Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
15. mar 2010

deni 😀 😀
máš super chlapa, keď sa nezlostí 😉
pas je upravený 😉

jacka
15. mar 2010

normálne mám depku 😖 ......tak teraz mu nemám dať jesť alebo ako?....a ked bude papať zemiačiky a pomiešam mu to s mojím mliekom tak aký v tom bude rozdiel....juj nervy v gýbli 🤐

ani .....osteoporózu s toho že ide do mliečka moj vápnik a možem dostávaťaj krče...tak potrebujem zvýšiť dávku

aj sme sa boli pýtať po školkach....všade plno....vraj ked som na MD tak že čo chcem 😅 😝

jacka
15. mar 2010

letty 😵 😵 ....už vieme čo sme chceli vedieť

aj u nás všetko lieta ked nie je po jeho 😠 😠 ...ale som si povedala že ked ešte niečo šmarí ...tak trest.... 😠

denisenko
15. mar 2010

letty,.....super ......a sme v obraze...... 😉
nepreskočila si pár týždnov, či ten čas tak letííííí? 😉
inak denisko najradšej prehráva, ked hráme čierneho petra...máme ferda mravca a on je najradšej truhlík 😀

aninka29
15. mar 2010

deni..no naposledy pred dvomi týždňami mala nejakých 7350cca 😉 ......na chlapa sa môj dunkáč nehrabe 😀

jaja..jááááj.....no 😒 ...ale nemusíš mu do zemiačika dávať mliečko....či???...

no jasné,všade plno....šak Ty na materskej sedíš na riti s preloženými nohami 😝

počkajte aké rošambo bude,až moju nevezmu ani teraz do škôlky....deni ešte aj Ty tam k Vám 😀 😀 😀 ma budeš počuť

letty86
15. mar 2010

jacka, asi máš menej kojiť a pridať príkrmy...s vikinkou bol problém, pila síce umelé, ale len to chcela, príkrmy len taká okoštovka a hneď mlieko 😒
deni, nepreskočila, mne sa zdá, že som tehu už dáááávno 😀 😀 a ešte furt prvý trimester 😅

jacka
15. mar 2010

ani 😀 😀 😀 😀 ....... 😀 😀 😀

dobre si to vystihla....s preloženými nohami a rukami pod prsiami.....a to že dieta potrebuje byť v kolektíve to nikoho nesere 😠 😠 😠

dávala som mliečko aj Maťkovi namiesto vody aby to mal taku kašičku 😉

aninka29
15. mar 2010

bože letty..veď ty už za pár rodíš 😀 😀 😀 😀 ....cííííí...to ubieha

jacka
15. mar 2010

letty.....však dobre menej kojiť....ale myslíš že ked nebude piť mliečko že zo zemiačikov nebude priberať?......som s toho zmätená........ 😝

aninka29
15. mar 2010

jacka ..no veru....mňa to tak s..e 😠 😝 ...

jacka
15. mar 2010

vraj za pár.......ty si čo dnes jedla..vtipnu kašičku? 😉 🙂 ................ 😀 😀

aninka29
15. mar 2010

jacka...skús,uvidíš.....až ho budeš prikrmovať,tak bez mliečka....možno to zaberie,možno niee....ale tak neviem....koľko pribral od poslednej poradne???

jacka
15. mar 2010

idem si dať pivo a ukludnim sa 😝

dobru nocku 😔 😔

denisenko
15. mar 2010

aninka a máš taký silný hlááások? 😀
jacka, budme radi že ti nepovedali že mu máš dať dietu 😖 aj tak si to neviem predstaviť, ked bude pýtať, tak jednoducho štuple do uší a nedáš? 😲
letty, veru sa ti to blíííži 😀 😀

aninka29
15. mar 2010

jacka už ideš???...tak na zdravíčko a dobrú nocku

denisenko
15. mar 2010

jacka, na zdravíííí 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

a dobrú noc 😉 som zabudla
ja som akurát dopiekla zemiakovú babu na zajtra a tuším si aj dám hned, tak rozvoniava..... 😀 len aby tomu mojmu chlapovi potom na zajtra ostalo..... 😀 😀 😀

letty86
15. mar 2010

jooj, veru, aninka pojedla vtipnú kašu 😀 😀
jacka, priberať bude, veď musi, ale už si má zvykať aj na iné ako mliečko, hoci je fajnučké
držim palce so škôlku, u nás v škôlke je kopec mamičiek na materskej a detičky zobrali, tak nech vám to vyjde 😵

letty86
15. mar 2010

a vidím, že aj deni dala z tej kaše 😀
veď to je taaaak ďaleko
jacka, dobrú noc

denisenko
15. mar 2010

letty, to ujde ako voda.... 😉

aninka29
15. mar 2010

to asi preto sme také vtipné,že sme mali deň na figu 😀 😀

denisenko
15. mar 2010

to určite 😀 😀 😀 😀 😀 si to teraz vynahradíme 😀

denisenko
15. mar 2010

😢 a to my teraz moja polovička povedala, že k tej zemiakovej babe by sa hodila fazulova alebo šošovicová kyslá polievka 😖 akože málo tvrdnem pri hrncoch?musí mu stačiť aj tá od nedele.....sa nepototo kvoli jeho mlsnému jazyku 😀

denisenko
15. mar 2010

už ste všetci odpadli? ☹

aninka29
15. mar 2010

deni,ved ty rada varíš...taká polievka..to budeš mať rýchlo..fiť fiť 😀 😀 😀

dobrú nocku žienky 🙂

denisenko
15. mar 2010

aninka.....ešte aj ty 😠 😀
dobrú noc a pekné sny 😀
idem oslavovať- Denisko už pol hodinku nezakašlal... 😅

denisenko
15. mar 2010

tak dobrú...idem aj ja 😔 spinkať

jacka
16. mar 2010

dobré ránko...... to nie je normálne čo je vonku......... 😠 😠 .....o 4 ráno som videla odhrnač.....že reku už mi hrabe s tých nočných.......a ked som videla na dvore tolko snehu 😠 😠 😠

aninka29
16. mar 2010

dobré ráno..jacka ani nevrav........u nás taky,tak..síce nie až toľko,na odhrňanie..ale je 😝 😝 😝 ....bože,kedy sa to už skončí....ale Iľko vravel..že cez deň sa má vyjasniť...nooo.... 😝

leninka75
16. mar 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...............na porážku to počasie!!!!........15 centy nového snehu 😠 😠 😠 😠 ...........a včera ma mamina potešila, že počula, že ešte dve takéto vlny prídu 😖 ...............len dúfam, že nebude mať pravdu!!!!
jacka, no pekného cvalíka máš 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............a netráp sa s tým prikrmovaním.......normálne mu dávaj mliečko, veď to je najlepšie pre neho!!!!!!..............ty sa dopuj vápnikom a bude to OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ako včera babuľky pivo zabralo???? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre