Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
25. feb 2010

dobré ránko 🙂

ach jacka ☹ ☹ ☹ ...no super.....a bola si sama doma s deťmi,či zostal aj muž doma???.....a z čoho si moja krásna vracala?...si niečo pojedla.....či na teba ide nejaká choroba ☹

leninka75
25. feb 2010

ránečko!!!............jacka je tehoška???? 😨 ................ 😀

jacka
25. feb 2010

no neviem aninka.......ešte dens mi pláva žalúdok...ešte som sa bála že prídem o mlieko ked som nič nepila nejedla.....no jasné sama....muž prišiel o pol 5 😝 ...aspom o dačo skor

leni 😠 😠 ...však by som na to neprišla.....ani keby mi brucho rástlo.... 😀 😀

leninka75
25. feb 2010

tak to máš nejakú dosť dobrú virózu jacka!!! 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ...................

denisenko
25. feb 2010

jacka.... 😲 žeby prekvapko? 😵
inak toto som mala presne pred dvoma týždnami, najskor ma bolela hlava ale desne, potom zle, 2 dni- tak dúfam že ti je už lepšie a nakoniec taká príííííšernáááá nádcha......ce 😵 ý týžden, pliaga jedna......skolila ma tak naposledy pred desiatimi rokmi......a tatinko aj Denisko boli z toho vonku za pouhééé 3 dni...... 😝
fakt asi niečo vo vzduchu........
😝 😠 😖

letty86
25. feb 2010

ahojte, mamky
jacka, Maťko dodatočno všeeeetko naj k meninkám 😅 a rýchlo nech si fit
aninka, si kočica bola na stretávke, jednoznačno najkrajšia, vlásky krásne, hoci aj tmavé by ti pristali 😵 také čokoládové 😉
leni, držím palce s tou robotkou, za tie prašule by to stálo
ja som bola na neurológii, keďže som tehu, tak ani ultrazvuk, ani nič iné mi nemôžu robiť, ale reflexy mám výborné 😝
mám brať vitamín B a magne b 6, po pôrode poriešime, len dúfam, že sa to nebude zhoršovať ☹
ja som veľmi unavená, tak preto som tu tak málo, ale ja to potom dobehnem 😀 a musím stále niečo papať, hoci mi nechutí, ale ak dlhšie nejem, taaaak mi je potom fakt dosť blbo a som aj nervnejšia, čo hlavne môjho drahého moc neteší

aninka29
25. feb 2010

ženy nesrandujte.....jacka tehu 😀 😀 😀 ....akože nie že by som nepriala..to nieeee 😉 ..ale tak nech ešte aspoň pol rok počká 😉 😉 🙂 ....leninka ty sa nám pochváľ 🙂 🙂 🙂
jacka.....tak dúfam,že budeš v poriadku moja.......sa šetri...a až budú detičky spinkať,tak aj ty šup do postele...aj keď viem,že celý deň musíš fungovať naplno 😔

letty....akurát som na teba myslela..že idem písať,že si dlho nebola......vieš čo ..ja som pri Simonke prvé tri mesiace iba vracala...nič som do seba nemohla dostať...mi bolo zle strašne furt......ale potom som sa premohla...a celé dni som žužlala piškoty a nesladený čaj 🙂 ...tak skús...možno z toho nebude ani tebe zle......mňa nevoľnosti prešli hneď ako som preguľala tretí mesiac...potom som už žrala všeeeetko....akurát mi všetko smrdelo celé tehu 😝 😝 😝
no a nervná som bola aj ja 😀 ...počas oboch tehu 😀 ....hormóny so mnou fajne trepali 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2010

aninka, pekné, že na mňa myslíš 🙂 😉
práve som dožužlala rožok suchý a pijem rajec ochutený, ten zatiaľ môžem
už aj mne lezú vône krkom 😝 aj tie príjemné a voňavučké, aj pri malej to prešlo po troch mesiacoch, tak snáď aj teraz to tak bude
jacka tehu 😕myslím, že len viróza 😀či 😵

letty86
25. feb 2010

dik, za tip, aninka, vyskúšam aj piškóty 😉

jacka
25. feb 2010

srandičky.....srandičky..... 😠 .....však ony vás prejdúúúúú 😠 😀 .....ja až po aninke 😀 😀 😉

dnes je mi už lepšie....som zjedla zeleninovu polievku.....tak dufam..klop klop......že tam vydrží 😉

letty..dakujem 😵 😵

denisenko
25. feb 2010

baby, ked sme tak dobre naladené a hlavne zdravo....sa pripájam, tááááák ma bolí hlava, už som zožralal dva brufeny a nic........ ☹
letty, napíš týžden....zvedavá som... 😉

jacka
25. feb 2010

juj deni..nič moc ☹ ....... 😝

denisenko
25. feb 2010

jacka.... ☹ a tebe? 😔

aninka29
25. feb 2010

kuk kuk...boli sme vonku 🙂 ...krásne je dnes 😎 😎 😎 ...som sa spotila....nabudúce na seba hodím niečo ľahšie 🙂

jacka
25. feb 2010

už lepšie......aj ked žaludok stále na mory 😝

som dala Peťka spinkať von......lebo nám konečne vyšlo slniečko 😠 😎 ...a po 15min....počujem...ťuk ťuk na vysielačku 😠 ..skoro ma vystrelo ked som videla tie obrovskééééé očiskááá 😠 😒

jacka
25. feb 2010

a ozaj..prišlo nám pozvanie na uvitanie...nabuducu sobotu 😵 😵 ....zase skor ako krstiny 😝 😉 😉

denisenko
25. feb 2010

jacka, ešte ste nekrstili? 😲

jacka
25. feb 2010

ešte nie.....ale chystáme sa. 😉 🙂 ...trochu máme problemy.....takže ked ustupia.......aj na lepšie počasie čakáme 😉 😎 😎

aninka29
25. feb 2010

aké uvítanie jacka???....u nás sa nič také nerobí 😝

jacka
25. feb 2010

z mestského úradu........aj s Maťkom sme boli na Zvolenskom zámku......dostali sme takú hraciu knižku.......a čuduj sa svte ešte je celá ale nehrá 😝

jacka
25. feb 2010

a kde su fotky.....

aninka29
25. feb 2010

aha...viem viem.... 🙂 ...pekné 🙂

ja mám z toho foto,keď som bola mimčo....nás dávali do takej tisícročnej kolísky a fotili 😀

chjáj...jacka...ták sa mi nechce stiahnúť.......no idem nooo 🙂

jacka
25. feb 2010

len choj...... 😉

presne......to s tou kolískou.....Maťko bol z neč celý preč 😀 😉

aninka29
25. feb 2010

ja vyhodím celý pc...aj všetko okolo neho 😝 😝 😝 ....zase mi to nechce stiahnúť foto 😝 ...ja už nechápem....a nejdem sa rozčulovať
jacka tak nabudúce 🙂

jacka
25. feb 2010

no hádam dovtedy neporodím 😀 😀 😀

aninka29
25. feb 2010

a mala by si rodiť jacka??????? 😀 ...si nerob srandy,lebo o týždeň už budeš v tom 😀 ...a vieš,že ja som bosorka 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2010

no čosi......však som len nedávno rodila......a nepobosuruj mne....ale leninke

aninka29
25. feb 2010

chjoj..tak ja neviem čo sa mi nedarí pobosoráčiť jej 🙂 ...asi nie som vo švungu 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2010

no asi...mala by si sa vschopiť 😀 😀 😀 😉

aninka29
25. feb 2010

joj ..no mala by som fakt.....aby stihla rodiť hneď po letty 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre