Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2010

juj mojka tak to ja budem už spinkať....... 😀 😉

jacka
18. apr 2010

ja viem .,......preto chcem zajtra skočiť k dr...ak ho to neprejde ☹

jacka
18. apr 2010

idem......muž mi trhá pc............ 😠 😠 😠

dobru nocku 🙂 😔

denisenko
18. apr 2010

nedaj ho..... 😠
dobrú noc..... 😉

aninka29
19. apr 2010

dobré ránko mamky 🙂 ...som si privstala,aby som si v klude vypila kafé 🙂

idem si vás najprv prečítať

aninka29
19. apr 2010

bože,ja som si to fakt nevšimla.....leninkaaaaaaaaaaaaaaa naša krásna 😵 😵 😵..tfuj,tfuj,tfuj.....tak to vyšlo...tešííííííím sa strašne 😵 😵 😵..nech je všetko tak ako má byť 😵 😵 😵

deni...bola by si radšej keby som sa vrátila,či ee???hmmmmmmmmm 😀 😀 😀 ...jacka nepredali.....kto by ma chcel 😝 😀

v Maďarsku sme strávili skoro celý deň,doma som potom upratovala,varila,prala atď.......v nedeľu ráno sme šli na opekačku s kopou známych a deťmi...to sme boli tiež celýýýý deň..domov som prišla mŕtva 😝 😀 ..večer zbaliť muža a šiel pa......dnes ráno idem zase niečo vybaviť....okolo obeda idem so Simuškou na kontrolu......a ta dáááá 😝 ..kašle aj Sabinka ☹ ......ale ten kašel asi chytila odo mňa.....dusí ma strašne 😝

aninka29
19. apr 2010

mamky a ten zúbok čo som si myslela,že už trčí Sabuške ten ždibik...tak je fuč 😕 😀 ..zmizol 😀 ..takže je ešte stále bezzubá 😀

jacka
19. apr 2010

dobré ránko........

ahoj aninka....som rada že žiješ..... 😉 .......................akože zmizol? 😕 😅 ...........

aninka29
19. apr 2010

ahoj jacka...no zmizol 😀 .....asi som to ja zle prezrela,a to biele nebol zúbok,ale biele navreté ďasienko......ale to je znamenie,že už pomaličky pôjdu zúbky von 🙂

jacka
19. apr 2010

že akty X......detektív karol hladá zubok... 😉
veru zachviločku bude vonku...moja..aj jej to natieraš?...je aj podráždená? ☹

a kde je naša druhá tehoška...ako sa má? 🙂

aninka29
19. apr 2010

akty x 😀 😀 😀 😀 ...

pršííí 😝 😝 😝

bola som v meste na skok........o dvanástej k dokine.....jacka ty ideš s deťmi???

leninka75
19. apr 2010

ahojte!!! 🙂 ..........tak už to prasklo???!! 😀 😀 😀 😀 .........ďakujem vám moc, moc 🙂

jacka, kedy ideš k mudre????
aninka, len sleduj.....prvý, kto nájde zúbok dostane nové šaty 😵 😵 😵 😵 .............čo ste nakúpili v maďarsku???

naša micka, nám včera vymyslela program........boli sme v Bojniciach v ZOO......nádherný deň bol, tak sme ho fajne využili......inak odkedy som sa vrátila z toho Olomouca, tak Lilka je v kuse na mne nalepená...teda, nie žeby pred tým nebola 😀 .....ale teraz je úplne....včera som ju ZOO len ja mohla držať za ruku, keď pije čaj, tak mne na kolenách.....a to je takto teraz so všetkým......dokonca mi dobrovolne dá pusu!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
19. apr 2010

aninka, pršííííííííí?????????????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............fuj len si to tam pekne nechajte....

aninka29
19. apr 2010

ahoj leni 🙂 ..............áno prší,a ako 😝 😝 😝

leni máš nejaké tehu príznaky???....čo povedala Lilka na to,že bude mať bračeka alebo sestričku?? 🙂

leninka75
19. apr 2010

Lilka ešte nevie, zatiaľ sme jej to nepovedali lebo som spočiatku mala prolémoš, tak som sama nevedela či sa to udrží či nie, a preto som ani vám nič nehovorila........stále papám lieky, ale snáď to už bude OK.......a preto sme ani Lilke nehovorili, lebo ona hneď všetko vykváka v škôlke a potom to vie celá dedina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............no a s bratčekom by bol asi problém, lebo Lilka už asi rok rozpáva o Alexandre 😀 😀 😀 ......moja mamina len na mňa pozrela a vedela, že čo je vo veci..........a svokra nevie, tej je to aj tak jedno........možno si všimne o chvíľku brucho.....možno 😉......
bývalo mi ble, ale negckala som, len žalúdok som cítila v krku...... 😝 .....to už prešlo.....ale neskutočná únava je stále, tak teraz čakám na tie prívaly energie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............a cítim sa strašne nafúknutá a spuchnutá.......nič z toho som pri Lilke nemala, tak ma to teraz prekvapuje 😕.................dnes som bola na upírsky odber krvi do 4 ampuliek 😀.........na genetické testy, tak budú trošku nervičky ☹...............

aninka29
19. apr 2010

všetko dobre dopadne leni,uvidíš 😵 ..držím silno silno prsty 🙂 🙂 🙂 .....si krvácala leni???

leninka75
19. apr 2010

veru ani, krvácala som 😒 ........nedostatočná funkčnosť vaječníkov.........stará baba je stará baba 😀 😀 😀 😀 .............

ako sa má Sabinka??....ešte kašle???.....a Simka?

jacka, uuuuuu..........čo mudra?????............

jacka
19. apr 2010

taká som nasratá...tak tá píííííííííííííííííp...sestriča nás nechala tračať dve hodky...aj ked som jej povedala že čo a ako....som sa po dvoch hodkách zabalila a vypadal...teraz rozmýšlam či náhodu nejdem zavolať dr. aby nás vzala......juj ...normálne pením 😠 😠 ani hladná som nie

jacka
19. apr 2010

vraj stará baba....však medzi nami nie je velký rozdiel 😀 😀

aninka29
19. apr 2010

tak a sme doma...preplnená čakáreň ľudí....ale nás vzali hneď...sestrička nás videla cez okno..tak ma už čakala pri dverách...som rada...lebo inak tiež zbalila a šla domov...Sabuška v poriadku......hrdlo čisté,tak ak, mám jej dať sirup,Simuška v poriadku,už iba dobrať atb 🙂 ...

je hnus počasie,neviem sa do ničoho dokopať 😝

hmm...leni ☹ ......ale to si už 12tt..takže by ste už mali byť s bejbinkom za vodou s tým krvácaním....ale zas...nikdy nevieš...ja som pri Simonke tiež krvácala.......som si poležala v nemocke....ty si asi nešla ležať,že???..

aninka29
19. apr 2010

jacka to nie je normálne,že vás s malým dieťatom nechajú tak dlho čakať 😠 😠 😠 😠 ...ja by som už taký čas robila randál s nimi

jacka
19. apr 2010

však také nervy mám na tu dorobenu kravu.....ja by som ju tak pretrhla ako hada 😠 😠

jacka
19. apr 2010

aninak posielam slniečko...ale len pár lučov...aby aj nám ostalo...nejaké je skupe

jacka
19. apr 2010

leni...a kedy budu vysledky

aninka29
19. apr 2010

aby si vedela jacka sa hnevám 😝 😝 😝 ...ty si určite vedela o leninke že je tehu...hnevám sa,hnevám sa,hnevám sa 😝 😝 😝 😀
pošli,pošli.......tu to vyzerá na celodenný lejak ☹ .......ale vraj zajtra má byť slniečko u nás..a dážď u vás.......

jacka
19. apr 2010

jááááááááááááááááááá....a skade?.........to si ako na to prišla?.......tak sa len nehnevkaj.....

božinku mna tá zlosť stále neprešla 😔

jacka
19. apr 2010

ani super že ste zdravučký..bodaj by sme aj my už boli 😔

leninka75
19. apr 2010

bože jacka, to čo sú tam za ťapy!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 .................čo ideš robiť???.......pomôžeš si ako vieš???.......

ani aj vy ste boli u mudry??? 😕 ......som nevedela...........no dúfam, že už to bude OK.........neležala som v nemocke.......mám na to taký názor, že ak to má byť tak bude a keď nie, tak ani ležanie bez pohnutia nepomôže...........a nemám zasa takú náročnú robotu........takže som to nechala na prírodu.........doma som sa trošku viac šetrila a teraz to aj tak vyzerá 😠 😠 😠........ ale v sobotu som skúšobne prekopala jahody a je to OK, tak asi zasa začnem normálne fungovať 😉 ..............

krvné výsledky hádam budú najnejskôr o 2 týždne, to idem na sono na vývojové vady....ach, ach to zasa bude 😢..........inak keby niečo, tak z genetiky hneď volajú domov....................

aninka29
19. apr 2010

boli sme leni..na kontrole so Simuškou...

to je hnus vonku 😝 ...mňa dusí strašne....idem si asi ja dať nejaký sirup,alebo čo....kašlem jak tuberák 😝 😝 😝 ...a v noci je to najhoršie...ani spať poriadne neviem 😝

leni a dúfam,že nám budeš postupne fotiť bruško 🙂 ,nech vidíme ako rastiete 🙂 ......

jacka,tak si nevedela??...no dobre no..tak sa nehnevám potom 😀 😀 😀

leninka75
19. apr 2010

aninka, poznáš sirup SINECOD?........môjmu mužovi zabral skoro hneď.......a to najskôr vyskúšal solmucol, bromhexin, a ešte niečo už neviem 😕 ,,,,,,,,,,,,,,,,nesľubujem tie foto.....na to som lenivec 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre