Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

tak zakúr............aby ste nepomrzli 😉 .............ty zvedavec jeden zvedavýýýýýýýý 😀

utka
6. máj 2009

aninka, ďakujemeeee 😉
jacka, si, ale čo už??? 😀 Robila som vo firme Mediatel- Zlaté stránky. Kontrolovala som zmluvy na inzercie do Zlatých stránok...

jacka
6. máj 2009

ani...no a 😀 😀 😀 ...však nevidiš ako mi rastie nos od zvedavosti 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

zvedavča,tatka máme doma 😉 ..............majstruje niečo vonku 🙂

aninka29
6. máj 2009

zvedavča,tatka máme doma 😉 ..............majstruje niečo vonku 🙂 ................ale je moc unavený,lebo mu v noci zavolal kámoš, že dostal defekt na dialnici za Miskolcom,či mu nepomože 😒 ...........a tatík šiel.Domkov prišiel o pol štvrtej ráno 😒

aninka29
6. máj 2009

jacka, veď to že nevidím 😝 .............akurát tak brušulo 😀

aninka29
6. máj 2009

som vedela, že som niečo dodrbala 😝 .............som písala,a poslala,ale hned som to vrátila späť,že ešte niečo dopíšem a aha ho..........je to dvakrát 😝 ............no čo už 😀 ............to je demencia 😀

jacka
6. máj 2009

aha...no som myslela že ste same....ako my 😉

no ja neviem či je to brušulo 😀 😀

fiha akeho máš ochotneho muža...aj moj by vyštartovala hoci aj ...o pol noci...teda máme to dobráčiskov 😀 🙂
len či by aj jemu prišiel niekto helfnut 😉 🙂

jacka
6. máj 2009

ani materská 😀 😀

utka sa nám vyparila...

zas sme tu len my dve.....kde sa flákaju ked je von taký hnus... 😖

aninka29
6. máj 2009

jacka veď to 😒 ...........moj manža je až príliš dobrý........ale však nech pomáha 😒 ,raz sa mu to určite vráti 😉 ..............len to je to, že neviem, či by sa niekto našiel,keby aj on potreboval pomoc 😒 ...............ale snáď áno 😉

aninka29
6. máj 2009

jacka,uka sa o chvílu ukáže 😉 ............a ostatné nás určite potajme čítajú 😝

fakt jacka,už máš nejaké meno pre bábo? 😅

aninka29
6. máj 2009

utka,nie uka 😉 ..............prepáč utka,preklep 😵

jacka
6. máj 2009

no dobre tak ich podme poohovárat aby sa pridali 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2009

no tak ich podme poohovárat aby sa pridali 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2009

no toto už aj ja píšem na dvakrát 😀 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

jacka potom na nás budu veľmi zlé, a nenapíšu ani mäkké fň 😀

jacka
6. máj 2009

nemáme meno...asi bude no name...

ja som chcela Mareka...hned zamietnute...tak MIchala...ale ten je v septembri a to nechcem ked sa aj vtedy narodí...a muž chce Tomáša...zamietnuté 😝

nemám ani páru ako sa bude volat...chudatko maličke 😖

aninka29
6. máj 2009

to nič jacka, to je materská demencia 😀 .........aspoň nie som sama 😀

utka
6. máj 2009

Ja som tuuuuuu...

jacka
6. máj 2009

ale aspon sa tu ukážu...teda myslím 😀 😀

ved aj tak NEPíšU 😠 😠 😠 😠

utka
6. máj 2009

Hmmm, je to asi ťažke vymýšľať mená 😀 😝

aninka29
6. máj 2009

moje malé zlaté 😵 ............tak sa dohodnite na nejakom.............nech vyberie Maťko 😉 .............dajte mu mena na výber,a to čo povie nech bude 🙂

utka
6. máj 2009

Ale na mama a ja ste už úplne zanevreli,že??? Ja tam občas s leninkou niečo popíšem...aj mirrinka sa ukázala 🙂

aninka29
6. máj 2009

utka kuknem tam raz 🙂 sľubujem,len si musím spomenuť na heslo 😀

utka
6. máj 2009

Ja si myslím,že moje druhé bábo bude dievča 😉. Ale tiež neviem, aké meno jej dáme 😅

jacka
6. máj 2009

ani to bude ešte vojna...tak to bolo aj pri Matkovi mesiac pred porodom......Matko..ten malemu inak nepovie len malá bába 🙂

aninka29
6. máj 2009

ja som sa minule manžela pýtala, či sa fakt bude bábo volať Sabínka...........a on že nevie 😀
ale mne sa páči Sabínka,už som sa stotožnila s tým menom,aj Simonka mala byť Sabínka.

jacka
6. máj 2009

ja som chcela Mareka druhe ako sa Matko narodil...nejak som tušila že ja budem rodit iba chlapov...

utka a máte meno???

ved Sabínka je pekne 🙂

utka
6. máj 2009

Mne sa vždy páčilo meno Filip a tvrdila som, že keď raz budem mať syna, bude Filip. A keď som otehotnela, tak naši stále, že filip, Filip, ešte ani nevedeli, či to bude chlapec...A potom sa mi to meno nejako prestalo páčiť a všetci boli prekvapení, keď sme im povedali, že to Filip nebude 😉

utka
6. máj 2009

A dievčatku by som asi dala po tatinovi - Petra 😉...alebo neviem 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre