeho hlasu hou hou hou 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2009

no škoda že som to nepočula...do kelu 😀 😀 😀 ...čo si nás nezavolala 😉

aninka29
5. dec 2009

no vidíš...mohla som ti zavolať a dať na odposluch....fakt by si sa ušúľala 😀 😀 ...hou hou hou

jacka
5. dec 2009

juj aninka .....dufam že to lutuješ

aninka29
5. dec 2009

Simuška si ešte večer dala čižmičku do okienka 😵 ...až pôjdem spať tak jej tam podávam ešte nejaké balíčky a adventný kalendár....mala ich tri a všetky zjedla naraz 😲 ...darmo som jej vysvetľovala, že každý deň,len jedno okienko 😝
ale vybabrala som s ňou...pretože tento kalendár má v každom okienku schovaný čajík 😉 ...takže každé ráno bude piť poctivo čaj 😀

aninka29
5. dec 2009

ľutujem jacka 😖 😉 ...fakt ma to nenapadlo 🙂

už druhý deň sa mi serká tv anténa 😠 😠 😠 ...nemám na to nervy

jacka
5. dec 2009

aj my máme čizmičku...si ju vyumýval....a dal do okienka...pokladík a hned spinkať šiel

aninka29
5. dec 2009

jacka....Simonka si do okienka vycapila špinavú 😲 😀 ....dobrého muža bude mať moja dcéra 😉 ...si vie pekne aj čižmičky vyumývať 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre