Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
6. dec 2009

90 km od Ke, moja svokruska je v pohode (zatial), takze tam celkom rada chodim

letty86
6. dec 2009

dakujem, budem si uzivat 😉 , s Vikuskou sa bude hrat aj prababka a to su velke kamosky, muz sa smeje, ze maju rovnaky rozum 😝 babka rada rozprava, tak ma komu 🙂

aninka29
6. dec 2009

kuk kuk 🙂 ...kde ste?

letty...no to je super, že sa má s kým prababka porozprávať 😀 😀 😀 ...určite sa nevie dočkať kedy dojde jej kamarátka Vikinka 😵

aninka29
6. dec 2009

ja mám zajtra v pláne vyluxovať celýýýýýýýý dom...ale najskôr sa pôjdeme trošku pomaznať s princeskou krstniatkom mojím krásnym 😵 ...rastie ako z vody moja malinká 😵

letty86
6. dec 2009

aninka, tak mas zajtra narocnu misiu 🙂
to pomaznanie ti doda sily na ceeeele upratovanie 😉
no veru, parababka Anka je nadsena, ked si s Vikuskou hrkuta 🙂
idem mamky, okupem Vikusku a pobalim veci, juj, to nerada robim
opatrujte sa, vo stvrtok urobim veeelky kuk

jacka
6. dec 2009

kuk.....
letty...príjemnu cestu 😉

ja by som mala tiež vyluxovať......len som zvedavá aká bude noc...... ☹ ....

Matko boli s ocom na Mikuláši..taký prišiel vytešený že sa mu pusa nezastavila 😵 😵 😵 ..........ja som chcela vegetiť...ale len čo päty vytiahli tak.....sa Petko zobudil...no čo už

inak mne už lásočka spinká...druhá sa ešte napcháva balíčkom 😠 ...ale aspon je už okupany ..tak ešte zuby a aj on šup

aninka29
6. dec 2009

kuk 🙂

letty príjemný relax prajem 😵 ..a nezabudni na nás....a vo štvrtok urob veľký kuk 🙂 😉

aj Sabuška už spinká 😵

nejde mi telka 😠 ...tak Simuška pozerá rozprávku na pc....ale už ju o chvíľu uložím do hajan 🙂

jacka
6. dec 2009

tááák aj Maťko hajušká 😔

aninka ...stále nejde telka?..... ☹ to je blbé

aninka29
6. dec 2009

aj ja som práve uložila Simku 🙂

jacka...nejde 😠 ...na porazenie.....teda telka ide,ale anténa sa dotentovala...teda prijímač 😝 ...zajtra dojde technik a vymení...zase budem za super digi služby platiť 😠 😠 😠

jacka
6. dec 2009

jáj digi...kapitola sama o sebe...nám už menili asi 5x príjímač 😠 😠 ...strašná spoločnosť

jacka
6. dec 2009

čo ideš robiť....zase čítať? 😉

aninka29
6. dec 2009

no mne budú teraz meniť tretikrát 😠 ...vieš čo...ja už nemám nervy na nich....a tých operátorov by som najradšej všetkých zaradom poslala do teplých krajín....to kľudne môžem ísť robiť operátorku aj ja 😝

aninka29
6. dec 2009

pustím si nejaké dvd...síce som všetky videla tisíckrát...ale tak čo mám robiť....spať sa mi nechce 😉

jacka
6. dec 2009

to máš pravdu....može to robiť každy...a to by si ich ešte pekne poslala....moj muž má na nich také nervy...... 😠 😠

tak ja mám o program postarané...pojdem spať 😔 😔

aninka29
6. dec 2009

jacka veď aj ja mám na nich nervy 😠 😝 ...raz som začala na nich hrešiť.../mierne/ 😀 ..a krava mi hovorí,nech sa správam slušne 😀 😀 😀 ...no to si mala počuť,čo som jej nandala 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2009

to ti povedala???...ja odpadnem....kam si ju poslala? 😀 😀 😀

aninka29
6. dec 2009

do p..i 😲 😔 ..ale čo, ma vyprovokovala krava 😝 😝 😝...furt trepala tie svoje debiliny....som sa jej pýtala, či mám platiť za h...o,ked mi furt vypadáva signál

aninka29
6. dec 2009

a môj otec...ten tam poslal taký pikantný list,že sa až čudujem že neriešili

jacka
6. dec 2009

😀 😀 😀 ...no si dobrá...... 😀 😀 😀 ......ja s teba umriem 😉 ....to vieš že trepala...však si ten hovor ty platila..nie?......si ta neviem predstaviť.....ako ťa dokázala vytočiť 😉

jacka
6. dec 2009

že vás tak nevypli.... 😀 😀

jacka
6. dec 2009

juj zase je ten kon spomalený...... 😠

idem mojka ...zajtra prídem

vyzerá to tak že tu budeme královať same dve............vlastne leninka by už mohla na nás kuk....a utka večer.....tá sa už asi pripravuje do práce 😉

jacka
6. dec 2009

dobru noc......pa 😔 😔

aninka29
6. dec 2009

no koho by nenasralo..keď tam voláš milionkrát denne...furt iný operátor..furt vysvetľovať všetko od začiatku,aký je problém....a oni furt budú trepať to isté...tak tá posledná si to odskákala 😝 ...som si vypýtala aj číslo na "vedúceho"..a tak som mu začala revať do telegónu...že chudák ma hneď zapol 😀 😀 😀

aninka29
6. dec 2009

idem aj ja

no leninka by už mohla prísť 🙂

dobrú nocku 🙂

leninka75
6. dec 2009

ahojte!!...........aninka, šak čerta spomeň a je tu 😀 😀 😀 😀 ...............to bol teda víkend!!! 😝 😝 😝 ........v piatok nám naša dcéra zviedla neskutočný cirkus kôli mikulášovi u nás v kulturáku, že ona tam nejde a be-be-be...........majo sa s ňou hodinu nebavil, čobol na ňu taký napálený 😅 😅 😅 😅 ............ a večer sme boli blahoželať svokrovi k narodkám................včera sme boli na mikulášskom jarmoku v PU ............bolo tam fajn, tak sme sa aj trošku zdržali.............no a podvečer sme boli u mojej mamy............každý rok robieva mikuláša pre baby............zasa sme sa zdržali a cica zaľahla až okolo desiatej.............no a dnes bol taký nijaký deň............cica striadavo nervavá a muž maľoval schodište..............a vy ako ste poslúchali???..........čo bolo v čižme?? 😉 ............idem si počítať čo ste popísali...........

leninka75
6. dec 2009

snažili ste sa!!! 🙂 🙂 🙂 .............jacka, ako dopadla tá "zabíjačka" ?? 😉 😉 😉 ...............
letty, druhé tehu by nám mohlo výsť naraz 😉 😉 😉 ..........aspoň by sme si navzájom porovnávali váhu 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2009

no dnes už asi nikto ☹ .............tak dobrú nôcku.......... 😔 😔

utka
6. dec 2009

Ja som tuuuu.
My sme boli na Mikulášovi v Auperku. Dalo sa odfotiť s "Michalom" a "Jakubom" z Paneláku,ale Viki povedal,že sa nechce,lebo nemá čas... 😀
Na Mikuláša čakalo milión detí,ktoré chceli balíček a museli mu zaspievať alebo zarecitovať.Asi ich to potom omrzelo,tak začali asistentky rozdávať balíčky len tak, tak sme jeden zhrabli a šli domkov 😉.
Zajtra mi držte päste,idem na krv.
Paaaaa

jacka
7. dec 2009

dobré ránko...

aninka29
7. dec 2009

dobré ránko 🙂

utka držíme silno silno 😉

leni no čau 🙂 ....mala som spomenúť milion eur 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre