Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. jan 2010

Ahojte. Ja vás už ani nestíham...Ako sa máte? Čo máte nové,nemám kedy ani čítať,čo píšete.
Včera sme mali návštevu, potom sme my šli na návštevu. Dnes som upratovala a varila.
Mám dobrú správu. Jenda kolegyňa, čo robila na administratíve dala výpoveď, tak som s uchádzala o to miesto. Včera som sa dozvedela, že od 18.1. prijímajú jednu babu a budem sa s ňou striedať po dvoch týždňoch. Budem teda robiť aj na administratíve a aj sanitárku. Aj plat mi trošku zvýšia 😉.
Taj ja len toľko. Dobrú nôcku.

leninka75
14. jan 2010

Ránečko!!! 🙂 🙂 .............utka super!!!...........tak nech sa ti darí vo všetkom takto dobre!!! 🙂 🙂 🙂
jacka, nemáte to tam začarované???............že sa vám všetko serinká?? ☹ ☹ ☹ ☹
s tým koňošom asi niečo bolo, lebo dnes už to šlapalo ako zvyčajne!!!!................u nás je teraz taká príjemná zima 😉 .............je sucho, mrázik len okolo -3 st...........paráda!!!...........kľudne ajcelý február keby tak bolo!!! 🙂 🙂 🙂 ..........a potom jaaaaaaaaar!!! 🙂

aninka29
14. jan 2010

dobré ránko 🙂

utka no super 🙂 🙂 🙂 teším sa s tebou 🙂

mamky ja som nejak celú noc nemohla poririadne spať 😝 ...aj ráno som už buntošila od pol piatej 😝 ...som nejaká nervná vnútorne ☹
ale aspoň už varím obed..teda polievku fazuľovú a druhé jedlo čo neviem čo 😝 ...zbúcham ked sa s detičkami vrátime z vonku 🙂

ešte spinkajú 😵 ..rátam,že ešte polhodku potiahnu...Simi možno aj dlhšie 🙂

jacka
14. jan 2010

dobré ránko................

leninka75
14. jan 2010

aninka ☹ ☹ ☹ ☹ .............ahoj jacka!!! 🙂

letty86
14. jan 2010

dobre ranko, mamky 🙂
utka, skvela sprava, nech sa dari a nech sa ti to hlavne paci 😉
jujj, aninka, nech nerv odijde a pride dobra naladicka 🙂
jacka, ked sa dari, tak sa dari, poznam to...
leninka, vedela si vypnut chat?

jacka
14. jan 2010

hotovo..............................povodne som v noci rozmýšlala že navarím ryžový nákyp.....a fakt neviem prečo som ráno uvarila zemiaky 😝 ...tak granndír........tentoi mesiac sme ešte nemali 😀 😀 😀

veru aninka....ja ti prajem tiež pohodičku........a keby sme mali tak ti pošlem slniečko..len neviem ako vyzerá 😠

no letty.......zadrilo sa nám v tomto toku a to je len začiatok.....dufam že koniec bude lepší 😉

leninka75
14. jan 2010

letty, ako vypnúť chat???...........na FB???...........mne sa to skôr nechce pripojiť a stále to vypisuje nejakú chybu ☹

aninka29
14. jan 2010

kuk kuk 🙂 ...mamky dakujem....ja viem,prečo som nervná.....ááále nechcem to rozoberať 😔 ....jacka ani u nás nie je slniečko 😝 ......ale kosno je fest 😝

letty,to ja som sa pýtala na to vypnutie chatu,nie leninka 😉 🙂 ....už som na to prišla 🙂

jacka aj ja som urobila granadír....a fazuľkovú polievku 🙂

leninka75
14. jan 2010

už je lepšie ani???.................aké vypnutie chatu???????????????,................šak mi už konečne povedzte niekto..................

aninka29
14. jan 2010

hej hej už lepšie...len dúfam,že ma to znovu večer nechytí 😠

leni,no ked si na fb,tak si vypneš chat,aby si bola inkognito...že akože tam nie si 😉 😀

aninka29
14. jan 2010

leni,ved opíš trošku ako budete robiť podkrovie 🙂 ...my chceme tiež raz vyvyšovať,ked detičky podrastú,a ked sa všetko vyrieši tak ako má 🙂 ...ja by som chcela mať ešte dve podkrovné izby pre bábiky a tiež kúpeľnu,záchod,aby tam mali 🙂 ...vieš ked vyrastú,a budú mať frajerov,tak aby mali súkromie a pokoj od nás starkých 😀

aninka29
14. jan 2010

a chcem schody,krásne točiace 😵

leninka75
14. jan 2010

a ako sa to teda dá vypnúť???................
božinku, vidíš ani úplne som zabudla, že ste sa babuľky na to pýtali ☹............no tak teda my máme u svokrovcov urobené podkrovie..........máme tam na šírku domu obývačku, jedáleň a kuchyňu...........potom špajzu, WC, kúpelňu a spálňu..........pôvodne tam mala byť aj detská izba, ale to sme zrušili, že by to boli malé kamrlíky, tak sme radšej urobili šatník s tým, že ešte pod strechou nad nami je miesta dosť na dve spálne.........a už sme teraz tak založení hračkami a kadečím, že by sme radi urobili tie izby, aby sme mali kam odkladať hračky, lebo lilka vyhlásila, že ona nechce izbičku, že ona bude s nami spávať stále 😅 😅 😅 😅...........trošku máme problém so schodami, lebo nám na ne zostalo málo priestoru, tak budú buď točené 🙂 🙂 🙂 alebo lomené, ale pomerne strmé.................a chceme to urobiť teraz, lebo ceny materiálov sú polovičné............síce to znamená, že sa vyhádžeme z peniažkov, ale urobiť to treba ............takže teraz chodia ku nám všelijaký ujovia to obzerať............už sme dostali aj jednu cenovú ponuku na 5 000 eur!!!!...........to sme hneď zamietli...........takže uvidíme koho nakoniec zoženieme.............a vy ako vlastne bývate aninka???............tuším ste u vašich...........máte svoje poschodie???

aninka29
14. jan 2010

vypijem si kávičku a pôjdeme zase von....Simuška sa chce bicyklovať...sa jej čudujem v takej kose......včera sa bicyklovala skoro dve hodky v kuse...domov ani za nič 😀

aninka29
14. jan 2010

takže navždy bude s vami Lilka??? 😀 ..nooo,ved ona z toho vyrastie 🙂 ...a až jej hore urobíte krásnu princeznovskú izbičku,tak len potom uvidíš 🙂 🙂 🙂

áno,máme svoje poschodie.....máme rovnú strechu,takže z vyvyšovaním by nemal byť problém...júúúúj,j chcemm tiež veľmi veľmi točiace schody 😵 😵 😵 ...strmé by nemali byť,lebo máme veľkú halu..nevyužitý priestor 😉

leninka75
14. jan 2010

jasné, to nás už lilka upozornila, že zostane s nami aj bývať, keď bude dospeláčka.......a že ku nám dovedie aj svojho budúceho manžela 😀 😀 😀 ............tak sa teším!!!!..............aninka a máte na poschodí všetko - kuchyňu a tak??

letty86
14. jan 2010

Ahojte 😉
leni, tak drzim palce, nech mate stastnu ruku pri volbe spravnej firmy...my sme prerabali na jar, teda my, jedna firma. Zacali v marci a zaciakom juna sme sa stahovali. My sme prerabali cely byt, okrem plastovych okien, tak sa tesim, ze to mame novucke, tiez sme sa finacne vystavili 😒 ale stalo to za to. Este potrebujeme par drobnosti...byvali sme v tom obdobi u mojej mamky v ke, ale aj u svokry, tak na striedacku....ale doma je doma, ku koncu som sa uz nevedela dockat 😵
tak som to poplietla 🙂 to si leni nastavis vpravo dole, je tam taky panacik a napisane chat, ak to stlacis, mas tam moznosti a mozes to vypnut...

leninka75
14. jan 2010

veru letty, svoje je svoje!!!..........my sme tiež chvíľku bývali so svokrovcami na jednom poschodí, ale to bol des!!!!...........kukala som niečo v telke, svokor prišiel a prepol si čo chcel on bez jediného slovíčka 😖 😖 😖 .........aj s varením to bolo kadejaké!!!!..........ja keď som uvarila, tak to svokrovci brali, že je to len naše......tak som to potom vzdala a nechala som variť len svokru...........no kopec takých vecí..........som rada, že máme svoje poschodie!!!.........my sme to tiež tak robili od začiatku, to bol holý poval..........prišla firma a za dva mesiace to bolo hotové 🙂 🙂..........len sme zadĺžení až do dôchodku ☹ ............dík za inštruktáž!!! 🙂

jacka
14. jan 2010

ja vás neja nesdtíham...sme bolio dlho vonku....chytro sa napapať.-....poriadiť............a teraz som už tu 😝

vidím že tu prerábate o dušu.......mám taký dojem že sme tu zablžene všetky.... 😝 ..ono to bez toho asi nejde.......sa možem tešiť že s zadlžime ešte...ak RAZ z tadeto pojdme preč 😝 😅

jacka
14. jan 2010

ozaj ..sme tu mali slniečko.....juj tak teplo na duši......ale niekto závidel .....tak sa schovalo

jacka
14. jan 2010

len sa na fb všetky povypínajte.......a ja ked tam prídem, tak rovno možem odisť čo tam budete inkognito

leninka75
14. jan 2010

bože slniečko!!!..........mne už tak strašne chýba!!!!..................a to v rádiu dnes hovorili o nejakej dedine, kde slnko nemajú celé tri mesiace v zime, že im tam vadí nejaký kopec ☹ ☹ ☹ ........................

a prečo sa babule vlastne vypínate z chatu????............. 😨 😨 😨 ja som rada, keď si z niekym môžem pokecať.......

jacka
14. jan 2010

tri mesiace...nevidieť slnko.....no depka istá 😒

no ja tiež neviem prečo sa vypnuť....však ako budeme kecať

jacka
14. jan 2010

kde ste kto......

Peťko je od druhej hore a nejak sa mu nechce ........do hajan...............to bede desné do 6h...vydržať

jacka
14. jan 2010

nikto?.....tak idem chystať večeru 😉

letty86
14. jan 2010

joj, mamky, nevíem, preco som vypnuta, ja som len nedavno objavila, ze sa to da vypnut a zapnut, tak to obcas vypnem, obcas zapnem 🙂 este som cez ten chat nepisala, tak skusit mat zapnute 😵 ak by nahodou´
joooj, aj ja milujem slniecko, uz nech je jar, ta zima je hrozna
dnes som mojim pokladom navrhla,, ze sa ideme prejst, ked sme isli zo skolky a moja bambulka uz po piatich minutach unavena bola, mali sme extra rychlu prechadzku

aninka29
14. jan 2010

kuk kuk 🙂

leni,áno máme všetko...kuchyňu,obývačku,spálňu,detskú,pracovňu/o rok to bude ďalšia detská/halu,kúpeľňu,záchod 🙂 🙂

ja sa nie vždy vypínam na fb..len niekedy,ked je tam istá osoba...ľutujem,že som si ju dala do priateľov 😝 ...a ona je tam skoro vždy 😝

jacka
14. jan 2010

juj letty...tak super vychádzka.......ste sa riadne unavili 😀 😀 😀

veru..už aby bola jar.......jesen na figu..........zima....no comment 😝 ..blato....blato.... blato 😝

letty86
14. jan 2010

veru, jacka, sme sa riadne vycerpali, neviem, ci svlovku budem mat 😀
aninka, ako dlho si byvala na furci?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre