Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. máj 2010

že spomínaj čerta 😀 😀

jacka
31. máj 2010

vyhrá ...ale poslednú cenu 😀 😀 😀 😀

ešte nejdeš do roboty? 🙂

leninka75
1. jún 2010

ránečko!!! 🙂 .........a nezaprší a nezaprší!!!!! 😠 😠 😀 😀 😝 😝 ................

deni nás nevytápa, síce stále leje a dokonca sme pri Váhu, ale na kopčeku 😉

jacka, kôli tomu fernetu aj každý deň stratiť kľúče 😀 😀 😀 😀 .........srandičky, srandičky 😉 ........ty si tuším lepšia bosorečka ako aninka 😕 ........len si na niečo pomyslíš a už sa to stane 😉 ..........teda, ale si musela zažiť pekných pár minút!!!!! ☹ ☹ ☹

my máme dnes karneval 🙂 🙂 🙂 🙂.......začína o štvrtej, tak idem skôr z roboty, aby sme stíhali............lilka bude snehulienka....som zvedavá koľko detí príde v kostýmoch 😕,........

jacka
1. jún 2010

ahoj leni...... 🙂

veru nezaprší ani bohovi 😠 😝 .......už dosť 😠 😠 😠 😠

tak potom hod fotečky......... 🙂 😵

nám s toho dažda ani net nešiel 😠 ......dvor plný vody..... 😝 ........

aninka29
1. jún 2010

ahojte mamulienky 🙂 ..................to počasie...horor,horor 😠 😠 ☹ .............jacka....aj u nás záhrady v prdeli 😝

aninka29
1. jún 2010

som chcela na niečo reagovať....ale už som zabudla na čo...a čítať späť sa mi už nechce...takže nič

aninka29
1. jún 2010

Sabuške sa tlačí tretí zúbok...horná dvojka...jooooj....nervní sme....jacka,Peťulko má už koľko zúbkov???

aninka29
1. jún 2010

detičky prenádherné jacka 😵 😵 😵

jacka
1. jún 2010

aha stratená..kde si bola ak to nie je tajomstvo 😉

jacka
1. jún 2010

dakujem 😵 😉 ....aj ty sem niečo prihod 😉
čo máš nové...............

jacka
1. jún 2010

v záhrade nám stojí voda.......neviem či s toho čo nevyšlo niečo bude ☹

aninka29
1. jún 2010

jacka..neuveríš,ale doma 😀 😀 😀

ja už ani neviem čo mám nové 😀 ...týždeň za mnou.....to je už pre mňa všetko staré 😀 ...hodím nejaké fotečky snáď poobede 😉

aninka29
1. jún 2010

u nás tak tiež ☹ aj naša čerešnička je škaredá od tých dažďov 😠 ale už je červená,mňam........susedia pivnice zaplavené......len nás to nejak ešte obchádza našťastie

jacka
1. jún 2010

doma?.......a na nás si nepomyslela? 😉

dufam že sa tých foto dočkám.......

Simka ako v školke?.......a Sabínka ..nejake pokroky..okrem zubka?...........neviem či nám nejde další zubok....slintá...hryzie.....trhá všetko........ale nič nevidím 😝

aninka29
1. jún 2010

dočkáš,dočkáš 🙂 ...Simka je teraz doma...bude celý týždeň....lebo detičky zo starších tried šli do školy v prírode..nie všetky...tak zlučovali triedy do jednej....tak pani učitelky poprosili rodičov,aby tie detičky,ktorých rodičia sú doma,nech do školky nejdu......aj mi to vyhovuje,lebo auto je v servise celý týždeň
Sabuška sa stavia na nožičky...chodiť by chcela.....zo sedu sa pekne pretočí na kolienka a cvičí 😀 ....a rozpráva mama,tata,baba,dede,papa,nene 😵

jacka
1. jún 2010

aj nás záplavy minuli..........našťastie..........dufam že to týmto daždom bude dnes končiť

aninka29
1. jún 2010

a vie ukázať,aká veliká vyrastie 😵

aninka29
1. jún 2010

jacka,také počko hlásia celý týždeň......tak neviem,neviem 😝

jacka
1. jún 2010

no šikovná je 😵 😵 ...a kolko kecia....... 🙂 ..... 😉

jacka
1. jún 2010

celý týžden? 😕 😅 ..to vážne?..... 😝

aninka29
1. jún 2010

celý 😝 😠

jacka
1. jún 2010

sa mi v tomto suepr počasí nechce ani von 😝

aninka29
1. jún 2010

no tak to my nejdeme .....možno,ak prestane pršať....ale to pochybujem

jacka
1. jún 2010

dobre máš.........my bdueme len tu dá sa nám schovať...aspon na hodku

aninka29
1. jún 2010

choďte,choďte 🙂 .....aj nám sa dá schovať......ale mne je zimaaaa.....a Simonke sa aj tak nechce...a Sabuška spinká

jacka
1. jún 2010

aspon sa jej dobre spinká..........................som zakuriala..MAťkovi bola zima......tak aspon na chviločku

aninka29
1. jún 2010

aj ja zapnem za chvílu kúrenie......nech sa ešte poriadne prevetrá všetko

jacka
1. jún 2010

počuj ani..už si jej skušala dávať šunku dusenú?

aninka29
1. jún 2010

dávala som jej už 😕 .......Ty Peťulkovi?

jacka
1. jún 2010

tak ja celkom nie.....zaslužil sa o to Maťko....celkom mu to bralo......len neviem či už možem 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre