Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2010

aninka, to ti nezávidím...tri deti 😎
ten moj chrust je už v posteli....teda nie že by tam nebol celý den 😀 ale už sa tvári že spinká 😀
jacka, Maťko už neteplotkuje?
ooops, sa zvíkendieva, zas tu bude ticho..... 😔

aninka29
9. apr 2010

sa zvíkendieva....ale u nás hlásia hnus počko..takže ja tu asi budem 😝 😀

aninka29
9. apr 2010

kočky zaspinkali na gauči po sediačky....idem ich preložiť.....
dobrú nocku dievčatká 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. apr 2010

aninka, ako to robíš, že ich vždy zničíš? 😀 😀 😀 😀 ja toho mojho nie a nie...... 😝
som vybehla večer do obchodu a tam je normálne hic!!!! 😅 ale aj nám sa má v nedelu alebo pondelok zamračiť ☹

jacka
9. apr 2010

kuk...

jacka
9. apr 2010

teplotujeme ..sice už len okolo 38....som volala dr....tak mi povedala čo a ako ak bude nad 40 tak okamžite do nemocky aj s močom...tak dufam že to nebude a postupne začne klesať a ak nie tak v pondelok naklusať k našej 😝 .....juj dufam že sa s toho vyspinká.....a zajtra bude lepšie 😒

jacka
9. apr 2010

veru aninka..plačlive...ale to pripisujem k chorobe.....

dobru ani.....

aj ja tu zajtra budem....ked je Maťko takýto tak v tom hnuse ako hlásia nepojdeme von.........ja len pevne erím že Peťka to zo široka obíde 😖

jacka
9. apr 2010

ešte tu je niekto?.....

jacka
9. apr 2010

dobru nocku....... 😔

aninka29
10. apr 2010

dobré ránko mamky 🙂

to dnes bude dlhý deň 😝

jacka a ja tú plačlivosť pripisujem tomu,že je tu Anetka......predtým taká nebola .....takže to prejde 🙂

júj,nech sa to Maťulkovi zlepšuje 😵 ....to musí byť niečo v ovzduší....lebo viac ľudí z môjho okolia,susedia atď.....sú chorí, 40tky teploty,hnačky,zvracanie.....joj,len nech to nás obíde oblúkom.......aj keď mám pocit,že Simuška bude chorá...má také očká a soplí....min.týždeň strašne kašľala Anetka...dávala som jej sirupy prešlo....ale tá kašle furt,je náchylná veľmi..ako bábo prekonala bronchitídu a odvtedy sa to s ňou vlečie.....astma atď ☹

jacka
10. apr 2010

dobré ránko..... 🙂

našťastie nezvracia a a ani nehnačkuje .....vraj zas nejaký vírus 😝 ...nejak je ich veľa....teraz mi muž vraví že bude asi chorý tak neviem či nejde umrieť 😀 😀 😀 😉

dufam aj ja že vás to obíde........astma?.....tak tá sa nedá vyliečiť 😒 ...a čo jej dávaš za sirup?

aninka29
10. apr 2010

jacka jooooj....tak to sa musíš veľmi starať o muža,aby ti neumrel 😀 😀 😀 😀 ....bože tí chlapi 😀 😀 😀 😀

dávala som jej robitusin ...a do troch dní prešlo 🙂 ..som rada....lebo som sa s ňou už chystala k lekárke....nooo......Anetka má ten spray na astmu ☹ .....

denisenko
10. apr 2010

tak a my sme už bez teploty......druhý den, klop klop klop..... 😉 ale na mandličkách ma ponalepované žuvačky stále.... 😝
jacka, to aj my máme tatinka "hned chorého" ked niekomu niečo je......všetko je také chytlavé.... 😀 😀 😀
ale ja už sa s ním o chorobách nebavím......ked mu niečo je, nech ide k doktorovi 😖
a my ešte stále máme vyše 23 stupnov...teplo...ale vraj budúci týžden bude zas na horách snežiť...no apríl ako má byť 😀 😀
aninka, anetka je astmatička????aj sestrin malý máva také záchvaty, až do nemocky...... 😝
jacka, liečte sa..... 😉

jacka
10. apr 2010

dakujem...budeme sa............juj tí chlapy pichne ich u zadku a umierajú....čo by bolo keby mali rodiť.....vyhynulo by ľudstvo? 😝

Maťko ešte stále teplotuje...........na obed mal už len 38,5......tak to už nie je také zlé.......
aj tu je teplo.....že heslo meterologov....mylíť sa je ľudské 😀 😀 ....fajne je vonku len ten vietor kadejaký 😖

super že nemáte teplotu....a ešte berie atb.?

aninka niečo som a ťa chcela opýtať a teraz si ani za svet neviem spomenuť 😝 🙄 😔

aninka29
10. apr 2010

jacka tak si spomeň 🙂

deni áno...malá je astmatička ☹ ...ale taká mierna 🙂 .....zo začiatku to bolo horšie...to tiež skončila vždy v nemocke..teraz je už dobre 🙂

aj u nás je všelijako..chvílu slnko,potom zamračené,vietor..a tak sa to mení.......pred chvílou sme došli z vonku.....

aninka29
10. apr 2010

super,že je Deniskovi lepšie...klop klop klop....jacka aj Maťka to určite prejde 🙂

denisenko
10. apr 2010

jacka, berie.....ved len od štvrtka tieto nové...... 😝
aninka, tiež krásne pravé aprílové počasie???????joj, tak by som už niekam vypadla.......minulý týžden plno v robote, človek nemohol ani na krok a teraz ked možem, tak zas ležíme ...........zákon schválnosti..... 😠
a že aj Viktorko je chorý??????chudatka detičky, sa to na nich lepí..... ☹

aninka29
10. apr 2010

nooo...som čítala na fb...... veru lepí....len nech sa to nenalepí na moje 😖

utka
10. apr 2010

Ahojte!
My sme mali taký vírus cez veľkú noc. Hnačka a vracanie, ale ina 2x a teploty 39,2. Po dvoch dňoch bol Viki fit. len soplíky mal. Celý týždeň chodil do škôlky...
Včera mi vravela učiteľka, že nejako chraptí, že ho mám sledovať. Išli sme do ZV, po ceste v pohode, ešte aj u svokrovcov v pohode a večer o pol desiatej teplota 38,7 a tyký divný kašel. Tak sme šli na pohotovosť. Má laryngitídu ☹. Dostali sme dva kortikoidové čípky, mám mu dávať kalciový sirup a Stoptusin a ditiaden...Dnes je to už lepšie. zatiaľ nemá teplotu. Ale v noci som sa o neho hrozne bále aby sa nezačal dusiť. tak som skoro ani nespala 😔 .

aninka29
10. apr 2010

juuuj utka ☹ ...nepríjemné ☹

a inak super aj u nás...Sabuška má zvýšenú teplotu ☹....37,3......bože....dúfam,že z toho nič nebude ☹

utka
10. apr 2010

Neviem, čo sa to deje. Hroznéééé...chúďatká naše malé...
Teraz mi zaspal pri TV. Dúfam, že sa nezobudí s teplotou.
Aninka, ušlo mi...prečo máš Anetku?

jacka
10. apr 2010

veru hrozné čo sa to deje...čo všetko dýchame..... 😅

aninka ja som Peťkovi tiež preventívne zmerala......a mal toľko čo tvoja.....ale to je nič...... 😉

Maťkovi je už lepšie......chvala bohu......už ho nemusím napchávať liekmi

deni.......som nevedela že ste len teraz začali brat atb......asi mi to nejak ušlo 😔 🤐

utka...no držte sa....my sme mali toto asi dva týždne do zadu ale bez teploty...len zvracanie a hnačky......a teraz zas len teploty 😝 ...a už je lepšie ☹

letty86
10. apr 2010

Ahojte
mamky, tak choroby útočia ☹ , Vikinka len kašľala, ale už má soplíky a aj kýcha, horúčku nemá, tak snáď ani nedôjde
dnes som bola na ultrazvuku, aj Vikinka s manželom, ale tej sa veľmi nepáčilo, že je v brušku bábo, normálne sa tam rozplakala ☹
brali mi aj krv, tentoraz to išlo lepšie ako minule 😵

letty86
10. apr 2010

žienky, kde ste? akosi na vás nemám šťastie ☹
idem nás baliť, opatrujte sa a píšte, ale nie veeeľmi veľa, aby som vás stihla raz dva prečítať 😀 😝

aninka29
10. apr 2010

no super žienky.....už aj Simuška má zvýšenú teplotu ☹ .....ešte to neriešim..nebudem im dávať zatiaľ nič....

letty..moja..a neplakala bambuľka náhodou preto,že sa o teba bála...že čo ti to na tom brušku robia???

aninka29
10. apr 2010

idem žienky......rozbolela ma gebča 😝 😝 😝

papa

jacka
10. apr 2010

aj mňa....už som si dala tbl.......a ako na potvoru sa Peťko už vyspal...tak nemožem ani do hajan 😝

dobru nocku 😔 😔

jacka
11. apr 2010

dobré ránko...... 😉

aninka29
11. apr 2010

dobré ráááááno 🙂

aninka29
11. apr 2010

Sabuške ešte večer vyskočila teplota na 38,6....tak som jej dala liečik.....a v noci boli obe dievčatká v pohode 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre