Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2010

idem ja tiež

kde je aninka 😕

dobru nocku 😔 😔

aninka29
11. apr 2010

kočky.....veď vravím,že návšteva dorazí...aj boli...len čo som dopísala príspevok,už zvonili.....sa zdržali krátko.... 😀
dobrú noc 🙂

aninka29
12. apr 2010

dobré ránko

Sabuške v noci opäť vyskočila teplota....myslíte,že to bude zo zubov.....malá nekašle,nesoplí,nehnačkuje..neviem,neviem.....čo počkať...či ísť k mudre...keď ona jej hneď trepne atb 😠 ...taká super doktorka to je...ale so Simuškou pôjdem,lebo tá dýcha v noci strašne ☹

aninka29
12. apr 2010

bože...som si kukla...teda ani som nedopozerala,lebo mi prišlo zle....a normál som sa rozrevala...tu na koňovi ani neviem kde,dali link na video..kde opatrovatelka týra maličkého chlapčeka...no...nemohol mať ani rok .....nahrali to skrytou kamerou rodičia...bože žienky...ja by som tú ženu......ja by som ju utýrala na smrť asi...sviňa......veď to je niečo hrozné 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jacka
12. apr 2010

dobré ránko...... 😉

aninka čo kuk také veci.........a hned z rána si kazíš den..nestačí ked sa kuk z okna ako je hnusne 😉

no dufam že zo zubkov...a kolko má:....čo si jej dala?

aninka29
12. apr 2010

ahoj jacka...teraz už nemá....ani večer nemala...v noci som ju kontrolovala a mala 38,7....dala som jej paralen.....potom jej klesla.....tak neviem......mám počkať ešte jeden deň?
ja som len náhodou kukla.....som si nemyslela,že to bude také drastické....horor 😢 ......ako môže niekto takto ubližovať malému bábatku....to ja nepochopím.....to čo z toho majú???....a načo robia také hnidy opatrovateľky 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢

jacka
12. apr 2010

ráno býva vždy lepšie.........skus jej zmerať okolo .........15-16 hodky ...vtedy začínaj teplota stúpať.......a čípky su najlepšie tak ak máš daj ten.............skus vydržať ked rada dáva atb....možno to má fakt len zo zubkov

jacka
12. apr 2010

to su uchylky...inak sa to nedá nazvať....ja by som takých ludí mučila pomaličky aby vedeli aké to je

jacka
12. apr 2010

si predstav čo to muselo byť pre tých rodičov ked to videli...... ☹

aninka29
12. apr 2010

jacka by som tiež mučila všetkých takých humusákov 😠 😠 😠 😠 😠

noo uvidím či jej bude stúpať.....a ak tak jej dám čípok

jacka
12. apr 2010

no som zvedavá či stúpne.......dufam že je to fakt len zo zúbkov

inak ty si vieš predstaviť žeby si dala Sabínku nejakej cudzej žene?.....doma?

jacka
12. apr 2010

a kde je leninka?

jacka
12. apr 2010

nikto tak mizím aj ja 😉

aninka29
12. apr 2010

jacka neviem si to predstaviť.....a ani by som nenechala..ani keby čo bolo...

leninka má asi veľa práce ☹

boli sme vonku...celkom príjemne je....svieti slniečko 😎 ...ale mohlo by byť aj trošku teplejšie........bola som v stavebninách..samozrejme s deťmi 😀 ......ujovia sa nasmiali 😀 ......deti sú ešte vonku...Sabuška sa teraz zobudila...ide papať...a ja pôjdem upratovať ako vždy 😝

jacka
12. apr 2010

no len aby mala veľa práce ☹ 😒

u vás je slniečko?......tu prší a neprší..a prší a neprší..kadejako je 😠 ..na nervy 😝

čo papala Sabuška 😉 ...jaj už fakt neviem......som mu uvarila zemiačik s jablčkom...tak sa zalizoval...včera papal mäsko...asi som mu málo spravila ešte pýtal 🙂

jacka
12. apr 2010

možem sa opýtať?....prečo si sestra neprišla pre dcerku?

jacka
12. apr 2010

to čo je za zimu vonku....som bola uspať Peťka a skoro som primrzla 😒 😝

jacka
12. apr 2010

dneska si tu vediem nejaký monolog..či čo 😝

denisenko
12. apr 2010

ahojte.....pracujúci národ je už doma... 😀 dnes celý den s Niskom, zážitok.... 😝
aninka,ja som to video videla v telke, teda tatinko to pozeral, ja som nemohla....... ☹ my máme takú fajn pani, aj tá mladá baba bola super......mali sme šťastie 😉
aninka, Simonka ťažko dýcha? bola si s nou u mudrej? dúfam, že nič vážne......my sme už ok, len to hrdielko, a ešte mu každý druhý den opuchajú očká...ja fakt neviem, čo toto može byť 😖
jacka, ja naozaj neviem, čo sa sťažuješ 😀 ved je aprííííííííl 😀 😀 😀 😀 a ja som tiež aprílova, tak to dobre viem........ 😉
leninka,dúfam že len kopec roboty a nie na nejakej OČR doma..... 😎

aninka29
12. apr 2010

u nás je krásne...teraz sme prišli domov 😎 ....

deni cez deň je Simonka v pohode....ale keď spinká,tak sa jej ťažko dýcha...u mudrej som nebola...počkám ešte do zajtra.....dávam jej kvapky do nosa ,sinupret.......tak uvidím

jacka......ja som chcela,aby tu Anetka ostala dlhšie,kvôli tomu,že sme ju skoro rok nevideli....a zase tak skoro neuvidíme....sestra šla na tú operáciu...tak nech si aj trošku oddýchne...a zajtra už dojde

aninka29
12. apr 2010

Sabuška dnesmala na obed mäsko,zemiačik a cviklu......jacka a žĺtko mu dávaš???

jacka
12. apr 2010

žltko...ešte nie.....však papa len dav či tri týždne........aj nad mäskom som rozmýšlala či ešte nemá časa...áááále som sa nas...a.....čo furt vymýšlam tak som mu dala....však raz do týždna sa nič nestane 😵

cviklu?....to asi nie zaváranú..lebo ja mám len tú 😒

jáj no som nevedela ako so sestrou.........som myslela že má dake komplikácie ked nechce prísť....tak je dobre ked je dobre....aj vám bude smutno,že?

Peťko aký kašel dostal.....dám mu na večer tussin...lebo ine nemám 😒 ...dufam že to nič nebude....to čo sa deje s tými chorobami..nechápem 😅

ešte to Sabínke mixuješ?......ja som začala také surove strúhať a pekne papá ...už aj z pohárika pije....aj ked tak ako tak viac mimo a v ňom ........no to som chcela čo jej dávaš piť......som vedela že am to napadne 😀 😉

deni a kedy pojde do školky.......si mala veselo čo?....... 😀 😀 😀

ja som to nevidela a nerada by som to niekde zazrela by som v noci zase nespala 😝 ..od kedy mám deti tak to nejak prežívam velmi zle a dosť mi to vadí 😔

juj musím bežať 😝

aninka29
12. apr 2010

jacka,zaváranu určite nieeee 🙂 ...

Sabuške nemixujem ...už dávno niee.....moxovala som do 5mesiaca....pretláčam..pred tým viac...teraz menej..nechávam také väčšie kúsky jedla......malá tiež pije pohárika čajík...teda z toho so sosákom...od 6mesiaca......ale sem tam má aj z flaše....a mliečko ešte stále z flaše.....

no super.....ja neviem čo sa to deje...jáj,nech to Peťulka prejde 😵 ...ja zajtra zájdem k tej dokine....Sabuška má teraz zvýšenú teplotu 37,8....nedala som jej nič...počkám,či nevyskočí viac...a potom jej dám čípok 😒 .

aninka29
12. apr 2010

áno..kukám...že mám preklepy....chýbajú mi slová 😝 ...to sa tak často nestáva 😀 ........za mladi som vyhrávala súťaže v strojopise 😝

aninka29
12. apr 2010

kuk kuk...Sabuška už spinká 🙂 🙂 🙂

sa teším na zajtrajšok...idem cvičiť 😵

denisenko
12. apr 2010

aninka, že cvičiť......ja som teraz docvičila.....pri pizzzi s vidličkou 😀 😀 😀 fuj, takú velkú som zožrala, že mám ako had dosť aj do.....zajtra????? 😀 😀 😀 😀
inak, som už takmer mesiac v robote, takže cvičiť netreba, bicepsy mám ako rambo, no vážne 😀 😀 nosievam Deniska na jednej ruke po schodoch, v druhej niečo iné naložené a to on má 18 kg..... 😎
len to bruško........brušisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ešte....ja som v prvej triede na strednej zo strojopisu prepadla 😀 😀 😀 😀 váááááááážne 🤐
ozaj, jacka.....Peťko má ešte znížený príjem mliečka????či už má dovolené?

jacka
12. apr 2010

deni....na mňa pekne polopatisticky.......čo má dovolené 😔

to určite ..ti neverím že si prepadla....vieš komu to hovor 😀 😀

veru ani ja nemusím cviciť....mám ho doma zadara...a ešte ked pride záhrada....ej budem ako ihla štíhla 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2010

aj moje poklady spinkaju....Peťko má už aj noštek plný....som mu mohla dať aj mar plus 😅

juj aninka..no dufam pevne že nevyskočí...ale zas ...lieky sa maju dávať až nad 38.....či si jej už dala....

to je desné s tými chorobami ☹

jacka
12. apr 2010

spomalený je zase kon.....necvála.....ide dozadu 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
12. apr 2010

jacka...ako laň? 😀
váááážne som mala 5.......čo už, ale zato som vynikala v matematike,ja som len na myslenie a nie na také automaticky vykonávane činnosti.......nuda 😝
už si niečo posadila? sestra mi vravela, že ona už redkovku a podobné maškrty 😉 a ja si počkám kým bude v obchode 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre