Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ..............neverím, mne tento hnusný krám načítal koňa!!!! 😵 😵 😵 ....................ako sa máte???...........

jacka
13. jan 2010

dobré ránko..... 🙂

juj leni...rada ťa vidím 🙂 🙂 ........................ako sa máme.....hrabe nám treba nám ist do roboty makať 😀 😀

letty86
13. jan 2010

dobre ranko
leni, suuuper, kon uz cvala 😀
tak tak, robota nam chyba...
jacka, ten kamen som pucala az v ke, tak dobre, ze sa ti ulavilo 😀 ...som myslela, ze uz spinkas, tak som isla aj ja sa pomaly ulozit

aninka29
13. jan 2010

dobrééééé ránko mamulienky 🙂 🙂 🙂

jacka aj ja som to počula 😉 🙂

aninka29
13. jan 2010

mamky...stará blbá otázka 😀 😀 😀 ...čo dnes varíte????.....len nie mäso prosím 😉

aninka29
13. jan 2010

mamky...viete čo...našla som si na fb spolužiačku zo strednej...ja som zostalA normálne v šoku,Ako vyzerá 😕 😕 😕 ...v škole bola stále taká dosť tučnučká..stále,stále.....a teraz..jedna modelka je z nej... ako keby to ani nebola ona..neskutočná zmena....tá tvár ani nie je jej 😕 😀

leninka75
13. jan 2010

juuuj letty, necvála ☹ ☹ , len sa akosik šmátre!!! 😠 😠..............mohol by sa rozbehnúť!!!
jacka, bola si včera na tú strihačku???...............kočka??? 😉 😉 😉
aninka, ja len večeru nejakú zbúcham a aj to asi len šalátik!!!!...........takže ja ti moc neporadím ☹.............ale dala by som si dobručké cesnakové langoše 😝 😝 😝 😝

aninka29
13. jan 2010

joj leni,aj ja by som si dala langoš....ale nooo,nechce sa mi 😝 ...neprídeš na návštevu...hned ťa zapracem 😀

ja som si šalátik urobila včera na večeru 😉 ešte ho budem mať aj na dnes.....aaale čo simi na obed....zbúcham nejaké cestoviny...alebo ked sa naštvem,tak urobím granadír 😝

aninka29
13. jan 2010

idem chytro upratať a pádime ku kmotruške na kafíčko 🙂 ...máme krásny slnečný deň 😎

aninka29
13. jan 2010

huhúúúúú 🙂 ...kde ste???

my sme už domka..naobedujeme sa a pôjdeme na ihrisko 🙂

dobrúúúú chuť k obedu 🙂

leninka75
13. jan 2010

šialený deň dnes!!!!............prišli nám také divné tabuľky na vyĺňanie, že to ani srnka netuší čo s tým!!! 😀 😀 😀 .................mne ten kôň tak čudne ide!!!...........
aninka, pamätám si dobre, že aj kmotruša má bábätko??? 😨 ...............čo si nakoniec navarila???
ozaj babuľky, chcela som sa vás opýtať...........moje decko začalo cez vianoce všetko po mne opakovať!!!...............to mám jak ozvenu, čo poviem sa mi hneď vráti!!! 😀 😀 .............niekdy sa na tom smejem, ale už mi to pomaly začína ísť na nervy!!!! ...........vaši drobci to nerobia???

aninka29
13. jan 2010

leni...áno má bábo..dnes má presne dva mesiačiky 😵 😵 😵 ..gulička moja 😵

nakoniec som urobila palacinky....ale len zo päť kúskov 😉 ...a zajtra neviem čo

aninka29
13. jan 2010

leni..moja to zatiaľ nerobí.....akože,ked sa hrá tak používa moje slová...ale tak neopakuje 🙂

aninka29
13. jan 2010

moja zase ked sa jej nepáči čo jej hovorím,alebo to nechce spraviť..tak začne kikiríkať a robiť grimasy 😠 😀 .....ja vtedy nahodím pohľad 😀 a už je ticho 😀 😀 😀

letty86
13. jan 2010

jooj, mamky, musim byt ticho ako myska....muz je po nocnej, takze pssst....ale viete, ja som sice male ziena, ale hluku narobim 😀 ja tak hlucne upratujem, chodim, ze ma pocut az na prvom 😀 no co, mala som, nech je o mne aspon pocut 😀 😵
leni, Vikuska tak neopakuje, ale chyta nase slovicka a zakomponuje ich do svojej reci, to je zlate 🙂 najnovise slovne spojenie...to je neuvelitelne 🙂 a najnovie, ked jej nieco vysvetlujem, alebo poviem, ze co ma robit, tak mi rychlo povie Doble doble mamka

letty86
13. jan 2010

jejj, taky dvojmesacny chrustik, to musi byt zlate, normalne u mna vzrasta tuzba po babatku 😀
leni, mne aj dnes trosku strajkoval kon, ale teraz celkom fajn
leni a co to vlastne ucis a koho?
ja som vcera piekla stehna, mame aj dnes a zajtra uz konecne urobim karfiol, robim ho uz tyzden...

aninka29
13. jan 2010

letty,tak aj ty si malé žieňa 🙂 🙂 🙂

mne napríklad Simuška predvčerom povedala,ked som sa jej pýtala,či si už prosí polievočku že "nie niee,diky ja dlžím dietu" 🙂 😀 😵

aj Simi hovorí no doble,ulobím to mami 🙂

aninka29
13. jan 2010

a ked si uprace izbičku...tak príde a kričí...mami,už to mám hotové...pod ma pochváliť 😵 😵

letty86
13. jan 2010

ja dlzim dietu, no kde to drobcek asi tak pocul 😀 ...ja musim Vikuske aj tlieskat...no motivacia musi byt 😵
rozkosne su tie nase deturence 😉
a mne minule Vikuska, ked som jej ukazoval foto s bruskom, povedala....maminka, pleco si ma zjedla 😀 😀 😀

aninka29
13. jan 2010

letty 😀 😀 😀 😀 ..no plečo si ju zjedla 😀 😀 😀

a Simuška..ked si pozerá fotky..z našej svadby a zo svadobnej cesty..tak stále dookola vraví....mami a mňa ste plečo nechali samú doma? 😀 ...tak jej stále dookola vravím,že bola aj ona...ale ešte v brušku...no nepoviem jej,že vtedy ešte ani v pláne nebola...že ešte plávala u tatíka 😲 😀 😀 😀

aninka29
13. jan 2010

a viete čo ma najviac štve...ked sme vonku,Simuška sa každému stále pekne pozdraví...a niektorí blbci 😠 sa ani neozvú /asi nevedia,že slušnosť je odzdraviť/.....Simi je z toho veľmi nešťastná...pýta sa ma..mami,plečo sa mi tá teta nepozdlavila.....až jej ide do plaču,mojej krásnej...tak ja vtedy na celé hrdlo spustím,nech to počujú aj tí dotyční...Simuška,pretože teta nemá jazyk..asi jej ho odrezali 😝 😝 😝

letty86
13. jan 2010

aninka, keby vedela, ze ani v plane vtedy neboal, ta by vam dala 😀
no veru, niektore tetky ani buuu nevedia 😠
a jacka nam kde zmizla?

letty86
13. jan 2010

ani, si spominala tu spoluziacku....my sme mali minuly rok stretko zo skoly a tiez sme jednu babu nespoznavali...vsetci nezmeneny, len ona, predtym dlhe cierne vlasy, stihla...teraz kratucke vlasy, blondave, aj tvar taka ina....

aninka29
13. jan 2010

neviem kam zmizla ☹ ..nespomínala,že niekam ide

nooo letty....ja som ostala v šoku...všetky tváre nezmenené....ale ona...som hodinu kukala na fotku...ale žiadny náznak nejakej starej črty tváre 😕

no idem ja off...poobede prídem...ideme von...Sabuška zaspinkala...joj to bude revu,kým ju oblečiem 🙂

leninka75
13. jan 2010

aj naša lilka má dobré hlášky............minule tiež tak zliezla z postele a hovorí mi...........mami, niečo fest dobré som vymyslela!!! 😀 😀 😀 ...............a tiež ako píše letty, akosi nevie pochopiť, že tu nebola vždy, že bola v brušku.........
letty učím na žilinskej univerzite..........je to faj, lebo už sú to normálni ľudia a nie divosi ako na strednej 😀 😀 ..........a učím všeličo - chémiu, plasty, náuku o materiáli, ..........a vypĺňam tabuľky!!! 😀 😀 😀 .........to je tu teraz strašne v móde, kadejaké nezmyselné tabuľky!!! 😠 😠 😠 ..........jaj a ešte tu frčia projekty!!!........aj to sa vo veľkom vypisuje!!!!.........ale je to na dve veci, lebo málokomu sa podarí 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jan 2010

ahojte...tu som...nikam som nešla.....ale musela som dve hodiny hopsať len aby spal....Maťko chcel aby som si s ním kopala loptu......no dnes mám nejak rušno

jacka
13. jan 2010

leni..............jasné som som kočka............muž ma šokol ......povedal že to mám dobre.........ale to som sa ho musela spýtať........ 😝 ........no a zaklincoval to....však uvidíme ako budeš vyzerať ráno 😠 😠

inak moj neopakuje............je hluchý ako poleno....sto krát mu niečo povedať.......a potom mám byť v klude 😠

jacka
13. jan 2010

letty...leninka má super prácu-.......hlavne že ju baví,že leni 😉

jacka
13. jan 2010

ja prídem a všetci zmiznu 😖

jacka
13. jan 2010

leni kde máš foto..... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre