Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
mamonia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jacka
3. feb 2010
kukuk...kuk... 😉
aninka29
3. feb 2010
ja nepridááááááááááááááám...........ja už mám svoju favoritku,ktorá to vyhrááááá x-)

kuk kuk jacka 🙂
jacka
3. feb 2010
ja idem kuk panelák.....som sa nešla dopučiť včera 😃 😃
aninka29
3. feb 2010
aj ja som sa rozhodla,že kuknem panelák a potom dopozerám tristana....aj tak som ho už videla
jacka
3. feb 2010
no ja tak dlho vy som nevydržala 😉
jacka
3. feb 2010
a čo utka na nás hodila bobek 😞
jacka
3. feb 2010
tak sa lúčim......idem dať Maťka do hajan....a vychutnať telku 😉
aninka29
3. feb 2010
joj veru hodila 😞 ...dnes ani na fb nie je
jacka
3. feb 2010
aninka heš s fb......
jacka
3. feb 2010
však vravím že si tam
jacka
3. feb 2010
ani ktorá favoritka vyhrá
jacka
3. feb 2010
dobru nocku......pa zajtra |-| |-|
aninka29
3. feb 2010
ja som len prihlásená 🙂 ..

no predsa mirrinka 🙂 ...ona to má isté 🙂

tak skoro ideš???....tak idem aj ja...dobrúúúúúú
letty86
3. feb 2010
uz idete 😞 tak dobruuuu nocku |-|
aninka29
4. feb 2010
dobléééé láááno 🙂 🙂 🙂
jacka
4. feb 2010
dobrééééé.....

ahoj ani 😉
aninka29
4. feb 2010
ahoj jacka 🙂 ..tak ako???..ste všetci vyspinkaní do ružova? 🙂

idem chystať raňajky.....a potom musím ísť do obchodu :-p :-p :-p...nechce sa mi ísť :-p
jacka
4. feb 2010
pravdaže aninka.......vypatá ako stále |-| |-|

juj zas je kosa vonku ]-(

leni..... :-N
leninka75
4. feb 2010
no dobre, dobre, už som tu 😉 .....ránečko!!! 🙂 ..........šak sme kvákali s kolegyňou.............to viete baby :-N .........zasa toho nakydalo 😞 😞 ............samé nehody stále hlásia, brrr..............
leninka75
4. feb 2010
čo ste včera písali, že to admin vymazala????
jacka
4. feb 2010
čo?:.kde leni?....ja nič nevidím
jacka
4. feb 2010
veru leni...nakydalo..primrzlo.....fuj :-p

ostala si vysieť za jazyk? 😃 😃
leninka75
4. feb 2010
hore pod aninkiným príspevkom je niečo mazané 😕 😕 😕 ...............zatiaľ nevysím, ale čo nie je môže byť, možno tu dnes aj primrznem na stoličku, idú nám od 8:00 vypnúť kúrenie lebo idú meniť radiátory...........pochopíte to teraz v zime :-N :-N :-N :-N .....................moje decko sa včera v škôlke naučilo tri básničky, ja som len zírala!!!! x-) ...........a to mi tvrdí, že ona tam nechce chodiť 😃 ............a dokonca mi včera povedala, že tam má dve kamarátky a dvoch kamarátov 😉 .............no tých kamošov si musím preklepnúť, pre istotu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
4. feb 2010
jáj...no to chcela jedna hlasovanie pre dieťa

šikulka je...tri básničky.......aj si jej rozumela?...nehanbila sa?....tak už aj kamošov...no toto x-) x-)

super.....meniť radiátor.....to je logika :-S
leninka75
4. feb 2010
hej rozumela!!!..........Lilka čisto rozpráva a pomaličky sa jej už darí aj "r"........doma sa nehanbí, len neviem, že keby vystupovala pred cudzími 😕 ....................jacka, robila by si Maťkovi detskú party na narodky???...........teda keby chodil do škôlky.................
leninka75
4. feb 2010
krásny deň sa tu u nás ukazuje 🙂 🙂 🙂 ............je nádherná modručká obloha a hlavne svieti slniečko!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
4. feb 2010
ahojte, aj nám vyliezlo slniečko.....kráááásne.....idem poobede s drobcom do Bolzana, povymetať výpredaje, ale bez muža nech si to aj ja užijem 😃
baby, aj nám hlásia od zajtra možno snežiť a vraj každý druhý den.......to nemyslia vážne :-S
ste nám závideli, čo? 😃 😃 😃 😃
leni, keby si počula rozprávať toho mojho....no hrúúúúúza.....veľa, ale strašne nezrozumitelne, stále ho opravujem, ale on na to nemá čas, aj ked vie....ale "r" nechytá a asi ani nebude :-S to nemecké "r" je také hluché, takže "nemá" dovod....aspon si to on myslí..... 😃
aninka29
4. feb 2010
kuk kuk už sme doma 🙂 ....krásne svieti slniečko,tak je vonku celkom fajn 😎

idem variť :-p

leni myslíš robiť párty doma alebo v škôlke?????...ak by chodila Simonka do škôlky...tak tam aj hej...keby to tak robili všetci.....ja viem nie som jacka 😃 ...ale tak aj ja sa chcem zapojiť x-)
čo robí niekto párty???? 🙂
leninka75
4. feb 2010
jasné aninka, to je otázka pre všetky 🙂 🙂 🙂 ............zasa som to zle napísala :-| ..........no myslela som doma.........jasné do škôlky Lilka prinesie nejaké maškrty 😉 .....ale jedna kamarátka robí dcére doma narodeninovú párty a len som chcela vedieť váš názor na také niečo..........
čo dobručké ideš variť aninka???? 🙂..................
deni, hlavne, že mu ty rozumieš.....čo tam po ostatných 😉 😉 ....................tam kde teraz ste sneh často nebýva???............ja to mám stále popletené deni!!!..........raz si myslím, že tam hovoríte po taliansky a raz zasa, že po nemecky.................... 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli