Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
15. dec 2009

no, tak Simonka ako levica teda musi byt v popredi 😉 ale lepsie, ako by mali v kute stat, len nech to neprehanaju...casom...aby nas neprevalcovlai 😀

aninka29
15. dec 2009

veru.....nech majú široké lakte 😀 😉

aninka29
15. dec 2009

idem vyvesiť prádlo a zase naplniť práčku 😝

letty86
15. dec 2009

jacka, kde si?
j si idem vychutnat kavu a sup do postele, nech uz som zdrava ☹

jacka
15. dec 2009

túúúúú......

jacka
15. dec 2009

ver letty ...šup....ja som zdravá ale tiež by som sa tam šupla 😉

aninka29
15. dec 2009

kuk kuk....kam ste zmizli?

jacka
15. dec 2009

aj som už túúúú-----som musela uspať Peťula.......tak taku hodku by mohol potiahnuť aby vydržal do kupanie

jacka
15. dec 2009

ani......kolko ti spi ká cez den?

si dala krásne fotečky.....juj..peknučke ja budem mať nevestičky 😵

jacka
15. dec 2009

halooooo...kde ste kto....konečne mám trochu času.....

tak idem aj ja dať fotečky 😝

aninka29
15. dec 2009

tu som 🙂

daj daj jacka 🙂

aninka29
15. dec 2009

no malinká až sa ráno zobudí....tak zaspinká na takú hodku hodku a pol doobeda/keď sme doma/....keď ideme von...tak potiahne dlhšie...potom sa napapá...a spinká aj tri štyri hodky/to jej jedno či sme doma alebo vonku/....potom sa zase napapá a ide spinkať až večer....ale niekedy si zvykne pred kúpaním zdriemnuť na tú polhodku 🙂 ......tak asi tak.....ale nemáme to každý deň rovnaké....väčšinou sa nám mení ten doobedný spánok....ale poobede zaspí aj keby čo bolo 🙂

jacka
15. dec 2009

hotovo..... 😉

jacka
15. dec 2009

nuž..pekne ti spinušká...mne v postielke spi najviac hodku.....ale v kočíku ho uhopsám aspon na dve......takže tak 😝

jacka
15. dec 2009

teda ...riadna zima prišla...aj dnes je celý den pod minus 😝

aninka29
15. dec 2009

jéj jacka...ty akého pomocníka máš doma 😵 😵 😵 .......a tí dvaja závislaci 😵 😵 😵 😵 ...krásavci malí 🙂
jacka a daj aj fotečku Peťulka zblízka...nech kuknem ako narástol zlatúšik 😵

aninka29
15. dec 2009

jacka a koľkokrát sa ti ešte budí Peťulko v noci??...či stále je to inak?

ja sa fakt nemôžem sťažovať...na to, že Sabuška prespí komplet celú noc...tak si dosť často pospinká aj cez deň...ja neviem po kom je ona taký maco 🙂

aninka29
15. dec 2009

no u nás neskutočný vetrisko fúka 😝 ...my sme už ani nešli von poobede...ráno stačilo...aj to sme fajne premrzli....teda ja.....šak načo sa oblečiem

jacka
15. dec 2009

dakujem 🙂

nemám program na zmenšovanie to len s telefonu dávam...a teraz tam nemám nič nové........zajtra ho blisnem..ak nezabudnem 😝

jacka
15. dec 2009

no spanie...každe dve hodky......a to ešte ked sa napaušá tak sa pokakušá...tak prebalujem 😝 .....ked ide o 7 večer spať...tak je už okolo 9 pol 10 tak sa snažím vydržať.....ale včera čo som len zaspala tak sa zaobudil o 19....to je na figu..keby som to vedela tak ani oka nezažmurim.......len som sa zbytočne nasrala.... 😝

jacka
15. dec 2009

to malo byť o pol 10..večer 🙄 ...neviem ako sa to stalo 😀 😀 😀

jacka
15. dec 2009

ja som tiež super vymrzla...som sa nešla zohriať......ale Peťko bol tak nababuškaný že ešte aj tváričku mal v tej zime teplučkú 🙂

som nevedla či ho možem dať v tej zime von...ale riskla som .......dufam že mu nič nebude 🙂

aninka29
15. dec 2009

ja ti pripomeniem zajtra,aby si nezabudla 🙂

hmmmmmmm...........a v noci keď sa ti zobudí...tak keď sa napapá hneď zaspinká,alebo trvá nejakú dobu kým sa drobček uloží???

aninka29
15. dec 2009

veď aj ja som mala obavy,či ísť do tej zimy....ale tak malinká bola tiež riadne nababuškaná...ani ju nebolo vidieť v kočíku 😵 ...a spinkala dlho...tak jej určite bolo dobre 🙂

jacka
15. dec 2009

ako kedy...zvykne zaspinkať......sem tam sa s tane že vymýšla......že je hore......a horšie je to ráno okolo 4.....ked začne jačat..tak sa zvykne zobudiť Maťko.....a ten je zase hore aj dve hodky....a ked zaspí tak vstáva Peťulo...tak spánok žiadny..............už len vydržať 😝

jacka
15. dec 2009

no super..už mraučí 😝

letty86
15. dec 2009

juj, mamky, nevydrzala som dlho pod dekou 😀 uz som sa odsupla 😀

aninka29
15. dec 2009

no...nič iné ti neostáva...len vydržať....však príde noc keď prespinká celú noc 😵

idem sa ja pohrať so Simuškou....už nachystala domček a bárbiny 😉

potom prídem 🙂

letty86
15. dec 2009

juuj a ja som teraz prisla, mne Vikuska rovi kavicku, jednu som mala ozajstnu, tak si dam aj taku akoze 😀

aninka29
15. dec 2009

haloooooooo...tu som 🙂...pečiem koláčik 🙂...prišlo na mňa 😀

letty ako?...chutila kávička od Vikušky? 🙂....ja takých vypijem aj zo desať naraz 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre