Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. feb 2010

tak mizím aj ja.....

dobru nocku..... 😔 😔

jacka
19. feb 2010

ahojte....

čo to dnes...nik? 😕

denisenko
19. feb 2010

dobré ránko.... 😉 pršíííííí 😒
denisko má teplotu a leží v posteli 😖 aninka, dufam že simuška je na tom lepšie 😉
a tááááák mu tečie soplííííííík.......fakt jak z vodovodu.......len neviem kde sa to vypína 😝
jacka, tak super že to nebolelo....aj ja asi pojdem 😠
aninka, uži si pekný víkend.... 🙂

denisenko
19. feb 2010

asponže ten hokej sme vyhrali..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
19. feb 2010

dobré ránko 🙂 ..chjúj..aj ja som kukala hokej..paráda 🙂 🙂 🙂

Simuška v noci teplotovala ☹ ..ale nadránom už dobre 🙂 ...vôbec nevyzerá,že by jej niečo bolo..besní sa 😀

deni ☹ ...snáď to Deniskovi rýchlo prejde..... 😵

u nás je tiež hnus počasie.....mrholí,hmla 😝 😝 😝 ...des...........a to chcem ísť večer autom..hmmmm.....ale keď bude vonku takto,tak radšej nebudem riskovať..a odvezie ma manža.

jacka...ja som na teba myslela celýýýý deň 🙂

denisenko
19. feb 2010

no baby, tu je fakt počasie pod psa....leje celučký den 😖
ani kocúra von vyhnať.....aj tak sa ráno vrátil z vychádzky ako blatový mačo..... 😀
aj tatinko radšej ostal doma....aspon si užijeme.....všetci traja v posteli pred telkou 😀

leninka75
19. feb 2010

ahojte!!!.............žeby len u nás bolo normáne počasie??!! 😉 ................konečne sme boli s Lilkou po 2 týždňoch vonku.......aj jej lepšie chutil obed keď sa vyvetrala 🙂 🙂 🙂 ..........skúšala som nový recept s tofu syrom.........bála som sa, že mi to lilka nebude jesť, ale chutnalo 🙂 🙂 🙂
deni máš super dnešný program !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................
nech sa rýchlo vyliečia mamuľky aj dročekovia 🙂

leninka75
19. feb 2010

drobčekovia 🙂 😉

jacka
19. feb 2010

leni ...aj moj Maťko by z vonku aj klince zjedol..... 😉 ....a vy máte buduci týžden prázdniny?

deni 😵 😵 😵 ...no ako ste si užili........ 😉

čo je s letty....... 😅 😕 ...všetko o.k.....

ani...u nás bolo tak včera......dnes je to v pohode..aj ked Maťko prišiel z von celý mokrý.......ponožky som mohla žmýkať 😖

jacka
19. feb 2010

no asi sem cez víkend nikto kuk...... 😒

jacka
19. feb 2010

aninka a ako je Simuške..... ☹ .............máš riadne nabitý program.......ti ubehne ako voda 😉

letty86
19. feb 2010

ahojte
dnes mi nie je dobre, tak len ležím 😒 keď som hladná, tak mi je blbo, keď sa najem, nejak sa to nezmení 😕
ešteže je manžel domka, tak si to môžem dovoliť a len leňoším

jacka
19. feb 2010

juj letty..tak žeby dalšie dievčatko?... 🙂 😉 ......mne nebolo zle ani pri jednom........tak nech ti to rýchlo prejde.....a ozaj kedy máš termín?.... 🙂..prezrad 😵

jacka
19. feb 2010

dobru noc........................ 😔 😔 😔

denisenko
19. feb 2010

dobrú nocku 😉
jacka, pridávam sa....ani mne nebolo zle..... 😉 žeby chlapi? 😉

jacka
20. feb 2010

dobré ránko........ 😉

no u nás to vonku vyzerá fakt super 😝 😝

deni....veru tak chlapi 😉 🙂

my sme mali hroznu noc....najprv jeden....vrešťal....potom druhý plakal.....a tretí chrápal..... 😠 😠

aninka29
20. feb 2010

dobré ránko 🙂 ...jacka si mala zase pestrú noc 🙄 ..ach jáj

včera som už nestíhala kuk na vás....mala som návštevu a odišli o piatej....som bola ako splašená..chytro deti,seba dať dokopy...o šiestej som už šla na to stretko 🙂

mamky ja ak dnes nezomrem tak nikdy 😝 😝 😀 ..treští mi v hlave,je mi zle.....domov som prišla ráno 😕 😕 😔 😀 ...neskutočna zábava bola.....som sa dávno tak neodviazala ako teraz 😉 😀 ...síce nás bolo málo,ale aj tak super......nadránom sme sa ešte ani neviem ako, doplazili na disku 😕 😀 😀 😀 ....budeme mať pamiatku...lebo budeme na netovej stránke diskotresky 😀 😀 😀

letty86
20. feb 2010

ahojte
tak si sa fajne zabavila, aninka, super 😅 a kde ste to boli? tak daj adresu, aby sme mohli kuk
😵
mne pri Vikuske bolo tiež zle, to som nemohla nič jesť, len nasilu a teraz mi zrána nechutí a neskôr už ma hlad pritlačí , tak sa objem, tak ani tak, ani tak 😒
ináč môj muž zahlásil, že to bude chlapček, tak ak to výjde, dajte si u neho kľudne zadara vyveštiť 😀 😀
ešte nemám tehu knižku, ale podľa poslednej mens. mi vychádza termín na 17.10.
ináč miuž vykuklo bruško, pri Vikuške to teda trvalo 😀 , ale to som bola chudunká a teraz už v obtiahnutom vyzerám neskutočne tehotná 😀 aninka, jacka, ako ste prežívali druhé tehu, ináč ako prvé?
jacka, tak si mala teda noc, chlapi si robili čo chceli
😉

aninka29
20. feb 2010

letty boli sme v bobe 😀 😀 ..ale len chvílku fakt 🙂 ..neviem kedy tam nahodia fotečky.....budem to sledovať.........bude aj foto na fb

ja som mala druhé tehu úplne úžasné.....pri Simonke som mala všetky tehu príznaky...od vracania...po všetko 😝 ...ale pri Sabuške bolo všetko v poho..

aninka29
20. feb 2010

jacka si sa pýtala na Simonku.....už je dobre.....neteplotkuje 🙂

denisenko
20. feb 2010

ahojte.... 🙂
tak aninka, super že si sa zabavila........ja som tak bola minulý rok 😀 hod potom link 😉
ani denisko už nemá teplotu, ale ten soplík.......aj tak ho nechám cez víkend v posteli, v pondelok už nastupuje do školky.......ale pýtal sa už dnes, asi ponorková choroba doma...... 😠
jacka, aj ja som mala super noc, denisko kašlal, tatinko chrápal a kocúr mravčal už od druhej......začala ruja 😝
letty, moj chlap tvrdil že som tehotná...a to dokina povedala, že nie...a mal pravdu 😀
a potom na sone 2x povedali, že to bude dievčatko a on tvrdil, že chlapec, vraj vie čo robil.....a máme chlapca 😀
chlapi-jasnovidci? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2010

ahojte lilka mi zaspala, tak vás trošku kuk!!! 🙂 🙂 ............hej jacka máme už od pondelka prázdniny 😉 ......si mala parádnu noc!!! ☹ ☹ ☹.takže si totál energy hovoríš!!! ..................
aninka, tak tomu sa hovorí akcia!!!! ................
ja som pri like nemala žiadne tehu príznaky, až na to rastúce brucho 😀 😀 😀 .................úplne v pohode, ani som nevedela, že som tehoška!!! 🙂 🙂 🙂
letty, ty už máš bruško??????????????????????,, 😕.....................či som to zle pochopila 😔...................
mi ideme pravdepodobne oneskorene valetínovať,lebo minulý víkend sme to nestihli 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
20. feb 2010

leni..tak vám prajem krásneho valentína 😵 😵

inak ja ked som čakala Peťka...........tak som mala pocit že mi bolo tiež skor vidno bruško 😵 ..........a ked som zistila že som tehu hned som vedela že to bude chlapček..............neviem ako som to mohla tušiť....aj mužovi som povedala že robí len chlapcov 😉

deni tak sem dve.....s jazykom von....čo? 😝 😝 ...večer odpadnem ako nič 😖

ani ved vy ste už mali pol rok........................fuuuuuuuuuuuha .....to letí.........posielam pusku 😵 😵

letty............ja som mala obe teho rovnaké.......ak mi niečo fest vadilo tak to bolo leto.....dalšie by som naplánovala tak žeby som rodila niekdy v apríli 😀 😀 😀

jacka
20. feb 2010

si ma nevšímajte som dnes vyžmýkaná 😒

denisenko
20. feb 2010

jacka 😉

jacka
20. feb 2010

deni.....kuk 🙂

jacka
20. feb 2010

som chceal toho mojho nespavca uspať..ale asi budeme štartovať auto 😠 😝 😀 😀

denisenko
20. feb 2010

ooops....to je vážne 😎
ja si ani neviem predstaviť, aké to je mať problémy so spaním........ked bol Niso malý, tak som ho musela budievať, aby som si ho užila ako babtko....tak na 4 hodinky denne dokopy......do dvoch rokov chodil spať 2x do dna.......a okrem toho od 7-do7 celú noc......asi preto tak narástol 😀

letty86
20. feb 2010

jeeej, leni, tak si to užite 😉
niežeby som mala obrovské bruško, ale už doň priberám, ale vraj pri druhom babätku skôr "vyskočí", predsa len to svalstvo je už po prvom tehu uvoľnené
takže vy tak v pohode v tehu 🙂 mne bolo pri Vikuške zle prvý trimester, tak sa nádejám, že aj teraz a potom to zmizne
ja som rodila začiatkom júna, takže pohoda, ale tentoraz si to v plnej letnej kráse užijem 😀 😝

jacka
20. feb 2010

no ja som si odkrutila leto s bruchom..... 😝 a ty budeš pokračovať...dlhšie 😉 ............veru tak..skor je vidno bruško......ale zas....aj dlšie po porode vidno....teda aspon u mna..huspeninka 😝 😝

deni.....závidím ti........ja si zas neviem predstaviť žeby som ich budila.......to skor naopak......oni budia mna.....

no v pohode......tu su také hnusne témy že som sa v kuse bála......aby sa niečo nestalo ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre