Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. feb 2010

chjoj..teraz v zime to tu viazne mamky...čo bude v lete ☹

denisenko
17. feb 2010

aninka, asi to bude tým že vačšie deti ......vačšie starosti..... 😝?

jacka
17. feb 2010

deni.......a čo dnes ..slniečko?.... 😎

juj veru ani.....viazne....a vonku aj mrzne....a skoro nikto tu ani kuk ☹

tak sa dobre zabav 😉 😉

jacka
17. feb 2010

mne idu zajtra vyberať znamienko......už aby som mala po... 😖

denisenko
17. feb 2010

jacka.....slniečko? 😉
ani jemu sa dnes nechce......... 😖
kde máš to znamienko? 😉 bolí to?

denisenko
17. feb 2010

ale nemáme sneh...a ani nemrzne...tak nádcha nenádcha, bereme velký šlapací traktor a ideme na ihrisko... 😝

jacka
17. feb 2010

deni na klučnej kostiui...ostane mi tam jazva 😝 😝 ....dufam že to bolieť nebude 😉

zato tu je ešte sneh a mrzne 😝 😠

jacka
17. feb 2010

to čo so napísal. 😠 😠 ....na kosti

sme hrali s Maťkom človeče.........ako sa vie zduť...ked ho vyhodím 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2010

ahojte
jacka, nemalo by ťa to bolieť, držim palce
a aj Vikuška sa vie riadne zduť, tiež by len vyhrávala 😀
aninka, taaaak si to poriadne uži 🙂
zajtra idem k dr., tak potom dám vedieť, čo a ako 😉

jacka
17. feb 2010

letty....a k akému? 😕 🙂

jacka
17. feb 2010

však ked som porod zvládla..tak také znamienko ma nevytrhne..no ne 😀 😀

ja píšem jak debo......si ma nevšímajte 😝

jacka
17. feb 2010

a kde ste ostatnéééé........haloooooo.....

utka
17. feb 2010

Ahojte. Ja som už vyše hodiny doma. Bola som na endokrinilógii na kontrole, tak som sa už nevrátila do roboty. Čo máte nové? Už nie som vôbec v obraze?

jacka
17. feb 2010

ahoj utka.......my nič nové......a ty?.... 😉

utka
17. feb 2010

Ja tiež nič 😉

jacka
17. feb 2010

tak sme si pekne pokecali......že?

a čo na endo.......čo povedali?

utka
17. feb 2010

Nooo, veru...pokecali...
Endo? Je to vraj stabilizované...všetko po starom...tabletky brať ďalej...

jacka
17. feb 2010

tak aspon že je to stabilizované 😉

a kedy ideš na tu druhu kontrolu?.........ked ja riadne ani neviem kde to chodíš?....na hematologiu? 😅 😕 ...asai som teraz tresla capa 😝

aninka29
17. feb 2010

jacka a prečo ideš vyberať znamienko???....chceš ty,alebo lekári povedali???.....ja mám znamienok veľa ☹ ..menšie,väčšie 😝 .....ale bojím bojím dať ich preč 😝

ja už varím obed na zajtra..aby som mala pokoj.....a zajtra máme aj poradňu...som zvedavá koľko môj dunkáčik váži 🙂

jacka
17. feb 2010

ja ..dobrovolne....nikdy.......kožná ma poslala...........ale..viac by si sa mala báť s nimi...teda....ale nechcem ťa strašiť 🙂 😉

no som zvedavá kolko ste nabrali....a budu aj pichať? 😒

jacka
17. feb 2010

a čo varíš?

utka
17. feb 2010

jacka, trafila si sa...Na hematológiu chodím...každý pondelok.
Nebojte sa vyberania znamienok, mne vyberali jedno na bruchu a nebolo to nič hrozné. A bola to rýchlovka. K nám do práce sa posielajú znamienka na rozbor...ako sa volá lekár, čo ti to bude vyberať?
Kamoške sa dnes narodil synček Jakubko...cisárskym. Má 4350 g a 52 cm. Mala termín na Valentína.

aninka29
17. feb 2010

jeeej utka fajnučká váha 😵 😵 😵

jacka robím mäsko s broskyňou a syrom

ja som s tými znamienkami na kožnom ešte nebola ☹ sa bojím....takže asi by som mala ísť.....keď ja sa taaaak strašne bojím mamky ☹ ☹ ☹ ...no dobre...tak si naplánujem návštevu kožnej na marec

letty86
17. feb 2010

aninka, nebojkaj 😉 nie je to až také hrozné, kamoške a synovcovi odstraňovali a zvládli to v pohode, ale určite choď, nech sa ti na ne pozrie
ja zajtra uvarím cestoviny, ale musím pozrieť nejaký recept na nete, trošku zmeny
utka, ahoooj, zanedbávaš nás 😉

jacka
17. feb 2010

utka to budu posielať ku vám?....ja som myslela že do budu robit v roosveltke 😕 😕 ....zajtra ti poviem ktorý dr...ale asi Ulianko Jozef......

veru fajnučká váha....to by som nechcela tlačiť 😉

ja viem že to nič nie je.....ale ešte mi to nerobili......a hlavne neznášam injekcie 😝

letty k akemu dr. ideš zajtra?......................čo si našla na nete...hod tipa 🙂

aninka29
17. feb 2010

určite pôjdem.....musím sa dokopať....jacka si mi teraz dala chrobáka do hlavy 😅

zajtra si prídu po sesterku 🙂

jacka ja neviem či budú maličkú očkovať....musím kuk do kalendárika...lebo ja som už vygumovaná 😝...a chcem sa doktorky popýtať veľa vecí...len ako sa poznám kým tam dojdem všetko zabudnem 😝 😀

jacka
17. feb 2010

tak moja ..zoznam napísať.... 😉

však len chod na kožne ....budeš lepšie spávať 🙂

letty86
17. feb 2010

joooj, mamky, no musím vám to prezradiť. 😵 😵 ...čakáme bábätko 😵 😵 , tak idem na ultrazvuk....tak mi držte palce...celý čas, nech je všetko o.k....lebo ja som taký bojko
som este len na začiatku...som sa tešila na jar, ale teraz už na jeseň 😵

letty86
17. feb 2010

jacka, našla som s tuniakové cestovinky

denisenko
17. feb 2010

letty..... 😉 tak potichučku, aby som to nezariekla-bbbbllllaaahhhhhooooožžžžžžeeeeelllllláááááááámmmmeeeeeeeeee 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre