Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. apr 2010

hádam, ešte počkaj jacka s cestovinou 😕 .......lepok je beťár!!!.....aby ste si nevyrobili nejakú alergiu.......

aninka29
20. apr 2010

a inak,tak ja neviem či som debil ja,alebo kto...ale ja Sabuške zase vidím zúbok...ešte je pod ďasienkami...také biele......a dokina vraví,že ee

leninka75
20. apr 2010

jacka, aninka ti porozpráva čo budeš chcieť vedieť 😀 😀 😀 😀 ..............

leninka75
20. apr 2010

a čo to je podľa mudry aninka??? 😕

aninka29
20. apr 2010

že nič leni..že má navreté ďasienka.....ale že to tak skoro zúbok nebude...ale tak tá naša mudra je veľmi múdra 😀 ...veď ona uvidí...haa 😀
no vidíte s tým lepkom....ja som niekde čítala,že sa môže od ukončeného siedmeho mesiaca

aninka29
20. apr 2010

a vraj........som niekde čítala,že aj detičky ,ktoré sú iba kojo kojo...............majú začať s príkrmami od piateho mesiaca,a nie od šiesteho...že tá hranica sa posúva...tak ja neviem.....nechcem sa robiť múdra...to som len čítala.......keby to náhodou čítal niekto cudzí....aby sa do mňa nepustila nejaká múdra mama

leninka75
20. apr 2010

fakt múdra mudra!!! 😀 😀 .........a čo si ty myslíš aninka a príkrmoch nezávisle na tom čo si čítala????.........začať skôr alebo to radšej posunúť, pokiaľ má maminka dosť mliečka a drobcovi to vyhovuje, teda pekne priberá ????........

aninka29
20. apr 2010

no ak by som kojila....tak určite neskôr s príkrmami 🙂 ...............

idem ja žienky niečo robiť....dnes sa asi von nedostaneme 😝 ...prišli roboši...a ako naschvál nie je nikto doma...tak musím byť ja 😝

zatím papapapapapapa

bubba
20. apr 2010

cauteeeeee vidim ze mate novnky 😎 😎 gratulujem leninkaaaaaaa 😵 😵

jacka
20. apr 2010

takže počkám ....však ja mu dávam len obed a .....ovocie poobede......sem tam mu pichnem koročku ale tu len rozžuje..... 😉

veru chod aninka.....

aninka ......tak sa možem na teba obrátiť vo všetkých otázkach ohladom leninky,? 😉 😵

jacka
20. apr 2010

jáááj som sa nepochválila...ale asi 15.5 budeme konečne krstiť........už by som to mala najradšej za sebou....ked si predstavím že tu bude striga mrcha......brrrrr...................ale jak ma vytočila..... 😠

ech musím padať

leninka75
20. apr 2010

ďakujem bubba!!! 🙂 🙂 🙂

aninka, a čo robíte, že máte robošov???

no hurá krstíme!!!! 🙂 🙂 🙂 ............neboj ani si ju nestihneš všimnúť, pri tom frmole čo budeš mať jacka 😉 😉 😉

jacka
20. apr 2010

veru hurá....konečne ......že?..... 😉

no mám strach že si ju nevšimnem také teleso je nepriehľadnuteľné 😠 😠 ..... 😝 ..... 😀 😀

jacka
20. apr 2010

deni ...ako choroba......velmi je choručký? ☹

leninka75
20. apr 2010

koľko vám príde ľudí na krst???...........

leninka75
20. apr 2010

halooooooo............isto si užívate slniečko 😎 😎 😎 ...............aj ja ale za sklom 😠

denisenko
20. apr 2010

😉 no čaute..... 😉 vonku máme asi 25, slnko praží a mna moj šefko vyhodil do prázdneho bazéna čistiť po zime.........skoro som sa upiekla, moje flaky na tvári vyšli ako bojová maska..... 😝 😠
deniskove prechladnutie je v plnom prúde, tečie mu z nosa ako z vodovodu, začal kašlat ako mu to steká do hrdielka a teplota pomaly stúpa....37,7......ja už sa nerozčulujem......
chcela som sa len vyjadriť k tomu lepku.......my sme dali deniskovi až po 1.roku, mali sme odporučené od doktorky, pretože sestrin malý je bezlepkáč......ale myslím že lepok sa može od 8 mesiaca 😅kupovala som deniskovi ryžové cestoviny alebo bezlepkové veci, aj pečivo....ale to od segry, tá, ma zlavy 🤐
leninka, fakt by si mohla to foto nahodiť....... 😉
jacka, a nebola si s maťkom u ušného? aby nedostal zápal stredného ucha, alebo nebodaj ešte čosi iné.... 😨
a ja neviem ako, ale ja mám svokru úplne v pohodičke, a moj drahý vraví, že on má svokru najlepšiu na svete....šak sa mu nečudujem, mamička moja 🙂

jacka
20. apr 2010

neužívame teda aspon mi nie.....nech sa riadne preliečia......uvidím ako im bude zajtra a pojdem na hodku potom von......... 😉

denisenko
20. apr 2010

a jacka, ten dátum je krásny....tak si len pekne užite, dúfam že bude slniečko 😉

denisenko
20. apr 2010

a čo sa nám dnes stalo?učitelka v školke vravela, že denisko sa celé poobedie sťažoval, že ho bolí bruško......no už som vedela, čím to je....chcelo sa mu kakať a on sa v školke jednoducho nevykaká.. 😔 som jej to aj povedala, sa na mna pozerala ako na ET mimozemšťanan a denisko šiel domov s plačom celú cestu, že on sa už musí a musí....ale vydržal to....statočný chlapec 😀 ale potom ten výsledok.....sa nečudujem ,že ho bolelo bruško 😀

jacka
20. apr 2010

no ešteže vydržal...šikovníček

pekný dátum...........dufam že nám to aj tak vyjde 😉

čo máš s tváričkou? 😕 .....ja neviem ako je vonku...trčím tu s nimi zatvorená......dufam že bude už zajtra lepšie obom

leninka75
20. apr 2010

idem domkov.......pa 🙂

jacka
20. apr 2010

leninka už asi zdrhla domkov..... 😉

nebude vela ludí..........len najbližší...sestra.s mužom, naši, jeho krstný rodičia.......a ich deti

jacka
20. apr 2010

pa pa leninka......

denisenko
20. apr 2010

idem aj ja, niečo vaiť....šparglu a pečené zemiaky.....také rýchlovky, už nemám náladu na vyváranie, idem do roboty na šiestu 😝

jacka
20. apr 2010

aha zase ideš makať...tak len zarábaj prašule..........príjemnú prácu.......my sa budeme o 6 hádzať do vani 😉

jacka
20. apr 2010

kuk.......

😉

jacka
20. apr 2010

stále nik?.... 😕

tak dobrúúúúú 😔

žeby som bola posledná....a ráno prvá....hm 😀 😀

jacka
21. apr 2010

dobrééééé........ránko.... 🙂 😉 😎 😵

pekne si tu vediem monology 😝

aninka29
21. apr 2010

krásne slnečné ráno sa praje 😎 😎 😎 ...aj keď u nás počas dňa hrozia prehánky 😝 .......včera som už nemala čas kuknúť.....večer som bola cvičiť....domov som prišla unavená ako pes 😝
Sabuška si dnes privstala.............Simonka ešte spinká...idem si zaliať kafé,nech sa preberiem......navarené mám...dnes je upratovací deň u mňa 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre