Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2010

čo si chcela povedať.....

jacka
4. máj 2010

tak svokra nemá chybu...to je načo dobré takot to schovávať? 😀 😀

jacka
4. máj 2010

nikto?......my sme už po obedíku.....vám prajem dobrú chuť.......... 🙂

ideme na vzduch 😎 😎

leninka75
4. máj 2010

hurá na dnes odrobené!!! 🙂 🙂 🙂 ........konečne papkám lebo už by som aj klince pojedla........jacka, aj moje najväčšie decko je presne také....keď má ísť k dr. tak má milión výhovoriek, že prečo nie 😀 😀 😀 ...........svokra tak hreje rastlinky 😅 😅 😅 ..........ja som zvyknutá na tie ich nápady,ale druhí sa nevedia vynačudovať 😀 😀 😀 ...........

ako si jacka vedela, že to má 6-tu chorobu??...........

dnes som nepovedala.........šéfino je na služobke 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. máj 2010

haló...nikto nikde.........padám domkov.............pa, pa 🙂

aninka29
4. máj 2010

ahojte žienky 🙂

tak v škôlke v celku v poho noo.....Simonka sa ráno veľmi tešila.......hneď nabehla do triedy,zoznamovali sa s deťmi...lenže potom mali desiatu,Simka nechcela papať,učitelky ju nútili to spapať......a Simonka nám začala plakať.....a potom sa už nechcela s nikým hrať.....obed nechcela.......to som tam už bola ja...vybehla z triedy s plačom,že jej dali papať hnusný šalát 😀 😖 ...a že zajtra do škôlky nejde,že má voľno........tak uvidím ako zajtra......slúbila,že už plačkať nebude........za odmenu som jej nakúpila hračky,oblečko,šampanské....tak sme to doma oslávili 🙂 ....ale inak všetkým susedom povedala,že sa v škôlke hrali,spievali...a že iba trošku palakala.ale že už nebude 🙂 ...tak uvidíme ako zajtra...drže prsty

nesklôr si vás dočítam...idem baliť muža........teraz ma tu otravuje 😀 😀

jacka
4. máj 2010

super aninka....... 😵 ...som zvedavá na zajtrajšok 🙂 ....ozaj a s tej vašej školke volali?

leni.....prišla som na tu šiestu tak že mal tri dni teplotu....na štvrtý už mal 39,7.....a za dalšie dva dni sa vyspal......a eše stále má vyrážky.....tak čakám kedy zmiznu.......ale aj zo dva dni zvracal.....to by tam nemalo byť..... 😝 .....a teraz mu už nič nie je 🙂 ..................................tak ťa rozhovor zo šéfom čaká zajtra?.....držím silno palce..... 😉

jacka
4. máj 2010

dobru nocku.......teda mohla by byť konečne dobrá 😝

aninka29
5. máj 2010

dobré ránko 🙂
idem si vypiť v klude kafíčko,nachystať veci do škôlky....kočky ešte spinkajú

jacka,riaditeľka volala,že nech ešte deň,dva počkáme.....lebo nebola v pondelok,utorok v škôlke.......a to ona musí prejsť odznovu všetky prihlášky a rátať,špekulovať........ak nezavolá do konca týždňa,volám jej ja 😝

jacka
5. máj 2010

dobré ránko........ 😉

aninka.....držím palce v školke?.........a nie je jej lepšie v meste?...sice...máš bližšie tam u vás.....no som zvedavá čo riaditelka vymyslí........

leninka75
5. máj 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............
aha jacka, takže tak si tú chorobu odhalila 😉 😉 .............a čo aká bola noc??.............šéfa som dnes ráno stretla, tak neviem kedy sa ku nemu vyberiem 🤐 🤐 🤐

aninka, takže celkom fajn...........len pozor na to nútenie do jedla..........akýkoľvek zlý zážitok na začiatku ju môže fest dobre odradiť!!!! ...........radšej nech je zo začiatku hladná........neboj aj na papkanie si postupne zvykne.............a nevykašleš sa na tú kaču riaditeľku????........nech si ďalej berie deti protekčne 😠

jacka
5. máj 2010

leni ...držím palce ked to povieš šefovi........ja som sa dlho odhodlávala........ 😔

ake super rady dávaš s jedlom v školke...toto by ma nenapadlo......ešte že ťa tu máme 😉 ....teba tam Lilka spinká?

leninka75
5. máj 2010

dík jacka........no ale neviem či to bude dnes...........zatiaľ sa tiež odhodlávam 😀 😀 😀

tá škôlka to ti je normálne veda!!!.........obrovská zmena pre dieťa.....zostane odkázané samo na seba.....cudzie tety okolo, ktoré musí rešpektovať.............a keď učka hneď na začiatku urobí chybu, to sa už potom ťažko dáva do poriadku.............našu Lilku zo začiatku keď sa nechcela zapojiť do hry alebo hocičoho nenútili, nechali tak nech sa kuká a ona potom pekne sama.........s papaním sme problém nikdy nemali, to bola vždy prvá pri stole 😀 😀 😀..................
ano, Lilka spinkáva v škôlke......teda skôr len leží......málokedy zaspí...........ale učkám stačí, že si trošku oddýchne, nenútia deti ležať so zatvorenými očami............a dokonca predškoláci ani nemusia ležať v postielkach, ale dajú im podložky na zem a tam si čítajú alebo len tak polihujú..........

jacka
5. máj 2010

teda dufam že učky budu mať zlutovanie aj nad mojím čertíkom............sa mám na čo tešiť ked to pos...ú........ale ked som tam bola tak sa mi zdali príjemne....dufam že nielen na oko 😝

veru...obrovská zmena.....som zvedavá ako to ideme my zvládnuť 😔 😔

leninka75
5. máj 2010

veď uvidíš v septembri........ale keby náhodou si videla nejaké náznaky, že niečo nie je OK hneď to rieš......

to je dnes deň!!!......každých 10 min prší 😠 😠 😠

jacka
5. máj 2010

dik za rady....však nám hádam nezmizneš.....potom budem pýtať dalšie 🙂

tu je krásne 😎 ..teplučko....chceš pošlem ti slniečko..ak budeš dobrá 😎 ...chytáááááááj 😎

letty86
5. máj 2010

čaute, mamky
aj u nás svieti slniečko 😎 , asi jacka poslala 😉
leni, tak super, že sú výsledky o.k. Asi ťa dr. posiela na morfologický ultrazvuk, idem aj ja, robí sa to okolo 20.tt, tam sa tiež pozorujú vývojové chybičky a celé telíčko bábätka. Vyzerá to tak, že som ešte nič nepribrala, ja som sa naposledy vážila niekedy v septembri a potom až v poradni, asi v 7 tt a odvtedy mám rovnako, ale žiadna sláva 😠 , keď som rodila Vikinku, mala som 62 a teraz mám o kúsok viac 😕ale mohla by som nasledovať moju mamku, tá pribrala pri bratovi len 7 kg.
Tak aj Lilka prezrádza kade chodi 😀 , som zvedavá, ako sa budú tešiť, keď sa bambule narodia, snáď sa vyhneme veľkej žiarlivosti. 😉
Ozaj, mamky, brali ste vitamíny. ja som teraz uživala iba v prvom trimestri femibion, som si čítala 😀 , vraj to až také nutné nie je, no neviem, jem teraz dosť veľa ovocia a zeleniny, tak snáď to stačí. Pri Vikinke som brala celé tehu, ale to som bola tehotná od októbra do júna a teraz bude v lete veľa ovocia, ešte sa opýtam dr., čo mi na to povie, stále zabudnem 😝
aninka, držím palce so škôlkou, nech si Simonka rýchlo zvykne 😉

leninka75
5. máj 2010

juuj jacka si poklad, ale netrafila si s tým slniečkom ☹ ☹ ☹ ☹ ..........neboj vždy keď budem vedieť poradím 😉 😉 .........

ahoj letty......sa teda máš, že nepriberáš 🙂 ...........ja som už teraz ako slonica 😢 😢 😢 .........no čo, šak ja za to nemôžem, to všetko muž a mimčo 😀 😀 😀 😀 😀 ............a teba prečo posiela na ten utz???....žeby tiež kôli veku?? 😀 😀 😀 😀 .......dúfam aj ja, že tá žiarlivosť nebude až taká vážna, lebo neviem čo potom........letty ja som doteraz jedla duphaston, na podporu činnosti vaječníkov a kyselinu listovú, a dr. povedal, že keď doberiem balenie tak ak chcem môžem si kúpiť tehu vitamíny........ja som už skôr mala kúpené vitamíny od jamiesonu, tak ich asi teraz doužívam a potom uvidím.........chcela som sa ťa ešte opýtať či máš monitor dychu??...

leninka75
5. máj 2010

ale čože je to zasa dnes??? 😕 😕

aninka, haló .....ako dnes v škôlke??...

jacka
5. máj 2010

škoda že nedorazilo........neviem či si ho letty nečmajzla 😉 ......len ...neviem ako potom šlo ... 😅 😀 😉

tu je neskutočne dusno..teplo......dufam že nepríde nejaká hrmavica 😝

ja som brala prve tri emsiace tiež kyselinu listovu...ale potom už nič....predsa len...aj tie vitamíny su chemikália....nejlpešie vitamíny su z ovocia ......a teraz ich je...až až...a bude 😉

musím padať.......Peťkovi dať najesť.....a spinkať.......Maťko otravuje ísť ryby chytať......to pojdeme okolo obchodu a zase teplu zmrzku....skrachujem pri nom 😝 😉 🙂 ...ale čoby som pre neho neurobila 🙂

jacka
5. máj 2010

ja som túúúúúú....

aninka nás zanedbáva ☹

letty86
5. máj 2010

kuk 😉
leni, ten ultrazvuk sa už asi robí štandartne, lebo mi hneď dala lístok, nech sa objednám a aj zacvakám 20 euríkov a je dosť možné, že tam posielajú také starovinky ako ja 😀 😀 a nerobí to moja gynekologička...
monitor dychu nemám, nemala som ho ani pri Vikinke....a viem, že nejaké zdravotné poisťovne ho aj požičiavali, ale neviem, či to ešte tak funguje...a nad kúpou som neuvažovala, uvidíme..

leninka75
5. máj 2010

jacka, a to ako kde chce ísť na ryby????? 😅 😅 😅 ..........to normálne s udicou a červíkmi?? 😀 😀 😀 .....máš pravdu, že najlepšie vitamíny sú prírodné.....tiež už potom keď doberiem to čo mám nebudem špekulovať 😉.............

letty, myslíš, že už je to bežné vyšetrenie??.....lebo mne dr . povedal, že netreba amnio ale aspoň ten utz.......asi to je všade inak..........ja vážne nad tým monitorom rozmýšľam.........nejaká som viac bojazlivá...ty nie letty??

leninka75
5. máj 2010

prišiel môj čas 😀 ...........pa zlatíčka 😉

aninka29
5. máj 2010

ahojte žienky 🙂 ...tu som....včera a dnes som ostala v meste,ak by náhodou niečo so Simonkou......ale zajtra už budem doma

takže dnes ráno bol odchod do škôlky v pohode...Simonka si nachystala veci do batôžka...v škôlke sa pekne prezula...ale akonáhle mala ísť do triedy,zase plač....a aký ☹ ☹ ......som myslela,že mi pukne srdce 😢 😢 ...som sa len zadržiavala,aby som sa nerozplakala....učitelka Simonku vzala za ruku...ja som odišla.....ale plakala....som sa potom vrátila späť do šatne,lebo som jej zabudla dať dáždnik do skrinky....tak som ju už plakať nepočula.....ked som pre ňu prišla,tak učutelka vravela,že je to už lepšie,že poplakala iba vtedy ráno a potom už dobre...len sa veľmi nezapájala do hry,ani cvičiť nechcela....ale vyrábajú nejaké srdiečka ku dňu matiek,tak vraj pekne kreslila,korálikovala......dnes aj spapala desiatu aj obed....vraj to bolo výbolné 😵 😵 ....učitelke som ráno prízvukovala,nech ju nenúti papať...a doma mi Simonka rozprávala že bolo dobre v škôlke,hrala sa stou a s tou......ktoré deti plakali a tak...takže dnešok vcelku ok 🙂
leni máš pravdu s tou škôlkou...svätúúú 🙂 ....ani Simonku nenútia hrať sa s nimi...nechajú ju na pokoji,obzerá si všetko,všetkých...a potom sa pridá k ním....

aninka29
5. máj 2010

žienky o tom ultrazvuku....ja som bola trikrát počas tehu...v 10,v 20,a v 30 tt....vraj to je už pomaly bežné...a lekári posielajú 🙂 ...čo je podla mňa dobré
a tiež som brala kyselinu listovú iba zo začiatku,magne b6.....a neviem čo na chudokrvnosť celé tehu

jacka
5. máj 2010

pa leni...... 🙂 ...............................inak neviem čím to je....ja som pri Peťkovi bola presne taká......a ostalo mi to aj teraz 😔

aninka..... 😵 😵 😵 ...super.....šikovná je.....dufam že jej to aj ostane.....a nebude už plačkať 🙂 .............dobre že ju do ničoho nenutia.... 🙂 ..príde aj sama na to 😉

jacka
5. máj 2010

kde nám zmizla deni.....

takú krásnu burku sme tu mali..... 🙂 ..... 😉

jacka
5. máj 2010

neviem či sem ešte niekto večer kuk....,.........ale už asi ee.......

dobrú nocku..... 😔

aninka29
6. máj 2010

budííííííček 😀 😀 😀 😀 😀 .....nepočuť??? 😀 😀 😀 😀 ......dobré ránko baby 🙂

jacka u nás bola taká fajna búrka predvčerom večer.........včera ráno už iba poprchalo,potom už pripekalo slniečko..a poobede sa rozfúkal vetrisko....no a od večera...len leje,leje,leje,leje.....leje aj teraz......nerada šoferujem po daždi s deťmi v aute v rannej zápche 😝
žienky Sabinka už má hrotík zúbku von...neskutočné ostré to je......tak už iba pár dní a zúbok je celý von 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre