Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
5. dec 2009
aninka 😃 😃 😃
idem, ale vecer kuk
jacka
5. dec 2009
kuk...kde ste???

fuj..vonku je pekná kosa....horko ťažko 2st.......neviem či dám spinkať Petula ešte do kočíka.....ked on mi nikde nechce spať...a v kočíku ho skor uhopsám :-p

aninka a čo si varila...nemám ani páru čo zajtra.....letty a ty ideš čo?
jacka
5. dec 2009
nikto nikde?:........... :-p
aninka29
5. dec 2009
kuk kuk už sme domka 🙂 😉

Sabuška celú návštevu preplakala 😢 ....na chvílinku zaspala a keď sa zobudila,tak zase plakala 😢 ...asi jej zišlo z očí alebo čo.....došli sme domkov,tak všetko v poriadku.....zase krásne usmievavé bábatko x-)
aninka29
5. dec 2009
jacka ..ja robím rezne 🙂
aninka29
5. dec 2009
večer k nám príde ozajstný Mikuláš 😃 😃 😃 ....Simuška sa už nevie dočkať 🙂
jacka
5. dec 2009
no vidíš doma jej je nalepšie 😉

ozajstný.....pošli ho aj ku nám 🙂
letty86
5. dec 2009
ahojte 🙂 ja som varila masko s ryzou, bude aj na zajtra, tak som rada 🙂
jeeej, tak to bude mat Simonka radost 🙂
my sme zas museli ryby krmit a kupovat, Vikinka tie rybky na fb zboznuje, len nech si zive nepyta 😃 😃
aninka29
5. dec 2009
jacka ozajstný 😃
jacka
5. dec 2009
fakt aninka.... 🙂 🙂 🙂 ....aj tebe niečo donesie...posluchala si?

tak vy už máte obe navarené......teda...som zvedavá čo budete zajra robiť...len aby ste sa nenudili 😃 😃 😃
aninka29
5. dec 2009
jacka ja sa určite nudiť nebudem 😃 ...doobedie nejak zbúcham a poobede ideme na trhy 😉

poslúchala som x-) .....prinesie mi vetrovku 😃 😃 😃 ...len manža o tom nevie 😃 😃
jacka
5. dec 2009
však o čo on má s tým spoločné...vetrovku donesie predsa Mikuláš...aspon sa pochváliš...že aha aká som bola dobručká..... 😃 😃 😃

čo ideš pokupiť.... 😉 ......juj mňa s týchto Vianoc švihne už som mávala takto aj zabalené...a teraz.... :-p

ked ja neviem čo idem variť..... ]-(
letty86
5. dec 2009
aninka, manel nemusi vediet, staci, ze vie Mikulas 😃
je, trhy, podas info, ako bolo 😉 nas tatik zajtra robi, tak pojdeme nabuduce
my asi pojdeme k babke po Mikulasa 🙂
jacka
5. dec 2009
ja budme najskor čušať zase doma na Mikuláša...Maťko pojde s ocom na námestie....ak niečo uvidia....tak budu radi...lebo vlani to stálo za h..o :-p
aninka29
5. dec 2009
nejdem nič kupovať 🙂 ...len tak sa poprechádzať po meste...mamu som pozvala na medovinku....a snáď kúpim nejaké ozdôbky na stromček 😉
aninka29
5. dec 2009
náš Mikuláš sa niekde zabudol :-p 😃 ...no snáď príde do tej šiestej
jacka
5. dec 2009
kuk...jedne polovica spinká

aninka no čo ..aky bol Mikuláš? 😉
aninka29
5. dec 2009
kuk kuk 🙂

mne už spinkajú obidve detičky x-) x-) x-) ..Simuška sa tiež pýtala do postele...zlatíčko moje x-)

Mikuláš bol 🙂 /som musela veeeeeeeeľmi zadržiavať smiech 😃 😃 😃 /....Simuška hneď bežala otvoriť....vôbec sa nebála....pekne sa s ním rozprávala,zaspievala mu pesničku 🙂 ...šikuľka moja malá 🙂 ....a Sabuška...tak tá na neho pozerala ako puk 😃
aninka29
5. dec 2009
idem skúsiť hodiť fotočku 😉
aninka29
5. dec 2009
všetky fotočky vyšli na nič :-p ......blbé osvietenie :-p ...no nič
jacka
5. dec 2009
aj moje spinkaju.....
jacka
5. dec 2009
ty brdo....ja odpadnem...aký krásny Mikuláš......no by som sa aj ja šulala 😉
aninka29
5. dec 2009
že jacka 😃 😃 😃 😃 ...ja som sa šúlala aj z toho jeho hlasu hou hou hou 😃 😃 😃
jacka
5. dec 2009
no škoda že som to nepočula...do kelu 😃 😃 😃 ...čo si nás nezavolala 😉
aninka29
5. dec 2009
no vidíš...mohla som ti zavolať a dať na odposluch....fakt by si sa ušúľala 😃 😃 ...hou hou hou
jacka
5. dec 2009
juj aninka .....dufam že to lutuješ
aninka29
5. dec 2009
Simuška si ešte večer dala čižmičku do okienka x-) ...až pôjdem spať tak jej tam podávam ešte nejaké balíčky a adventný kalendár....mala ich tri a všetky zjedla naraz :-o ...darmo som jej vysvetľovala, že každý deň,len jedno okienko :-p
ale vybabrala som s ňou...pretože tento kalendár má v každom okienku schovaný čajík 😉 ...takže každé ráno bude piť poctivo čaj 😃
aninka29
5. dec 2009
ľutujem jacka :-S 😉 ...fakt ma to nenapadlo 🙂

už druhý deň sa mi serká tv anténa ]-( ]-( ]-( ...nemám na to nervy
jacka
5. dec 2009
aj my máme čizmičku...si ju vyumýval....a dal do okienka...pokladík a hned spinkať šiel
aninka29
5. dec 2009
jacka....Simonka si do okienka vycapila špinavú :-o 😃 ....dobrého muža bude mať moja dcéra 😉 ...si vie pekne aj čižmičky vyumývať x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli