Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. júl 2010

no moj muž nemá asi všetký doma pokope..chce v týchto horučavách isť až do Šale za bratom........vonku 33....v aute 50.....škrvarka to istí 😝 😝

leninka75
14. júl 2010

@jacka ....bude fotos....len včera som už nevládala 😝 😝 😝 .............a čo ste včera mali dáku búrku, keď vypadla elektrina???................budete v tom aute ako my keď sme išli do trenčína 😝 😝 😝............ťa ľutujem už teraz 😢......

jacka
14. júl 2010

@leninka75 ....teším sa na fotos..... 😵 😵 ....
neviem či nezruším návštevu....však sa Peťko s Maťkom uškvaria.........nemá rozum ten moj 😠 😠

jacka
14. júl 2010

tu ani burka nemusí byť 😠 😠 😉

leninka75
14. júl 2010

chcela som muža ukecať na 1/2 dňa dovolenky.......a tá trúba nechce 😝 😝 😝 ..........už sa dávno mohol s lilkou močiť v bazéne........

denisenko
14. júl 2010

@jacka a ktorý chlap má rozum?????ten moj dal napriek mojmu zákazu Nisinkovi nanuk...takmer ostal bez hlasu 😕
zas je taký zachrípnutý...... 😠

baby, ja už nestíham ani žiť, neviem kedy budem baliť..... 😖 a ostávam doma len týžden, moja stará nkoho nezohnala kto by makal ako ja 😝 fuj a toto teplo......ráno 24, na obed 37 a večer o desiatej stále 3O...na obesenie 😝

ani net poriadne nejde, sa na to možem...... 😔

denisenko
14. júl 2010

@leninka75 Lilke dodatočne blahoželáme, srdiečko...cmuky, cmuky 😉 Denisko mal ATB lebo mal zahnisanú pravú mandlu....a ešte stále má, ale neteplotuje, tak fajn..... a toho Anubisya si videla v Tescu v Ziline????budem tam asi od stredy, musím kuky kuky 😉
@jacka a Peťko ma už všetky zubky, ked tak hryzie???alebo vyskušaj ten klobúčik, ked mávaš také problémy.... 🤐 ja neviem, ja som len odsávala......niekedy som od bolesti videla ja všetkých svatých 😔

denisenko
14. júl 2010

sa asi všetci poslušne kúpete, že???už aby bol budúci týýýýžden.......možno si nájdem čas na bazénik aj ja 😅 aspon ten malý nafukovací u babky určite...a vlastne u starkej je velký, supeeer 😀 len aby počasie vydržalo.... 😅

jacka
14. júl 2010

@denisenko ..no podla toho ako to tu vyzerá tak žiadny......a to mám doma troch......pekne 😔

my sme sa už dokupali....Peťko sa aj napil 😝 ....tak už som ho tam radšej ani nedala..... 😒 .......

ja sa sťažuje že tu je 33...... 😔 .....ale aspon viem ..odkial vanie to teplo...ty nám ho posielaš......tak láskavo.....nechaj si taktéto horučosti 😉 😉 😵 ....všetkého vela škodí

ešte som niečo chcela....

denisenko
14. júl 2010

a čo také si chcela?

denisenko
14. júl 2010

joj, navarené, možem ísť do práce......komu som čo urobila?????????????? 😖 😖
hádam sa tu dostanem kukučom aj zajtra....čúúúúúúúús 😀

aninka29
14. júl 2010

ahojte žienky 🙂
chjoooj,idem zomrieť..pomoooooooooooc....tá horúčava ma ubíja 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 na tú húseničku som zvedavá aj ja 🙂 ...a aké darčeky dostala Lilka??..
@denisenko nech ti rýchlo ubehne čas v práci 🙂
@jacka ako?...už lepšie s didkou?...dúfam,že áno a bolesť ustupuje

idem sa hodiť do vane

papa žienky

jacka
14. júl 2010

@aninka29 ......že sa aj ozveš.......pekné od teba......čo že na nás nemáš čas?.........s prsníkom už dobre.....ešte jeden zápal a padám k dr......

jacka
14. júl 2010

pridala som pár foto........ak sem niekto príde kuk.... 🙂

jacka
14. júl 2010

majte sa......

aninka29
14. júl 2010

@jacka krááásne fotečky.....chlapcom bolo hej 🙂 🙂 🙂 .........neskutočne sa podobajú chalani...fakt.......až moc 🙂 🙂 🙂 🙂 ....krásni sú obaja...tie okáliky 😵 😵 😵 😵 ....a som rada,že si dala aj svoju fotečku...super.....krása 😵 😵 😵

jacka
14. júl 2010

aha ty si tu?
@aninka29

jacka
14. júl 2010

za detičky dakujem....na to strašidlo sa nekukaj.....nie nie

jacka
14. júl 2010

ani tak šup aj ty sem s fotečkami........nech vidím ako je aj vám dobre.....

jacka
15. júl 2010

dobré ránko.....

teplo.....už stačí 😝 😝

leninka75
15. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 .........
@jacka veru zasa teplo 😵 😵 😵 😵 .........že vraj až do nedele 🙂 .........strašne máš zlatučkých chlapcov!! 🙂 🙂 😵 😵 ......šak sú po maminke 😉 😉 😉

@denisenko juj deni, v robote sa kúpeš vo vlastnom pote!! 😠 😠 😠.......nezávidím.........nisko zasa hrdielko?? ☹.......ešteže neteplotuje.....anubisa som videla v tescu v PB, ale možno bude aj v ZA........ale možno skús max, tam sú také obchodíky 😉.........ďakujeme za blahoželanie!! 🙂.........kedy cestujete???

@aninka29 všeličo dostala cicuška.....od nás nový bicykel, knižky, padajúce opice, oblečko, sponky.....od krstnej víli zvonylku a pyžamko a od svokrovcov hru, krátke pyžamko......a ešte od našich dostane lehátko ku bazénu.....ale to je také úžasné!!!......ako som ho zbadala v drakovi hneď som sa do neho zaľúbila 😀....tak dúfam, že aj lilke sa bude páčiť 😉....

včera večer som sa posnažila a hodila som nové fotos!!!! 🙂

jacka
15. júl 2010

@leninka75 ...ako pozerám ak pozerám......nevidím nove foto...žeby teplom som slepla?

jacka
15. júl 2010

.....dakujem..... 🙂 ....ved po mužovi nemaju mať čo dobré 😉 .....( len srandujem... 😉 ..)

pekne podostávala.......musela posluchať 🙂

leninka75
15. júl 2010

@jacka .....aaaaale šak čo je pravda je pravda 😉 ............s chlapmi sú len starosti.......kuknem tie fotos....možno som nastavila nezverejniť 😀 😀 😀

leninka75
15. júl 2010

už 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
15. júl 2010

@leninka75 ..jej super......krásne foto.....tá vystava bola v nákupnom centre?........škoda že som o tom nevedala......nahovorila by som muža 🙂

ani mi o chlapoch nevrav...ja by som ho.... 😠 ..som mu napísala sms......aby zrušil návštevu tak som zvedavá na reakciu 😅 😝

jacka
15. júl 2010

to moje najmenšie.....si ťapká a ťapká.......nepozerá pred seba......a zrazu rev....narazil do kuchynskej linky......dufam že tam nebude hrča 😔 😉

leninka75
15. júl 2010

@jacka ........hej bolo to po celom jednom poschodí obchoďáku Laugaricio v TN.......tiež sme tam išli na poslednú chvíľu........to by ste do Šale mali ísť terz cez víken??......aj spať či na otočku???...........mi nehovor, že peťko už bežká!!! 😕 😕 😕 😕 😕 ..................joj drobček sa musel dobre tresknúť ☹ ......takú parádu ako je tá torta by som nezvládla 😒 ......robila to maminka lilkinej kamošky zo škôlky.........je to roláda naplnená čoko plnkou a džemom a v strede je ešte kokosová plnka........z tej sa idem zblázniť 😵 😵 😵 .........ja kokosové stráááášne ľúbkam 🙂 🙂 🙂 ..........a doma bežne nepečiem lebo okrem mňa to nikto nemá rád 😢 .........ako je u vás????..........tu sa práve zamračilo a zdá sa, že tá búrkovo - prehánková predpoveď sa splní......

jacka
15. júl 2010

@leninka75 .........dufam že prídu aj do BB......do europy........tam pojdeme určite......vlani tu boli dinosaury.....tak hádam príde aj Egypt 😉
nie spať....v tej naj.....horučave domov..... 😒 ...................................nie nechodí....to by som dala vedieť...ťapkal po štyroch.....asi som to blbo napísala......ale vie až celu sekundu stáť bez držania 😵 ..........................................to musela byť fajnotka...dala by som si ...ja tie kokosvé zbožnujem...len tu to nefrčí 😠 .....................................tu je....horúúúúúúúcooooo.... 😝 😝 😝 😝 .....vonku 30...dnu 27.....žiadny rozdiel..ale pojdeme do bazena...........schladiť sa....

leninka75
15. júl 2010

@jacka ..keď spomínaš BB...kolegyňa tam bola minulý týždeň na služobke a chválila, že aké je to pekne tam v centre porobené......normálne som dostala chuť sa tam ísť pozrieť 😉 ....muž tam má bratranca, tak by sme spojili výlet s návštevou......no, len kedy 😒 .....tak aj ty si taká kokoska??!! 🙂 😉 .......keď sa nám niekedy podarí to stretko, tak obe upečieme kokosové koláče a dáme si riadne do nosa 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ...........
a peťko sa sám vie postaviť???........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre