Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2010

tak ráno vstávame okolo 5 pol 6....ide spinkať okolo pol 8...do 8.........potom do kčíka okolo 10...tam ho uhopsám najviac na tri hodky.....ked sa zobudí o 13 tak ide o 15 spať na pol hodku a potom kupanie o 18 a ....... 😔 😔 ...alae všetko záleží ako sa ráno zobudí...... 😉

no ideme sa chystať aby sme to do 10tej stihli 😠

leninka75
15. jan 2010

tak peknú vychádzku vám prajem!!! 🙂

letty86
15. jan 2010

ahojte, tak krasne vychadzky, ja som zvedava, ci sa dnes mojej bambulke bude chciet prechadzat, ked pojdeme zo skolky 🙂
ja dnes upratujem, zajtra je manzel s malou domka a dnes mi nik "nezavadza", tak sa pustim do toho a zajtra leharo 😀

leninka75
15. jan 2010

paráda letty, ja už ani nepamätám, kedy naposledy som v kľude upratovala!!! 😀 😀 ...........kedy chodievaš pre vikinku?..........

aninka29
15. jan 2010

kuk kuk mamky už sme doma 🙂
ideme sa naobedovať...trošku oddýchneme a pôjdeme zase von 🙂

idem ku dokine potvrdiť prihlášku do škôlky a zanesiem ju tam.....dám im tam aj sto 😀 aby o nás vedeli 😝 😝 😝 ......ale tentokrát už Simušku vezmu na isto 🙂

leninka75
15. jan 2010

držím palce aninka!!! 🙂

letty86
15. jan 2010

leninka, chodievam po nu o tretej, ja sa tiez vytesujem, ze upratujem v klude 😵
kupelnu necham na zajtra, dnes na nu nemam chut,ostatne bude o chvilu cistucke,jupi
idem sa aj ja dat obedik, dobru chut aj vaaam
uzite sa aj poobede prechadzku, aninka 🙂

leninka75
15. jan 2010

babule funguje vam chat na FB v pohode???.............mne to stale vypadava............

aninka29
15. jan 2010

leni,ja neviem či ide..lebo som vypnutá 😉 😀

júj mamky,tak krásne svieti slniečko 😎 ...ja už chcem jar,takú krásnu voňavú 😵

leninka75
15. jan 2010

aninka a ešte si zabudla, že teplučkú!!! 🙂 .............. fuj, už mi idú na nervy tie hnusné bundy a čiapky 😝 😝 😝

letty86
15. jan 2010

jaj, mamky, nech je veru uz jar
viete ako ma boli hlava, auuuu ☹ viem, malo vody pijem, no neskutocne ma picha v nej, asi sa vyprazdnuje, nie 😝 ???...ale dala som si tabletku, snad zaberie
leni, ja som tiez vacsinou na fb vypnuta, tak neviem poradit,co s tym moze byt

leninka75
15. jan 2010

no letty to nie je moc príjemné ☹............bolesť hlavy, ble .............tak nech ti ot rýchlučko prejde 🙂.........ja dne spadám skôr, tak pa pa babuľky
🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
15. jan 2010

ajojky.......sme už domka....... 😉

letty.....ta nejak často bolieva........ ☹ .....ja to neznášam.......a v klude si poriadiť.......to pomaly neviem čo je 😝 😝

jacka
15. jan 2010

pa leni..... 🙂

jacka
15. jan 2010

sa v poslednej dobe s vami nejak mínam ☹

letty86
15. jan 2010

dakujem, leni..tabletka zabera...
v poslednej dobe mam casto bolesti hlavy a nikdy som s tym nemala, asi po 30tke to ide dolu vodou 😝

jacka
15. jan 2010

čo si ja pamätám tak ma bolí hlava asi od prvej menštruácie....... 😝 ......a to možem byť rada ked nejdem telefonovat do wecka....závidím ludom čo nevedia čo je boelsť hlavy

letty86
15. jan 2010

Petulko spinka? Ja ide o chvilu po Vikusku, uz sa nu tesim, moju babulku...inac od pondelka ma slzy na krajicku, ked ide do skolky a dnes sa aj rozplakala, ani ma pustit nechcela, ked isla do triedy 😖

jacka
15. jan 2010

ale kdeže spinká......v kočíku spal len dve hodky.......tak sa snažím aby vydržal aspon do 3tej

jacka
15. jan 2010

juj.....bambulka malá......mne by to trhalo srdiečko....ale čo ..aj mna to raz čaká......neviem kto bude plakať viac

letty86
15. jan 2010

veru...trha aj mne ☹
idem, jacka...este vyvesim pradlo a sup po malu

jacka
15. jan 2010

pa letty.....

som musela obriadiť Petka...zakakal sa až po lopatky 😒

jacka
15. jan 2010

tak konečne zaspinkla...som zvedavá dokedy

letty...asi si to preniesla na mna...som si musela natrieť hlavu...len neviem či už nie neskoro....

no asi si tu budem písať sama zo sebou

aninka29
15. jan 2010

bože mamky ak mňa bolí hlava a ako 😢 😢 😢 ..som si aj tabletku dala,aj som sa natrela...fuj fuj....to čo je dnes????
prihláška odovzdaná 🙂

jacka
15. jan 2010

tak už som si aj tbl...dala......keby som si tak mohla na pol hodku niekde lahnuť..do tmy

super...aninka....držím palce....nech to vyjde 😉

aninka29
15. jan 2010

ja sa idem vyvaliť na postel s malou...ona sa pohrá a ja trošku porelaxujem 😔

jaka musí to vyjsť 🙂 🙂 🙂

aninka29
15. jan 2010

booože som ti asi prýkrát skomolila meno 😕 ...to bude tou bolesťou hlavy a doondenou klávesnicou 😝 ...prepááááč 😵

jacka
15. jan 2010

jasné že vyjde 🙂 😵

ja som chvilu ležala pri Peťkovi ked sa zobudil......ale prišla velká voda....a bolo po 😠.....skákal po posteli a ja to neznáša 😠

jacka
15. jan 2010

však už bolo na čase....... 😀 😀 😀 ......však tu najviac komolím mená aj tak ja 😝

aninka29
15. jan 2010

no to je pravda jacka..ty zatiaľ vedieš 😀 😀 😀 😉 🙂

idem sa ja rozvaliť...neskôr prídem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre