Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2010

leni fajnotka...............len ja nemožem hrach....šošovicu..............fazulu............kukuricu...........vlastne strukoviny.........žiadne ......takže ja toho na výber vela nemám 😝 ....ale ma napadlo že by som mohla špenát..... 😵 sme už dávno nemali

jacka
9. mar 2010

leni ja som kávu nepila ako som zistila že čakám Maťka.....toho som dlho kojila...a ked som prestala tak som zas čakala Peťka.....takže kávu som pila asi pol roka medzi tým ......a čo s toho vyplýva.......že ANI jedno s detíííííí mi nespííííííííííííí 😝 😝

aninka29
9. mar 2010

jáj veru leni.....my sme jasný dôkaz toho,že to pravda nie je 😀

no vidíš jacka...a máš po probléme...už nemusíš rozmýšľať ...a dobrý nápad....urobím zajtra Sabuške

jacka
9. mar 2010

tak tak aninka...zemiakova placka...............som na nu dostala táááááku veliku chuť že či sa mi chcelo albo nie ...musela som....bolo to silnejšie ako ja 😀 😀 ..........a táááák vela som spravila že na druhý den...ale muž "požral "......skoro všetko ..........len čo som Matkovi stihla odložiť 😉

leninka75
9. mar 2010

bože ale som šiši jacka, zabúdam, že kojíš!!!! 😔 ..............tak potom žemľovku 😉 ....alebo rezance s tvarohom....

jacka
9. mar 2010

aninka to normálne že surové jablčko pomiešaš?

veru dobre že ma osvietilo.......zajtra bude fajnotka...Matko to velmi lubi...ja tiež...a hádam s toho odložím aj Petkovi....nech si trochu okoštuje

aninka29
9. mar 2010

áno...surové jablčko nastrúham .....zo začiatku som varila...ale potom už ee

jacka
9. mar 2010

leni to všetko lubim.......len Maťko žemlovku ee.....tvaroh tiež.............ja neviem po kom má taký jazýčok....však my s mužom zjeme všetko a on ....mladý pán si bude vyberať 😠 ...............ale už teraz mu trčia všade kosti......tak ho chcem trochu vyštopať 😉

aninka29
9. mar 2010

jacka a už začínaš s príkrmami,alebo zatiaľ ešte len koštovka na lyžičku??

aninka29
9. mar 2010

ja tiež nem ľúbim tvaroh 😝 😝 ...predtým som zjedla.....ale keď som ostala tehu so Simonkou,svokra do mňa každý druhý deň tlačila hocičo tvarohové 😝 😝 ....a odvtedy ho nemôžem...ale Simonka má rada

jacka
9. mar 2010

nie ešte nie......ešte len tak koštovka.......sem tam ked sa mi chce.......v nedelu som mu spravila...zemiačiky....teda fučku s MM....a tolko zjedol že som nechápala...Maťko ked začínal tak len dve tri lyžičky a tento jedoš malý......skoro vsio

aninka29
9. mar 2010

chi...to je dobré znamenie....bude papkáč..ako Sabuška 🙂 🙂 .

aninka29
9. mar 2010

ja robím fučku s bryndzou

jacka
9. mar 2010

no vidíš aku máš dobrú svokru...sa pekne o teba postarala........a nezješ tvaroh ani v koláči?

aninka29
9. mar 2010

no idem žienky...večer snáď prídem.. 🙂

aninka29
9. mar 2010

nezjem jacka....naozaj.....a moja svokra,by so mnou chcela vybabrať.....tak keď robí koláč..tak do plnky džabne aj tvaroh.....si myslí,že ja si to nevšimnem 😀 😝

jacka
9. mar 2010

však už teraz mám pocit že Peťka roztrhne alebo mu popuká kožka taký je ....... 😵 😵 ....ale ked vravíš že dobre znamenie tak sa teším 🙂

fučku s bryndzou?....chutí aj Simke?.....hod recept.....ked kupim bryndzu spravím

jacka
9. mar 2010

to poznám...ja zas orechy v koláči neznášam a cítim ich všade...aj ked mi každy tvrdí že tam "nedával"....ja na to hned prídem...mna nikto neotentuje s tým 😝

musím ísť aj ja...Maťko spravil cestu......tak sa idem hrať s autíčkami.....aj tak sa o chvilu Peťulo zobudí 😝

aninka29
9. mar 2010

určite dobré...aspoň nebudeš mať starosti s tým,že bude maličky odmietať tuhé jedlo 🙂 ...

fučka normál.....zemiaky,masielko,mliečko..a bryndza...urobiť z toho kašu..a mňam mňam.....často to robím k mäsku...svokrovci si to dávaju ku kapustnici napr.

leninka75
9. mar 2010

začínam byť hladná, keď sa tu kecá o jedle 😀 😀 😀 😝 ....................

aninka29
9. mar 2010

ja orechy milujem...hlavne tie veľké lieskače...keď sú v čokoláde...mňááááááám

aj ja už fakt idem...robota stojí

leninka75
9. mar 2010

šak neutečie aninka 😀 .....aj ja už pôjdem domkov.....pa 🙂

utka
9. mar 2010

No ja som k tomu mäsku urobila zemiakovú kašu a máme ešte trochu ryže...a možno Vikimu urobím zajtra hranolky v trúbe...
Už som umyla aj okno na vikiho izbičke a aj na obývačke. Už len kuchyňa...huraaaa. Ja som ale šikovná...xixixixi...

utka
9. mar 2010

...a leni, Viki je už OK. On mal lén 2 dni teploty a nič iné. Zajtra ideme na kontrolu a vo štvrtok na imuno-alergológiu. Včera sme boli cvičiť s tým hrudníčkom...fuuuu. V pondelok ideme zase a máme cvičiť doma 2x denne. Ale to asi nebudeme zvládať a stíhať. Dnes sme trochu cvičili, ale Vikimu sa veľmi nechce. Včera ale cvičil pekne, zlatíčko moje šikovné.

denisenko
9. mar 2010

halo, herečky.... 😉
my už sme sa zase presunuli, sme u babky v Topoľčanoch, ešte nakúpiť mäsko a skoro ráno padááááááme
😝
leninka, kavičku som pila ako tehoška, ja bez toho nemožem...iba ked som kojila, tak nie 😀
aj ja som dostala kytku na sviatok, ale som si drzo vypýtala 😀 moj muž by zabudol aj na vlastnú svadbu 😀
má toho veľa 😀 😀 😀 😀
utka, ako vyzerá prepadnutý hrudníček? neviem si predstaviť....
baby, ja som úplne grogy aj bez jarnej únavy, ale musím si zaklopať, nové anti tbl. sú milionkrát lepšie 😉

denisenko
9. mar 2010

baby, čo poviete?kuk sem jedným očkom, ale len jedným a s kopou predstavivosti http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/denisenko/a...

utka
9. mar 2010

deni, super domček 😉.

utka
9. mar 2010

deni, má vpadnutý hrudník. Neviem to vysvetliť, ale nemá ho ako ostatné detičky ☹. Musíme cvičiť, aby mu spevnelo bruško a aby správne dýchal.

jacka
9. mar 2010

deni........peknučké....len nie je tá fialová tmava? 😕 ..teda aspon mne sa to tak zdá 😅

utka a to mu na to kedy prišli?.......a aké cviky cvičíte?....

jacka
9. mar 2010

dobru nocku....... 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre