Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. jan 2010

dík letty!!!........fakt je to peknučké!!! 🙂 ........a kde si ju kúpila????.........ja ale skôr uvažujem o samostatných nálepkách lebo to bude podkrovie a väčšia plocha stien bude skosená........rovné budú steny len možno 50 cm nad zemou a tam by mi bordúra zanikla................a tiež uvažujem o farebnej kombinácii........pôvodne som chcela zeleno-žltú........len lilka chce ružovo-fialovú .......tak neviem čo z toho nakoniec bude........neviete nejaké netové stránky, kde by som videla aj farebné kombinácie izieb???.........

letty86
25. jan 2010

leninka, tak to potom budu lepsie tie nalepky...pozri sa na www.karki.sk, my sme to kupovali u kamosky v obchode a mali tam ten katalog z tej firmy, videla som len bordury, ale na stranke najdes aj nalepky.....vyborne vyzera kombinacia ruzovej a hraskovo zelenej,znama to ma.... teraz mi napadlo, skus sa pozriet na www.modrastrecha.sk, tam je toho dost, mozno tam bude aj o tych farebnych stenach

letty86
25. jan 2010

joojj, praveze ma boli az teraz, v tehu bolo celkom fajn, zhorsilo sa to, ked som malu po rukach nosila....a teraz znova...

denisenko
25. jan 2010

letty, ťa úplne chápem....ja mám skoliozu od šestnástich rokov, som si už zvykla, lebo stavce mi vyskakujú častejšie ako výkyvy počasia.... 😀 v tehu bolo suuuuuper, rehabilitácie až ked malý vážil 1O kg, a dúfam, že ti tak pomožu ako mne...klop, klop, klop...... 😉
leni, prídeme asi na 2 týždne, chceme robiť podlahy a už vymalovať farbami.....denisko ma vybratú peknú kombináciu, ak ju ešte nájdem pošlem ti link 😉
jacka, ked budete mať plus 15...nebud lakomá a pošli 😀

denisenko
25. jan 2010

leni, myslím tie farby ....aj denisko má takú podkrovnú cik cak izbu s výklenkami, ale velikánsku.... 😀
len uvažujem nad podlahou, lebo plábajúca podla odborníkov nie je vhodná pre malé deti...... 😖

leninka75
25. jan 2010

dakujem babuľky!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
25. jan 2010

kuk............................. 😉

jacka
25. jan 2010

deni...ani bohovi...všetko si nechááááám 😀 😀 😀 😀 😉 ...bude mať peknučku izbičku.........a aj sa niekdey natrvalo vrátite domov.....myslím na Sk 😉

ja by som tiež potrebovala masáž...........akutne...... 😉 ...........a ani by som s tadiaľ neodišla 😀 😀

jacka
25. jan 2010

letty super sedačka 😉

denisenko
25. jan 2010

jacka, tie tvoje deťúrence...fakt zlatučké 😉
jasné že sa natrvalo vrátime.... 😉

jacka
25. jan 2010

deni ...najlepšia podlaha ja s kobercom....kvoli plochým nohám............................ 😉

jacka
25. jan 2010

dakujem 😵

aj leninke 😵 😵 😵

nuž robím čo možem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2010

a kedy sa chcete vrátit?

denisenko
25. jan 2010

jacka, ja plánujem o dva roky...... 😉
prečo ploché nohy? 😲

jacka
25. jan 2010

ty plánuješ?.........a kto ešte? 😉 🙂

pretože je tvrdá podlaha......a nemože sa nožička formovať.........a ked je už podlaha tak papučky ...... 😉

denisenko
25. jan 2010

vidíš, ani ma nenapadlo.... 😒
náš tatinko plánoval už o rok, ale ja som realistickejšia, šak sme ženy... 😀

denisenko
25. jan 2010

idem, maminky....niekedy nabudúce zas 😉

jacka
25. jan 2010

tak sa ti tam páči.... 🙂
a denis je v školke?

jacka
25. jan 2010

pa deni...... 🙂

leninka75
25. jan 2010

pa, pa deni.........a dik!! 🙂
jacka, nezamrzli ste??!!!...........

jacka
25. jan 2010

ja som......detičky nie 😉

leninka75
25. jan 2010

bože to je dnes čudný deň!!!............nejaká som skapatá!!!!...............asi už radšej pôjdem....majte sa krásne ....pa, pa 🙂

jacka
25. jan 2010

je veru čudný........a to ešte nie je koniec dna 😝

pa lenika......prídi ešte 🙂 😉

jacka
25. jan 2010

kuk.......nikto....aninka kde si??????

Peťulo už spinká.....lebo poobede už nespal 😝 ...tak som zvedava aká bude zase nočná 😝

jacka
25. jan 2010

tak ja sa lučim...prajem dobru noc ...... 😔

aninka29
25. jan 2010

tu sooooooooooooom...Sabuška už spinká......boli sme dlllllho vonku....premrzla som na kosť....a Simonka sa ešte k tomu bicyklovala...brrrrr

jacka....no tá spoločná fotka 😵 😵 😵 ...krásne.....nádherní sú chalani 😵 😵 😵 ....ťuťuťu 😵

leni,krásne nálepky majú aj na mimibazáre....tak kuk aj tam 🙂

leninka75
26. jan 2010

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ................dík aninka pozriem!!! 😉
včera som Lilke kúpila také peknučké červené vyteplené gate..........mali ich vo výklade a neodolala som 😵 .....zobrala som už také väčšie aby ich mohla ponosiť aj budúcu zimu.......bude taká fešanda!!!!.....nedávno som jej kúpila aj červené snehulky, takže bude zladená........to je hrozné, som zistila, že skôr kúpim niečo lilke a mužovi ako sebe!!!! 😀 😀 😀 ...............

aninka29
26. jan 2010

dobré ránko 🙂

zimááááááááááá.......a ja musím ísť do obchodu.....chjáj 😝

Lilka je aj tak fešanda 😵 ...tie jej krásne anjelské očká 😵

denisenko
26. jan 2010

dobré ránko......alebo už den? 😉
baby, kde ste všetky?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre