Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2010

ahojte...mamule 😉
my sme mali krááásne slnečno....1O stpnov....boli sme sa vyvetrať ...ako inak pri kačkách a večer tatinko bol pre pizzu....no čo si ešte priať? 😀
od zajtra zas školka....konečne 😝 už som chytala hysáky.......denisko potrebuje detičky 😀
už som ani neni v obraze s príkrmami.......to už? ale ten čas beží....zachvílu napíšete, že ste boli všetci pešo na prechádzke 😵 letí, letí..........všetko letí........

jacka
21. feb 2010

čoby deni.....napíšeme že je už svadba 😉 😉

jacka
21. feb 2010

aninka bola....ale sem tam som ju dala aj šdipec jogurtíku.....teda...za ním sa priam triasol 😀 😀 .... 🙂 ....buchal po spole že .-.....ešte daj...... 😀 😀

jacka
21. feb 2010

Maťulo už spinká.....pojdem ho nasledovať 😔

aninka29
21. feb 2010

jacka už ste papali jogurtík???.....ja som ešte svojej nedávala.....tak môžem???....myslím biely

jacka
21. feb 2010

letty.....no ja som prvý trimester hádam spala ja postojačky...totálne k.o 🙂

7 mesačne?........pre pána jána.......tak ja tomuto hovorím nezodpovendoť 😉 .....však ja by som to nerozchodila....teraz som mrtva....čo by som bola potom 😀 😀 😉

no mrkvičku dostal lebo má taku vodovu stolicu........tak som chcela aby ho trochu zapieklo.....ale nič... 😝

jacka
21. feb 2010

ale nie aninka....ovocný......najviac mu chutil čokoládkový....ale to dostal fakt velmi máličko....asi 2x na špic lyžičky 😉

jacka
21. feb 2010

ozaj aninka.......neviem ako sa to odborne volá...ale dávaš Sabke tei také kukurične pandravy?........lebo som videla že predávaju aj neslané....len neviem či to ešte skoro nie je.....aby mu to neostalo v puske

denisenko
21. feb 2010

jacka....pandravy? myslíš chrumky? 😀 už som sa lakla, čo
mu chceš dať....ja si to moc nepamatám, iba viem, že do 1 roka sme boli bez rohlíka....sestrin malý je celiatik, tak ked vraj je to v rodine......máme byť prísny aj my.....a dnes mi chlebík nemusí....po mame 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2010

tak sa lučím....

dobru nocku prajem............... 😔 😔

jacka
21. feb 2010

tak tak....ale tie kukuričné......ked ja ich tak volám ....som si nevedela spomenuť že ako presne 😅

aninka29
21. feb 2010

jacka myslíš tie také tie dlhéééé chrumky kukurične???.....práve dnes som jej dala prvykrát....nesolene..zjedla toho dosť 😀 ....no Sabuška slintá požehnane 😀 😀 ...ona si to tak žužle..a krásne sa jej to rozpustí v pusinke 🙂

no ja zatial ochutený jogurt dávať nebudem....iba biely...ochuteným začneme neskôr 🙂

aninka29
21. feb 2010

ja som Simuške dávala rohlík v nejakom siedmom osmom mesiaci už...si to pekne žužlala..mňami mňami 🙂

aninka29
21. feb 2010

idem aj ja mamky...dobrúúúúúú...všetkým 🙂

denisenko
21. feb 2010

dobruuuuuuu...... 😉

jacka
22. feb 2010

dobré ránko...... 🙂

brrr kosa 😝

ani a čo zubky....už 🙂

aninka29
22. feb 2010

dobré krásne slnečné ránko 🙂 😎 ...hneď mám lepšiu náladu zo slniečka 😵 😎

jacka
22. feb 2010

ja som bola prváááááá 😀 😀 😀

aninka29
22. feb 2010

jacka si ma predbehla..to je ako možné???....sme asi naraz písali 🙂 😉

zúbky ešte nemáme....a vy??? 🙂

jacka
22. feb 2010

ani my nie.......ale už to asi dlho nepotrvá....lebo ma tak hryzie ked papá.....že brr 😝 ............. 😅

denisenko
22. feb 2010

dobré ránko.... 😉
poprchá.... 😒 zas niekto ukradol slniečko.... 😖
denisko je už v školke, s takou radosťou tam šiel..... 😀 no váááážne 😀
baby, ja z neho niekedy naozaj nemožem....... 😀 on sa v polke vety úplne kludne prepne na inú reč, ako nič....fakt, aj doma s ním kecám, tak nemá problém....aj my odpapuluje po nemecky.... 😝
inak, zhánam základnú školu bilingválnu nemeckú v žiline....a nič!!!!!!!škoda by to bolo nechať tak, že? 😉

aninka29
22. feb 2010

deni,joj veru bola by to škoda.....

aninka29
22. feb 2010

a kedy sa deni chcete vrátiť domov??...teda nastálo

jacka
22. feb 2010

deni veru škoda by bola..... 🙂

aninka ja ti poviem ak chceš aj za deni 😉

jacka
22. feb 2010

no musím padať....Maťko už vonku vykrikuje že mám ísť za ním 😝

aninka29
22. feb 2010

jacka povedz 🙂 🙂 🙂

aninka29
22. feb 2010

u nás tak ako pekne slniečko svietilo,tak aj zašlo 😝 😝

jacka
22. feb 2010

za dva roky..... 😉 ak si dobre pamätám 🙂

jacka
22. feb 2010

aj tu je fuč...asi nám ho vzala deni...... 😖 😉

letty86
22. feb 2010

ahojte
u nas je ešte slniečko 🙂
dnes som chcela naklusať k lekárovi s tou rukou, ale ráno som to zrušila, pôjdem zajtra, snáď sa mi bude chcieť 😝 , manžel pôjde so mnou, tak soooom rada
mojej viki sa vôbec nechcelo do škôlky, plačkala, že nejde, dva týždne nebola, tak sa jej veru nechcelo 😒
ale sme ju "podplatili", že kúpime Macka Pu časopis, hneď zmizli slzičky 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre