Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2009

no to grilované nemá chybu 😀

už sme po..idem umyt riad a šup do postielky... 😔

ani ..super že je všetko o.k....však nás nestraš 🙂

leninka75
11. máj 2009

ahoj ani!!! 🙂 ....no veru bolo už aj lepšie..........a zdá sa, že máme riadne sople, lebo som volala so svokrou a hovorila, že Lilka má zapchatý nos ☹ ........už som rozmýšľala či to nie je nejaká alergia... 😒

leninka75
11. máj 2009

ozaj a simka ako?

aninka29
11. máj 2009

však nestraším 😉 ............len sme šli od rána von,lebo ma už ide tu doma trafiť 😝
a keby som sa na Vás kuk už ráno,tak by som zase celé doobedie zhnila pri pc a Simka by sa vetrala tak maximálne v záhrade 😀

aninka29
11. máj 2009

Simka ešte stále kašle ☹ ........ale už sa to lepší 😉

leninka75
11. máj 2009

a kde ste boli ani?

jacka
11. máj 2009

Matko už spinká..jééé to je ticho...počujete ho 😉

ani strašíš...a bodka.

len prezrad kde ste sa tárali..ocka máte doma??? 😕

leninka75
11. máj 2009

veru, veru jacka, počujem až sem..........úúúžasné ticho 😀 😀 😀 😀 ........len si ho užívaj!!! 🙂 .........skoro som vám zabudla povedať, bola som v šoku ....moja lilka od štvrtku rána nevyrobila žiadnu scénu!!!!!!!!!!!!!....klop, klop, klop........dúfam, že to nezakríknem!!! 😉

aninka29
11. máj 2009

jacka ja ešte to ticho nepočujem 😝 ...........až o chvíločku 😉

nikde sme sa netárali 🙂 ..............boli sme sa pohrať na ihrisku 😉

tak dobre,straším.............bu bu bu bu bu bu bu bu 😀 😀 😀

idem 😔

aninka29
11. máj 2009

jéééééééééééj leni 🙂 ...............Ty máš také dobré dieťa 😵 .............len tak ďalej 😉

jacka
11. máj 2009

leni blahoželám...som zvedava aká bude ked prideš domov...ked už si to povedela...zato mne teču nervy už od rána 😖

ved aj my sme boli vonku..a ozvala som sa 😝 🙂

jacka
11. máj 2009

ozaj ja som dnes už v 6mes 🙂 ...

a schovalo sa nám slniečko 😒

leninka75
11. máj 2009

jasné jacka, ale aninka akonáhle si sadne k PC zabúda na svet..........čistá závisláčka!!! 😀 😀 😀 😀 .........to sa ja mne stáva, preto aj cez víkend tu radšej nechodím 😀 😀 😀 😀 ............. mužovi by som vtedy z očí videla len bielka!!!! 😀 😀 😀 😎

leninka75
11. máj 2009

to vám to letí!!!!......aninka čo chvíľa rodí a ty jacka tiež, potom 🙂 ..... vonku je nejako dusno, tak na búrku!!! 😖

jacka
11. máj 2009

tak sa stretneme na prednej hore 😉 😀

no ja sa už neviem dočkat kedy pride september...akosi to dlho trvá 😉

leni kedy sa ku nám pridáš.. 🙂

nám tu fuka vietor tak sa da aspon dychat..... 🙂 ..burku neberiem...ale taký fajný dáždik 😉

aninka29
11. máj 2009

u nás bola búrka v noci.........som sa normálne bojím bojím 😀

jacka,u mňa je to presne tak ako napísala leninka 🙂 .............ja aj keď niečo robím, tak furt idem kuk na net či niekto nepísal 😉 ............potom to vyzerá tak,že nič celé dni nerobím,len kysnem pri pc 😠 ...................aaaaaaaaaaaaaaaale to je omyl 😀 ............lebo ja som superžena 😀

jacka
11. máj 2009

no čau superžena 😀 ...malá ti spinká?

no u nás nepršalo ani nepamätám 😒 ...zem je ako beton....

neboj ešte tu nie sme také závisláčky 🙂

leninka75
11. máj 2009

jacka, a na prednej nie sú alkáči??? 😉 ..... mne by to sedelo vtedy čo sme si dali tú whisky!!! 😀 😀 😀 ......no neviem, neviem...snáď to nejako zmastíme tento rok....aspoň ten úvod!!! 😉 😉 😉
aninka, o tom nepochybujeme!!!!!.......ja práve len zíram, ako babule dokážete variť, upratovať, decká zabávať a ešte sem aj písať!!!!!!! 😨 😨 😨 ...........ja som nejaká spomalená 😠

jacka
11. máj 2009

leni sa mi vidi že su tam aj iní závisláci 😉 ...všetko sa dá ...poobede chodim s Matko na dvor a sem tam sem kuk pokial z von nepočujem maminka pod von 😀

mohla som oprat prádlo keby som vedela že bude takto fukat 😝

juj asi som hladná...len neviem čo by to malo byt 😖

leninka75
11. máj 2009

lúčim sa...pa, pa 🙂

aninka29
11. máj 2009

Simka už chrapkááááááááá 🙂 ..........som chcela ísť aj ja,ale nemám to srdce nechať vás tu samé 😀

leni veď Ty si tiež šikulka 😵 a k tomu ešte chodíš do robotky 😵

aninka29
11. máj 2009

pa pa leni 🙂

aninka29
11. máj 2009

práve mi volala kmotruška,aj ona je tehuľka 😵 ......bola na 3D,a babuliatko je v poriadku 😵 ........tak som veľmi happy,lebo kmotruška pred pol rokom potratila ☹

tááááááááááákže august je moj,november kmotruškin 🙂 ............to budeeeeeeeeee 😵

aninka29
11. máj 2009

bože, idem si vybavovať úver asi 😀 😀 😀 ..............sa nedokúpim tých malých vecičiek 😀

jacka
11. máj 2009

leni pa...

ani ved si chod odfuknut 😔 ..

som zvedava dokedy bude ten moj chlop spinkat,lebo večer ani za svet spat a ráno už kikiríkal o 6h 😠

aninka29
11. máj 2009

nejdem jacka 😉 ..........pijem kávičku a surfujem po nete 🙂

aninka29
11. máj 2009

ja mám dnes taký dobrý deň 😵 klop klop klop......tiež klopem,aby som nezakríkla 😉 ................moj manželíček milovaný mi dnes povedal,že sa pustí do prerábky kúpelne 🙂 .............hurááááááááááááááááááááá hurááááááááááááááááááá hurááááááááááááááááááááá 😵 .............sa možno aj fakt do toho porodu dožijem 😀

jacka
11. máj 2009

no super ani...blahoželám že sa ti manželík rozhýbal 🙂 ...teším sa s tebou 🙂

jacka
11. máj 2009

som zjedla trojdnovu tresku...tak som zvedava na vysledný efekt 😅

aninka29
11. máj 2009

jacka,možno z toho bude super preháňadlo 😉

ja ani neviem čo by som zjedla............niečo aj hej,ale neviem čo 😒 ..........ale asi si dám len ovocie, lebo som už širšia ako dlhšia 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre