Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. dec 2009

jacka však nemusí byť tvrdý syr na špagety keď nemáš 😉 ...šupni tam bambino alebo hocijaký tavený 😉

letty86
17. dec 2009

jacka, zijem...len dnes akosi rychlo 😀
aninka, budes tipy stale dohadzovat 🙂
jacka, asi poprazim na cibulke sunku,sampinony, dam kecup, trosku pretlaku dochutim, take jednoduche, ale mne to chuti a u mna syrik musi byt
aninka, sa tesim na fotku a musik kuk jackine
😉

utka
17. dec 2009

Ahojte.
Ja som dnes bola u kaderníčky. Urobila mi melír, začala mi ho umývať a zrazu mi začal zvoniť mobil. Zdvihla som a tam ujo kurier,že doviezol som vám to,čo ste si objednali a čakám vás pred domom. Doneste si občiansky a peniaze. Tak mi rýchlo zmyla hlavu a ja ako trafená som bežala aj s Vikim s uterákom na hlave domov ☹. Takže strihať sa pôjdem v utorok. Ako u debilov. Čo je to za systém,že kurier nezavolá aspoň hodinu pred,že či sme doma,že príde???Jaaaj, taká som nasratá...Ale aspoň už máme skoro všetky darčeky.

letty86
17. dec 2009

joj, utka, tak to bol expert teda ☹ ja som zatial taku skusenost nemala, no dobre nervy ti spravil ☹

letty86
17. dec 2009

idem, mamusky, ulozit malu, ale zajtra dojdem, ak tu budte aj vy 😅

jacka
17. dec 2009

aninka...ako šupnem..len tak..vytlačím na špagety?

utka..no super.....mne zavolal 5min pred príchodom......presne tak ako tebe..len ja som bola doma...........že si vobec zdvihla telefon...to bola asi nejaká známa nie?

aninka29
17. dec 2009

utka 😀 😀 😀 ...prepáč,ja viem, že tebe nie je do smiechu....ale keď si to predstavím 🙂 🙂 🙂

no mne tiež nikdy kurier dopredu nevolá 😝 ....a ak nie som doma..tak mi nechá v schránke papierik, že bol....a vráti sa vtedy a vtedy 🙂

aninka29
17. dec 2009

jacka...však popraž na cibuľke nejakú šunes....alebo klobásku zo zabíjačky...hopsni tam kečup....a vytlač syr...keď nemáš ten v črievku,tak tam hoď normálne trojuholníky...oni sa rozpustia 🙂 ...a tvrdý syr netreba 😉

jacka
17. dec 2009

dobre padám....Peťko je už hore.....

dobru noc 😔

aninka29
17. dec 2009

ja to tiež tak robím,keď nemám tvrdý syr 😉

aninka29
17. dec 2009

tak dobrú noc mamky 😔 😵 ....sladké sny

utka
17. dec 2009

aninka, som rada,že som ťa pobavila 😉. Predstav si, že mi bolo do smiechu, lebo som si pripadala ako debil s uterákom na hlave v tej kose. Ešteže kaderníctvo máme neďaleko nášho baráku. No do schránky by mi papierik nehodil,lebo by sa nedostal dnu do vchodu ☹. Najväčší odfajč ale bude,keď sa Viki ozaj nebude chcieť na tom "bicyklíku" voziť 😒 .

leninka75
18. dec 2009

Ránečko!!!! 🙂 🙂 ................utka musela si byt úžasná!!!............ako to dopadlo s bicyklo-odrážadlom???...........videl ho viki??..................pozerala som fotečky zo zdobenia stromčeka..........peknučké..........viki sa teda riadne tešil!!!...........nehľadal už aj darček??? 😉 😉
ahoj jacka!!
🙂 🙂

jacka
18. dec 2009

dobré ránko..... 😉

ahoj leni 🙂

nám tu zas napadlo kopec snehu....Maťko chce už isť aj von 😕 ......dobre že je v pyžame 😀 😀

leninka75
18. dec 2009

vám nasnežilo jacka, super!!!.....už by sa dal aj snehuliak?......u nás praští že až!!...........máme -13 st., brrrr............som nevedala ráno čo na seba ☹ ...............

utka
18. dec 2009

Ahojte.
leni,videl len krabicu a povedala som mu,že to je niečo pre tatina do roboty.
Darčeky nehľadal, len hovoril, že už sa teší na Vianoce, že ktovie, koľko bude darčekov pod ním...
No a dnes zostal doma, lebo je nejaký chorý ☹. Aj zle spinkal, aj má plný nos a kašle. A hlavne sa mi zdal dosť teplý. A to dnes chcceme ísť k našim. No uvidíme...

jacka
18. dec 2009

dobrú kosu ste mali....brrrrrr 😨

utka.....ahoj.... 😉 ......veru vianoce su viac pre deti...a pre nás ako sa tešia s darčekov 😵 😵

jaj.....ved ja musím ist variť 😝

utka
18. dec 2009

Ja nevarím.Manžel mi doniesol včera z číny chrumkavé kuracie mäsko s ryžou...Mňaaaam!!!

jacka
18. dec 2009

utka kde su fotky?..... 😅 ..na fb? 😕

leninka75
18. dec 2009

čo ideš variť jacka???................mňam utka, slinky sa mi zbiehajú 😝 😝 😝

aninka29
18. dec 2009

dobré ráno 🙂 .mňam utka..fajnotku máš 🙂

mamky u nás je taká kosa...snehu kopa 🙂

idem volať dokine,lebo budúci štvrtok by sme mali mať poradňu,lenže to už budú vianoce....a Sabinka má dostať pich pich

aninka29
18. dec 2009

no...tak máme prísť až po sviatkoch 🙂

aninka29
18. dec 2009

joj mamky...Simonka našla darčeky pre ňu u krstnej 😕 ...a hneď navrchu tašky zbadala fifi....začala mrnčať...že chce tú fifinku....ale tak nejak sme to pred ňou uhrali, že tá fifi je Ninuškina a že Simonke prinesie Ježiško takú istú 🙂 ...som si myslela, že bude hučať okolo toho...ale nieeee...uspokojila sa s tým, že jej prinesie Ježiško 🙂

aninka29
18. dec 2009

jacka čo fajné nakoniec varíš?

idem trošku upratať...a potom hajde von na chvíľu 🙂

jacka
18. dec 2009

hotovo.....koprová polievka...........rezance s tvarohom 😉

jacka
18. dec 2009

idem poobliekať deti a hajde sa gulovať..... 🙂 🙂

jacka
18. dec 2009

ani ešteže ste to uhrali......mne sa nedalo 😝

idem....prídem..... 🙂 😉

letty86
18. dec 2009

ahojte
kym sa ja tu dostanem, vy uz odchadzate ☹ 😉
ja dnes uvarim tie spagetky, polievocku mame
Vikuska este pokaslieva, juj, uz by mohla byt v poriadku, lebo sneh laka
mna dnes caka koooopa zehlenia, no viete, ako sa tesim.....

utka
18. dec 2009

letty,príď aj k nám požehliť 😉

letty86
18. dec 2009

juuj, utka, mam to k tebe daleko....inac by som dosla, ved zehlenie je taka zabava 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre