Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
16. dec 2009

halooooo mamky....u nás snežííííííííí

aninka29
16. dec 2009

poobede pôjdeme trošku von...aspoň na polhodku...Simuška vidí, že sneží...tak chce stavať snehuliaka 😀 ...no to ešte musí poriadne nasnežiť 😀

aninka29
16. dec 2009

ja sa chystám baliť darčeky cez víkend 🙂 ...tiež musím dokúpiť papier 😝

aninka29
16. dec 2009

joj zapchal sa mi odtok v dreze 😝 😠 ...sa s tým teraz mordujem....sa nečudujem,keď tam Simonka napchala polystyrenové guličky 😠

jacka
16. dec 2009

aj u nás sneží.......Maťko sa vonku hrá ......nejdem ho dosať dnu.....ale však je aj on nababušaný tka mu zima nie.je...nech si vychutná sneženie 🙂

aninka29
16. dec 2009

jacka aj Maťko stavia snehuliaka??? 😀

aninka29
16. dec 2009

Simuška sa dnes už aj kĺzala po riti 😀 ..ráno sme odskočili ku kmotruške a keď sme šli domov....Simuška sa šmykla na dlažbe a letela.....a na vine som bola ja...celú cestu domov sa so mnou hádala 😀 ...ale nič sa jej nestalo...sa ani udrieť nenohla...bola naobliekaná 🙂

utka
16. dec 2009

No darčeky sú pobalené!!!
U nás len tak slabo poletuje sniežik...

jacka
16. dec 2009

ani....už sa aj guluje 😀 😀 😀 ...su zlaté tie naše detičky,že? 😉 ....hádala?....čo ti povedala?....nech sa ja tiež zasmejem 🙂

jacka
16. dec 2009

utka.....a čo si kupila na vianoce 🙂

letty86
16. dec 2009

aj u nas snezilo🙂)) ale musi este veeela nasnezit, aby bola gulovacka 😀
veru, pobalit darceky musim aj ja, juj, sa tesim, ako sa Vikuska bude tesit
a kedy robite stromcek? ja asi kvoli Vikuske urobim tento rok stromcek skor, aby sa z neho dlhsie tesila

leninka75
16. dec 2009

hm, hm, hm a u nás ništ!!!!!!...............guľovačka tak jedine zamrznutým blatom!!! 😀 😀 😀 😀 .............

jacka
16. dec 2009

leni......posielam.....chceš? 🙂

veru nagulovačku si ešte počkáme .....hádam do zajtra ak riadne nasnešííííí 😀 😀

utka
16. dec 2009

My ideme robiť stromček zajtra.Cez víkend budeme robiť aj u našich. Už sa teším 🙂.
Svokrovcom sme kúpili DVD prehrávač, naším-maminke kuchynskú digit.váhu a ocinovi teplákovú súpravu. Neteriam po tričku a kozmetiku a Vikimu Play Doh-zmrzlinku,potom len také vykrajovacie Play Doh,veľké auto so žeriavom, pokladňu s tovarom a peniažkami,hrnce na varenie(asi z neho bude kuchár),všelijaké prkotinky, oblečko a ešte mu chceme aj váhu k tej pokladni,nech je obchod poriadny a ešte mi má v pondelok prísť ten bicykel bez pedálov.Ale toto je aj za naších aj za svokrovcov...
A vy ste čo pokúpili,kto už pokúpené máte? 😉

leninka75
16. dec 2009

ani netreba............ešte musíme autom chodiť ☹ ☹ ☹ ...........potom neskôr jacka 🙂

leninka75
16. dec 2009

utka............už stromček???????? 😨 😨 😨 😨

jacka
16. dec 2009

potom už nebude...... 😀 😀

utka...no ja ešte nič.... 😢 ☹

jacka
16. dec 2009

my budeme stromec dva dni pred..... 😉 ....pre istotu 😀 😀

jacka
16. dec 2009

nikto nikde???:..................teraz ked mi Peťko spinká ......mám chviločku......na realax 😉

jacka
16. dec 2009

ju aninka ...krásne fotečky si dala........Simka to všetučko dostal na mikuláša?.....juj to musela byť velmi dobručká 🙂

utka
16. dec 2009

Minulý rok sme robili stromček v noci pred 24.14.,ale teraz ho budeme skôr a bude mi už aj Viki pomáhať. Už sa teší 🙂 .

letty86
16. dec 2009

mamky, kde ste? staviate snehuliacikov 😀
ja stromcek urobim asi uz v pondelok, nech mame sviatocnu atmosferu uz skor 😉

jacka
16. dec 2009

ja som túúúúú.....

by som povedala že aninku odfuklo.... 😀 😀 😉

nie snehuliakov.....gulujeme sa 😀 😀

jacka
16. dec 2009

zase nikto.......ja si tu dnes píšem monology 😝

Peťulo spinká...som zvedava dokedy...zvykne sa okolo pol 8 už budiť 😝 ...akurát ked uspávam Maťka...tak neviem čo skor...hlavne ked je muž ešte v robote 😠 😠 😝

aninka29
16. dec 2009

tu som mamky 🙂

jooooooooj koľko snehu...a stále sa sype a sype 🙂

aninka29
16. dec 2009

hlavne, že zajtra mám ísť pre auto 😖 ...no nejdem ani náhodou...bojím bojím po snehu 😖 .....som povedala, že cez zimu nejazdím.....zavolám kamarátovi,nech pre neho ide on

utka ty jazdíš po snehu?

aninka29
16. dec 2009

mamky...ja som už stromček ozdobila dnes 😲 😉 ...ja viem,viem...ešte je skoro....po minulé roky som zdobila deň pred štedrým dňom....ale teraz mi nedalo....a do toho prišiel ten sneh 🙂 ...a presne ako píše letty...nech sa z neho vytešujeme čo najdlhšie 🙂 🙂 🙂 ....Simuška mi pomáhala len chvíľku,potom ju to prestalo baviť....ale vraví, že máme klááááááááááásny stlomček a môže plísť Ježiško 😵 😵 😵

jacka
16. dec 2009

ani ja som sa učila po snehu.......a dá sa 😉

aninka29
16. dec 2009

jéj jacka...Peťulko je krásnučky...joj tie malinké nožičky by som obhrýzkala 😵 😵 😵 ...na spapanie je krásavec 😵

aninka29
16. dec 2009

joj ja sa bojím....keby som nemala v aute deti,tak pôjdem....ale keďže ich nemám kde nechať...takich všae beriem zo sebou.....nechcem riskovať 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre