Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. jan 2010

ani, ja nerobím do polovice marca......teda vraj....tak uvidíme.... 😒
a tá kosa.......ja plačem že ráno je -4, a cez den plus 2.......si pamatám, že ked som bola tehu tak som dochádzala týžden z Rajca do Ziliny na nechtový kurz a zrovna vtedy bývalo ráno -27.až by som plakala, ale to mi primrzali aj mihalnice o šál, ako som dýchala.....no vááááážne, už nikdy viac.... 😝
aj ja chcem leto aj dovču, ale tento rok zas nič......ak budem v práci, tak až v novembri a to iba ak do mexika 😀

jacka
27. jan 2010

aj mne už Peťulo spinká..ale o chvilu bude hore 😝

ja dufam že toto je posledná taká kosa ...a pomaličky príde jar.....sa teším..... 😉

ani tak máš veget...ja ho budem mať až večer...už aby to bolo...dnes by som táááák spala.....a nič nerobila

letty86
27. jan 2010

ahojte
jooj, aj ja sa tesim na leto, konecne pojdeme na rodinnu dovolenku 😵 ale este nevieme kam
aninka, ani ja som nepozerala druhz cast knighta, som bola rada, ze som prvu do konca vydrzala pozerat 😔 😀
jeej, deni, ty si riadna kocica a maly je rozkosny a ta farba vlaskov, hmmm 😵
jooj, stretko by bolo fajnove, len sa musi oteplit 😎
jacka, kolacik chutil?

aninka29
27. jan 2010

táááák dopozerané 🙂 ...ňuňuňu 😵

letty,tak aj Ty si zaspala? 😀 😀

deni ty vieš robiť nechtíky???...tc tc tc.....škoda,že si daleko,bola by som tvoja stála zákaznička 😀 ..by si spravila cenu,že??? 😀

denisenko
27. jan 2010

jaj, baby ja už pádlujem sa venovať dieťaťu a aj tatik sa o chvílku dotrepe z tej kosy domov 😀
ani, som si myslela, že ked budem na materskej sa budem nudiť a robiť nechty.....mylná to predstava
😀 😀 😀 😀 😀
živé striebro doma mám 😀 😉

aninka29
27. jan 2010

ale robiť vieš....a vieš robiť aj sama sebe???

tak pa pa deni 🙂

jacka
27. jan 2010

pa deni.... 😉

jacka
27. jan 2010

ja robím chlbík vo vajíčku...s Peťkom na rukách..... 😠 ....ja neviem čo mu je 😝

ani ešte spinkáte?......a ako zubky? 😉

aninka29
27. jan 2010

už nieeee.....v polovici seriálu sa zobudila

zúbky ešte nemáme.....a vy???

utka
27. jan 2010

Ahojte.
Dnes mi doniesla kamoška sestrička z hematológie výsledky. Mám icu úplne na prd ☹. Vyfasovala som zase nové lieky...zase blbé kortikoidy ☹. Skúsia to skombinovať s tými injekciami a ak to nezaberie, tak ma predsa čaká tá operácia 😢 .

aninka29
27. jan 2010

utka no fuuuu ☹ ....a možno ti tá operácia aspoň trošku pomôže 😒

jacka
27. jan 2010

božinku utka...... ☹ 😢 😢 .........niet ti čo závidieť ☹ 😢

jacka
27. jan 2010

mna zase bolí gebula....to je na šlak 😝 ...tak sa na dnes lučim........kuk večerníček a pojdem aj ja do hajan 😔

dobru nocku......pa zajtra 😔 😔

aninka29
27. jan 2010

jacka Peťulko už spinká???

aninka29
27. jan 2010

dobrúúú jacka 🙂

jacka
28. jan 2010

dobréééééé ránko...... 🙂

aninka29
28. jan 2010

dobré ráno 🙂

mamky som mrkla na teleráno...v blave sneží,vetrisko 😖

jacka ako je u vás?......u nás je kosa,a fúka vietor 😝

Sabinka dnes hučala už od pol siedmej 🙄

jacka
28. jan 2010

ahoj ani....

snežíííííííííííííí...............a je -10 😝 .......vertisko nemáme...tak sa neopováž 😒 😉 😉 😉

aninka29
28. jan 2010

chjáj...vyšla som vonku kuk.....a tiež sneží...tak hnusne...cez okno to nebolo vidieť 😝

a zimaaaaa ☹

aninka29
28. jan 2010

ahoj jacka 🙂

a ja musím ísť do obchodu........mám síce auto..ale kým ho vytiahnem z garáže 😝 a to pred ním stojí otcové....tááááááááákže sa nababušíme a pôjdeme.

jacka
28. jan 2010

juj ani......nezávidím..... ☹

jacka
28. jan 2010

taká blbá otázočka..čo dneska máte navarené 😅

jacka
28. jan 2010

a kde je leninka.......nebodaj ju zasypalo 😕 😉

jacka
28. jan 2010

haloooo........kde je kto?........ 😕

tak mizím aj ja 😉

denisenko
28. jan 2010

ahojte, babule...... 😉
my máme krásne slniečko, ráno ked sme šli do školky bolo -4, ale inak sme fajn bez snehu......len nejaké zvyšky z vianoc 😀
ani, zubky tak skoro?
utka, tak to nie je nič moc, ale možno ti tá ope nakoniec pomože, verme tomu 😉
letty, díky.... 🙂 už dávno mi nik nepolichotil 😀
jacka, dneska nevarím....mám zo včera, ešte poobede chce denisko piecť bábovku,tak možno..... 😀

aninka29
28. jan 2010

kuk kuk...už sme doma 🙂

jacka ja mám od včera čínu 😉 ..a poobede urobím ten margotkový koláč 😉

deni...nemáme zúbky...ale Simuška už taký čas mala dva 🙂nie dolné..ktoré väčšinou výjdu prvé,ale jej vyšli naraz dva-horné dvojky 😕 🙂 ...ja som si myslela,že vylezú aj Sabinke takto skoro,pretože je zoslintaná v kuse 😀

denisenko
28. jan 2010

aninka, deniskovi vyliezol prvý zub až po 10-tich mesiacoch..... 😉 a potom takmer naraz všetky 😀
ako robíš ten margotkový koláčik? 😀
fuj, ale to čo ukazujú v telke že Bratislava-.......šak jak v Moskve 😀 alebo na sibíri 😀

aninka29
28. jan 2010

no hej deni...niektorým detičkám vyjde prvý zúbok až po roku...niektorým vylezie už vo štvrtom mesiaci...Simuške vyšli dva naraz v piatom 🙂

našla som na mimibazáre...jednoduchý veľmi 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19510

aninka29
28. jan 2010

no a fakt....kde je naša leninka????..nespomínala,že dnes bude domka.....snád došli v poriadku do práce.....asi má veľa práce...dúfam,že to 😒

aninka29
28. jan 2010

haloooooooooooooooo.........kde ste????????????????????????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre