Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2010

kuk.....

letty...suhlas s tebou.......všetko má svoj čas 😉

konečne prestalo pršať ale kosa ostala.......sme sa z von vrátili ako prasiatka.....takže už asi nikam dnes........uvidím

aninka posielam....chytáááááááááááj 😀 😀

leninka75
31. mar 2010

juuj aj tu je hnusne ☹ ....aspoň, že obed bol dobrý 😀 ..............ozaj aké dobroty budete chystať na veľkú noc????

aninka29
31. mar 2010

aj tu už pršalo 😝 ...tak teda neviem...či ísť von,alebo nie....nezmokneme??....síce ani nepršalo,iba tak poprchávalo....tak asi pôjdeme len niekam blízko....ak by náhodou

jacka
31. mar 2010

som nahovárala Maťka ešte von......to je taký lenivec 😠

denisenko
31. mar 2010

😀 😀 aninka, zrovna na dnes som potrebovala aupair-ku 😀 no, ale nejako sme to zvládli.....ale v pondelok to isté......bereš ho????? 😀 😀 😀 škoda, že si tak daleko...... 😀
že dobroty na velkú noc? tento rok som bez, nemám čas a peťo je aj tak v robote a ja tiež.......takže asi sa budeme tváriť že velká noc nie je 😀 😀
joj, babule....šefka mi vravela, vraj dnes posledný den lážo plážo... 😝 tak vas tak skoro neprečítam.....
😝 😝 😝 😝
a ešte k tým dobrotám....dajte tipa na dobrú tortičku....hlavne jednoduchú........budem mať sviatok 😵

jacka
31. mar 2010

ukradli mi foto...... 😠 😠 😠 😠

jacka
31. mar 2010

tak nech sa..... 😝

jacka
31. mar 2010

ej deni žiadna sláva.......vy budete v balíku prídme vvám pomocť odnieť bubáky......chceš?

denisenko
31. mar 2010

to prečo ti ukradli foto???????????????? 😠
ako zas som niečo nepochopila????????? 😖
jacka.........ked pojdeme na huby, tak možno dubáky....ale bubáky.......rýchlo prídu, rýchlo odídu.....ani ja ich niekedy nevidím 🙄
ja už by som aj dovolenku rada videla........no, ale najskor domčúrik 😉

leninka75
31. mar 2010

božinku ten čas sa vlečie ☹ .........deni ja mám osvedčenú čokoládovo orieškovú tortu, je bez plnky s kopou sekaných orechov a kúskov čokolády, vrch je natretý džemom,poliaty čokinou a pred podávaním na každý kúsok nastriekam šľahačku......ak chceš kuknem doma recept.............

ja tiež nejako neplánujem vypekať a vyvárať cez sviatky, len ma to zaujímalo či nerobíte niektorá nejaké špecialitky 🙂.....žeby som sa naučila niečo nové 😉

leninka75
31. mar 2010

takú som dostala strašnú chuť na niečo sladké 😝 😝 ...........to je tým, že hovoríme o tortách......inak by ma ani nenapadlo........možno 😉........neviem čo rýchlo na večeru 😨........

aninka29
31. mar 2010

chi...nám sa vyjasnieva 😎 😎 ....ale boli sme vonku aj v tom daždi...deti sa hrali u kámošky na dvore..nepršalo na nich 🙂
deni no jasné...berem..no problem 😀 😀 😀 .....pošli mi ho poštovým holubom 😀 😀 😀

ženy..ja s koláčikmi problém nemám..napečie mi svokra 🙂 😉 .........žienky a vy chodíte svätiť na Veľkú Noc???....my áno....už sa teším .........u nás sa to robí v sobotu poobede ..tak super...lebo donedávna som sa musela trepať s košíkom v nedeľu ráno o šiestej do kostola...ktorý je na konci dzedziny 😝 😀 ...a teraz to vyriešili tak....že sa to bude robiť v sobotu...a tu hen 😀 o ulicu ďalej pri takom kríži... 😀

aninka29
31. mar 2010

akože....som sa nasrala teraz a fest 😠 😠 😠 😠 ....zajtra idem riešiť jednu vec xyz....ktorá ma nasrala že až... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
31. mar 2010

aninka, čo ťa tak vytočilo????ak smiem vedieť????? ☹

denisenko
31. mar 2010

leni, pošli.......vyzerá to dobre a hlavne jednoducho.....ked ja teraz nebudem čas, tak sa mi stým nechce moc se.....ť 😀
aninka, takého poštového holuba ešte nevyšlachtili, čo by uniesol Nisa 😀 😀 😀 dám ho do balíka 😀 😀 alebo UPS? 😀

denisenko
31. mar 2010

na večeru máme hranolky.......detičky si nakázali......aj velké aj malé dieťa 😀

jacka
31. mar 2010

aninka aj ja som zvedavá..od prírody...tak ak to nie je tajné...............

juj no ja neviem čo na večeru 😒

jacka
31. mar 2010

matkovi spravím hádam puding......dufam že mu s otho nič nebude.....a ja....čo dom dal....................ale mám chuť na paradajkový šalát.........teraz čo 😝 😅

letty86
31. mar 2010

Ahojte
jacka, to prečo ti zobrali foto 😠 😠 a také pekné rodinné
aninka, veru, kto ťa tak nas..l? ☹
aj my chodíme v sobotu poobete svätiť, minulý rok bola aj Vikinka, tak pôjde aj tento rok, sa teším
my tento rok nejdeme k svokre, tak musím niečo napiesť, leni, tá torta vyzerá lákavo 🙂
ja som sa taaak napráskala na obed, sme si s mužom kúpili lasagne, fučíme obja, ale moje boli lepšie, sa musím pochváliť 😀 😝

denisenko
31. mar 2010

letty, dobrý nápad......aj ja mám lasagne v mrazáku......možno zajtra vytiahnem.....či nemalo by sa mäsko? 😕
jacka,treba zobrať detičky a isť do obchodu kupiť rajčinky.......aby si potom nadávala, že sú bez chuti 😀
joj, dala by som si, veru.......chodíme v Topolčanoch do takej jednej reštiky a stráááášne dobrý zeleninový šalát tam robia....a stále má chuť, nie ako tráva..... 😉

jacka
31. mar 2010

letty....neviem prečo mi vzali fotku...... 😠

no my ideme k svokre...ale v nedelu sme domka.........ale neviem či niečo napečiem

deni......tak to pochybujem že tu budu rajčiny...ja som chcela také fajne červené zo záhradky odtrhnuté

denisenko
31. mar 2010

ha ha, jacka....že zo záhrady....... 😀 ale určite nie z vašej....... 😀
aninka??????ešte sa rozčuluje??????? 😒 všetci sme zvedaví.....

jacka
31. mar 2010

aninka nás nabažila a teraz kukne len večer 😝

jasné že s našej.............. 😀 😀 ale len v lete 😉

denisenko
31. mar 2010

tak jo....sa máš...... 😒 😀
my tiež máme záhradku....ale kedže sme tu, tak musí počkať... 😖 ale potom si to určite užijeme, plánujeme tam robievať grilovacie párty........jaj, hned by som si dal špeku.... 😀

jacka
31. mar 2010

jasné že sa mám 😉 😀 😀

nerob chute....... 😀 😀 😉 ...alebo taký guláš...mnam mnam....asi som hladná 😝

denisenko
31. mar 2010

idem ja pomaly......Niso stále vypytuje PC, má tu taký detský program.....a už aj velký príde, tak hádam zohrejem olej a ide sa na tie ich vysnívane hranolky.......ja tak neznášam stáť nad vriacim olejom a vyprážať..... 😝 a potom zas do práce....tak pááááá

letty86
31. mar 2010

ja om si dnes kúpila hrozno, také je fajnové, len už ho dnes do seba nedostanem, alebo možno aj hej 😀
ja som si chcela dnes kúpiť cherry paradajky, aleeee boli takééé drahé, že ma hneď prešla chuť 😠 niekedy to teda s cenou riadne prestrelia
no veru, aj ja som zvedavá, že čo aninku tak vytočilo
idem, mamky, chystám sa robiť čevabčiči, ale taaak sa mi nechce, musím dnes, aby mal mužíček aj do robotky, ale zajtra kuk 😉

denisenko
31. mar 2010

myslíš kotlííííkový gulášik....????????jacka........ 😔 to je pohlad smutného psa aby si vedela.......

denisenko
31. mar 2010

aj čevapčiči by som si dala....idem offf, lebo mi tu len chute robíte.... 😀 😀

aninka29
31. mar 2010

deni....my sme dnes mali na obedík čevapči 😉 🙂

aj ja by som si dala kotlikový guláš..mňáááám

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre