Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

och...zajtra čakám nebezpečnú návštevu, tu hen z neďalekého Jekaterinburgu 😀 😀 😀 ....normálne,že idem kúpiť červený koberec...vonku na schody 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

idem variť.... 😝

aninka29
12. máj 2010

aha nejdem 😠 😠 😠 ...veď som zabudla vybrať mäso do čerta 😠 😠 😠 ...tak nič no.....poobede 😝

inak žienky ja som v poslednom čase riadna hama.......idem včera zohriať jedlo pre Sabušku do mikry...a ja s tým automaticky do chladničky...a stojím opreta o linku....a potom ma napadne,že veď čo nejde mikra,čo sa pokazila?...otvorím,kukám,jedlo nikde....otvorím chladničku a jedlo sa zohrieva tam 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

a stávajú sa mi dosť často také veci...jogurty som minule odložila do skrinky,nie do chladničky.....chlieb som odložila do koša....

aninka29
12. máj 2010

som sa rozpísala,vy nikde..tak idem niečo robiť

jacka
12. máj 2010

aha aninka............čo ty tu?.....pekne si si pokecala 😀 😀

jacka
12. máj 2010

nebezpečná.....to je kto? 😀 😀 ...ja čakám v sobotu 😀 😀 😝

letty86
12. máj 2010

ahojte, mamky
jacka, také dobroty vás čakajú, tak si to pekne užite 😉
deni,no neveeerím, že ty máš bruško, keď kysnuté neješ, ani bruško nemáš 😀
aninka...ty si ma riadne pobavila 😀 😀 😀 ešte dobre, že tie veci potom nájdeš 😀

jacka
12. máj 2010

ani...len aby si deti nepoodkladala..........na iné miesta 😀 😀 😀 ............ale náladičku máš dobrú,že?..

jacka
12. máj 2010

letty dakujeme.....no dufam že si užijeme 🙂

denisenko
12. máj 2010

jacka, nepomýlila som sa....ja vždy na vás už od rána myslím 😉 ale som nešla nikam, tak rovno za PC.... 😀
aninka, mne sa stáva to isté.....ja hladám aj mobil v mrazáku a kluče v mikrovlnke 😀 ešteže mám Niska, on vždy vie, čo kde dám 😀 😀
joj, som bola v banke a som sa tak nas...., ved ja nemám nové číslo na medzinárodný styk..... 😝 zas tam budem musieť ísť a ja to tak nerada....s tou mojou nemčinou sa cítim tráááápna 😝 😔
aninka, to vážne Jekaterinburg?????a to je kde v rusku?????

jacka
12. máj 2010

jééj aká búrka je....... 🙂 ....s Matkom sme vonku aj jemu sa páči ako leje 🙂 .... 😉

mobil v mrazáku?.....a to ti ešte funguje?..... 😕 😉 ......................chvalabohu ja takéto ešte nerobím....a dufam že nebudem 😔 ...ale vy len robte aspon sa pobavím 😀 😀

leninka75
12. máj 2010

ahojte!! 🙂 ..................tá moja malá kiahňa už je ako muchotrávka 😀 😀.................len tá nová liečebná kúra!! 😝 😝...........3x denne kúpať v hypermangáne 😝 😝..................ale chvalabohu teploty už zmizli 🙂 🙂..................

jj ja som už kiahne mala, našťastie 😉....................inak pol škôlky je teraz doma s kiahňami 😀 😀 😀.............ale som rada aspoň to už bude za nami...

aninka, ty na čom frčíš, že si taká "aktivity"?? 😕..................blahoželám šikulke sabinke 😵 😵 😵

jacka, sa chceš blysnúť pred hosťami, že gruntuješ?? 😀 😀...............tiež sa rada v sobotu pozvem na tie maškrty 😵

deni máme rovnaké chute, teiž som robila zemiakovú babu 😉..........

decko ma výháňa, že ide čosi tu hrať 😠..............pa zatiaľ..

jacka
12. máj 2010

leni ale aspon ich má ked sa vám narodí bábätko......... 😉 ......to už takto liečia?....no fíha 😕 😕 😅 😉

blysnem sa ked odídu 😀 😀 ........kludne sa pozvi.....dobrý ludí sa všade vela zmetí 🙂 ..........................okná som už musela umyť...lebo pri ceste bývame tak som ani von nevidela 😉 ...............aj tak asi zbytočne....lialo...a kamiony a iná háved si hodia skratkou cez nás mi to zas....ú 😠 😠

jacka
13. máj 2010

dobréééé........ 🙂

leninka75
13. máj 2010

ahojte!! 🙂 ........čo sa to tu deje?? 😕 ........jak po vymretí ☹ ..........

jacka, to je radosť bývať pri ceste 😠 😠.........predpokladám, že bránka je u vás zamknutá asi stále, aby maťko nezdrhol 😉........

my sme mali teraz kritickú noc.....lilku všetko svrbelo, stále sa na posteli metala, pýtala čaj a potom chodila cikať.... už nech sa jej to zasuší, aby bol pokoj.....

jacka
13. máj 2010

ahoj leni.........veru tak..skapal pes 😔

tak super noc....hádam sa jej už teraz polepší.....aj to natieraš...či len kupeš?............moje chudatko...tak nech ju to čo najskor prejde ☹

radosť........lepšie miesto ako pri ceste niet 😠 .........jasné že je zamknutá brána.........to si neviem predsaviť...ale aj tak býval...čokeby sem niekto vtrhol..........a náš havino by ho dotrhal 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
13. máj 2010

ahojte, mamky 😉
noo, dnes tu je ticho 😲
nám došli robiť vešiakovú stenu, taaak a už ju máme, budíček mali susedia o ôsmej 😀 ale veľmi nevŕtali, takže pohoda 😵
leni, tak nech sa lilka rýchlo uzdraví a budete to mať za sebou, mužov synovec mal pred dvoma mesiacmi, ale ten má už 15 rokov a švagriná spomínala, že to bol horor, vysoké horúčky, ktoré nie a nie zrazit 😒 tak čím skôr, tým lepšie....
jacka, ako chlapci?
idem variť, mamky, potom kuk

leninka75
13. máj 2010

mám takú gáfrovú mastičku, čo som ešte na ritku dávala, tak také moc svrbivé jemne natieram, ale asi dnes kúpim tekutý púder...........jaj a ešte 3x denne dávam fenistilové kvapky, ..............ale mám pocit, že houby pomáhajú 😠 .........jacka, tak to máte potom riadneho trhača psa 😀 😀 ........ ozaj a tie veci na krst, košielka, sviečka si nechala na krstných???.......ideš niečo piecť??......či nestíhačka??.......

ahoj letty! 🙂 .......ešte dopĺňate po bytíku veci??.......ozaj a ako mimčo, bude zatiaľ s vami v spálni??.......aký máte veľký byt??....budú mať detičky potom každé svoju izbičku či spoločnú??....

no veru tie kiahne je lepšie mať skôr ako dieťa........a u mužov to je potom neskôr aj nebezpečné .....tuším môžu zostať neplodní.....

leninka75
13. máj 2010

čo dobré varíš letty?? 🙂 🙂 😵 😵 😵 ..........

jacka
13. máj 2010

leni...však ty si my vzala prácu.....na otázky som tu jááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😉

akú košielku..akú sviečku?........ 😕 😉 ........nič s toho....nebude.....normal pekne bude oblečený.......vyreve sa v kotele.....tak ako Maťko a pojdeme ..............žrutkať 🙂 😉

jacka
13. máj 2010

počuj leni....nieže nám zdrhneš do novembroviek.......lebo ťa budem chodiť strašiť 😉

jacka
13. máj 2010

nejdem nič piecť......však striga ide vraj 4 druhy a dve torty 😅 ....neviem kto to bude jesť...hádam len náš havinko........mamina tortu a dva koláče a sestry po jednom...tak si myslím že až až.......

tak dufam že moje detičky dostanú kiahne čím skor.....

čo som ešte zabudla?

jacka
13. máj 2010

jáj ..no tie kvapky su viac menej proti alegrii....keby niečo... sa stalo....a nás tiež patlali tekutým pudrom....sestre museli dať vraj na ruky roku z toaletné čo sa stále škrabala 😒

jacka
13. máj 2010

u nás svieti 😎 😎 😎 ...kto chce? 😎 😎

leninka75
13. máj 2010

u vás to nie je zvykom jacka ???....vyšiť na košielku meno, dátum narodenia a dátum krstu??.......košielka sa prehodí cez perinku a je to........no a sviečka sa zapaľuje, že ako pribudla katolíkom nová dušička......a tú sviečku má potom dieťa na prvom svätom prijímaní...........aspoň u nás sa to tak robí 😉 ............keby si nebývala tak ďaleko, tak ti okamžite s tými koláčmi prídem pomôcť 😵 😵 😵 😵 😵 ...a havinkovi by nezostalo 😝

jacka, do novembroviek eeee..........občas tam napíšem, ale veľmi si s nimi nemám o čom....všetko sú to také mladé žabky.....však kukni....tam točia o tom ako ktorej teraz chutí sex a podobne 😅 .........tu s vami mi je najlepšie 😵 😵 😵 😵

aj nám vykuklo 😎 😎 😎 .......vďaka!!! 🙂

jacka
13. máj 2010

leni......to bude asi tým že my sme evanjelici 😉 .......a toto zvyknu katolíci robiť.......aj tak už nemáme perinku 😉

to pochybujem že by ti chutili koláče od strigy 😒 ..... 😝

vraj žabky 😀 😀 😀 ..ty starenka 😀 😀 😀 😉

hocikedy 😎

leninka75
13. máj 2010

jaaaaaj vám som vždy závidela tie suprové hromadné spovede 🙂 🙂 🙂 ........stačí povedať ľutujem a fajka zhasla 😵 😵 😵............ale my tam musíme v tej búdke trapošiť s farárom a vešať mu na nos čo všetko som vyviedla 😠..............
myslíš, že by nechutili 😨 .....lebo koláče aj ja 😵 😵 😵 😵 😵 ............ale keď povieš, dám si poradiť 😉 .........
no fakt, žabky..........ja som už trošku niekde inde... tie témy čo nadhadzujú mi moc nesedia......no o čom sa viem baviť???...........po obchodoch nebehám, len nutné vreci, svadbu nechystám lebo vydatá som už dávno, o intímnostiach sa s cudzími nebavím, ..................a keď som priznala, že som dlho nevedela čo znamená keď Dr. napísal do tehu knižky napr. 13+2, tak som bola za blbú a že odkiaľ som prišla 😠 ............a teraz tam prispieva strašne veľa babuliek a už ani prehľad nemám kto? čo? prečo? 😉 ..........

a ako peťka zoberiete, len tak na ruky?? 😨 .........

leninka75
13. máj 2010

zaspávam 😔 ,..........tak som sa napráskala na obed, že som teraz úplne nemožná............normálne mám chuť na pivo 😀 .......
hovorila som vám??.......už som konečne vytiahla tehu gate a neskutočná úľava!! 🙂 .........nič ma netlačí, supiš-pupiš 😉 ......len to brušiško už teraz riadne vidno 😎 .......ale ešte trošku maskujem voľnými tričkami......

jacka
13. máj 2010

jej leni...tak už tehu gate? 😵 😵

normálen k naám začalo chodť to auto čo predáva zmrzku.....a vydáva zvuky.......super..... 😵 ....hned som tam nechala euráky..načo ich stále beriem to neviem 😝 😔 😲

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre